Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Burza Praha - Pankrác

 

NápovědaFórum » Obchody » Burzy 

Přejít na předchozí stránkuPřejít na další stránku   1  
Burza Praha - Pankrác
http://www.rybyarybicky.cz/
pozn.: burza na Rajské byla v roce 2014 zrušena
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.01.2012 13:58 Muž necar [2] - AfrikaRe: Karel - rybyarybicky
Já vím že mi je do toho .... ale mrzí mě že si děláte naschvály s burzou v Kobylisích. Minulý víkend jsem byl na Pankráci, burza je dobrá spousta prodejců ale fronta neskutečná a upřímně pokud bych nepotřeboval koupit zrovna Maingana otočil bych se a jel domů. To samé platí i o vnitřku aby se člověk prodral ke stolu s rybama musí se cpát a tlačit takže nakonec z burzy jde znechucen právě kvůli tomuhle.Co se týká vstupného nevím jaké jsou vstupy a náklady proto to hodnotit nemchci. Jinak co se týká prostor co zkusit kulturák na Ládví dělají se tam burzy teraristiky a prostor je dost velký a místa k parkování také, nehledě na to že je to přímo u vstupu do metra. Pavel
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.01.2012 12:50 Muž bali [364] - Raci, krabi, krevetky – krevetky "tiger"
se vam sem do toho trochu vlozim,

nevite kdo prodaval na pankraci krevetky caridina tiger? kontakt by se hodil .. :) diky kdyztak do posty :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   12.01.2012 08:07 Muž Yirka [9123] Re: Karel - rybyarybicky
Z těch argumentů co různě uvádíte mi připadne, že tu burzu pořádáte především pro prodejce a pořadatele. Nakupující vám jsou celkem buřt....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   12.01.2012 08:03 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetkyRe: Karel - rybyarybicky
o blbym rozestaveni stolu jsem psal jiz davno a reakce byla obdobna (pritom by stacilo posunout par stolu, aby vznikly ostruvky a lidi mohly lip prochazet).... proto na tu burzu huz proste nechodim...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   11.01.2012 22:45 Usine Re: Karel - rybyarybicky
Nezlobte se na mně pár let na burzy chodím a vím jak to na nich vypadá před a po vánocích. Na Pankráci ale je problém z místem od začátku. Už se o tom mluví poměrně dlouho. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek -7   11.01.2012 21:20 Karel - rybyarybicky Re: rak
Nápad napsat na stránky k cenám vstupného - důvod k zvýšení vstupného mě opravdu nenapadl. Ceny se zvyšují všude a nikde jsem se s touto praktikou nesetkal. Domnívám se, že je to naprosto jasné. Nechci dopadnout v ČR jako v Americe, kde musejí do návodů pro mikrovlnku napsat, aby tam lidé nestrkaly vysoušet kočky. Protože se vždycky najde nějaký člověk, který tam tu kočku strčí a pak se vozí na tom, že to nebylo v návodu... Co se týče váhy Vašeho názoru, věřte že daleko efektivnější by bylo přijít třeba rovnou k pořadateli a probrat to s námi. K Vaší "agitační akci" se totiž stejně moc lidí nepřihlásilo a na akvarista.cz se to zvrhlo k řešení problému burza versus obchod...
Myslím si, že vystavením VIP karet, "odstupňováním" vstupného a případně regulací vstupu se to v 95% případů dokáže korigovat i v současných prostorách.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.01.2012 21:04 R Muž rak [963] - Raci, krabi, krevetkyRe: Karel - rybyarybicky
Ono by stačilo na Vaších stránkách uveřejnit zprávu že se zvedá vstupné z ekonomických důvodů.
Je mi jasné mít sál na burzu o velikosti haly kde by se nalézalo např. pouze 10 prodejců je neekonomické.Nikde jsem nenapsal že by to měla být hala ale na druhou stranu je z pohledu návštěvníků tento prostor malý když se musejí doslova procpat k prodejcům ( toto asi jenom trvá nějakou dobu např.od 9 do 10-11 hod pak je tam prostoru dost)ale také již nemusí být veškeré zboží.Možná by stačilo jinak rozestavět stoly tak aby se vytvořily větší uličky.
Proč jsem to uveřejnil na více stránkách? Protože jsem chtěl vědět jaký na tento problém mají názor i jiní navštěvníci.Jakou asi by měl pro Vás váhu jeden názor? Který by se ještě řešil někde v úsrtaní ,podle mě žádný . Tak by i to mohlo být pro Vás k zamyšlení k vylepšení i ve stávajících prostorách.
Jestli toto berete jako pomluvu tak se omlouvám ale i Vy sám připouštíte že je to malé.Možná by to chtělo udělat anketu mezi prodejci a návštěvníky aby jste měl představu o názorech lidí na tuto problematiku.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.01.2012 20:54 Karel - rybyarybicky Re: lukis
Děkuji za podporu. Děti mají u nás až do patnácti let vstupné zdarma. "Aktivnějším" akvaristům nabízíme VIP kartu s možností dřívějších vstupů za velice příznivou cenu. další burzy již budou v "normálu" a tak doufám, že Vás zde bueme moci přivítat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.01.2012 20:43 Muž lukis [20] - Rostliny
drzim palce :) navstevnost byla velika, ale mohla byt vetsi, nebot dost lidi vcetne me se pri pohledu na 50metrouvou frontu otocili na podpatku :)

