Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Akvarijní burzy Brno

 

NápovědaFórum » Obchody » Burzy 

Přejít na předchozí stránkuPřejít na další stránku   1  
Akvarijní burzy Brno
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.05.2009 18:07 kreten – Re: Eff
Ale je potřeba, abyste se s ním spojili
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.05.2009 17:50 Muž Eff [417] - Rostliny – Re: provokater
Díky, minule byl myslím časopis rozebrán velmi rychle, ani já jsem se k němu už tenkrát nedostal.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.05.2009 17:49 Muž Eff [417] - Rostliny – Re: Semtex
Zatím se vždy prodejci registrovali předem, mají pak jistotu, že pro ně budou připraveny nádrže. Ale i pokud přijede prodejce bez ohlášení, pořád má šanci še se k prodejnímu místu dostane, minimálně na místě vyhrazeném pro blešák.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.05.2009 17:22 kreten – Re: Eff
Nevím jestli to neuniklo, ale pokud by byl potřeba časopis Aquaristik, dodá vám ho pan ing. Šmerda, jsme domluvení, že vezme z krámu
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.05.2009 17:17 Muž pařa:) [2] – Re: Semtex
asi dopředu zaregistrovat podle toho jak jsem tam byl minule tak už tam měli cedulky se jmény a právě kámoš hledal ,,svůj" stůl... ale nechcu kecat :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.05.2009 15:55 Muž Semtex [1197] - Labyrintky – dotaz organizátorům
Mam menší dotaz, je potřeba se na burzu předem ohlásit, registrovat jako prodejce?
Nebo jen stačí ráno v 8 přijet, zabrat stůl a zacálovat?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.05.2009 07:35 Delis – Re: vejvar
Nemam k tomu prístup nie som registrovaný ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.05.2009 07:27 Muž vejvar [26] - Raci, krabi, krevetky – Re: Delis
mail a icq mam v profilu
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.05.2009 21:16 R Muž Mrakoplash [1776] – Re: vejvar
Líp to asi vysvětlí Horác nebo někdo s patřičným vžděláním, ale při nadměrném používání si na něj vytvoří imunitu a lék přestane léčit. Kdysi penicilin zabíral skoro na vše a dneska ? :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.05.2009 20:56 Delis – Re: vejvar
Napíšte mi svoj mail palec
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.05.2009 20:48 Muž vejvar [26] - Raci, krabi, krevetky
a mze mi teda nekdo poradit kde ho sehnat?
nechcu kupovat pikslu u zverolekare, potrebuju jen nekolik kavovych lzicek

