Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Akvaristická burza Plzeň

 

NápovědaFórum » Obchody » Burzy 

Přejít na předchozí stránku 3 Žádná další stránka   1  
Akvaristická burza Plzeň
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.03.2010 10:03 Usine Re: mlynář
Tak nic to radši teda počkám do Úval. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.03.2010 06:26 mlynář Re: Usine
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.03.2010 23:32 Usine Re: Danila
Kdyby byla k mání Honzovo knížka (nejlépe z věnováním) tak tu chci. Kup mně jí jo. hop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.03.2010 23:08 Muž Henry69 [23] - CichlidyRe: Danila
Ja jedu, to je jasna vec !!!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.03.2010 22:06 Muž Romy [1822] - CichlidyRe: Danila
Už jeden(soukromý) dotaz jsem vznesl,nevím,jestli jsi ho zaregistrovala,ale jel bych,hlavně kvůli Honzovi.
Nebo už mě nechceteeeee??? coze sad
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.03.2010 21:43 Žena Danila [4489] - Sumci – Na Plzéééň
Tak kdo s námi jede přepadnout Plzeň, už jsme tam minimálně rok nebyli....stydim
rybicky.net/akce/417

Plzeňské akvaristické jaro - Den cichlidářů

* Sobota 13.3.2010
* Karlovarská 99
* Plzeň 323 00
* mailto:info@irisplzen.cz
* www.irisplzen.cz
* Spolek plzeňských akvaristů IRIS pořádá ve spolupráci s Českým cichlid klubem Plzeňské akvaristické jaro - Den cichlidářů. Program: 9:00 až 13:00 hodin akvatrh zaměřený především na prodej a výměnu rybek čeledi Cichlidae, odborná přednáška.

Hodláme navštívit po dlouhé době Rebbie a taky urazit nějaké to pivko hop
Né že by na to byl čas, ale Ziky s Danilkou jedou určitě, aby si odpočinuli od budování akvaristiky :-D

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.12.2009 16:42 solasido Re: pancernicek
na téhle akci jsou i rybičky ...někdy méně, někdy více ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.12.2009 21:46 Muž lama [51] - ŽivorodkyRe: pancernicek
Na Palackého je pouze teraristika někdy je tam i prodej akva.rostlin a pomucek.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.12.2009 21:34 pancernicek Re: lama
ok ale na té akci je napsáno ´´akva ryby, potřeby pro akvaristy.´´ To vím, že na karlovarské jsou ryby tam chodíme s taťkou skoro pokaždé.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.12.2009 21:32 Muž lama [51] - ŽivorodkyRe: pancernicek
Jedna akce je na Palackého nám.-Peklo- a to je terastika a druhá na Karlovarské třídě a ta je akvaristika.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.12.2009 21:29 pancernicek – Plzeň-akce
Zdravím, jenom se chci zeptat jestli se na této akci rybicky.net/akce/315 prodávají i akvarijní rybičky. děkuji všem ;-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.08.2009 20:10 Muž Bob66 [2103] - CichlidyRe: Martin
Měli je asi 4 prodejci, také mě to překvapilo X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.08.2009 20:09 Muž Martin [3] Re: Vladislav
Achjo,já tam chtěl ject pro Panceřníčky pandy a myslel jsme si,že tam nebudou sad
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.08.2009 15:57 Muž vladislav [106] - CichlidyRe: Bob66
Tak to jsem rád,žes trefil aspon na ty Adolfáky.... ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.08.2009 11:52 Muž Bob66 [2103] - Cichlidy
Fotka k příspěvku Tak Akvarista Plzeň 2009 se docela povedl, dalo se tam sehnat dost druhů ryb za slušnou cenu např. pancéřníček panda za 20kč, cichlidka kakadu za 15kč a jiné X-) Pár fotek jsem nafotil, bohužel ta kvalita hmm Fotky jsou zatím tady rybicky.net/akce/315 a tady rybicky.net/akce/319. Byl jsem tam docela brzo a lidi teprve začínaly chodit tak jsem se vyhnul tlačenici :) Bohužel terčovců bylo jen pár a pochybné kvality, ale stejně jsem nepočítal že tam vůbec nejací budou. Vyběr krmení byl perfektní, byl tam p.Koblasa a stánek s kompletním sortimentem Sak(zase jsem nakoupil plnou tašku) a rostliny se také daly nějaké nakoupit. Nakoupil jsem také 11ks Pancéřníčka Adolfův za dobrou cenu, tak jsem poprvé odjížděl z Plzně spokojen.
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.03.2009 22:45 Muž Bob66 [2103] - Cichlidy
Tak jsem dnes vyrazil na Plzeňské akvaristické jaro - Den cichlidářů, a byl jsem dost zklamanej :-O Výběr rostlin nic moc a výběr rybiček mě také nepřesvědčil a celkově mě to připadalo spíš průměrné :-(

