Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

3D pozadí a jeho údržba

 

NápovědaFórum » Dekorace a dno » Pozadí 

3D pozadí a jeho údržba
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   09.02.2019 06:56 Angus68 Re: vlka, Jenda91
Ve větší nádrži se to ztratí ;-) Někdo tam nacpe haldy šutrů, nebo kořen jako k.... :-D
To nebere místo?
U mě se o pozadí stará Ferdík a několik nově nasazených krevetek ;-)
Jinak nechápu proč ho čistit nějakým kartáčem, nebo něčím podobným. Má vypadat přirozeně, takže třeba i s přisedlou řasou.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.02.2019 22:08 R Muž ctibum [6867] Re: Jenda91
A vyčistit od čeho?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.02.2019 21:10 Muž Jenda91 [-3] – Pozadi
Ahoj.Mam nalepene 3D pozadi od Juwelu.Cim ho mam vycistit ?kartacem to jde moc tezko.Spis hledam dalsi zpusoby abych nesterosval tercovce ?mate s tim nekdo nejake zkusenosti?dekuji za cenne rady.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.08.2015 15:32 Muž TRULY [164] Re: TRULY
Takže čo sa týka 3D pozadia tak som vodu stiahol na 2/3 a sietku som prilepil malým množstvom akva silikonu. Potom som ho jemne oplachol tak aby mi voda stekala do pripravenej nadoby. Vodu som dolial.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.07.2015 19:12 Muž TRULY [164]
Fotka k příspěvku Ahojte. Odlepila sa mi sietka na 3d pozadi a dierou mi lezu antici za pozadie. Je todlzka asi 8cm. Myslite ze mozem spustit vodu do danej vysky, vysusit to dat tam tenku vrstvu Akvaristicke lepidlo transparent a nechat to cez noc zaschnut a dopustit vodu? V navode je pisane ze pri lepeni akva sa ma akva este preplachnut koli kyseline octovej , preto neviem ako postupovat. Mam to zajtra rano len umut vodou a dopustit? Alebo to dopustim a po 2,3 hodinach vymenim zase vodu? Akva je 126l a teraz som ciatil filter a stiahol 40l. Vychadza to presne po tu dieru. Napad? dobra rada? vdakaDal by som len total tenku vrstvu aby sa tam nepchali. Nejdem to davat na hrubo a nasiroko
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   26.01.2009 13:08 Muž Romy [1822] - CichlidyRe: KOUDY
Nejdřív odstraň příčinu problémů,následky se většinou odstraní samy. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.01.2009 12:54 Muž filipsi [1295] Re: KOUDY
Sinice? Umytim pozadi to nevyresis.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.01.2009 12:26 Muž KOUDY [0] Re: PrincPrincessen
Když on je na něm takovej tmavo zelenej povlak, kterej přelejza na rostliny. A dost barví. Řasa my neva, hlavně ten dusící povlak nebo řasa či co jeto to mě teda bere.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.01.2009 11:10 Muž PrincPrincessen [19] - CichlidyRe: KOUDY
Nech pozadí pozadím a raději se starej o dobrý chod akva bo přirozeně vypadající pozadí (zarostlé řesou) vypadá 1000x líp jak nějaké nové umělé vypadající jak kus plastiky. X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.01.2009 11:08 Muž Dahak [425] - CichlidyRe: KOUDY
Co ja bych za to dal kdyby mi pozadi obrustalo rasou hmm
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.01.2009 10:57 Muž filipsi [1295] Re: KOUDY
Je to nutne? Nejde ho nechat zit?
Tlakova voda, pokud myslis "vapku" ho asi spolehlive prostrikne skrz, pripadne alespon ocisti vic nez by sis pral.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.01.2009 10:38 Muž KOUDY [0] – 3D pozadí a jeho údržba
Poradte rosim jak očistit pozadí z poliše od řas a jinych nečistot, bezpečně. Diky. Savo+ tlakovou vodou? :-(

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Dekorace a dno • Zobrazeno 1409x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/9618-3d-pozadi-a-jeho-udrzba?od=1