a este, proc je to vlastne na predpis? to s toho nekdo vyrabi drogy nebo co?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.05.2009 09:07 Delis – Re: RAP
To bolo len obrazne prirovnanie nie doslovne hmm čo sa týkalo chranenia výrobku.Čo sa týka liečiv dá sa zohnať všetko ale veľa záleži na danom človeku ako stým naloží.Napríklad ja vejvara nepoznam natoľko aby som mu ho doniesol a veril že to mysli dobre.A ešte jedná vec na zaklade čoho vám zvelolekár predpíše recept.Je to určene pre domáce zvierata a to mi chcete povedať že zvelolekár vám pôjde skontrolovať domou napr. 30ks sliepok?Alebo ich zoberiete k nemu?:-D Na entizol treba tiež recept alebo čisty metranidazol to vlaste ani neviem či sa dá zohnať na recept a tom tu nikto vedu nerobí,bolo tu davkovanie no proste všetko.Nič s toho by sa tu nedialo nebiť jednej osoby čo chcela dobre nadčencom terčovcov aby ušetrili nejaku tu korunku lebo liečiva v akva predajňach nie su zrovna najlacnejšie a keď mate nejaku tu 800l nádrž tak to spraví svoje a tý čo to majú už za sebou mi za pravdu dajú takže nehľadajte len zle ale aj dobré.Radšej radte ako korunku ušetriť.Takže vám prajem pekný deň
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.05.2009 21:44 RAP – Re: Delis
Trochu divné přirovnání. Zkopírované DVD nemůže napáchat nevratné škody jako nesprávně použitý lék. :-|
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.05.2009 21:38 Usine – Re: Delis
Asi bych nesrovnával cd z léky. Je mi ale úplně jedno jestli ho seženeš nebo ne. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.05.2009 20:42 Delis – Re: vaclav
Môže biť registrované ako chce aj tak to predaju nezábrani.Aj dvdčka su chránene kde ako aj tak to nepomôže.Kto chce cestičku si najde.Pre mňa je to iba kus papiera.Prajem pekný večer ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.05.2009 19:56 Usine – Re: vejvar
"podle zákona č. 378/2007 sb., o léčivech,flubenol je registrované léčivo,tudíž na recept".
Nevím jestli tu diskuzi nesmazali, ale stačí zadat flubenol do vyhledávače. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.05.2009 18:56 anonym – Re: vejvar
jn taky jsem to cetl a bylo tam jen neco o rozmnozovani
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.05.2009 11:01 Muž vejvar [26] - Raci, krabi, krevetky – Re: vaclav
precetl sem prvni 4 stranky a tak nejak sem to nepochopil, co ma ta diskuze
o tercovcich spolecne s tim ze shanim flubenol?
ja ho potrebuju na likvidaci plostenek v akvarku s krevetama.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.05.2009 18:14 Usine – Re: vejvar
Přečti si tuhle story pěkně od začátku a uvidíš. rybicky.net/forum/6536

:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.05.2009 15:14 Muž vejvar [26] - Raci, krabi, krevetky
mam taky dotaz, bude tam k sehnani flubenol?
pripadne byl by nekdo ochotny mi ho tam trochu dovezt?
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.05.2009 15:47 Muž Semtex [1197] - Labyrintky – Re: Pigeon
Minule tam technika byla, ale co všechno ti nepovím. Pamatuju si CO2 a vše kolem toho. Ale je možný že tam něco bude, teď se třeba někdo ozve, když ví že máš zájem.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.05.2009 15:23 ondra08
možná tam dovezu nějaké Corydoras Adolfoi, ale ještě nevím. ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.05.2009 13:56 Pigeon – Burza
Ahoj. Prodává se na burze též technika? A akvária? Díky za odpověď!

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.04.2009 22:04 Muž Semtex [1197] - Labyrintky – Re: lopen
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.04.2009 22:04 Muž isamik [180] – Re: lopen
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.04.2009 21:46 lopen
Ahoj lidi kdy akde je ta akvar.burza v brně?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.04.2009 11:44 Muž Semtex [1197] - Labyrintky
Nazdar lidi,
tak se nám to blíží. Už někdo z vás uvažuje, nebo ví že bude na burze nabízet?
Vy co příjdete nakoupit, co by vás na burze zajímalo, co by jste chtěli ukořistit pro vaše akvárka?

