Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

E-shop

 

NápovědaFórum » Obchody » E-shopy 

Žádná předchozí stránka 1 Přejít na další stránku   1  
E-shop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   24.10.2022 21:24 Žena Twelfi [21] Re: Jozef
Jozef napsal:
Inak tiež ma napadlo, že veľa ľudí vráti nefunkčný tovar (kde to nejde zistiť pohľadom), bez udania dôvodu - je to jednoduchšie ako reklamácia. A ten potom putuje k ďalším zákazníkom...

Vidíš, tak toto je v celku možné, že to tak funguje. No tak potom sa ani nedivím.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.10.2022 20:40 Muž Yirka [9126] Re: Twelfi
Kdysi jsem něco takového měl nastaveno přes RSS.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   24.10.2022 18:33 Muž Jozef [311] Re: Twelfi
Tiež mám svoje skúsenosti. Zistil som, že veľa tovaru nie je predajcami nakupovaná cez oficiálnu distribúciu, ale cez priekupníkov (vďaka EU nikto v podstate za nič nenesie zodpovednosť...). U oficiálneho zástupcu je často krát nereklamovateľný (ešteže obchod vyrieši) - osobná skúsenosť.
Inak tiež ma napadlo, že veľa ľudí vráti nefunkčný tovar (kde to nejde zistiť pohľadom), bez udania dôvodu - je to jednoduchšie ako reklamácia. A ten potom putuje k ďalším zákazníkom...Preto aj pri odstúpení od zmluvy (vrátení tovaru), vždy popíšem chyby, ktoré neodhalia bežnou vizuálnou kontrolou - hlavne pokiaľ ide o zamestnancov vo väčších obchodoch (nie tak znalých...)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.10.2022 13:31 Žena Twelfi [21] Re: Lojza007
4. filter som bežala kúpiť do Hornbachu a už aj ten blbne - resp. zasekol sa mi ten vrchný držiak hadíc. Zatiaľ som to neriešila, nejako to nevadí, len je to nepraktické pri čistení.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   24.10.2022 13:19 Muž Lojza007 [1201] Re: Twelfi
Nestává, rozbitá věc byla jedna v ceně několika desetikorun, to jsem ani neřešil. Z počátku jsem toho objednával taky hodně. Takže buď špatně balí nebo s tím přepravce dost mlátí, obojí lze ovlivnit změnou eshopu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   24.10.2022 13:18 Muž MarekP [812] - MalawiRe: Twelfi
Tos mi úplně připomněla moje zkušenosti s nedávno založeným akváriem. V jednom obchodě jsem koupil dva externí filtry, oba přestaly fungovat do 10 dnů. Na reklamaci opravili motory a zatím fungují. V dalším obchodě jsem koupil dvě světla, během necelého měsíce jsem je obě 3x reklamoval, takže pak už jsem chtěl jen vrátit peníze a koupil jsem jiná světla v jiném obchodě. Z těch nových dvou světel u jednoho nesvítila polovina LED diod, ale to už jsem si radši opravil sám, protože, jak píšeš, taky už jsem na to neměl nervy. Řekl bych, že dneska už se nikdo nesnaží vyrábět věci kvalitně, všechno se dělá v co největším množství a co nejlevněji, ale to platí všeobecně, nejen v akvaristice. A to jsem nekupoval levná světla, ani levné filtry. Můžeš si počíst u mě v deníku, jaké jsem měl zezačátku problémy. pivo
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.10.2022 13:06 Žena Twelfi [21] Re: Yirka
No ono to je práveže vo viacerých, tak nadobúdam dojem, že je to pravidlo v akva svete :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   24.10.2022 12:07 Muž Yirka [9126] Re: Twelfi
Pokud je to ve stejných obchodech, měla bys je změnit.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.10.2022 11:59 Žena Twelfi [21] – Všeobecne akva e-shopy
