Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Burza Úvaly

 

NápovědaFórum » Obchody » Burzy 

Žádná předchozí stránka 1 Přejít na další stránku   1  
Burza Úvaly
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   14.03.2019 13:53 Muž mlynář [473] - CichlidyRe: LiborSprysl
Libore, těch mínusů proč ne je mnohem víc než problémy s parkováním. I kdyby byla návštěvnost vyšší, než v posledních letech byla, pořadatel by už jen těžko bez radikálního zdražení vstupu i poplatků od prodejcců sál zaplatil a pak nejsou lidi. To jsme pravda říkali vždycky, ale teď by v tom byl už asi Míla skutečně sám a věř mi, že má i jiné starosti... Nejsem jeho mluvčí. Třeba on to vidí ještě jinak, ale podle mne Vánoce 2016 byla asi skutečně poslední akce toho druhu v Úvalech.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.03.2019 22:30 Muž LiborSprysl [9015] Re: RAP
Zrovna jsem jel o víkendu přes Úvaly a říkal jsem si, že to brzy bude... aha... :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.03.2019 21:50 RAP Re: rak
Vzhledem k tomu, jak to vypadá s parkováním na náměstí v Úvalech, tak ne. Všichni, včetně prodejců by museli parkovat bůhví jak daleko. Míla zkoušel vyjednat vyjímku na den burzy, ale zamítli mu jí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.03.2019 21:40 R Muž rak [963] - Raci, krabi, krevetky
Nevíte někdo kdy bude burza v Úvalech letos?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.12.2016 12:06 bouše – taky spokojenost
mám tu burzu velice rád,nakoupil jsem živé nítě,pár technických drobností,výběr rybek byl velký,ale boužel mám v akvárku už přerybníno,takže jsem se pouze kochal,jinak mne trochu mrzela absence zmraženého krmení pro rybky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.12.2016 21:39 Muž kuzmici [13] – Dnešní trhy
Dnes jsme se byli se synem podívat, že nic nepotřebujeme, nic kupovat nechceme, pouze se mrkneme. Žena ráno před odjezdem kategoricky zakázala přinést domů rybu, či jiného živočicha (zná nás velmi dobře). Dodrželi jsme to, domů jsme dorazili pouze s teploměrem, rozstřikovací rampou (k filtrům od Aquael do našeho malého akvárka), knížkou o sladkovodních krevetách, balíkem šištiček, krmivem pro drobné rybky a jedním pěkným echinodorem. X-) Máte to taky takto? ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   08.12.2016 16:23 Muž mlynář [473] - Cichlidy
Fotka k příspěvku Pozor pro všechny návštěvníky! Ulice Škvorecká v Úvalech je a bude během vánoční akce uzavřena z dův. rekonstrukce. Tzn., kdo je zvyklý z Kolínské odbočovat na "světlech" a pak jet na náměstí A.z Pardubic, neprojede. Objízdná trasa viz obr.
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.11.2016 10:57 toncek Re: quasimodo
Bývá to komornější,ale to neznamená že tam není dost prodejců,jen to není Praha.Jezdí tam i prodejci kteří do Prahy nejezdí.Jde se tam setkat i s lidmi kteří v akvaristice něco znamenají,tak si tam člověk může nakoupit a zároveň se dozvědět spoustu užitečných informací. ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.11.2016 18:44 Muž quasimodo [368] Re: Kytka
OT: Poklona, chci se zeptat, jestli v Uvalech byva taky takova spousta lidi jako na Pankraci, nebo jestli je to trochu komornejsi akce.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.11.2016 15:34 Žena Kytka [2146] – Vánoční burza
Fotka k příspěvku V sobotu 10.12.2016 - tradiční předvánoční akvaristický veletrh - Velký sál sokolovny na Náměstí Arnošta z Pardubic. Pro veřejnost otevřeno: 8:00 - 12:00 hod. Vstupné 40 Kč.
 
Vyzkoušejte

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.05.2016 18:16 toncek Re: mlynář
Tak v sobotu se zase uvidíme,už se moc těším. ahoj

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.05.2016 10:09 Muž mlynář [473] - CichlidyRe: Kytka
Fotka k příspěvku
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.05.2016 19:26 Žena Kytka [2146] – XVIII. AKVA ÚVALY
Tradiční jarní akvaristický veletrh - Velký sál sokolovny na Náměstí Arnošta z Pardubic. Pro veřejnost otevřeno: 8:00 - 12:00 hod. Vstupné 40 Kč.
Více v akcích: rybicky.net/akce/1945

