Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Výstava akvarijních ryb Rychnov nad Kněžnou

 

NápovědaFórum » Ostatní » Výstavy a soutěže. 

Přejít na předchozí stránku 18 Přejít na další stránku   1  
Výstava akvarijních ryb Rychnov nad Kněžnou
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.09.2010 17:16 R Muž Mrakoplash [1776] – Re: DrBolíto
Loni jsme to zařízené akvárium odvezli a myslím si, že by tomu bylo stejně i letos.
Záleží na domluvě.

Stojany a akvária se stěhují, protože v domě chovatelů probíhají i jiné výstavy než akvarijní.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.09.2010 08:18 Muž DrBolíto [254] - Rostliny – Re: RAP
jj ani já se nezúčastnil, neb se mě nechtělo pak jet někde pro případnou výhru a tahat v případě 1 místa akvárko vlakem.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.09.2010 22:35 RAP – Re: DrBolíto
No já si spíš myslím, že návštěvníci z větší dálky se moc ankety nezúčastnili. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.09.2010 22:08 Muž DrBolíto [254] - Rostliny
Ještě jsem se chtěl zeptat, veškeré vybavení regály, akvárka atd, to tam zůstává nebo se to někam stěhuje?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.09.2010 22:01 Muž Roman [100] - Cichlidy
tak asi bylo v tom kýblu lístků jen 6 a jeden utřel zkrátka nudli, toho mohl mrak taky uvést smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.09.2010 21:56 Muž DrBolíto [254] - Rostliny
Ne, jen mě to rozesmálo jak se to pěkně sešlo. Nicméně na taková losování už moc nevěřím, i takové losování (myslím sazky?) bylo podfuk a to na to dohlížel notář.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   15.09.2010 21:50 Muž Johan [4945] - Rostliny
Fotka k příspěvku A pro nedočkavé aspoň jedna fotografie z ukončení výstavy a začátku losování.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.09.2010 21:48 R Muž Mrakoplash [1776] – Re: DrBolíto
Z losování a vlastně z celé závěrečné "ceremonie" bude k dispozici video.

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.09.2010 21:47 Muž DrBolíto [254] - Rostliny
To vůbec nevypadá na protekci, RK RK Borohrádek Kvasiny smich

P.S. já se neúčastnil!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.09.2010 21:42 R Muž Mrakoplash [1776]
Výsledky losování ankety:

1. místo : Vojtěch Pulec, Borohrádek
2. místo : Týna Thérová, Kvasiny
3. místo : Hana Lindrová, Rychnov nad Kněžnou
4. místo : Michael Harom, Rychnov nad Kněžnou
5. místo : Aneta Štěpánková

Všem výhercům blahopřejeme.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.09.2010 09:52 mlynář – Re: jurek
Jurek už ví a já taky. Všechno bylo jinak a ta tradice trvá od r. 1976 s výjimkou r. 1977, kdy výstava nebyla.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.09.2010 21:15 host – Re: hop
Art of the Planted Aquarium - Hannover 2010
6.-7.2. 2010