Tiež sa vám stáva, že stále niečo reklamujete v dodávke ? Každá zásielka akva vecí je niečo pokazené, nefunkčné. Dokonca už som 3x mala pokazené svetlo, 3x zlý filter, 2x zlá kvapalina do dropcheckeru, prasknutý dropchecher, netesný dropchecker ... a to ani všetko nereklamujem, lebo na to nemám nervy. Ja len že pre zvieratá všeobecne objednávam minimálne 2x do mesiaca a okrem akvaristiky sa mi to nikde nestáva, tak len toľko uff.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.01.2022 20:45 Muž Jozef [311] Re: MARTIN HORÁK
Tak oni ti to vymenia (vyriešia "nejako" každú reklamáciu). Je to dosť veľká a známa firma - nepripravia ťa o peniaze. Len sa mi potvrdzuje jedno pravidlo - slušný človek bez dôvodu neupozorňuje na to že je slušný. Ak tú potrebu má, čosi nie je v poriadku.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.01.2022 20:05 Muž MARTIN HORÁK [907] - Na prvním místě anubiasy. Jinak miluji americké cichlidy.Re: Jozef
Právě mi odešla fx6. Zítra posílám do Invitalu. Dám vědět, jak to dopadlo :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   17.01.2022 19:44 Muž Jozef [311] – Invital
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku Kto v danom obchode nakupoval, určite narazil na vyjadrenia:
"Věděli jste, že jsme přímí dovozci z továren a oficiální distribuce mnoha značek. Proč tedy nakupovat jinde, když můžete u nás za nejlepší ceny a s ..." pri akváriových setoch dokonca "...takže jsme schopni jako jediní na trhu nabídnout záruční i pozáruční servis."
U nejakej značky som tam kedysi čítal dokonca, že iný predajcovia predávajú "šedý dovoz" a nie je ich možné oficiálne reklamovať (neviem narýchlo nájsť).
Po predošlých objednávkach bez problému, som teda pred vianocami objednal Tetra TEC EX 800 Plus. Na fotkách si môžete pozrieť aká bola moja radosť. Škriabance na spodu nádoby a zbytky kvapiek. Špičkové dosadanie vrchného koša. Špičková povrchová úprava. Sáčok s keramickými náplňami otvorený (menej námahy). Molitan spodného koša v strede zlisovaný (utlmí prúd od prvého spustenia). Škoda, že sa to dá použiť iba ako hrkalka vid. video na linku (dlhšie sa načítava 30MB) - komplet nefunkčný.
drive.google.com/…
Platbu vrátili, ale zarazilo ma (dnes som pred ďalšou objedenávkou chcel vysvetlenie), že nepripustili používanie tovaru (pred predajom) a okomentovali jednu jedinú vec - stopy po kvapkách (vraj z testovania). Ostatné vady ani za ten... Asi ani nemajú ako, keď sami nemožu vedieť, kto im čo pošle viď vyjadrenie oficiálneho zástupcu Tetra (kontaktovaný cez oficiálnu stránku Tetra).
"Bohužel, firma Invital nenakupuje filtry Tetra z oficiální distribuce, ale z neznámého zdroje, jehož původ neznám. Ke mně, jako k zástupci distributora se dostávají pouze reklamace na dodávky této firmy, které nejsem schopna řešit.
Takže za Tetru, se kterou jsem jako distributor v úzkém kontaktu, znám sklady, postupy i výrobu – ne. V takovémto stavu filtr v žádném případě do distribuce neodchází."
S Eheimom to bude asi rovnaké, keď na náhradné diely zákazníkov odkazujú na Juwel, ako distribútora. Otázka je, kde teda nakupovať...:)
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   28.09.2021 17:28 Gazva – shrimp.sk
Napíšem sem skúsenosť s obchodom www.shrimp.sk, aby niekto nemal z mojich príspevkov v iných témach (Ramirez-pohlavie) dojem, že len haním (emócie - už som raz taký a bojujem s tým...).