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.12.2015 21:36 toncek Re: rriki
Hlavně přijeď v čas. potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.12.2015 19:30 Muž rriki [818] - CichlidyRe: mlynář
Tak zítra

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   29.11.2015 18:42 Muž mlynář [473] - Cichlidy – XVII. Vánoční akvatrh v Úvalech
Fotka k příspěvku ....
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.05.2015 17:54 Muž LiborSprysl [9015] Re: riso
No ono to pro hodně lidí nebylo jen o nakupování, ale o setkávání... přece jen se tu sjíždí chovatelé z celé republiky....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   18.05.2015 07:14 Muž amrtin [190] Re: riso
Já tam byl a maj tam parádní hospodu,byl to hezký výlet :-) K vlastní burze:opravdu jsem byl překvapen,celková plocha se rovnala zhruba té největší místnosti na Pankráci.Prodejců poskrovnu,pár rybiček,tři druhy krevetek a ještě pár obojživelníků,nějaké to žrádlo,občas něco zeleného a malilinko té techniky.A mezi tím opravdu jen pár lidí.Takže celkově opravdu slabota,ale na druhou stranu bez front a tlačenic.Pro pražáka zvyklého na pankrác nic převratného(krom toho klidu k nákupu).
Popravdě řečeno,čekal jsem víc specialit..ano,podle mě by se úvaly měly zaměřit na nedostatkovější a kvalitnější zboží a pak by i tu pankrác mohly přebít,né kvantitou,ale kvalitou a jiným sortimentem. ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   18.05.2015 00:14 Deepinpeat Re: riso
Přesně takhle to bude vnímat naprostá většina lidí z Prahy a z rozumné dojezdové vzdálenosti kolem. Pro některé lidi jsou akce jako Úvaly a Rychnov a podobně nostalgická záležitost a budiž jim to přáno. V dobách, kdy nebyla každý týden slušně zásobená burza, pro mě bylo svátkem jet do Úval. Jenže dnes je doba jiná a opravdu musím souhlasit s tím, že by ta burza musela být výjimečná a tím lepší, čím dál to na ní mám. Řekl bych, že i kdyby se Honza přerazil, tak lidi z blízkého okolí tam prostě vzhledem k nicotnému rozdílu v nabídce nažene jen tehdy, pokud budou mít nějaký další důvod, třeba tu nostalgii. Navíc je potřeba vzít v úvahu i nějakou náhodu. Nemyslím že je vždycky nutné za každou cenu najít viníka. Nejsme schopni prokázat ani ověřit zda a o kolik by návštěvnost byla lepší při domněle adekvátní propagaci.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   17.05.2015 19:00 Muž riso [129] - CichlidyRe: LiborSprysl
LiborSprysl napsal: Úvaly vždycky stály na Pražácích.
nevim, v Uvalech na burze jsem nikdy nebyl, ale tomuto nerozumim. Proc by mel jit Prazak nakupovat do Uval? V cem je pridana hodnota teto burzy ve srovnani s tou prazskou? Diky za vysvetleni.
P.S. Nic proti Uvalum nemam, dokonce Divokej Bill je jedna z mojich nejoblibenejsich kapel... :) ahoj
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.05.2015 16:57 R Muž vaclav [14598] - Echinodory + stonkové rostlinyRe: LiborSprysl
Burza v Praze je stejně daleko od metra jako v Úvalech z nádraží na náměstí. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.05.2015 16:41 Muž LiborSprysl [9015] Re: angakok
Mluvíš dobře, ale jako venkovan (já se k nim počítám také :-) )aby bylo pochopitelné proč venkovan... ti jsou zvyklí více cestovat... :-), ale s Pražáky je to prostě jinak a nedá se nic dělat, Úvaly vždycky stály na Pražácích. Možná by zafungovalo BMW pro pětistého návštěvníka... ale nevím, nevím... ;-) ahoj On Václav s tou pražskou burzou také nemá zcela pravdu.. ta je v dosahu MHD jezdícího co deset minut... s Úvaly je to zase jinak...
A poněkud mne děsí představa, že úvalští opraví náměstí, dají tam parkovacé automaty a bude konec opravdu... Placeního mají Pražáci dost ve městě a ještě platit tady...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.05.2015 16:23 angakok Re: vaaclav
Václave naprosto souhlasím s tím co jsi napsal předtím, když se někdo chová tak jak se chovají tito pánové velcí akvaristé a to podtrhne propagací tak jak se na burze v Úvalech stalo pravidlem pak prostě rozumný prodejce usoudí, že jet tam prodávat je ztracený čas, já jsem tam jezdil pravidelně a upozorňoval jsem na to co bude následovat pokud se jejich chování nezlepší, samozřejmě jsem byl označen za stejného hlupáka jakého udělali o něco později z Kytky a teď z tebe tihle pánové prostě jedou jakop Titanik a když uvidí ledovec tak si prostě zatáhnou závěsy a jedou dál jako když se nic neděje. I když pro mě byly Úvaly dříve srdeční záležitostí, letos jsem se po tom co jsem viděl na minulé návštěvě rozhodl neutrácet cestovné a zústat doma, zřejmě jsem podle tvého příspěvku udělal jen dobře. Jinak pánové organisátoři gratuluji a na zdraví ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   17.05.2015 12:47 R Muž vaclav [14598] - Echinodory + stonkové rostlinyRe: mlynář
