Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Setkání akvaristů - Liberec

 

NápovědaFórum » Ostatní » Setkání akvaristů. 

Přejít na předchozí stránkuPřejít na další stránku   1  
Setkání akvaristů - Liberec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.09.2012 14:57 Žena Kytka [2146] Re: půlpy
To je to s tím velkým psem?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.09.2012 14:49 Muž půlpy [2131] Re: Kytka
to je kousek od arény (od staďáku) ;-) na srazu se o ní bavili Doublecow a Souky, ano tak někomu z nich zkus napsat ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.09.2012 14:17 Žena Kytka [2146] Re: půlpy
www.rybickydana.cz/…

Asi jsem spěchala a nevložila to pořádně. stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.09.2012 12:37 Muž půlpy [2131] Re: Kytka
Neznám, ale stále jsi nenapsala na jaké stránky jsi narazila a tím jakou odchovnu myslíš. ;-) nevím jak ostatním, ale mně se žádný odkaz nezobrazuje ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.09.2012 10:47 Žena Kytka [2146] Re: půlpy
Stránky jsou jen prostředek hmm.
Co ta odchovna, víš něco?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.09.2012 09:49 Muž půlpy [2131] Re: Kytka
myslíš tyto stránky? smich smich smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.09.2012 01:42 Žena Kytka [2146] – Odchovna v Liberci
Ahoj, při trajdání netem jsem narazila na tyhle stránky. Neznáte tu odchovnu někdo?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.08.2012 09:11 Žena Kytka [2146] Zhodnocení druhého srazu
Děkuji všem za účast na Druhém Libereckém Srazu, tentokrát nás bylo již sedm, takže se nám to pěkně rozrůstá a vypadá to na hezkou tradici.
A kdože tam tentokrát byl: z původního složení půlpy, Kytka, souky a Tomas Enderson, poprvé dorazili Alenka, PR a Doublecow. Někteří to nezvládl a někteří další se omluvili a těší se na příště.

Vzhledem k tomu, že v září jsou jsou výstavy v Pražské Botance a v Rychnově a taky velký celorepublikový sraz u Trojek :-D, vypadá po rychloanketce termín dalšího Libereckého srazu na pátek 19.10.2012 od 17:00 v restauraci Na Kopečku v centru Liberce. ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.08.2012 08:29 Muž Bími [60]
Tak mi to zas nevyšlo skrz práci :-( ...tak doufám, že do třetice se to už podaří :-).
Kolik se vás tam sešlo? ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.08.2012 07:37 Muž Tomas Enderson [697] - TetryRe: půlpy
Zatím jsou jinde. Neměl jsem to srdce nechat je u čtverzubců.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.08.2012 23:19 Muž půlpy [2131] Re: Tomas Enderson
a do ampulárek se zatím nepouštěj? coze vždyť jsou ještě malý ano aby Ti je taky nespořádaly k obědu :-D koukám měl jsem Ti vzít větší, ale já mám za to, že jsi naopak chtěl malý - tak teď nevím
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.08.2012 23:10 Muž Tomas Enderson [697] - TetryRe: půlpy
Jo rozdělila přivezla mi od sebe to co je přerostlý a u ní to nemá kdo sežrat. Ty moje potvory dávají dospělí okružáky jako jednohubku.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.08.2012 22:37 Muž půlpy [2131] Re: Tomas Enderson
Neboj ampulárky jsou ode mne zvyklý na vločky co zbyde od rybek ( překrmuji, aby jste s Kytkou měli krmení pro rybky - vlastně tentokrát se s Tebou, Martine, nestačila rozdělit :-D ) prostě jsem je slušně vychoval :-P
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.08.2012 22:28 Muž Tomas Enderson [697] - TetryRe: půlpy
Díky za Ampule hele ale jsou fakt pod totálním dozorem a zatím se do kytek nepustili tak doufám, že to tak vydrží. Jinak taky děkuji za všechny dary co na mne zbyli. Jen se obávám, že letos to bude u mne jak bez Rychnova tak bez Botanky. Prostě to září je tentokrát našlapaný prací a fakt nevím kam dřív skočit. :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.08.2012 22:19 Muž půlpy [2131] Re: Tomas Enderson
Tak, Martine, ještě jednou díky za piskořky a za rostlinky (Lomariopsis lineata a Microsorum pteropus) a taky díky za další piskořky bratrancovi Soukyho ( omlouvám se nemůžu si vzpomenout na jméno stydim ) Rakousko podle nejnovějších info vypadá až na listopad, tak se snad uvidíme na dalším srazu, nebo v Praze u 3trojek ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.08.2012 16:49 Muž Tomas Enderson [697] - Tetry
Tak už je to za námi další sraz bude buť koncem září nebo začátkem října. Uvidíme jak bude mít Půlpy čas. :-O Prej by nerad to prošvihnul tím, že bude někde v bejvalím mocnářstvím rakouském. No tak uvidíme, jednoznačně však bylo dohodnuto, že to bude pátek. ano

