Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Kit CO2 energy classic

 

NápovědaFórum » CO2 » Výroba 

Akvaristik.eu

Kit CO2 energy classic
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.08.2009 09:30 Muž kortezhugo [983] Re: Anderson
...tak to uz je riadne "Turbo"... -riadne bi som sa bal aj rybi tam dat.... :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.08.2009 16:34 Bart Re: Anderson
vypadá to zajímavě, ale trochu vopičárna v akváriu ne?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.08.2009 16:07 Muž Anderson [15] Re: Milda
Koukni se na tohle: aquarium CO2 diffuser
www.youtube.com/…
nebo
www.youtube.com/…
Já to mám podle toho udělaný za pár korun
a 100% ůčinnost
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.08.2009 23:01 Milda – Re: kus
...anebo filtrační nádobu s odvzdušněním za 550 kč což mě připadá nejlepší řešení....

Můžeš být prosím Tě víc konkrétní?Co máš konkrétně na mysli?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.06.2008 18:13 Muž kus [200] - RostlinyRe: Odla
Jo, přesně ,já mám jen ten mixér, kdysi jsem ho koupil přes akvaShop bez těch bombiček,takže nevím jak dlouho vydrží.Pro mě je jednodušší starej hasičák a nechat si ho u místní zamečnický firmy vzít naplnit.180 kč 6kg asi na rok a půl.To bych obětoval i peníze do novýho než bombičky.2kg hasičák příjde na 990 kč a dá se kdykoliv naplnit.To ty bombičky budou jednorázový, asi jako u TETRY a taky nebudou zadarmo.
Tak jsem chvilku hledal a našel jsem že náhradní náplň Dennerle CO2 Vorratsdepot za 209 kč je na 30 dní.
www.akvashop.sk/… snad Ti to pomůže.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.06.2008 12:49 Muž Odla [7] Re: Kus
Bavíme se přesně o tom samém výrobku, nebo jde o něco jiného / popřípadě jde o ten samý mixér / : profizoo.cz/…-
profizoo.cz/…-

Pokud jde o to samé, jak dlouho vydrží ty náplně?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.06.2008 11:17 Muž kus [200] - RostlinyRe: Odla
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvku já ten mixér mám asi tři roky a řekl bych že je na nic,Přísavky nedržejí už jsou ve vodě ztuhlí,ale oni nedržely ani když to bylo nový,Jak se naplní CO2tak má tendenci vyplavat a podle mě má malou účinnost na větší akvária.počítač bublinek mi leží ve skříní,protože udělanej z nosní odsavačky udělá stejnou práci a vypadá stejně je menší teda ale stál 25 kč.Myslím že jsou to vyhozený peníze a ještě pořád to ma nějaký příkon sic malý ale má.
Dneska bych šel do reaktoru připojeným na výstupu z externího filtru.Někde na internetu jsem viděl návod na výrobu ze zdobítka na dorty.V hlavě nosím nápad na tohle.Přes Tkus k tomu připojit přívod CO2........Mám 2 věci palivoví filtr pro auta za 120 kč anebo filtrační nádobu s odvzdušněním za 550 kč což mě připadá nejlepší řešení.(jenom lenost ,,má paní,, mě nedovolí to zrealizovat).Možná to pomůže někomu pilnějšímu potlesk hop
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.06.2008 10:15 Muž Odla [7] Re: kalahare
Taky dobrý nápad s tou čerpací hlavou...budu muset o tom všem ještě popřemýšlet...ale docela mě ten nákup láká...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.06.2008 10:00 Muž kalahare [11] Re: Odla
No na tu cenu jsem, taky koukal, a ten mixér jsem jen tak letmo na internetu levnější neviděl, ale to jsem to jen prolítnul. Znásilním starou čerpací hlavu a něco z toho vymyslím a budu ho mít taky smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.06.2008 09:48 Muž Odla [7] Re: kalahare
Určitě...mě ta výroba taky stále pár Kč. Ale ten CO2 mixér mě dost zajímá a jeho cena je cca 700 kč. A celá sada stojí cca 1000 kč. Takže to už to můžu koupit rovnou celé. Tady je ukázka: see the clip co2 classic : www.ferplast.com/…#
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.06.2008 09:33 Muž kalahare [11] Re: filipsi
Ahoj, jak říká Filipsi, je to na oko pěkná věc, určitě funkční, ale doma jsem si to vyrobil za pár Kč, a mám to stejně schované za skříňkou. Ale ten CO2 rozptylovací mixér je zajímavá věc.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.06.2008 09:23 Muž Odla [7] Re: filipsi
Díky za radu...já si myslím totéž, že by mě to určitě vyšlo levněji doma to udělat. Také už to mám i dávno hotové. Jen jsem pořád řešil problém, jak CO2 správně dávkovat / nikde jsem se nedozvěděl, kolik mám přesně čeho dávat / a taky mně vadil problém jak CO2 rozmístit co nejlépe po celé nádrži. A tady u toho se mně docela zamlouvá ten CO2 mixer. Jen nevím, jestli to bude dostačující pro 200 l akva. Proto ten můj / někomu se zdá možná zbytečný / dotaz...ale stejně dík.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.06.2008 21:07 Muž filipsi [1295] Re: Odla
Vypada to jako pomerne hezky technicky udelany "kvasnicovy system". Tezko rict, ale rozhodne do toho pujdou michat vlastni naplne z kvasnic a cukru. Ted jen si vyresit, zda si to zkusis udelat doma sam z pet lahve, odsavacky nudli pro deti, atd. (navodu je spousta), nebo zkusis toto jiste drazsi, ale technicky hezci reseni.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.06.2008 20:37 underground Re: Olda
odla ja s tym skusenosti nemam ale mozno zajtra odpisu , mne tez prvy den neodpisali ale na druhy uz hej
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.06.2008 14:04 Muž Odla [7] – Kit co2 energy classic
Má někdo zkušenosti z výše uvedeným CO2 hnojícím systémem? Jak dlouho vydrží nápně, pro jak velká akvária to asi je, atd. atd. ??? Bohužel jsem na českých stránkách o tom nic nenašel. Pouze odkaz na www.profizoo.cz, kde uvažuji o objednání...Dík předem...

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce CO2 • Zobrazeno 1657x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/7391-kit-co2-energy-classic