Ani bych neřekl že je nějaká doba ledová, stačí se přijít podívat na Pražskou burzu kde je narváno a když tam jdu tak radši později abych se tolik netlačil. Jak se ale udělá hezky tak návštěvníků ubývá všude. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   17.05.2015 10:38 Muž mlynář [473] - CichlidyRe: vaaclav
Víš Vendo, ono je to o něčem úplně jiném. Propagaci jsem dělal úplně stejnou, jako každý rok minimálně za posledních deset let. Ono je to o obecném zájmu. Stejně tak jak se dovídám každou chvilku od jiných pořadatelů, stejně tak je čím dál a to poměrně radikálně nižší akci od akce návštěva i jiných takovýhlech akcí. A je jedno, zda-li se to týká Prahy, Plzně, Rychnova, atd... Proč myslíš, že skončily výstavy v Aldisu v Hradci Králové? A tam byly reklamy dokonce na plakátovacích plochách po celém kraji a v místních rádiích. A ono to tak nevypadá jen v akvaristice, ale i jiných disciplinách lidské zájmové činnosti. Jak se s oblibou říká, je taková doba ...a doba ledová, je doba ledová...
Dneska už řešíme v rámci naší konkrétní akce úplně jiné otázky.
Nu a kdybych mohl, tak už jsem to předal někomu jinému před dobrými deseti lety a moc rád!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   17.05.2015 08:58 R Muž vaclav [14598] - Echinodory + stonkové rostlinyRe: LiborSprysl
Burzy v Praze už jsou poměrně dlouho, a přesto pamatuji podstatně větší návštěvy v Úvalech. Je pravda, že tím že jsou každý týden tak šance na to že někdo přijede je menší a ještě to počasí. Lidi tam nenajdou totiž o moc jiné tváře prodejců než v Praze. O to větší by měla být reklama, jestli nechcete, aby burza skončila a s tím i následné setkání. Na akvarista.cz sice není takový frmol jako tady ale eschop je poměrně dost navštěvovaný. Na facebooku je více jak 10 skupin akvaristů a tam nebyla také ani řádka. Tahle reklama nic nestojí a nevyužít jí je hloupost a není to jen o Pražácích.
Pokud jde o výstavu kryjící se s Rychnovem, tak to se musíš zeptat někoho jiného, proč to takhle dělá. Halančíkáři a spol. mají termín v červnu. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.05.2015 05:26 Muž LiborSprysl [9015] Re: vaaclav
No pokud jsem po nějakém čase koukl na "veliký život" a diskuze "přemnoha aktérů" na Akvarista cz. soudím, že by to propagaci nijak výrazně nepomohlo... :-D S ohledem na to, že stále přetrvává tradiční problém v kalendářích organizování akcí, bylo Brno a brňáci třeba jezdí... (Proslýchá se, že Pražáci budou nakonec opět organizovat výstavu aby byla blízko, ne-li se kryla s Rychnovem,což je také škoda.)...Takže bych se Václave Honzíka zastal, je to spíš o poklesu zájmu vytáhnout paty z metropole, protože jsou pražáci nakrmení těmi pražskými burzami a venkovských bylo v Úvalech docela dost...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.05.2015 17:29 R Muž vaclav [14598] - Echinodory + stonkové rostlinyRe: mlynář
Nikde běhat nemusíš, ale třeba na Akvarista.cz nic nebylo a to nemluvím o dalších stránkách. Nestačí to napsat jen jednou ale občas i připomenout. Prostě si se na to vykašlal, jestli tě to už nebaví tak to dej někomu jinému, protože jinak to chcípne a to by byla škoda. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.05.2015 17:17 R Muž romant [27987] Re: mlynář
Prostě na koníčkem celoročním často vítězí ten sezónní, tedy přihlédneme-li k počasí. X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.05.2015 17:15 Muž mlynář [473] - CichlidyRe: vaaclav
Mno. Faktem je, že jsem zapoměl oběhnout pražské plakátovací plochy a dát avizo na Novu a Primu smich , jinak ostatní propaganda byla stejná jako v předešlých letech.
Je to spíš o skutečném zájmu lidí o dannou věc. ;-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.05.2015 12:06 R Muž vaclav [14598] - Echinodory + stonkové rostliny
Pěkné počasí a špatná propagace způsobily že přišlo asi málo lidí. Aspoň jsem se nemusel tlačit a v pohodě nakoupil. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   15.05.2015 17:22 Žena Kytka [2146]
Upozornění pro řidiče: v Úvalech je neprůjezdný železniční přejezd, takže od Prahy je nutné dojet až na křižovatku u benzínky a na náměstí vjet spodem kolem školy.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.05.2015 05:56 Muž LiborSprysl [9015]
Pokud bude někdo chtít dovézt něco z divokých živorodek, piště do vzkazů, jedu. :-) K mání jsou rovněž C.cutteri, H.cristatus, A.rivulatus, i na páry, a štikovci P.playfairii. ahoj

