Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Akvarijní burzy Brno

 

NápovědaFórum » Obchody » Burzy 

Přejít na předchozí stránkuPřejít na další stránku   1  
Akvarijní burzy Brno
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.05.2009 19:00 ondra08
zdravím, tak na burze budu prodávat.násady miker, živé nítěnky, dále corydoras adolfoi a nomorhamphus liemi liemi kdyby někdo něco chtěl odložit nebo ryby nachystat do sáčku jak vám vyhovuje dejte vědet.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.05.2009 20:57 Muž Sid [6637] - Rostliny – Re: lopen
rybicky.net/akce/324
Vstupné je tam uvedeno taky. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.05.2009 20:51 lopen
ahoj lidi prosím vás kdy je ta burza v brně? já pujdu po prvé platí se za vstup.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.05.2009 14:05 Muž matlala [798] - Rostliny – Re: Marri
no ptal jsem se a dozvěděl se, že z vivárka se brat nebude, tak nevim. No minule jsem nebyl, ale vím, že byli.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.05.2009 13:58 Marri – Re: matlala
Na obou minulých burzách byly, myslím, že i teď...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.05.2009 13:55 Muž matlala [798] - Rostliny – Re: Semtex
aha, no já měl na mysli borarasky a podobně. borarasek jsem chtěl přikoupit.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.05.2009 13:05 Muž Semtex [1197] - Labyrintky – Re: matlala
Já tam budu něco málo nabízet. No mini ryby taky, než trošku vyrostou X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.05.2009 11:28 Muž matlala [798] - Rostliny
Ví se už, jestli tam někdo bude mit minirybky a nejaky substraty.(ma tam byt ada,ale nevim co budou mit)
A taky kdo z rybicek tam jede?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.05.2009 14:41 Jostom – Re: ondra08
Od nahlášených prodejců vím že tam budou Corydoras sterbai a trilineatus.U sumců vím jen L-144.
Druhů tam ovšem bude určitě více.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.05.2009 10:31 ondra08
bude někdo z vás na burze prodávat nějaké druhy panceřníčku a sůmců?když tak jaké...dík
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.05.2009 22:32 ivan2
Budu, ale u mna len mladsie jedince. sad
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.05.2009 20:44 Muž bolek [5]
Bude mít příští sobotu na burze k prodeji čisté formy Guppek?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.05.2009 21:07 Žena Amy01 [39]
keď už je tu niekto chudáčik tak jedine tie zvieratká čo musia vetošovi, moj hafan sa vždy tak trasie, že sa bojím aby nedostala infarkt... no ale táto téma je o niečom inom tak pssst :) už sa teším na burzu snáď sa mi konečne podarí tam ísť
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.05.2009 20:37 Delis
Toto som našiel na Slovenskej stranke tak ak má niekto záujem-burza.akva.sk/-predam na liecenie vnutornych parazitou flubenol 5.percentny spotreba do roku 2012.len osobny odber,postou neposielam.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.05.2009 20:00 Delis – Re: Somali
Preto som chcel povedať že každý prípad je inakší.K nám chodí p.doktor iba raz do roka alebo to je každe dva roky,nespomeniem si,vtedy je povinné očkovanie psov.Vtedy by som teoretycky platiť za cestu nemusel.Keď je prejazdová ves a je niekto doma stále tak to je tiež + ale ja žijem vo vsi ktorá neni prejazdová a u nás doma nie je nikto až večer takže mám smolu. ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.05.2009 17:51 Žena Somali [98] – Re: Delis
Blízko? Tak to máte asi na Slovensku nějaké jiné poměry... Nehledě na to, že tady veterináři často stále spravují svoje bývalé obvody (jako ti na vsích a malých městech, jako u nás)a dá se tak s nimi domluvit na návštěvě, když mají cestu kolem...
Ty posadíš psa do auta, pro mě je výhodnější pozvat si veta sem a připlatit si, protože když mám vézt na očkování deset koček, tak ani nemám dost přepravek, jezdím na etapy a tu částku projezdím stejně...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.05.2009 17:16 Delis – Re: Somali
To maš pravdu ale nie každý to má tak blísko.Ja radšej zoberiem môjho psa voláme ju džesi do auta aj keď je strašne zvedavá a pomerne veľká a idem tam lebo cesta a kompletne zaočkovanie ma vide lacnejšie ako mu dať za cestu ku mne a späť.Takže nie každý ma také šťastie ako napríklad ty.Radšej necham na každom aby usúdil čo je pre neho výhodnejšie. ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.05.2009 10:17 Žena Somali [98] – Re: Delis
Ale prosím Tě, ke mně jezdí vet běžně, má to k nám 10 km (takže ujede celkem 20) a za návštěvu mi účtuje necelé dvě stovky. Zas taková divočina to není.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.05.2009 10:08 Delis – Re: ergam
No to je skvelé a ako ďaleko je od vás ten pár doktor alebo ináč koľko ste mu zaplatili len za cestu.Nie je problém ho zavolať ale čo taký výjazd stojí tam je pes zakopaný.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.05.2009 08:26 Muž vejvar [26] - Raci, krabi, krevetky – Re: Delis
davidvyravsky@seznam.cz
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.05.2009 22:51 ergam – Re: Delis
jen tak pro informaci - ano, zvěrolékař vám klidně přijde domů skontrolovat dvacet slípek, nám přišel kouknout dokonce jenom na DVĚ krůty :-D většina jich je zodpovědných a nic nepodceňuje :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.05.2009 18:50 Žena Somali [98] – Re: vejvar
Řada léků je na předpis, aniž by se z nich nutně musely vyrábět drogy. Ty léky, které jsou na předpis, jsou určeny buď k léčení závažných nemocí, které musí sledovat lékař (ať už humánní, nebo veterinární), jsou při nesprávném dávkování rizikové pro pacienta, při nesprávném používání může dojít ke vzniku rezistence bakterií nebo parazitů, a samozřejmě i ta zneužitelnost hraje roli. Těch faktorů je hromada a probírá se to už při registraci léčiva. Fakt je, že některé léky jsou na předpis celkem zbytečně, některé by tam naopak být měly a nejsou.
Ať už flubendazol, nebo látky jemu podobné, na předpis rozhodně patří, protože není takový problém pro ty parazity vytvořit si na něj časem rezistenci, bohužel. A problém je pak na světě, protože nelze donekonečna vymýšlet nová léčiva, hlavně na to ani není čas, a ať už parazit, nebo v případě antibiotik bakterie prostě nepočká. Dneska už existují extrémně odolné kmeny - dodnes si dost dobře vzpomínám na jedny cvika z mikrobiologie, kde se řešil chlapec se zapíchnutou rybí kostí v patře - do rány dostal infekci, skončil v nemocnici, kde dostával různá antibiotika, a bohužel mu nepomohla ani ta, která se schovávají pro ty nejtěžší případy - chlapec měl smůlu v tom, že zrovna natrefil na rezistentní kmen. Takže i takhle může, bohužel, končit neuvážené používání antibiotik nebo antiparazitik. Proto je v pořádku, že jsou na recept, a měly by tam zůstat. Mohla bych jmenovat hromadu dalších případů...
Pro vejvara: normální veterinář Ti samozřejmě nebude cpát celou pikslu, většinou dávají kolem těch 30 gramů (teď mám na mysli právě akvaristy a malochovatele).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.05.2009 18:07 kreten – Re: Eff
Ale je potřeba, abyste se s ním spojili
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.05.2009 17:50 Muž Eff [417] - Rostliny – Re: provokater
Díky, minule byl myslím časopis rozebrán velmi rychle, ani já jsem se k němu už tenkrát nedostal.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.05.2009 17:49 Muž Eff [417] - Rostliny – Re: Semtex
Zatím se vždy prodejci registrovali předem, mají pak jistotu, že pro ně budou připraveny nádrže. Ale i pokud přijede prodejce bez ohlášení, pořád má šanci še se k prodejnímu místu dostane, minimálně na místě vyhrazeném pro blešák.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.05.2009 17:22 kreten – Re: Eff
Nevím jestli to neuniklo, ale pokud by byl potřeba časopis Aquaristik, dodá vám ho pan ing. Šmerda, jsme domluvení, že vezme z krámu
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.05.2009 17:17 Muž pařa:) [2] – Re: Semtex
asi dopředu zaregistrovat podle toho jak jsem tam byl minule tak už tam měli cedulky se jmény a právě kámoš hledal ,,svůj" stůl... ale nechcu kecat :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.05.2009 15:55 Muž Semtex [1197] - Labyrintky – dotaz organizátorům
Mam menší dotaz, je potřeba se na burzu předem ohlásit, registrovat jako prodejce?
Nebo jen stačí ráno v 8 přijet, zabrat stůl a zacálovat?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.05.2009 07:35 Delis – Re: vejvar
Nemam k tomu prístup nie som registrovaný ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.05.2009 07:27 Muž vejvar [26] - Raci, krabi, krevetky – Re: Delis
mail a icq mam v profilu
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.05.2009 21:16 R Muž Mrakoplash [1776] – Re: vejvar
Líp to asi vysvětlí Horác nebo někdo s patřičným vžděláním, ale při nadměrném používání si na něj vytvoří imunitu a lék přestane léčit. Kdysi penicilin zabíral skoro na vše a dneska ? :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.05.2009 20:56 Delis – Re: vejvar
Napíšte mi svoj mail palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.05.2009 20:48 Muž vejvar [26] - Raci, krabi, krevetky
a mze mi teda nekdo poradit kde ho sehnat?
nechcu kupovat pikslu u zverolekare, potrebuju jen nekolik kavovych lzicek

