Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Akvaristiky v Praze

 

NápovědaFórum » Obchody » Kamenné 

Přejít na předchozí stránkuPřejít na další stránku   1  
Akvaristiky v Praze
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.11.2006 20:42 Muž [] Re: Eejka
když už lezeš kolem palmovky ta u vysočanský máš taky jednu pěknou.První ulice napravo z vysočanskýho metra směr palmovka-po kolejích
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.11.2006 20:41 Muž [] Re: David12188
jo je to ono.před týdnem na mě rafali skaláry s malejma.Ptral jsem se tam na aqa 200x60x70cm a cena je 12000,-Jinak fajn holky,sice moc nevědí,ale není nuda smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.11.2006 20:26 Muž David12188 [26] - Raci, krabi, krevetkyRe: Anonym
Na hroudě=gutova ulice je to ted asi moje nej akva prodejna maj tam frontosy,arowany a dospely skalary ktery maj porad maly jjooo a abych nezapomnel maj tam diskuzy a rejnoka a je tam i morska akvaristika
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.11.2006 19:55 Eejka Re: Anonym
Diky moc, prolezla jsem internet, zlate stranky a nic, jako by tu nic nebylo... Jen jsem nasla jednu prodejnu na dalblickem sidlisti, takovou schovanou mezi panelakama, ale nic moc a pak uplne nahodou jednou si to kracim z hospody (hmmm, teda z cajovny smich ) a najendou vidim akvaristiku. Na Palmovce, ale tu jsem jeste nezkusila. Tak pak dam vedet.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.11.2006 19:34 Muž [] Re: Eejka
mrkni Na Hroudě,tram 22,stejnojmenná zastávka a krám asi 30m od ní.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.11.2006 18:27 Muž David12188 [26] - Raci, krabi, krevetkyRe: Eejka
Pravda burz je tady v Praze spousta,z akvaristik muzu doporucit v gutove ulici nebo migu,je jich mnohem vic ale tyhle mi prisli na mysl jako prvni a pak samozdrejme akva daho coz sice neni v phe ale je to e-shop ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.11.2006 17:57 Žena katunka [158] Re: Eejka
V Praze zase máte burzy o kterých se nám nepražským může jen zdát :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.11.2006 17:19 Eejka – Akvaristika
Chtela bych obnovit tohle tema... Prosim Vas, Prazaci, copak v Praze nemame zadnou dobrou malou akvaristiku??? Prolezla jsem cele forum a nasla nejvic odkazu na Brno, pak Plzen, Budejovice... Znate nekdo nejakou dobrou v Praze??? Krome Pet center a Hornbachu.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.01.2006 15:29 Dana Re: aLLfit
to by mě taky zajímalo, já můžu doporučit akorát dobrou akvaristiku na ryby. Výběr tam sice není nejlepší, ale všechny ryby, které jsem si tam koupila, jsou zdravé. Je to akvaristika u metra Vysočanská.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.01.2006 12:53 aLLfit – Dobrá akvaristika v Praze
Ahoj lidi,
měl bych dotaz na nějakou dobrou akvaristiku v Praze, mám zájem hlavně široký sortiment v o d n í c h rostlin. (Nejlépe ve vodě vypěstnovaných.)

Nevěděli byste ??
Děkuji moc !!
Vyzkoušejte

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... 8

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 27314x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/376-dobra-akvaristika-v-praze?od=376