Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Akvarijní burzy Brno

 

NápovědaFórum » Obchody » Burzy 

Přejít na předchozí stránkuPřejít na další stránku   1  
Akvarijní burzy Brno
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.05.2009 07:03 Muž Eff [417] - Rostliny – Re: Mrakoplash
Ani bych neřekl, přece jen je to 200 kilometrů daleko.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.05.2009 07:02 Muž Sid [6634] - Rostliny – Re: Mrakoplash
Pro některé mohou být daleko Úvaly, pro jiné Brno...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.05.2009 06:12 R Muž Mrakoplash [1776] – Re: Eff
Trochu bych řekl nešťastný termín, když se krejete s Úvalama.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.05.2009 23:34 Žena Nigerin [19] – Re: Marri
Já bych brala. :-) Jestli se tam dostanu a jestli nezabloudím. :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.05.2009 22:17 Muž Eff [417] - Rostliny
debian napsal: Na příší burze by jsme se všichni z rybicek.net mohli nějak identifikovat ať se lépe poznáme. ;-)

Na zítřejší Brněnské burze budou pro všechny návštěvníky připraveny nálepky s názvem akva serveru (Rybicky.net, Akvarko.cz, Akvarista.cz) na které si každý, kdo se chce identifikovat, fixou napíše přezdívku. Je myšleno i na ty, kteří se vyskytují na více serverech - půjde o jednu větší nálepku, na kterou si návštěvník přilepí loga více serverů.

Burza je připravena, těšíme se na Vás.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.05.2009 09:51 Marri – Re: thomaZP
Kdyžtak mi napiš na mail, abychom se mohli domluvit ;-) marketa.korink@seznam.cz
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.05.2009 09:17 thomaZP – Re: Marri
Nc. palmata bych si nějaké vzal.

Jinak přidám, že na akvaburze bude k mání široké spektrum rostlin za neuvěřitelné ceny. Opět platí, že kdo dřív přijde, ten dřív mele. Tak neváhejte. Začátek v 900. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.05.2009 08:32 Marri – krevety
Budete někdo chtít krevetky? Mám několik přebytků caridina black crystal, neocaridina přírodní a palmaty?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.05.2009 21:22 pytel – Re: pytel
Dodávám, že akvárium bude zakládat Khanh. Takže bude určitě na co koukat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.05.2009 20:51 pytel – Re: Vodník
Přednáška o řasách bohužel nebude. Přednášející se na poslední chvíli omluvila.
Rozpis přednáškové části:
10:00 Vítek - halančíci
11:00 Založení akvária