Pán mi tam predal 2 týždne dozadu 4 ramirézky a samozrejme sa sekol (3 samci).
Dnes som im písal, a musím oceniť korektný prístup - hneď mi odpísali na kedy mi majú nachystať nové kusy a samčekov mám vrátiť.

Keď som im napísal, že si po ne prídem (neodolám), ale normálne zaplatím, lebo už som dal samcov do ponuky darom a väčšina je už sľúbená. Tak sa mi dokonca na mail súkromne ozval ten konkrétny pán (čo ich lovil), že mi ich zaplatí...:) (toto nevyužijem...)

Chyby robí každý, ale záleží ako sa k tomu postavia...takže uvidím ako to dopadne v piatok...

Predajňa inak OK - ponúkané ryby vyzerali naozaj zdravo. Aj tie čo som si doniesol bez problémov...

S pánom som si vymenil aj pár info a je to odborník...
Chyba bude aj vo mne - musím si uvedomiť že sú to živé zvieratá a nič nie je tak ako v mojich predstavách...

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   27.10.2020 13:06 Silviebaris Re: Yirka
Co se týče eshopu www.habeo.cz ,určitě super,maj i kamenný obchody a za mě topka,super ochotnej personál,maj i své FB stránky.. cs-cz.facebook.com/… ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   27.10.2020 13:00 Muž Yirka [9126] – Zkušenost
Právě jsem dokončil nákup ve dvou e-shopech s akvaristikou a oba mohu jen doporučit.
Přehlednost, komunikace, rychlost, nemělo to chybu. palec
Jednalo se o www.rostlinna-akvaria.cz a www.habeo.cz

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.10.2020 07:35 Žena Pavla28 [210] Re: Franťáček
Ahoj,

už jsem se setkala s eshopy, které měli nákup jen pro registrované , je možné, že to bude podobný eshop. S tímto eshopem nemám žádné zkušenosti, je asi lákavý kvůli vcelku nízkých cen. Ale nějak tam nefunguje nic, ani ta registrace.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.10.2020 19:43 Franťáček – akvarijnirosliny.eu
Dobrý den, nevíte někdo jak se dá nakupovat na eshopu akvarijnirostliny.eu? Problém je v tom, že u zboží není funkce koupit nebo vložit do košíku.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.03.2020 07:22 Žena Pavla28 [210] Re: Králík
Ahoj z krevetkus.cz jsem už párkrát nakupovala a vždy bez problému, krásné zdravé krevetky i rostliny.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.03.2020 22:45 Králík
Máte někdo zkušenost s e-shopem krevetkus.cz? Děkuji

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   10.09.2019 10:19 Silviebaris Re: zervajs
Vše dorazilo v pořadku a jako omluva dárek krmivo pro ryby... palec
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.09.2019 16:44 Muž zervajs [334] - RostlinyRe: zelenakapusta
Bral jsem většinu kytek do "K pronájmu", poprvé, ( Daho většinou nemá vše skladem) a spokojenost.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   09.09.2019 16:36 Muž DavFM [1371] - Corydoras&ApistogrammaRe: zelenakapusta
Taky mohu jen doporučit, Jirka S. je férový a pohodový chlap, žádný šmejd.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   09.09.2019 16:09 Žena Kaira [919] - LabyrintkyRe: zelenakapusta
Můžu rozhodně doporučit, s majitelem je výborná komunikace a rostliny má pěkné. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.09.2019 16:07 Žena zelenakapusta [1626] - TetryRe: ZDRI
No já mám Plánice fakt hodně z ruky, takže pro mě přichází do úvahy jenom pošta.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   09.09.2019 15:56 Muž ZDRI [1415] Re: zelenakapusta
Ano, bral jsem u něj spoustu rostlin (osobní odběr), výborná zkušenost (přístup i kvalita).
Není to překupník, většina je z jeho pěstírny.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.09.2019 15:34 Žena zelenakapusta [1626] - Tetry – https://www.fytosel.cz
Zdravím všechny,