Ono je potřeba trochu rozlišovat o jakou akci se jedná, že?
Nepleť te si kolego výstavu a soutěž. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.09.2010 21:07 jurek – Re: mlynář
Člověče Honzo,tak to jsem ani nevěděl.Zítra se na to optám,abych byl v obraze X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.09.2010 21:05 mlynář
vlastimil kotyza napsal: A budme rádi ,že ten státní svátek akvaristiky je už podobou 34 let a kloubouk dolů.
Se vším v tom příspěvku naprosto souhlasím. Jen bych si dovolil maličkou korekci. Výstava byla sice 34. Netrvá to ale 34 let. Jurek mne upřesní, ale vím od Vládi Hulmana, že v osmdesátých letech se některé roky dělaly ty výstavy dvě ročně.... Ufff. nedovedu si tu rachotu ani představit!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.09.2010 20:56 jurek – Re: provokater
Jo jo,v tom máš pravdu,ale fakt zajišťovat ještě spešl parkování,na to už jsme neměli síly a hlavně lidi :-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.09.2010 20:41 RAP – Re: vlastimil kotyza
Nj, co od tebe čekat jiného :-D .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.09.2010 20:19 kreten – Re: jurek
No Jiříku bylo...ale zase to ještě musíš brát tak, že kdo jde nakupovat, nebo veze někomu ryby(já:-)) tak s ním lidé chodí do auta cca "půl kiláku tam a zpět", pak přijedu, když jdu nakládat krmiva, pytlíky..., páč nebudu nosit nákup stejnou štreku...no je to parkoviště pro běžné návštěvníky, ne pro ty, kteří volí výstavu jako trochu globálnější akci...:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.09.2010 20:13 jurek – Re: host
I my děkujeme všem za návštěvu ahoj .
Zítra je ještě poslední den výstavy,je tam krásně volno na focení,lepší příležitost není.
Co se parkování týká,cca 400m od domu chovatelů je záchytné parkoviště a tam je místa opravdu dost a pochybuju že v sobotu bylo plné ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.09.2010 19:33 Muž hop [26] - Rostliny – Re: Mrakoplash
to nevím ale myslím že ano. každopádně můžete přijet, je to někdy v unoru, je tam výstava akvárií, nano cube a krevet, spojené je to s prodejem všeho pro aq, ter i psíky a kočky. je fakt že je tam jiná kupní síla a že tam přijde několik tisíc lidí ale dá se tam načerpat hromada inspirace palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.09.2010 19:32 vlastimil kotyza – Re: RAP
Třeba zrovna já ,byl jsem zklamaný,že se nevystavovaly pořádný cichlidy jako VIEJA ,AMPHILOPHUS,ANDINOACARA,ale nevadí.Kdybych nebyl línej, mohl jsem je nabídnout na výstavu třeba já,takže kritizovat něčí snahu ,že to bylo letos zaměřené na živorodky nejde.At je výstava každý rok jaká chce ,tak prostě jenom dík za to že vůbec je.Až ta stará garda s tím sekne,tak vlastně nebude nikdo,kdo by to dělal.Takže Vážení nekritizujte něco s čím jste si práci nedali.A budme rádi ,že ten státní svátek akvaristiky je už podobou 34 let a kloubouk dolů.Tento příspěvek je určen všem kritikům a všem co jsou nespokojený ,že je to furt stejný ono to vlastmě jiné ani být nemůže.Tento příspěvek nesouvisí nijak s reakcí RAPA.Mějte se a příště můžete pomoci nebo dovést svoje ryby,prostě cokoli at je to teda jiné. čaues
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   14.09.2010 19:30 Muž hop [26] - Rostliny – Re: RAP
já to taky nemyslím zle...jen mi to přišlo líto, jedu 150km, 20 min jezdím okolo hledám místo kde zaparkuju, nebot ve městě jsou 2 větší akce v jeden den, ulice úzké, pak se hádám se strážníkama, že můžu zaparkovat tam kde není žádný zákaz....atd, na to jak je to malé městečko tak jsem byl překvapen kolik aq tam měli. jen jsem podotkl že se mi nelíbilo jak byly aq zařízené, protože mi opravdu přišly všechny stejné...až na pár vyjímek
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.09.2010 18:43 RAP – Re: hop
Dík, já jsem rád, když se dostanu do Rychnova, což mi letos bohužel nevyšlo.
Já ti to dal jako návrh, nic ve zlém. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.09.2010 18:43 R Muž Mrakoplash [1776] – Re: hop
A taky to tam pořádá amatérská nezisková organizace ?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.09.2010 13:41 Muž hop [26] - Rostliny – Re: RAP
jed se kouknout třeba do hannoveru...je to tam na dva dny. ale taky si toho vážím že se s tím někdo dělá
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.09.2010 12:52 Muž vladislav [106] - Cichlidy
Já zaparkoval v sobotu okolo poledne úplně v pohodě ve vedlejší ulici ...Bylo tam místa dost a to se tam konala nějaká slavnost...V tom bych problém nehledal....Byl jsem asi 100 metrů od výstavy.. ;-) Naprosto bez problémů.. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.09.2010 12:21 R Muž romant [27982]
Já myslím, že většina návštěvníků je v Rychnově spokojená, čímž ovšem nikomu nezazlívám jeho odlišný názor. Zorganizovat takovouhle akci jistě není žádná selanka a ještě do toho jít rok co rok. Klobouk dolů před těmi co se podílí. Ať se daří. potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.09.2010 12:07 RAP
hop napsal: ale jedna nádrž jako druhá, jako přes kopírák...to je škoda, bez nápadu
Příští rok můžeš pomoci se zařizováním, aby nebyly přes kopírák! Naopak já si cením, že do toho rychnováci a spol. jdou. potlesk palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.09.2010 11:22 host – Re: hop
A co by jste chtěl na expozici v trvání pěti dnů?? Botanickou či zoologickou? Nota bene v pár lidech!! :-(
Jurku a spol., díky! potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   14.09.2010 11:12 Muž hop [26] - Rostliny – Re: Mrakoplash
ale jedna nádrž jako druhá, jako přes kopírák...to je škoda, bez nápadu
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.09.2010 08:53 kreten – Re: Yirka
Ono v neděli je všechno jinak - jde především o sobotu. Další dny jsou již volnější:-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.09.2010 08:43 Muž Yirka [9118] – Re: provokater
Musím říci, že po zkušenostech z let předchozích jsem to tentokráte řešil tak, že jsem byl v neděli prvním návštěvníkem a tudíž zaparkoval bez problémů. Jinak výstava standartně pěkná a příjemná, hezky strávený půlden s nádhernými rybkami. To, že jsou nádrže plně osázeny rostlinami pak považuji jedině za velké plus.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.09.2010 08:14 kreten – Re: Mrakoplash
No ne jen letos, ono už to nefungovalo ani loni a to je teda fakt docela dost nepříjemná záležitost, která kazí tu obrovsky pozitivní náladu, kterou člověk mezi vámi na výstavě získává! Stálo by za to nějaké dobré řešení opět najít, jak tomu bývalo dříve... ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   14.09.2010 07:24 R Muž Mrakoplash [1776] – Re: hop
Parkování jsme řešili v minulých letech. Letos jsme se rozhodli zkusit to bez toho.
Hodně kytek v nádržích, je spíše kladný ohlas :-)
Na plakátech i letáčcích stojí: "Výstava akvarijních ryb, vodních rostlin a terarijních zvířat"
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.09.2010 21:00 Muž hop [26] - Rostliny – Re: Johan
jj souhlasím pro někoho kdo je sumcař nebo jiný rybky velice zajímavé. jsem krevetkář....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.09.2010 12:39 Muž Pepan [5043] - Rostliny – Re: Johan
Ten A. australe je nějaká tmavší zajímavá forma. Kdysi jsem je choval a byli trochu světlejší a přitom to nebyla ta forma hjerreseni.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.09.2010 12:15 Žena Laduschka [120]
rychnov opět špica :) nejvíc mě dostaly jakýsi polozobánky a vyžraný mega altumy :) tak doufám za rok zase čawes X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.09.2010 12:09 Muž ghulek [0] - malawi – Re: Johan
ten je úžasný.. docela přemýšlím že by jsem si halančíky pořídil do odchovny..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   13.09.2010 11:58 Muž Johan [4945] - Rostliny
Fotka k příspěvku Notropis chrosomus