Martin Honzejk ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.08.2012 13:03 Muž Tomas Enderson [697] - TetryRe: půlpy
Však já dorazím. Jo a kytky pošlu po Kytce, ať máte co přebírat. :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.08.2012 12:40 Muž půlpy [2131] Re: Tomas Enderson
Určitě přijď ano já budu až dokonce i když ráno vstávám :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.08.2012 12:18 Žena Kytka [2146] Re: Tomas Enderson
Zavolám ti, až budu odcházet, jak vypadá stav a hladina zúčastněných stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.08.2012 12:14 Muž Tomas Enderson [697] - TetryRe: půlpy
Tak to je mazec mám tam vůbec kolem půl devátý hodit, když se s Kytkou sejdu už odpoledne. :-D

Martin Honzejk
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.08.2012 12:10 Muž půlpy [2131] Re: Kytka
Já dorazím snad v poho.,ale ráno ve 4:30 zas vstávám do práce, Nokoska se mi omlouvala, že nemůže. ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.08.2012 11:39 Žena Kytka [2146] Re: lhajek
Pořád jsem dopadla líp než ty stydim
Budem se na tebe těšit příště ;-).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.08.2012 11:34 Žena Kytka [2146] Re: souky
Vždyť jsem psala NEPŘÍPUSTNÁ ;-).
Tomas to rozsek, takže za chvíli vyrážím z Čerňáku na Liberec :-).
Jen to chtělo doma prudší reakci, jedu přes hodinu přes město, takže snídaně v krabičce, oběd v krabičce, kytky jsem nestihla, šneky jsem ulovila během tří minut, ale to nejdůležitější vezu: sebe stydim
Jízdenku mám objednanou večer na poslední bus, takže se můžete těšit na dámský element na srazu smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.08.2012 10:57 Muž souky [592] - RostlinyRe: Kytka
nevzdávej to, mám pro tebe kryptošky, dyštak sem celej den ve městě, můj telefon snad ještě máš
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.08.2012 10:28 Muž lhajek [1870] - RostlinyRe: Kytka
Aspoň máš z čeho vybírat ano ikdyž jedna varianta lepší jak druhá ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.08.2012 09:24 Žena Kytka [2146] Re: Tomas Enderson
Tohle je nefééééér, podle pravidla: že když se něco s***, tak všechno najednou, musím být zítra dopoledne zpátky v Praze na jednání rozzureny.
Takže mi z toho vyšly dvě varianty, vlastně tři:
1. rychlovka: odpoledne do Liberce do hospody a večer posledním busem zpátky na Prahu
2. šílená: přežít noc v Liberci někde v nonstopu a ráno rovnou na jednání :-D. Hm, už nejsem nejmladší :-O, tohle bych dospávala zase týden.
3. nepřípustná: vzdát to.
Jo a na chalupě nikdo není, takže nemám kde přespat :-(.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.08.2012 09:04 Muž Tomas Enderson [697] - TetryRe: Kytka
Už balím pytlíky s kytkama a dalším co kdo chtěl i nechtěl. Jen se stavím na pár hodin v práci a pak hurá už budu u vás. potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.08.2012 08:45 Žena Kytka [2146] – Už dneska úúúúúúž dneska
Připomínám, že dnes v pátek 24.8. je od 17:00 sraz rybičkářů v hospodě „Na kopečku“ - nám. Českých bratří 27/12 potlesk smich potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.08.2012 20:42 Muž souky [592] - RostlinyRe: Kytka
sem si to myslel:-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.08.2012 19:19 Muž Tomas Enderson [697] - TetryRe: lhajek
Tak to tě lituju no alespoň nejsem sám komu plány narušila práce ale nebojte přijdu jak jsem slíbil.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.08.2012 18:10 Muž lhajek [1870] - Rostliny
Tak lidi tohle jsem nečekal, ale jak už to v IT bývá jsou věci které se dají dělat kvůli uživatelům jen v noci a o víkendech a přesně tohle mě čeká teď od pátku do neděle. A to jsem si říkal, že když to vím pěkně dopředu, že eliminuji všechna možná rizika. To je tak když si šéfové usmyslí podepsat smlouvy na poslední chvíli a vy pak musíte fungovat :-(
Takže bohužel vše co jsem slíbil přivést padá a ani pro mne nemusíte nic vozit neboť budu čučet do monitoru.
Snad tedy příště a raději se snad nebudu hlásit dopředu, abych to nezakřikl.