zvysovani vstupneho je dost nepopularni, clovek tam ne zrdidka jde sam (treba vezme pritelkyni, kterou to nezajima, nebo nejake dite z rodiny) a tak si myslim ze by se spis naklady na prostory mely platit ze zisku prodejcu? bylo by to spravedlivejsi mozna, ono by se to ve vysledku stejne promitlo do ceny zbozi :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   11.01.2012 19:19 Karel - rybyarybicky – rybyarybičky
Mrzí mne, že si z mé zprávy berete jen kusé informace. Zkusím to tedy napsat jasněji. O rozšíření i na teraristiku jsem psal v návaznosti na nové a větší prostory. To jste přehlédl. Co se týče burz a jejich místa konání, burzu jsem přebral právě na Vinohradech. Do té doby to pořádal někdo jiný a za organizaci jsem tedy nebyl zodpovědný. (je zajímavé, že i před tím to byla škola) Nicméně koukněte se na to logicky a ekonomicky. Pokud na burzu chodí stále určitý počet lidí, hledáte na to vhodné prostory. Nestavíte velikost prostor na maximální návštěvnost. (která je jednou až dvakráte do roka a DIAMETRÁLNĚ se líší od průměru) Zvednutí ceny stolného nestojí pouze na "rozšíření služeb", ale i na vstupních nákladech: nájem, reklama, správa internetových stránek, cena lidské práce... Nebo když si kupujete třeba rohlík, řešíte po zdražení zda nabízí něco navíc než rohlík před zdražením?
A prostor pro prodejce stále je, ještě se nestalo, že bych některého prodejce odmítl pro nedostatek místa.
Co se týče umístění jednoho Vašeho článku na více stránek a Vaše zdůvodnění, že každá má jiné čtenáře, jen potvrzuje moji domněnku. Připomínáte mi typicky českou povahu, že musíte co nejvíce lidem něco pomluvit, místo toho abyste se to snažil řešit s lidmi, kteří s tím něco můžou udělat. V tomto případě se mnou. Protože jinou hlubší myšlenku jsem ve Vašem příspěvku nenašel. Popřípadě, můžete mi prosím prozradit, čemu jste chtěl tím článkem prospět?
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   10.01.2012 16:37 R Muž rak [963] - Raci, krabi, krevetkyRe: Karel - rybyarybicky
Pane Karle, za žádnou konkurenci nelobuji .
Problém z prostorem máte velmi dlouho ( já sám pamatuji burzy které se dělali na Budějovické v agitačním středisku,pak byly jestli se nemýlím ve škole také na Budějovické ,na Vinohradech ( opět škola) a teď zase škola. A jestli do tohoto prostoru ještě chcete udělat teraristiku tak si již neumím představit jak se tam ty lidé vůbec vejdou .Jinak Vy sám jste svým rozhodnutím tyto akce udělal každý týden. i když byly burzy jednou na Pankráci a jednou v Kobylisích,přeji Vám to že se Vám povedlo ,ale tím jste vytvořil skupinu prodejců bez větší možnosti nových prodejců- nemáte na ně bohužel prostor.
Já to tedy zcela zjednoduším Vy jako organizátor prodáváte službu za kterou si návštěvníci ( zákazníci )platí a když zvednete cenu tak samozřejmě chtějí vidět a vědět proč byla cena navýšená .A když zjistí že nic nového nenabízíte tak se nemůžete pak divit.
A proč toto bylo zveřejněno na více stránkách je zcela jednoduchá věc protože každá stránka má své čtenáře .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.01.2012 20:41 Karel - rybyarybicky Re: rak
Dobrý den,
