Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Akvaristická burza Plzeň

 

NápovědaFórum » Obchody » Burzy 

Žádná předchozí stránka 1 Přejít na další stránku   1  
Akvaristická burza Plzeň
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.05.2022 19:27 Žena Silurian [80] Re: Maina
Díky za odpovědi, nakonec jsem to nechala osudu, pana Fořta jsem tam nepotkala, ale ani tak jsem neodešla s prázdnou. smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.05.2022 23:08 Žena Maina [34] Re: Silurian
Betty chová a prodává na burze v Plzni p. Fořt - je tam pravidelně, betty má ve špičkové kvalitě.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.05.2022 13:09 R Muž vaclav [14598] - Echinodory + stonkové rostlinyRe: Silurian
www.irisplzen.cz Napiš si pořadateli ten by to měl vědět. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.05.2022 22:36 Žena Silurian [80]
Ahoj, prý na trzích na dopravce bývá chovatel b. splendens (importu bych se ráda vyhla), netušíte někdo, jestli je tam pravidelně? V sobotu se na trhy chystám, tak jestli můžu počítat s tím, že odjedu s rybou. FB nemám a co se nedočtu tady, to nevím. :-D

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.06.2021 18:40 Muž jisyko [48]
rybicky.net/akce/2021/6/26
akce se konají, byli už dvakrát, na konci června ještě jedna, pak až v září. ;-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   12.06.2020 22:11 Muž QQQ001 [23] Re: KittyM
Dnes jsem byl u Čecha na Doubravce koupit páreček Akar tečkovaných a výběr je tam slušný. Za mě nejlepší akvaristika v Plzni a Kolaja.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   12.06.2020 22:10 R Muž lacewings [5578] - Živorodky-přírodní formy, cichlidyRe: KittyM
- Kolaja starší, dělá burzu Střední průmyslová škola dopravní
Karlovarská tř. 99, Plzeň, je na FB, bohužel jak jsem teď zjistil, burzy budou od září, jeho syn vede prodejnu v Plzni Husova, Čech Doubravka, ale to už víte, jinak na Slovanech je chovatelka co má chov bett, určitě ji najdete přes FB, další MILAN ULLMAN
Tropical Fish Wholesale
nám.G.Píky 3
- rozhodně bych na tu burzu zašel, uvidíte co a jak, třeba bude i rada od některého z prodejců (Fořt, ten akvarista se skalárama ) ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.06.2020 22:09 Muž QQQ001 [23] Re: jisyko
Mam info, že trhy na dopravce budou někdy až 12.září.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.06.2020 21:42 Žena KittyM [31] Re: lacewings
Jsem novacek, vubec nevim kde shanet. Krom hornbachu kde se toho clovek moc nedozvi :) na dopravce znamena co? Nemel byste nejake odkazy? Moc dekuji!
Edit: Kolaja a Cech jsem nasla, zajdu mrknout, diky@
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.06.2020 21:21 R Muž lacewings [5578] - Živorodky-přírodní formy, cichlidyRe: KittyM
- to máte různý, na dopravce je stabilně prodejce bett
- v Krašovské to bude spíše o náhodě, případně o omezeném výběru, ale třeba tam bude i ten prodejce z dopravky,
- Kolaja, Čech, nic nemají? ;-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.06.2020 20:34 Žena KittyM [31] – Zítřejší Zoo trhy Plzeň
Ahoj, nevíte zda je větší výběr rybek i na této akci? Jde mi o betty a šlechtěná paví očka hlavně.. www.zootrhy.wz.cz