Sakriš a to jsem se už těšil jak malej na podobně postižený tone
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.08.2012 13:31 Muž lhajek [1870] - RostlinyRe: Kytka
Jo tuhle jsem také kdysi míval. Má velmi pěkné kořeny pokud se jí daří.... Ale nechci :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.08.2012 12:57 Žena Kytka [2146] Re: Kytka
Fotka k příspěvku Jo a ještě můžu přivézt jednu plovoučku, u nás se tomu sice říká Pistie, ale nejsem si jistá, že je to ona, má od středu u listů takové šťopičky, tak jsem ji pro jistotu vyfotila. Tady na stránkách je uvedená jiná, kournoutková rybicky.net/atlasrostlin/pistia_stratiotes , která by mne naopak zajímala.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.08.2012 11:57 Žena Kytka [2146] – Nabídka
Fotka k příspěvku Jestli chcete někdo růžkatec rybicky.net/atlasrostlin/ceratophyllum_demersum , tak se ozvěte, kousek bych mohla přivézt.
Jo a "piškošky" jsou v nabídce tři druhy - viz foto - proužkované, baňaté vroubkované a světlé jednobarevné. Kdo chce, ať si napíše, povezu jen přímo zájemcům, na blind se mi je vozit nechce, aby nemusely nocovat na chalupě.
Krevetky budou snad příště.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.08.2012 11:51 Žena Kytka [2146] Re: souky
Kryptošky, kryptoškýýýýýýý, prosím :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.08.2012 09:35 Muž souky [592] - RostlinyRe: půlpy
piškošky budou dyštak od bratrance(PR)