A dalších skoro pár set ryb.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   13.09.2010 11:57 Muž Johan [4945] - Rostliny
Fotka k příspěvku Moc pěkný halančík Amphyosemion australe
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   13.09.2010 11:56 Muž Johan [4945] - Rostliny
Fotka k příspěvku Sice pouze pár živorodek, ale co už.. =/ např. Heterandria formosa, ale i druhy vzácnější.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   13.09.2010 11:55 Muž Johan [4945] - Rostliny
Fotka k příspěvku Betta albimarginata
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   13.09.2010 11:55 Muž Johan [4945] - Rostliny – Re: hop
Fotka k příspěvku Já sem teda ještě na lepší výstavě nebyl. Sem moc rád, že jí můžu vždy navštívit co nejvíckrát.
Ke jinde vidět skoro 200 nádrží s mnohdy moc zajímavýma rybama. Např. sumec rodu Eutropiellus
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.09.2010 11:38 Muž hop [26] - Rostliny – Re: Jiří
no...já docela zklamán byl.....po návštěvě jiných výstav a sklorexu v brně....nemožnost téměř zaparkovat, dohadování se se strážníky, aq jedno jako druhé s co největším počtem rostlin....chápu že to byla výstava ryb a ne akvárií, škoda, vím že organizace stojí hromadu úsilí a vážím si toho že to někdo dělá, ale jet 150km už se mi příště asi chtít nebude
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.09.2010 10:34 Žena Raviolka [2148] – pochvala
Výstava moc hezká jako vždycky. Jen se přiznám, že jsem lákala známé na to, že letos to bude živorodkové... a vůbec nebylo.
Jinak obě přednášky byly naprosto perfektní a kdo na přednášky nechodí, může litovat. Fakt byly moc zajímavé.
Atmosféra tradičně moooc příjemná, zdravím organizátory a děkuju za parádní víkend s ústředním bodem "Rychnov" :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.09.2010 07:39 Muž jeviel [3]
I tento rok jsem se zajel do RK podívat, a opět to stálo za to. Nádherné kousky :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.09.2010 23:05 Jiří – Re: Mrakoplash
Zrovna jsem se vrátil z výstavy a myslím, že nemůže návštěvníka zklamat. Kdo máte ještě možnost se do RK dostat, určitě zajeďte.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.09.2010 21:27 R Muž Mrakoplash [1776] – Re: Jiří
Článeček fajn, dokonce tam mám i ryby na fotkách a to mne příjemně potěšilo.

palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.09.2010 10:59 Muž Tomas Enderson [697] - Tetry – Re: mlynář
No něco málo fotek od přednášek je ale bohužel můj foťák se nějak nedokázal poprat s osvětlení v sále tak jen spíše bude pár ilustrativních. :-(

Martin Honzejk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.09.2010 10:48 Jiří – Ryby v Rychnově
Nejen zajímavé ryby, které je možno vidět v Rychnově. Určitě je dobré při dnešním krásném dni sednout do auta a vyrazit na výstavu. aquatab.net/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.09.2010 06:06 R Muž Mrakoplash [1776] – Re: provokater
Tak to jó :-D

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [18] ...... 26 27

Zpět na obsah sekce Ostatní • Zobrazeno 48268x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/8090-vystava-akvarijnich-ryb-rychnov-nad-kneznou?od=851