pro oldkiwinku: cherry krevety tam jistě budou, ale pokud chceš mít jistotu můžeme se domluvit už teď.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.05.2009 17:17 oldkiwinka – Re: Semtex
Edit... Zřejmě už mám od koho, takže předchozí příspěvek neplatí :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.05.2009 16:55 Muž Semtex [1197] - Labyrintky – Re: oldkiwinka
Já mám ještě malinký, ale určitě tam budou. I minule jsem tam viděl krevetky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.05.2009 16:19 Vodník
Zdarec,neví někdo v kolik hodin na této burze budou ty přednášky o zakládání akva a o těch řasách.Chtěl bych hlavně zkouknout to povídání o těch řasách.dík ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.05.2009 15:33 oldkiwinka
Bude zde mít někdo neoc.sp.red cherry? popř. za kolik?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.05.2009 21:45 Muž Semtex [1197] - Labyrintky – Re: ondra08
OK. Čtvrt litru beru.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.05.2009 19:56 ondra08
nítěnky asi 200,-/litr
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.05.2009 19:38 Muž Semtex [1197] - Labyrintky – Re: ondra08
Jedna násada stačí. Nití no zakolik čeho máš?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.05.2009 19:36 ondra08
budu tam těsně před dávatou nejspíš...kolik chceš rezervovat těch nítí?násadu grindalu ti můžu taky udělat ale jenom jednu
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.05.2009 19:15 Muž Semtex [1197] - Labyrintky – Re: ondra08
No ja si určitě rezervuju něco málo nítěnek. A Grindal bych bral taky. Budeš tam už v 8? Když tak to rozeberu ještě dřív, než přijdou první návštěvníci. ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.05.2009 19:00 ondra08
zdravím, tak na burze budu prodávat.násady miker, živé nítěnky, dále corydoras adolfoi a nomorhamphus liemi liemi kdyby někdo něco chtěl odložit nebo ryby nachystat do sáčku jak vám vyhovuje dejte vědet.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.05.2009 20:57 Muž Sid [6634] - Rostliny – Re: lopen
rybicky.net/akce/324
Vstupné je tam uvedeno taky. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.05.2009 20:51 lopen
ahoj lidi prosím vás kdy je ta burza v brně? já pujdu po prvé platí se za vstup.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.05.2009 14:05 Muž matlala [798] - Rostliny – Re: Marri
no ptal jsem se a dozvěděl se, že z vivárka se brat nebude, tak nevim. No minule jsem nebyl, ale vím, že byli.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.05.2009 13:58 Marri – Re: matlala
Na obou minulých burzách byly, myslím, že i teď...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.05.2009 13:55 Muž matlala [798] - Rostliny – Re: Semtex
aha, no já měl na mysli borarasky a podobně. borarasek jsem chtěl přikoupit.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.05.2009 13:05 Muž Semtex [1197] - Labyrintky – Re: matlala
Já tam budu něco málo nabízet. No mini ryby taky, než trošku vyrostou X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.05.2009 11:28 Muž matlala [798] - Rostliny
Ví se už, jestli tam někdo bude mit minirybky a nejaky substraty.(ma tam byt ada,ale nevim co budou mit)
A taky kdo z rybicek tam jede?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.05.2009 14:41 Jostom – Re: ondra08
Od nahlášených prodejců vím že tam budou Corydoras sterbai a trilineatus.U sumců vím jen L-144.
Druhů tam ovšem bude určitě více.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.05.2009 10:31 ondra08
bude někdo z vás na burze prodávat nějaké druhy panceřníčku a sůmců?když tak jaké...dík
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.05.2009 22:32 ivan2
Budu, ale u mna len mladsie jedince. sad
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.05.2009 20:44 Muž bolek [5]
Bude mít příští sobotu na burze k prodeji čisté formy Guppek?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.05.2009 21:07 Žena Amy01 [39]
keď už je tu niekto chudáčik tak jedine tie zvieratká čo musia vetošovi, moj hafan sa vždy tak trasie, že sa bojím aby nedostala infarkt... no ale táto téma je o niečom inom tak pssst :) už sa teším na burzu snáď sa mi konečne podarí tam ísť
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.05.2009 20:37 Delis
Toto som našiel na Slovenskej stranke tak ak má niekto záujem-burza.akva.sk/-predam na liecenie vnutornych parazitou flubenol 5.percentny spotreba do roku 2012.len osobny odber,postou neposielam.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.05.2009 20:00 Delis – Re: Somali
Preto som chcel povedať že každý prípad je inakší.K nám chodí p.doktor iba raz do roka alebo to je každe dva roky,nespomeniem si,vtedy je povinné očkovanie psov.Vtedy by som teoretycky platiť za cestu nemusel.Keď je prejazdová ves a je niekto doma stále tak to je tiež + ale ja žijem vo vsi ktorá neni prejazdová a u nás doma nie je nikto až večer takže mám smolu. ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.05.2009 17:51 Žena Somali [98] – Re: Delis
Blízko? Tak to máte asi na Slovensku nějaké jiné poměry... Nehledě na to, že tady veterináři často stále spravují svoje bývalé obvody (jako ti na vsích a malých městech, jako u nás)a dá se tak s nimi domluvit na návštěvě, když mají cestu kolem...