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.05.2020 08:42 Muž jisyko [48] Re: QQQ001
Záleží na škole, kdy dá povolení, ale domnívám se, že do konce školního roku to nebude. Více zde: www.facebook.com/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.05.2020 08:25 Muž QQQ001 [23] – Burza
Nevíte jak je to s burzou?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   10.03.2019 20:56 R Muž lacewings [5578] - Živorodky-přírodní formy, cichlidy – sobota 09.03
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku -foto ;-)
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2019 10:39 Muž Longer01 [21] Re: lacewings
Jo, dle fotek hodně málo prodejců. Už vím, že jakmile je Chodov, je to s návštěvností horší. Zoo trhy v Krašovské tolik vliv na Karlovarskou nemají, tam jsem si všiml jen jednoho pána s pár rybkami a pár kytek. Ale i zde chybělo pár pravidelných prodejců, kteří byli v Chodově.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2019 10:00 R Muž lacewings [5578] - Živorodky-přírodní formy, cichlidy – sobota 23.2.2019
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku -v sobotu byla návštěvnost pouze symbolická ,ale to vše důsledku konání několika burz ve stejném termínu - Chodov, Zootrhy v Krasovske a akvatrhy na dopravce
-vstupné 20kč je jak z dob dávno minulých a určitě potěší každého ,pro mne to bylo pekvápko ;-)
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.11.2017 20:30 Žena Eillen [645] Re: FishWoman
Já už tam delší dobu nekupovala nic jiného než rostliny, ale myslím, že tam mražené mají.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.11.2017 19:25 Žena FishWoman [7] - Amerika
Vždycky když jdu na burzu, tak se koukám jenom na rybičky, ale potřebovala bych vědět jestli se tam prodávají i mražená krmiva (patentky). Kupujete je tam někdo? stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.10.2017 04:55 Žena lenkalor [580] Re: vaaclav
Chci se tam podívat, potřebuju zrovna PMDD a jedu tam poprvé, tak nevím, co tam tak bývá. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.10.2017 23:22 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: vaaclav
Menší obsazenost burz o prázdninách je asi jev běžný po celé republice. Jsou dovolené, je míň návštěvníků a tím i prodejců.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.10.2017 23:02 R Muž vaclav [14598] - Echinodory + stonkové rostlinyRe: lenkalor
V srpnu byla burza ochuzená o několik stabilních prodejců kterým se to asi nevyplatí protože je dá se říci menší a i méně navštěvovaná. Ten trend je stále sestupný. Pár let tam aspoň jednou ročně jezdím. Pochybuji ale že se tam Romant potáhne takovou dálku. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.10.2017 22:48 R Muž ctibum [6909] Re: Pepan
Minule se prsil, že v Hradci za nick dá. Slevu. A byl smutnej, že si nikdo neřekl :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.10.2017 22:43 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: lenkalor
Romant Ti slevu za nic nedá. Budeš muset nabídnout něco jiného. :-D Prosím O.T.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.10.2017 19:14 Žena lenkalor [580] – Živé nebo mražené
Ahoj. Nevíte někdo, jestli na www.irisplzen.cz podzimním akvatrhu bude mít někdo i živé nebo mražené krmení ? Případně jestli tam nebude romant s PMDD a nebude dávat slevu za nick ? :-) V nejhorším případě i někdo jiný bez slevy. hmm

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   16.07.2017 22:01 Žena Turbínka [2558] Re: FishWoman
Plzeňské burzy jsou o prázdninách slabé, doporučuji až srpnovou burzu pořádanou Iris. Jinak ohledně bett a Plzně - doporučuji ve čtvrtek večer nebo pátek ráno Hornbach :-) Mají krásné kusy hned po závozu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   16.07.2017 21:47 Žena Eillen [645] Re: FishWoman
Když jsem si ji tam kupovala, tak jsem taky musela přijít dvakrát. Ale zeptala jsem se tam jednoho chovatele, jestli budou a ten mi přislíbil, že ano... nakonec to nebyl ani on, kdo je poté prodával.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.07.2017 21:38 Žena FishWoman [7] - Amerika
Ahoj, byla jsem se podívat na poslední burze ale neviděla jsem že by tam někdo prodával bojovnice, přijedu i 5.8. a byla bych ráda kdyby je tam někdo přivezl love , radši jí koupím od chovatele než ty chudinky ze zverimexu sad Nebo někdo znáte v Plzni nějaký dobrý zverimex kde mají zdravé Betty? Myslím že nejhezčí jsou bílé (jako nevěsta, ikdyž je to samec :-D ) ale ty asi nikde neseženu :-(

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.01.2016 12:09 jamajcan
Poslední návštěva burzy byla velkým rozčarováním. Vždy si testuji prodejce. A potom, co se mi jeden z nich snažil prodat lahvičku Torbenu 180ml, za 59 Kč uprava-vody-testy.heureka.cz/… a Dajana ph Acid 250 ml za 139Kč www.srovnanicen.cz/… , jsem začal uvažovat o tom, kde končí poctivý obchod a začíná využívání neznalosti lidí, kteří se v cenách až tak neorientují. Když k ceně připočtu ještě vstupné, jsme cca. na dvojnásobku internetových cen. Smutné je, že onen prodejce je zároveň zainteresován i v pořadatelství burzy. Čili za mně, nakoupím si raději na internetu, popř. v kamenné prodejně.Je to škoda, protože si myslím, že by si Plzeň zasloužila důstojnější akvaristickou akci.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   26.09.2015 11:51 jamajcan – Burza
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku 2.část.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   26.09.2015 11:49 jamajcan – Burza
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku Dnešní burza v Plzni byla povedená. Lidí se sešlo nad očekávání. Moc pěkný sortiment rostlin.Nakoupeno. Příjemný pokec s panem Sýkorou/Fytosel/ a Karlem/KarlosS/.Díky za atomizér :) pivo Přidávám pár fotek.
 