znáte někdo tento e-shop? www.fytosel.cz
Nakupoval jste někdo od toho člověka? Pokud ano, byli jste spokojeni?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   03.09.2019 20:54 Muž zervajs [334] - RostlinyRe: silviebaris
dnes jsem na akvaristiku 365 volal, někdo to položil a přišla sms "napište co chcete" :-O
...jel jsem se tam podívat ( cca z práce do Hlučína 9km)
Obchod Akvaristika je zaplněný :
www.zasilkovna.cz/…
Nejlepší stránky prý ( a aktualizované) jsou : www.akvaristika-24.cz/…
jde spíše o byznys všemi směry smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.09.2019 19:23 Muž Gupík [0] – Ryba
Myslíte že tenhle E-shop je dobrý? Mi se moc nezdá ale prodávají tam Bojovnici nebojovnou, kterou jsem nikde jinde neviděl. hmm www.kalaba.eu
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.09.2019 17:01 Muž Vevod [5] – Akvarijní rybičky
Můžete mi prosím doporučit prověřeného prodejce rybek v okolí Ostrava, Frýdek Místek, Frýdlant n/O a nebo kvalitní prověřený eshop....děkuji
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.09.2019 15:51 Silviebaris Jarry,Manuchavez,Blackie
Tak dnes se mi pán ozval,s omluvou,že vše ve středu vyřídí a zboží odešle,za odměnu mi dal 30kč slevu za nákup,bohužel,mám ve zvyku zboží platit převodem ihned.... ;-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.08.2019 10:18 Muž Planorbella [643] Re: Smetany
Už mají i stejný znak/logo u názvu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.08.2019 10:15 Muž Smetany [1226] Re: Blackie89
No já jsem tam chodil i do kamenného obchodu a majitel byl moc fajn.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   31.08.2019 10:13 Muž Blackie89 [493] Re: Smetany
ahoj
někdy začátkem roku asi - v prosinci jsem nakupoval ještě při starém majiteli v pohodě a v březnu už to bylo všechno jinak...
byl jsem z toho strašně zklamaný ( protože jsem si toho všiml, až po té objednávce), nakupoval jsem tam rád a do té doby bylo vše v pohodě... hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.08.2019 10:10 Muž Smetany [1226] Re: Blackie89
Ani jsem nezaregistroval že přírodní akvária změnila majitele. Kdy se to stalo?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.08.2019 10:05 Muž ManuChavez [1035] - Teď už hlavně krevetyRe: Blackie89
Souhlas, já při té poslední objednávce bral mech, kterej tu tenkrát nikdo jinej neměl, jenom údajně on.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   31.08.2019 09:52 Muž Blackie89 [493] Re: silviebaris
Ahoj,
Nemám zkušenost přímo s tímto obchodem akvaristika-365.cz, ale s jiným, který vlastní stejný člověk, což je dle mě v podstatě to stejné - pokud ne prosím OT.