Ty posadíš psa do auta, pro mě je výhodnější pozvat si veta sem a připlatit si, protože když mám vézt na očkování deset koček, tak ani nemám dost přepravek, jezdím na etapy a tu částku projezdím stejně...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.05.2009 17:16 Delis – Re: Somali
To maš pravdu ale nie každý to má tak blísko.Ja radšej zoberiem môjho psa voláme ju džesi do auta aj keď je strašne zvedavá a pomerne veľká a idem tam lebo cesta a kompletne zaočkovanie ma vide lacnejšie ako mu dať za cestu ku mne a späť.Takže nie každý ma také šťastie ako napríklad ty.Radšej necham na každom aby usúdil čo je pre neho výhodnejšie. ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.05.2009 10:17 Žena Somali [98] – Re: Delis
Ale prosím Tě, ke mně jezdí vet běžně, má to k nám 10 km (takže ujede celkem 20) a za návštěvu mi účtuje necelé dvě stovky. Zas taková divočina to není.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.05.2009 10:08 Delis – Re: ergam
No to je skvelé a ako ďaleko je od vás ten pár doktor alebo ináč koľko ste mu zaplatili len za cestu.Nie je problém ho zavolať ale čo taký výjazd stojí tam je pes zakopaný.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.05.2009 08:26 Muž vejvar [26] - Raci, krabi, krevetky – Re: Delis
davidvyravsky@seznam.cz
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.05.2009 22:51 ergam – Re: Delis
jen tak pro informaci - ano, zvěrolékař vám klidně přijde domů skontrolovat dvacet slípek, nám přišel kouknout dokonce jenom na DVĚ krůty :-D většina jich je zodpovědných a nic nepodceňuje :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.05.2009 18:50 Žena Somali [98] – Re: vejvar
Řada léků je na předpis, aniž by se z nich nutně musely vyrábět drogy. Ty léky, které jsou na předpis, jsou určeny buď k léčení závažných nemocí, které musí sledovat lékař (ať už humánní, nebo veterinární), jsou při nesprávném dávkování rizikové pro pacienta, při nesprávném používání může dojít ke vzniku rezistence bakterií nebo parazitů, a samozřejmě i ta zneužitelnost hraje roli. Těch faktorů je hromada a probírá se to už při registraci léčiva. Fakt je, že některé léky jsou na předpis celkem zbytečně, některé by tam naopak být měly a nejsou.
Ať už flubendazol, nebo látky jemu podobné, na předpis rozhodně patří, protože není takový problém pro ty parazity vytvořit si na něj časem rezistenci, bohužel. A problém je pak na světě, protože nelze donekonečna vymýšlet nová léčiva, hlavně na to ani není čas, a ať už parazit, nebo v případě antibiotik bakterie prostě nepočká. Dneska už existují extrémně odolné kmeny - dodnes si dost dobře vzpomínám na jedny cvika z mikrobiologie, kde se řešil chlapec se zapíchnutou rybí kostí v patře - do rány dostal infekci, skončil v nemocnici, kde dostával různá antibiotika, a bohužel mu nepomohla ani ta, která se schovávají pro ty nejtěžší případy - chlapec měl smůlu v tom, že zrovna natrefil na rezistentní kmen. Takže i takhle může, bohužel, končit neuvážené používání antibiotik nebo antiparazitik. Proto je v pořádku, že jsou na recept, a měly by tam zůstat. Mohla bych jmenovat hromadu dalších případů...
Pro vejvara: normální veterinář Ti samozřejmě nebude cpát celou pikslu, většinou dávají kolem těch 30 gramů (teď mám na mysli právě akvaristy a malochovatele).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.05.2009 18:07 kreten – Re: Eff
Ale je potřeba, abyste se s ním spojili
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.05.2009 17:50 Muž Eff [417] - Rostliny – Re: provokater
Díky, minule byl myslím časopis rozebrán velmi rychle, ani já jsem se k němu už tenkrát nedostal.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.05.2009 17:49 Muž Eff [417] - Rostliny – Re: Semtex
Zatím se vždy prodejci registrovali předem, mají pak jistotu, že pro ně budou připraveny nádrže. Ale i pokud přijede prodejce bez ohlášení, pořád má šanci še se k prodejnímu místu dostane, minimálně na místě vyhrazeném pro blešák.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.05.2009 17:22 kreten – Re: Eff
Nevím jestli to neuniklo, ale pokud by byl potřeba časopis Aquaristik, dodá vám ho pan ing. Šmerda, jsme domluvení, že vezme z krámu
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.05.2009 17:17 Muž pařa:) [2] – Re: Semtex
asi dopředu zaregistrovat podle toho jak jsem tam byl minule tak už tam měli cedulky se jmény a právě kámoš hledal ,,svůj" stůl... ale nechcu kecat :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.05.2009 15:55 Muž Semtex [1197] - Labyrintky – dotaz organizátorům
Mam menší dotaz, je potřeba se na burzu předem ohlásit, registrovat jako prodejce?
Nebo jen stačí ráno v 8 přijet, zabrat stůl a zacálovat?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.05.2009 07:35 Delis – Re: vejvar
Nemam k tomu prístup nie som registrovaný ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.05.2009 07:27 Muž vejvar [26] - Raci, krabi, krevetky – Re: Delis
mail a icq mam v profilu
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.05.2009 21:16 R Muž Mrakoplash [1776] – Re: vejvar
Líp to asi vysvětlí Horác nebo někdo s patřičným vžděláním, ale při nadměrném používání si na něj vytvoří imunitu a lék přestane léčit. Kdysi penicilin zabíral skoro na vše a dneska ? :-(

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... 38 39

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 83214x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/8060-akvarijni-burzy-brno?od=1609