Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Břidlice

 

NápovědaFórum » Dekorace a dno » Dekorace 

Přejít na předchozí stránkuPřejít na další stránku   1  
Břidlice
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.08.2007 13:33 Muž filipsi [1295] Re: gomez
Bridlicny lom je mezi jabloncem a zeleznym brodem, a v okoli se ji vali spousta. Stredni cechy jsou moc siroky pojem, na to poznat kam mate blizko na vylet.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.08.2007 13:11 gomez – Břidlice
Zdravim vsechny... kam chodi akvariste na bridlici? Vim ze si ji muzu koupit, ale ja bych to chtel pojmout jako vylet spojeny s uzitecnym. Jsem ze strednich cech tak ze by to melo byt nekde pobliz. Kazdy radi jeseniky, ale to je pro me celkem z ruky. Pripadne jaka bridlice je vhodna do akvaria? Nevim jesti neexistuje vice druhu. Diky za pomoc Gomez

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.08.2006 13:11 Muž matlala [798] - RostlinyRe: KačkaB
na polních cestách toho je teda spoň u nás
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.08.2006 19:39 KačkaB Re: Logman
mno břidlici jsem hledala v lese a nenašla jsem ani prd... fakt nekecám,hledala jsem ji hodinu... ještě zkusím na druhou stranu za město... hledat lomy? jo,ty tady máme,ale jen pískovce... no :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.08.2006 16:20 Logmann – Lom
Já scháněl břidlicy, sehnal sem jí kousek za Opavou ve Svobodných heřmanicých je tam břidlicový lom! Doporučují ! Mocný výběr-je sy z čeho vybrat, takže hledej lomy! ano

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek -1   12.08.2006 20:01 Woolin Re: KačkaB
pokud je nam dobre znamo a po dobu X milionu let to uz tak je, se nachazi bridlice a kameny v lesich,.... takze si staci zajet za mesto do lesa a urcite tam nejake kameny a bridlici najdes. ;-) zalezi jen na tobe, co z toho si vyberes... a vyvarit to staci ve slane vode ano.. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.08.2006 19:57 KačkaB – břidlice a kameny do akva
kde sháníte břidlici? a ostatní kameny? je potřeba kameny z řeky vyvařovat nebo něco,kromě omytí,ještě s nima dělat?

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... 5

Zpět na obsah sekce Dekorace a dno • Zobrazeno 13050x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/4717?od=235