Já na burze nikdy neprodával, ale snad by se něco našlo. Jako třeba Black Molly od nepříbuzenských rodičů, nebo Kančík příčnopruhý (tady si ale nejsem jistý) a z rostlin nějaký Stolístek červený i zelený. Pár kousků Řečánky a salatovou mísu Okřehku :)
Jo a nemůžu zapomenou na Piskořky.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.03.2009 17:22 ladena – Re: Romy
Milý Romane, je mi líto, pokud jste pochopil můj příspěvek jako projev neúcty. Rozhodně to tak nebylo míněné. Jako skoro začátečník z názorů Sida, Horáce,Peta a dalších čerpám spoustu cenných informací a jsem za to vděčná. Prostě byl na můj vkus jen příliš konfrontační tón diskuze mezi Ivanem a Sidem. Toť vše.
Můj pohled na cenu mechu jsem uvedla pouze jako příklad, proč pro někoho, kdo se v cenách rostlin až tak dobře neorientuje, může být tato cena přijatelná. Na tvorbu cen mám stejný názor jako Vy. Nenašla jsem ve svém příspěvku nic, co by svědčilo o opaku.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.03.2009 00:33 Muž Romy [1822] - Cichlidy – Re: Yirka
Milá ladeno,nerad se do toho míchám,ale srovnávací cena fy.Dennerle(z Hornbachu)je zcela lichá.Oni bohužel prodávají normální rostliny za cenu,,špeků".Co se týče prodejních cen...je to za tolik a tolik..chcete?nechcete?Vaše volba.Nedostatkové věci jsou drahé podle hesla poptávka...Koupíte?Pak si nestěžujte na cenu...
A i když o to Sid možná nestojí,musím se ho zastat...je to jeden z mála lidí tady,a nejen tady,kdo má seriózní a velmi kultivovaný projev.
Můj osobní názor je ten,že diskutovat s ním,je opravdu o něčem a ve vší slušnosti a úctě.Opravdu má velký přehled.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.03.2009 23:47 Muž Sid [6634] - Rostliny – Re: ladena
Tak to jsem rád! :-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.03.2009 23:29 ladena – Re: Sid
Rozhodně jsem na Vás nechtěla útočit ani to nemělo signalizovat ztrátu kreditu. Netroufla bych si zpochybňovat Váš názor na události v Brně. Jak správně píšete, nebyla jsem u toho. Spíš mi přišla dost nešťastně vedená ta následná výměna názorů.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.03.2009 22:59 Muž Sid [6634] - Rostliny – Re: ladena
Mám hodně divný pocit... Mrzí mne to o to víc, protože Sidovy příspěvky, které jsem tu četla, byly vždy seriózní a kultivované... Já bych mimochodem cenu toho mechu považovala za solidní...
Asi by bylo rozumnější nereagovat, ale svým způsobem na mne útočíte, tak se musím bránit...
Rozumím tomu tak, že jsem u vás ztratil kredit serióznosti a kultivovanosti. To mě moc mrzí.. Ovšem - nebyla jste u toho a neviděla jste sled událostí. Přesto můžete vyslovit názor. Názor na mne, názor na to, jestli jakási cena jakéhosi mechu je nebo není solidní...
Totéž jsem udělal já - vyslovil jsem názor. Za ním si stojím a trvám na tom, co jsem napsal o svých pocitech. (V tom byste mě mohla pochopit - bylo a je to něco podobného, o čem píšete vy: "hodně divný pocit"...)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.03.2009 21:12 ladena
Mám hodně divný pocit z diskuze mezi Ivanem a Sidem. Asi si dám panáka na rozdýchání. Mrzí mne to o to víc, protože Sidovy příspěvky, které jsem tu četla, byly vždy seriózní a kultivované.
Já bych mimochodem cenu toho mechu považovala za solidní, protože jediný srovnání bych v ten moment měla jen se závratnou cenou z Hornbachu. Těch 10 korun bych navíc vůbec neřešila ve srovnání s náklady na cestu (jsem od Chrudimi).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.03.2009 20:44 Muž Yirka [9126] – Re: jajaapaja
Tentokrát si to již také nenechám ujít.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.03.2009 20:42 Muž jajaapaja [174] – Re: Yirka
Už se těším. hop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.03.2009 16:12 Muž Yirka [9126] – Re: marnoff
Jarní burza je plánována na 23.květen. Pozvánku najdeš v linku
www.akvarko.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.03.2009 16:06 Muž marnoff [2] – prosim
prosim kdy bude ted nejdriv v brne nejaka akva burza diiky moc
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.03.2009 09:08 hrivnak – Re: isamik
Jsem pro
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.03.2009 20:51 Muž isamik [180] – Re: hrivnak
Panove, nechteli by jste tuto nekonecnou diskuzi ukoncit?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.03.2009 20:46 hrivnak – Re: Sid
Plně souhlasím s Ivanem. I kdyby prodával mech po 500 EUR za kuličku, co je komu po tom. Je to jen jeho věc a kupujícího. A když je kupující trumbela a neumí otevřít zobák a komunikovat, je to jeho problém. I když si myslím, že ten stěžovatel není žádný akvarista a nemá ani páru co obnáší vypěstování rostlinek. A neotírej se o ostraváky side při komunikaci s někým jiným. Nepřispívá to k "dobrým mravům". Těším se na ostravské burze
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.03.2009 15:44 Muž Sid [6634] - Rostliny – Re: Ludvík
Vyjádřil jsem svůj názor a za ním si stojím. Pokud někdo došel k závěru, že jsem někoho poškodil, dělejte, jak uznáte za vhodné.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.03.2009 15:12 Muž Horác [3942] – Re: RAP
Já když jsem zakládal akvárko, tak jsem dal v kamenné akvaristice v Trutnově za kelímek jávského mechu 250,-Kč. Přišlo mi, že je ho málo a tak jsem koupil kelímky dva. Prostě jsem ho chtěl a nikde jinde nebyl k sehnání. Jak už tu bylo řečeno, je to všechno o poptávce a nabídce.