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.04.2015 21:10 Muž mlynář [473] - CichlidyRe: Kytka
Fotka k příspěvku Díky Květo za avizo na úvalský akvatrh. Předešla jsi mne.
Nu a aby bylo info o akvataškařicích, které se v květnu v Úvalech pořádají komplet, tak především pro ty, koho zajímají drobné barevné cichlidky by mohla být zajímavá pozvánka na přednáškové odpoledne pořádané při též tradičním cichlidářském kongresu v prostorách vinárny hotelu Sokol (to je stejná budova, jako je sál sokolovny s akvatrhy). Začátek cca okolo jedné po poledni, vstup zdarma.

;-)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.04.2015 12:24 Žena Kytka [2146] – Květnová burza
Fotka k příspěvku Pozvánka na tradiční jarní burzu.
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.12.2014 17:03 Muž mlynář [473] - CichlidyRe: LiborSprysl
Já se neorientuji podle "žabičkářů". Mám svoje vlastní pumprdliky. Spolehlivější... smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.12.2014 16:28 Muž LiborSprysl [9015] Re: mlynář
No hlásí palermo, ale víš jak to je s našimi žabičkáři... smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.12.2014 14:44 Muž mlynář [473] - CichlidyRe: LiborSprysl
Libore, myslím, že bude docela slušně. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.12.2014 12:15 Muž LiborSprysl [9015] Re: Plecos
No to máš blíž myslím k nám domů... ;-) ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.12.2014 10:09 Muž Plecos [322] Re: LiborSprysl
Ty kjávo, ještě že mám Úvaly tak z ruky...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   11.12.2014 04:51 Muž LiborSprysl [9015] Re: rak
Mám něco podobného, mohu dovézt mimo jiných živorodek... smich Allophorus robustus... ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.12.2014 19:00 R Muž rak [963] - Raci, krabi, krevetky – Korýši
Opět se ptám. Nebude tam někdo nabízet nějaké korýše ( raky a kraby) a živorodku štikovitou?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.12.2014 18:12 Muž Kuca [43] - Cichlidy
A co cichlidy ?
Budou nějací jihoameričani k mání ?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.12.2014 16:52 greenfish Re: LiborSprysl
Už se na vás těším. Tentokrát si udělám radost a něco si dovezu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.12.2014 16:11 Muž LiborSprysl [9015] Re: rriki
Tak už je středa...dneska když jsem vyjel, tak jsem si vzpomněl na ledovku z před dvou let...Jak bude v sobotu, to asi nikdo neví... :-P

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.11.2014 19:20 Muž rriki [818] - Cichlidy
Fotka k příspěvku Už se to blíží
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.06.2014 06:02 Muž AK47 [4] Re: vaaclav
Dekuji, spatne jsem hledal. Tak alespon ze bude v zari ten Rychnov n. Kn.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   17.06.2014 23:03 R Muž vaclav [14598] - Echinodory + stonkové rostlinyRe: AK47
akvacz.eu/…
Musíš si počkat do vánoc. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.06.2014 20:45 Muž AK47 [4]
Dobrý večer, mohu se zeptat na další termín burzy ? Rád bych ji poprvé navštívil z Kutné Hory a doplnil zasoby. Pokud je nekde nejake info na webu, tak se omlouvam, ale nenasel jsem ho.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.05.2014 20:32 R Muž rak [963] - Raci, krabi, krevetkyRe: vaaclav
To vím

+ Přidat reakci


Žádná předchozí stránka
Přejít na další

[1] ...... 8

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 27322x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/5136-burza-uvaly