Vyzkoušejte

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.08.2015 16:26 Žena Turbínka [2558] Re: rak
Nabízel je pan Koblasa www.koblasa.cz, ale jestli jsou to skutečně oni ti nepovím.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.08.2015 16:24 R Muž rak [963] - Raci, krabi, krevetkyRe: jamajcan
Krásné fotky.Jen by mě zajímalo jak se jmenovaly ty,,mini,, raci. Cambarellus minae???A nevíte kdo je nabízel?Jestli to jsou oni.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.08.2015 14:10 Žena Turbínka [2558] Re: Mrakoplash
Přesně tak jest ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.08.2015 14:07 R Muž Mrakoplash [1776] Re: jamajcan
Ty žluté přepravky to bych si tipl, že byl Jirka Sýkora :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   29.08.2015 13:27 jamajcan
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   29.08.2015 13:22 jamajcan
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   29.08.2015 13:19 jamajcan
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   29.08.2015 13:14 jamajcan
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   29.08.2015 13:13 jamajcan
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku Ahoj!
Jak jsem slíbil,přináším několik fotek z dnešní burzy v Plzni ahoj
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.01.2015 21:33 Muž lama [51] - ŽivorodkyRe: marcony
Dospělé anciky Tě asi nikdo neprodá a ty co jsou na burze jsou většinou samci.Samice si většinou každý nechává do chovu.Zkus to možná uspěješ.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.01.2015 17:44 Žena Turbínka [2558] Re: marcony
Tyhle ryby jsou poměrně běžný sortiment, najdou se i prodejní kusky okolo 5 - 7 cm, ale ty dospělé nebudou. Můžeš zkusit kontaktovat prodejce (min. p Kolaja by je mít nebo sehnat mohl, více na stránkách) nebo se poptej akvaristů plzeňáků, zda se jich někdo nechce zbavit ;-)

A pokud budeš kupovat na místě, dej si pozor na rozdíl mezi klasickým ancákem a giboušem ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.01.2015 17:37 marcony Re: Turbínka
Díky moc. Myslíte, že by se tu našel někdo, s kým bych se mohl domluvit, že by mi tam toho 7.2. přinesl dospělý pár ancistrusů sp? Koupil bych je.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.01.2015 17:18 Žena Turbínka [2558] Re: marcony
Další je 7. 2. 2015 :-)

Do akcí to časem doplním nebo kdokoliv jiný, když mě předběhne ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.01.2015 17:14 marcony – Burza Plzeň
Zdravím, mohu se zeptat, kdy bude v Plzni v nejbližší době nějaká akvaristická burza, jako bývá na SPŠ Dopravní? V sekci "Akce" nemohu nic najít a vím, že to tam bývalo poměrně často. Díky

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.02.2014 20:25 Muž rjulius [17] Re: Turbínka
Jo to nevím...chlapík středních let vzadu v té chodbě po pravé straně... Příště se budu ptát na jména, bude to lepší i pro mě pro příště...
Na podmínky u sebe to ale házet nebudu, příliš zjednodušující :-) Mám akva v pohodě, tohle byl přírůstek po docela dlouhé době. Cesta krátká, akorát přes Sylván autem, to nebude zásadní příčina. Je fakt, ze nevím, odkud je vezl on :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.02.2014 20:15 Žena Turbínka [2558] Re: rjulius
U koho si ty čichavce kupoval? Mě se něco podobného stalo od jednoho prodejce s pavími oky, měli v sobě vnitřní parazity, dlouhé bílé táhlé výkaly, stres z cesty a ještě u mě ne zrovna nejlepší podmínky (přiznávám vina je i na mojí straně, ale jsem již poučená) druhý den se k tomu přidal BRP a bylo vymalováno :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.02.2014 20:12 Muž rjulius [17] – Akvatrhy 25.1.2014
Mám špatnou zkušenost s nákupem ryb. Tři zlatí čichavci ze tří do deseti dnů po smrti, první druhou noc, pak po pár dnech. Všichni měli střevní parazity, nitkovité bílé dlouhé výkaly. Poněkud podivná náhoda.
Neonky mi odešly tři z deseti, také nákup tam.
Tetry červenoploutvé, pandíčci a mečovky ok, stejně jako stávající ryby.
Takový nákup nemocných ryb skutečně zamrzí...

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.03.2013 22:42 Muž rriki [818] - CichlidyRe: milda87
Tak ať se jim daří :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   09.03.2013 22:11 milda87 – Placky
Fotka k příspěvku Placky už se aklimatizujou,díky!! palec
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   09.03.2013 16:38 Muž tercovec5 [257] - Amerika
Dobrá akce,s velkým výběrem jak ryb,tak krmení a techniky.Těch 90kiláčků zato stálo. palec .

+ Přidat reakci


Žádná předchozí stránka
Přejít na další

[1] 3

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 6326x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/8416-akvaristicka-burza-plzen