P.S. Dnes mám na parapetu 3 velké lavory plné jávského mechu (je mi líto vyhazovat to do popelnice). Asi to odnesu zpátky do akvaristiky. Možná mi za to i něco daj :o) ...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.03.2009 13:52 RAP – Re: Ludvík
Tento týden mě známá v prodejně překvapila, když mi prozradila na kolik by vyšel malý kelímek "Jávského mechu". Raději ho ani neobjednala. VP :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.03.2009 13:38 Ludvík – Mech za 10,-Kč
Příliš často se nezapojuji do diskuzí, ale chtěl bych se vyjádřit ke kritice Ivana. Nejsem si zcela jist, zda Sid a spol. nevstoupili na příliš tenký led. I dobře míněnou kritikou lze udělat z prodávajícího na burze pomalu lidského vyvrhele. Zvlášť v dnešní době , kdy média mají obrovskou moc, jak v dobrém, tak i v tom špatném. Sid se zmiňuje (v souvislosti s prodejem kousku mechu za 10,-Kč) o dobrých mravech ,potažmo o morálce. V tom případě, by měl přesně definovat množství a cenu mechu při jeho prodeji, aby to odpovídalo dobrým mravům. Obávám se, abychom se příště nedozvěděli, že např. u té a té ryby byla nemorální cena. Mám za to, že každý pořádný akvarista má právo vidět cenu svých ryb a rostlin podle svého. Každý výpěstek, ať ryb či rostlin, je různě pracný a náročný a nelze generalizovat tak trochu jednotné ceny. Taky pokud se nepletu existuje v současnosti volný a otevřený trh.Akvaristika ale není prodej jogurtů nebo rohlíků, kde se dají jednotlivé ceny docela dobře poměřovat. Sám jsem na burze v Brně prodával a ke konci jsem si koupil Rasbory maculaty za 18,-Kč. To je velice dobrá cena. Co tak mečovka za 20,-Kč? Je to ve srovnání s tou rasborou morální? Jezdím na akce občas prodávat a pokud chci získat nějakou novou rybu nebo rostlinu, tak na cenu až tak nehledím. K Ivanovi snad taky nějaký klad, jeho rostliny jsou všechny submerzní, což je velké plus. Sám jsem od něho dostal např. Barclayu, Apon. ulvaceus, crispus...kdo to dneska množí...Ještě k organizaci burzy - velká jednička a doufám, že se v květnu všichni sejdeme.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.03.2009 11:06 Muž jajaapaja [174] – Re: ivan2
Do teď jsem si myslel že jsem tu nejstarší já. Tak to jsem rád že jsem ještě mladíksmich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.03.2009 10:39 ivan2 – Re: Sid
potlesk Vynikajuca odpoved, cakal som vsetko mozne. A s tou mladostou. Narodil som sa zo vsetkych akvaristou najskor, to viem urcite. palec .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.03.2009 10:34 ivan2 – Re: jajaapaja
Netreba sa rozculovat. Ja si myslim to to je tym NET-om.Urcite tieto pisane vety by sa v hovorovej forme prijimali inac, ovela lepsou formou, a aj s velkoou davkou humoru.

