2 • 10 Přihlášení RYBICKY.NET » Akvaristické fórum

Akvaristické fórum

 
ÚvodRybyRostlinyOstatníRadyOdkazyInzerátyAkceFórumChatNádržeObchodyVýrobky

Vytisknout tuto stránkuZpět na obsah sekce Fórum » Řasy » bublinky na korenu 

OT OT OT Odebírat RSS tématu  Dolu
 + přidat reakci • Zobrazeno 149x
10.03.08 14:18:39  Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvekchobotnice® – bublinky na korenu
Ahoj, potreboval bych pomoct, je mozne aby nejake ty rasy, ktere jsou na korenu produkovali tolik kysliku aby se na korenu tvorily bublinky?
10.03.08 14:27:23  Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvekdeCORF OBRAEN®
aký máš koreň??..úplne nový?..skôr by som povedal ,že sa y neho uvoľnujú nejaké látky ktoré ešte v ňom ostali.(pozor možu byť pre akvárium nebezpečné)
10.03.08 14:33:11  Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvekchobotnice®
asi 3tydny stary
10.03.08 14:41:55  Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvekdeCORF OBRAEN®
chobotnice napsal: asi 3tydny stary
to znamena že 3 týždne v akváriu??..a odkiaľ pochádza??..z predajne alebo z prírody?
10.03.08 15:00:47  Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvekchobotnice®
jj, 3tydny v akvariu, predtim sem ho jeden den macel mimo akvarium...je to mopani koren z prodejny...
10.03.08 15:07:27  Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvekdeCORF OBRAEN® – Re: chobotnice
myslím ,že je to časom prejde.asi je len presušený a trocha mu to potrvá kým natahá vodu.dúfam,že si ho aj vyvaril ;-) človek nikdy nevie odkiaľ pochádza daný koreň.
10.03.08 15:23:43  Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvekchobotnice®
nevyvaril :-(
10.03.08 15:33:47  Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvekdeCORF OBRAEN®
chobotnice napsal: nevyvaril :-(
riskuješ tone ..možu sa ti do akva dostať nežiadúce látky a može to byť katastrofa ..takže von s ním a prevariť v slanej vode a potom v čistej ano ..prevencia je lacnejšia než liečba ;-)
10.03.08 15:54:47  Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvekchobotnice®
ted uz na to kaslu...risk je zisk hop
10.03.08 15:56:56  Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvekdeCORF OBRAEN® – Re: chobotnice
coze tone rozzureny :-( ;-) ahoj nech sa darí ;-)
10.03.08 16:15:08  Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvekSid® – Re: chobotnice
...je mozne aby nejake ty rasy, ktere jsou na korenu produkovali tolik kysliku aby se na korenu tvorily bublinky?
Samozřejmě to možné je. Řasy jsou velmi dobrým producentem kyslíku. I díky jim jsme tu. ;-) :-)

Řazení příspěvků od nejnovějších lze nastavit po přihlášení

Vypsat podobná témata v diskuzním fóru

Zpět na obsah sekce Řasy Přidat reakci Zpět na seznam sekcí fora


Nahoru
© RYBICKY.NET - o webuRSSReklamaHledatNapište námMapaVzhled • Hosting: Vpnet.cz • 03.12.08 03:51:32 • 0.907 s