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.02.2009 18:40 Muž godoja [0] Re: Usine
Plzeňská burza je dobrá. Nabídka je dostačující, jak rostlin tak ryb. Ale je to burza... po každý jiná nabídka ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.02.2009 10:51 Joecz Re: vena
No jenže je problém, že bettky levnější než za stovku nemám a tyhle kvalitní se prodávají dost blbě, dorůstají mi sice 2 "levnější" odchovy, ale ty budou až tak za měsíc nebo 2

ale na ty cichlidářskej den jít chci
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.02.2009 00:20 Muž vena [52] Re: Rebbie
Dost záleží na tom, jestli tam člověk de za určitým cílem nebo jen tak.
Tentokrát jsem uspěl jen z 50%, sháněl jsem pancéřníčky panda a bojovnice. Bohužel nikdo nenabízel. Joe zaváhal si, neměl bys konkurenci ano Nakonec jsem nakoupil jen krmení a artemii Easy Fish (od f. Fytocel, s tou artemkou mi udělal p. Sýkora radost,zatím jí nabízel pouze p. Koblasa).
Jinak souhlasím prodávajících bylo poměrně dost a nabídka nebyla nejhorší, ryby i rostliny za slušné ceny.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.02.2009 19:42 Žena Rebbie [71] Re: Usine
No to byl muj subjektivní pocit, víš, že já nemam srovnání z jinejch akcí.. Ale tady jde hlavně o to, že tady na Karlovarskej bejvaj dva druhy akcí - jednak od IRISu a jednak tyhle burzy, který pořádá někdo jiný a ty ze začátku bejvaly hodně malý, eště tak před půl rokem, kdy sem byla naposledy sem si řikala, že se to holt neujalo, že je to škoda... A proto mě potěšilo, že tam bylo ve srovnání s dřívějškem víc akvárek, víc prodejců. Ale je taky možný, že to bylo zrovna náhodně větší.. Tak půjdu i příště a okouknu to zas :-)
Jinak ty akce co dělá IRIS bejvaj větší, ale zas nejsou moc často. V každym případě je dobře, že se tu vůbec něco kolem akvaristiky děje, děkuji :-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.02.2009 11:58 Muž Bob66 [2103] - CichlidyRe: Usine
Já přemýšlel jestli tam pojedu nebo ne, tak teď mě mrzí že jsem nejel :-( O to víc se těšim sem rybicky.net/akce/318 bude to moje první takováhle akce, tak nevim co od toho očekávat hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.02.2009 11:46 Usine Re: Bob66
To máš pravdu já tam byl také. Horší už to být nemohlo. Zažil jsem tam už lepší. Když ale Rebbie říká že to bylo slušné, tak té bych věřil. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.02.2009 11:42 Muž Bob66 [2103] - CichlidyRe: Zdenek58
Já byl v Plzni na burze jen jednou na podzim a byla to katastrofa a ztráta času :-O možná jindy je to lepší, ale zatim jsem nedostal odvahu to znovu vyzkoušet :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.02.2009 10:36 Zdenek58 Re: Joecz
Záleží na tom, co myslíš pravím opakem... Já byl včera na plzeňské burze poprvé, kdysi dávno jsem chodíval v Praze na Budějovickou, takže na ty dřívější pražské burzy to opravdu nemá, ale řekl bych, že na Plzeň to špatné není.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.02.2009 10:14 Joecz Re: Rebie
no já slyšel přesný opak...
ale asi se tad zajedu podívat možná i něco prodat...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.02.2009 22:08 Žena Rebbie [71] – Akvaristické trhy v Plzni
Byla jsem dneska po dost dlouhej době na akva burze co bejvá tady v Plzni, mám dojem, co 14 dní... a musim se s vámi podělit o dojmy, a tím třeba i pochválit organizátory, byla jsem moc mile překvapená počtem prodejců, bylo to větší než to bývalo v začátcích a to jsem tomu původně moc šancí nedávala. S radostí jsem dneska shledala, že se tyhle akce ujaly :-) Doufám, že to nebyla vyjímka ;-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.10.2008 19:00 Žena petrys [107] Re: LambKiller
AKVARISTICKE TRHY V PLZNI Akvaristické trhy v Plzni, 2008 25.října,22.listopadu,21.prosince místo konání Plzeň,Karlovarská třída 99,Střední průmyslová škola dopravní. od 9-14 hod. kontakt:Vladislav Kolaja tel.377880 284,775 377 584. e-mail:fishkolaja@gmail.com
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.10.2008 08:02 Muž mch.sokolov [160] - CichlidyRe: LambKiller
ano ta burza se koná,mám tu rozpis od pana Kolaji..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.10.2008 20:30 LambKiller – plzeňská burza
Ahoj,nevíte někdo,jestli se na dopravce koná 25.10 tato burza?
rybicky.net/akce/140

Nikde jinde jsem o tom nečetl,ani na škole nic o tom prý není...
díky za odpovědi

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... ...... [3]

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 6326x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/8416-akvaristicka-burza-plzen?od=101