bude někdo chtít kryptošky?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.08.2012 09:02 Muž lhajek [1870] - RostlinyRe: půlpy
Tak už v tom mám zmatek, já myslel že růžkatec budu mít od tebe Půlpy....
ALe ve výsledku je to jedno :-) jen aby tam nějaké rostlinka byla :-)
Lomariopsis bude určitě, narostla mě ho taková slušná hromádka a chci ho stejně nějak jinak uchytit takže ho v první řadě musím poredukovat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.08.2012 07:56 Muž půlpy [2131] Re: Tomas Enderson
Ne,Ne no máš tam chybu, růžkatec ne pro mně , ale lhájek si o něj psal ano já bych nepohrdnul dvěma třema piskořkama kdyby na mne nevyšel od lhajka Lomariopsis, tak mi toho taky trochu vem. Díky ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.08.2012 21:31 Muž Tomas Enderson [697] - TetryRe: Kytka
Jsou kouzelný a už se je naučily vysrknout, prostě jsou dobře vychovaný a mají francouzský původ. :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.08.2012 21:29 Žena Kytka [2146] Re: Tomas Enderson
Mě z těch malých něco přerostlo, co raci nestihli spořádat. Vezmu je s sebou, kdyžtak jim to nakrájíš smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.08.2012 21:22 Muž Tomas Enderson [697] - TetryRe: Kytka
Vhodný formát šneků je to co minule přinesl Půlpy. Jinak ti moji jsou trpasličí tak mají cca něco kolem 2 až 3 cm. :) I přesto jsou to hrozní labužníci a mají šneky rádi moc rádi. :-P
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.08.2012 21:15 Žena Kytka [2146] Re: Tomas Enderson
Jak velký máš čtverzubce? Nebo ještě lépe, jaký je vhodný formát šneků? Vzala bych je na výlet :-P
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.08.2012 20:43 Muž Tomas Enderson [697] - Tetry
Tak jsem konečně dodělal akvárko a je hotovo. Kdytky které přinesu jsou už většinou rozebrané. Pro jistotu uvádím seznam.

Echinodorus 'Hot Pepper' (šípatkovec 'Hot Pepper') - KYTKA
Echinodorus 'Ozelot' (šípatkovec 'Ozelot') - KYTKA
Lomariopsis lineata (lomariopsis lineata)
Riccia fluitans (trhutka plovoucí)
Microsorum pteropus (hnědovka křídlatá)
Ceratophyllum demersum (růžkatec ponořený) - PŮLPY

Jestli píšu něco někomu co mu nepatří tak ať se ozve. Bohužel slibované Myriophyllum mattogrossense se tolik nerozroslo jak jsem očekával a tím pádem bude až na příštím srazu.
Na Piskořky jsem nezapomněl a jsou připraveny pro Lhajka.
Jen ti co budou po mně něco chtít musí vydržet do devíti dřív jak v půl to nestihnu.
Jo a poprosím všechny co nají nějaké ty okružáky a další nechtěné šneky aby mysleli na moje čtverzubce a vzali jim něco na přilepšenou k večeři. :-P

Dík a už se těším

Martin Honzejk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.08.2012 19:56 Žena Kytka [2146] Re: nokoska
jo, jo, do pěti, do pěti, musíme být u maminky v doupěti smich
já za to nemůžu stydim, v bytě mám třicet stupňů
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.08.2012 19:46 Žena nokoska [21] - Miniakvária
Tak já zatím nemůžu potvrdit ani vyvrátit účast. Pokud budou stále ty vedra pojedu na chalupu k bazénu ;-) Nebudu prcka trápit na zahradě bez bazénu, tak já písnu co a jak. Snad se jedno místečko najde :-D někam se vmáčknu. Je to od 17h? Nepletu se?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   19.08.2012 15:03 Muž půlpy [2131] Re: invalida
můžeš :-D budem rádi smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.08.2012 12:41 Muž lhajek [1870] - RostlinyRe: Tomas Enderson
Tomas Enderson napsal: Jo a malém jsem zapoměl. Kdo bídě chtít piskořky, tak ať dá vědět doma jich je dost. Nebo jinak já je prostě vezmu a bude snad se nade někdo kdo se jich ujme.
Já já se hlásím .... :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.08.2012 10:06 Muž souky [592] - Rostliny
mno tak já vemu nějakou kryptošku, pačuly, a možná ten vesuvius, u toho se ještě budu muset rozhodnout, jestli je dost velkej a jestli zvládne X hodin bez vody.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   19.08.2012 08:56 S Muž invalida [3881]
Že bych si dojel pro listí když bydlím u lesa stydim smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.08.2012 22:55 Muž půlpy [2131]
ozvěte se, kdo chcete ampulárky. nebo dubové listí (ne čerstvé, loňké) pro krevetky, u rostlinek ještě nevím co bude po prostříhání a protrhání smich donesu co se dá ;-)

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... 41

Zpět na obsah sekce Ostatní • Zobrazeno 27617x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/8216-setkani-akvaristu-liberec?od=1605