Ahoj Ivane,četl jsem to včera a je mi líto,že jsi to odskákal ty,takový poctivec a dobrák.Vykašli se na to a doufám,že příště dojedeš zase. Dostaval som taketo spravy/tato konkretne 2.3./ Skoda ze som to neposluchol, a nevykaslal sa na to. Zlomovy bol telefonat, ze ma -oplivali-. Uvedomujem si ,ze v Brne som si nespravil dobru reklamu/pardon na Rybickach/. Preto zamerne nepouzivam mena svojich znamych, ci uz z Brna alebo OV. Co uz,treba sa naucit prehravat. Ale hrdost si zachovam.mach pod 200 korun za liter v tejto dobe predavat nebudem.Kupujuci , ten spravi opak. Nejdu mi smailiky,tak to skusim vetami zo zivota ako -spomenul som ji na jednu velmi vystiznu: Aj v Rakusku boli dobri akvaristi. Alebo na otazku vo velkosklade aq ryb /v Cechach/ -vykupujete ryby :- Naco, vonku ich dostaneme za polovicu.



:) :-D :-D :-D hmm :-D :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.03.2009 18:52 Muž jajaapaja [174] – Re: ufinka
Plně souhlasím.Taky mě to rozčiluje.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.03.2009 18:48 Žena ufinka [28] - Asie – burza
Vazeni a mili,velice mne mrzi,ze takova prijemna diskuze plna chvaly na nasi burzu obsahuje i dohady mezi akvaristy,ktere ani jedne strane naladu nezlepsi. Vy, kteri se tady dohadujete kvuli cenam, bezte se radeji venovat svym akvariim a rybickam a kytickam:) Pokud je cena u produktu jasne oznacena,neni co resit a zeptat se na rovinu prodejce se take nezakazuje.JInak z vlastni zkusenosti vim,ze napr.elektrina je fakt draha,a to svitim a topim co nejmin to jde,(zadny 3 zarivky nad akvarkem)a stejne mam problem rodicum elektrinu jako student zaplatit.
Jinak se tesim,ze se zase shledame v kvetnu na burze, moc vsem dekuji za takovou hojnou ucast! Dekuji moc navstevnikum a take prodejcum (z tech zdravim napr.prave ivana2!-at se dari)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.03.2009 15:37 Muž Sid [6634] - Rostliny – Re: ivan2
Dokazes sa tu chlapsky priznat, ci si to bol ty alebo niekto iny, co sa smial pani, ktora si pytala echinodor /patriaci medzi vysoke/ do 50 l aq.
Chlapsky přiznat? hmm
Ne, nebyl jsem to já a ani bych to být nemohl - není můj styl vysmívat se lidem v podobné situaci. Navíc mi na ní nic směšného nepřipadá.
Alebo ten mladik, ktory sa robil dolezity ze pozna cyptocorynu, ktora sa davnejsie volala alebo predavala pod viacerymi menami. Napr usteriana...
To asi taky ne... Za mladíka se už nějaký čas nepovažuji (bohužel, jsem realista... :-O), a vy nebudete zase o tolik ode mne starší, abyste mi mohl říkat "mladíku"... :-D

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... 38 39

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 83214x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/8060-akvarijni-burzy-brno?od=1650