Dřív jsem nakupoval rád na www.prirodni-akvaria.cz a vše bylo v pohodě. Pak aniž, bych si všiml, obchod přešel do vlastnictví stejnému člověku, který vlastní i tu akvaristiku 365 a katastrofa. Kupoval jsem tam tenkrát Eleocharis minima (byly jediní kteří jej tenkrát měli SKLADEM - což ve finále nebyla pravda ) x dní (dlouho) i po urgování objednávky ticho po pěšině ( protože nebylo skladem ), až jsem napsal, že tedy objednávku ruším ( mezitím naskladnily v aqua daho ) najednou velká komunikace a neodbytné nabídky jiných rostlinek které jsem nechtěl a jsou zaručeně skladem, čemuž jsem už tedy nevěřil a od smlouvy odstoupil, což proběhlo v pohodě... ano
Takže předpokládám, že tvůj problém je, že jsi objednávala něco co je v eshopu "skladem", ale ono ve skutečnosti není, tak ti asi nezbývá než počkat. já ale tenkrát objednával na dobírku... :-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.08.2019 09:16 Silviebaris Re: ManuChavez
No ta moje objednávka,bude asi stejny problem,ještě se uklidnuji tím,že je doba dovolenych....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.08.2019 09:13 Muž ManuChavez [1035] - Teď už hlavně krevetyRe: silviebaris
Já jsem od nich nakupoval 4x a ok, pak při pátém nákupu bez odezvy, poté proběhly nějaké urgence, mazání medu kolem huby a nic z toho - po měsíci jsem na to hodil bobek, s objednávkou jsem se rozloučil a už si tam nikdy nic nekoupím.
Dost mě to mrzelo, nakupoval jsem tam rád.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.08.2019 14:50 Silviebaris Re: Jarry
Tak řikás,vydržet,no snad to dojde... hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.08.2019 14:46 Muž Jarry [1437] Re: silviebaris
Jednou jsem objednával, nakonec dorazilo, co jsem objednal, chvilku to trvalo, komunikace žádná neproběhla:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.08.2019 14:13 Silviebaris
Máte někdo zkušenost s tímhle obchodem...V uterý jsem objednala akvarijní testy,zaplatila převodem a odezva žádná,telefon neberou... www.akvaristika-365.cz

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.03.2019 20:53 Muž KMatteo [36] Re: Maq
Nepsal jsem, že je to velký pěstitel, ale že ta pěstírna je na to, kde funguje, velká a v Ústí patrně největší. ;-) Já jsem měl až na jednu výjimku zkušenost dobrou, ale pokud by se to mělo opakovat, budu nakupovat jinde.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   08.03.2019 20:48 Andaska Re: silviebaris, NHKG
Já jsem teď s rostlinkami od Rataje taky spokojená ano Čuměla jsem jak puk, když mi dorazily, fakt parádní kytky palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.03.2019 20:43 Silviebaris Re: NHKG
taky má poslední objednávka u Rataje byla super..polepšil se palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   08.03.2019 20:42 Muž NHKG [3900] - Hadohlavci
Mě teď potěšil mile Rataj. Bral jsem od něj dříve a kvalita rostlin byla mizerná, ostatní (komunikace, balení, ...) nic moc. Teď jsem mu dal zase šanci, protože měl rostliny co jsem chtěl skladem a kvalita rostlin byla super, ostatní taky. To se tak zlepšil, nebo to je náhoda?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.03.2019 20:36 Maq Re: KMatteo
V přízemí paneláku... to není velký pěstitel.
A Růžička zaměňuje bez ptaní a bez upozornění, takže u mě vyřízen.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.03.2019 20:25 Muž KMatteo [36] Re: vaclav
Pavel Růžička je pěstitel, má velkou pěstírnu v přízemí paneláku, ten e-shop jsem zkusil kvůli osobnímu odběru, reklamovat se náhrady ale daly, to, že dodavatel nebyl schopen dostát objednávce už je další věc.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.03.2019 18:03 R Muž vaclav [14598] - Echinodory + stonkové rostlinyRe: Zip
www.atzhoranek.cz Hodně i oni 3 v zimě dováží protože u nás to v zimě moc neroste ale poptávka je největší. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.03.2019 17:56 Muž Zip [277] Re: vaclav
mohu se zeptat na tu velkou trojku?
Kdo patří ještě k Ratajovi a AquaDaho? nebo to je ještě někdo jiný?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.03.2019 17:12 R Muž vaclav [14598] - Echinodory + stonkové rostlinyRe: KMatteo
Problém je že kupuješ u překupníků a ne přímých pěstitelů. Splést se sice může každý a pokud schází označení můžou rostliny rozsazovat ale to už je spekulace. Všichni totiž nakupují hlavně od těch tří největších a pak přeprodávají. :-)

+ Přidat reakci


Žádná předchozí stránka
Přejít na další

[1] ...... 10 11

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 17630x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/420-eshop--