a este, proc je to vlastne na predpis? to s toho nekdo vyrabi drogy nebo co?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.05.2009 09:07 Delis – Re: RAP
To bolo len obrazne prirovnanie nie doslovne hmm čo sa týkalo chranenia výrobku.Čo sa týka liečiv dá sa zohnať všetko ale veľa záleži na danom človeku ako stým naloží.Napríklad ja vejvara nepoznam natoľko aby som mu ho doniesol a veril že to mysli dobre.A ešte jedná vec na zaklade čoho vám zvelolekár predpíše recept.Je to určene pre domáce zvierata a to mi chcete povedať že zvelolekár vám pôjde skontrolovať domou napr. 30ks sliepok?Alebo ich zoberiete k nemu?:-D Na entizol treba tiež recept alebo čisty metranidazol to vlaste ani neviem či sa dá zohnať na recept a tom tu nikto vedu nerobí,bolo tu davkovanie no proste všetko.Nič s toho by sa tu nedialo nebiť jednej osoby čo chcela dobre nadčencom terčovcov aby ušetrili nejaku tu korunku lebo liečiva v akva predajňach nie su zrovna najlacnejšie a keď mate nejaku tu 800l nádrž tak to spraví svoje a tý čo to majú už za sebou mi za pravdu dajú takže nehľadajte len zle ale aj dobré.Radšej radte ako korunku ušetriť.Takže vám prajem pekný deň
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.05.2009 21:44 RAP – Re: Delis
Trochu divné přirovnání. Zkopírované DVD nemůže napáchat nevratné škody jako nesprávně použitý lék. :-|
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.05.2009 21:38 Usine – Re: Delis
Asi bych nesrovnával cd z léky. Je mi ale úplně jedno jestli ho seženeš nebo ne. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.05.2009 20:42 Delis – Re: vaclav
Môže biť registrované ako chce aj tak to predaju nezábrani.Aj dvdčka su chránene kde ako aj tak to nepomôže.Kto chce cestičku si najde.Pre mňa je to iba kus papiera.Prajem pekný večer ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.05.2009 19:56 Usine – Re: vejvar
"podle zákona č. 378/2007 sb., o léčivech,flubenol je registrované léčivo,tudíž na recept".
Nevím jestli tu diskuzi nesmazali, ale stačí zadat flubenol do vyhledávače. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.05.2009 18:56 anonym – Re: vejvar
jn taky jsem to cetl a bylo tam jen neco o rozmnozovani
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.05.2009 11:01 Muž vejvar [26] - Raci, krabi, krevetky – Re: vaclav
precetl sem prvni 4 stranky a tak nejak sem to nepochopil, co ma ta diskuze
o tercovcich spolecne s tim ze shanim flubenol?
ja ho potrebuju na likvidaci plostenek v akvarku s krevetama.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.05.2009 18:14 Usine – Re: vejvar
Přečti si tuhle story pěkně od začátku a uvidíš. rybicky.net/forum/6536

:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.05.2009 15:14 Muž vejvar [26] - Raci, krabi, krevetky
mam taky dotaz, bude tam k sehnani flubenol?
pripadne byl by nekdo ochotny mi ho tam trochu dovezt?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.05.2009 15:47 Muž Semtex [1197] - Labyrintky – Re: Pigeon
Minule tam technika byla, ale co všechno ti nepovím. Pamatuju si CO2 a vše kolem toho. Ale je možný že tam něco bude, teď se třeba někdo ozve, když ví že máš zájem.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.05.2009 15:23 ondra08
možná tam dovezu nějaké Corydoras Adolfoi, ale ještě nevím. ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.05.2009 13:56 Pigeon – Burza
Ahoj. Prodává se na burze též technika? A akvária? Díky za odpověď!

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.04.2009 22:04 Muž Semtex [1197] - Labyrintky – Re: lopen
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.04.2009 22:04 Muž isamik [180] – Re: lopen
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.04.2009 21:46 lopen
Ahoj lidi kdy akde je ta akvar.burza v brně?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.04.2009 11:44 Muž Semtex [1197] - Labyrintky
Nazdar lidi,
tak se nám to blíží. Už někdo z vás uvažuje, nebo ví že bude na burze nabízet?
Vy co příjdete nakoupit, co by vás na burze zajímalo, co by jste chtěli ukořistit pro vaše akvárka?

Já na burze nikdy neprodával, ale snad by se něco našlo. Jako třeba Black Molly od nepříbuzenských rodičů, nebo Kančík příčnopruhý (tady si ale nejsem jistý) a z rostlin nějaký Stolístek červený i zelený. Pár kousků Řečánky a salatovou mísu Okřehku :)
Jo a nemůžu zapomenou na Piskořky.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.03.2009 17:22 ladena – Re: Romy
Milý Romane, je mi líto, pokud jste pochopil můj příspěvek jako projev neúcty. Rozhodně to tak nebylo míněné. Jako skoro začátečník z názorů Sida, Horáce,Peta a dalších čerpám spoustu cenných informací a jsem za to vděčná. Prostě byl na můj vkus jen příliš konfrontační tón diskuze mezi Ivanem a Sidem. Toť vše.
Můj pohled na cenu mechu jsem uvedla pouze jako příklad, proč pro někoho, kdo se v cenách rostlin až tak dobře neorientuje, může být tato cena přijatelná. Na tvorbu cen mám stejný názor jako Vy. Nenašla jsem ve svém příspěvku nic, co by svědčilo o opaku.

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... 38 39

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 83214x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/8060-akvarijni-burzy-brno?od=1628