včerejší burza zaznamenala největší návštěvnost za celou dobu své historie. (sám ji již dělám 12 let) Bylo to způsobeno vánoční pauzou, kdy burza nebyla tři týdny!!! Uznáváme, že tento nápor byl na hraně únosnosti a jen potvrzuje potřebu mít tuto akci každý víkend. Co se týče větších prostor, obvykle to není potřeba. Nicméně intenzivně hledáme větší. Pokud máte někdo nějaký tip, prosím zašlete nám ho. Plánujeme akci rošířit i o teraristiku. Bohužel však nemáme zatím vhodné prostory a dále musíme rozšířit všechna povolení i na toto zaměření. Děkujeme za zachování přízně a věřte že máme snahu, aby tento druh akcí byl pořád živý a rozvíjel se.
PS: Nebojte se prosím své postřehy říci přímo nám pořadatelům. Takto to vypadá (ze způsobu kopírování jednoho příspěvku na víc fór i z historie vašich příspěvků), že lobujete za konkurenci. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.01.2012 12:17 R Muž rak [963] - Raci, krabi, krevetkyRe: Oggy
Jde ji pouze o zisk do vlastních kapes.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.01.2012 12:07 Muž Oggy [17] Re: rak
Pankrác tone
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.01.2012 10:51 R Muž rak [963] - Raci, krabi, krevetkyRe: Oggy
A to myslíte kterou,Výstaviště nebo Pankrác?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.01.2012 10:33 Muž Oggy [17] – naposled
tak tohle bylo naposled co jsem na pražskou burzu šel... když jsem po desáté se přiblížil k budově a viděl že fronta jde dobrých 50 metrů ven tak jsem si řek že na to seru... byla to hezká akce ale jak už bylo řečeno kapacity jsou prostě nedostačující a organizátorům je to jedno
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   08.01.2012 08:15 R Muž rak [963] - Raci, krabi, krevetky – Rybiarybičky
Po včerejší návštěvě na výstavišti Praha kde se konala akce Živá exotika jsem jen si povzdechl kdyby bylo tak možné i takovou akci jakou jsou pravidelné burzy Rybyarybičky udělat ve vetším prostoru než v tak stísněných prostorách školy.Hold asi organizátoři nemají zájem toto řešit,jim asi stačí ten výdělek co jim z toho jde ,než aby se zabývaly otázkou rozšíření prostor (udělat to větší že do dají do další chodby kde se ztěží vyhnou 2 lidé to mi připadá dosti málo. Nehledě že ještě zvedli cenu vstupného ani nic nezměnily). :-(

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.09.2011 10:31 Muž PaDa [6073] - mřenky a sumciRe: dair
Ano, středa 14.tého září od 18:30 hod.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.09.2011 09:33 Muž dair [29] - Asie
Prijdu prijdu:) jen koukam nebude to sedmeho teda ale az 14?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.09.2011 07:43 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetkyRe: RAP
a dobre se pobavis, bez tlacenice.... daj se sehnat i kytky, ktery jen tak nesezenes.... jen napis co schanis....
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.09.2011 21:08 RAP Re: vaclav
I se spoustou rad. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.09.2011 21:00 Usine Re: snehulda007
Pokud to vydržíš a přijdeš na sraz rybicky.net/akce/723 tak budeš mít pytel rostlin zdarma. smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.09.2011 18:51 Muž MrHu [300] Re: snehulda007
Hezký den. Já mám tedy zkušenost takovou, že tam sice je pokaždé hodně lidí, ale relativně v klidu se tam rozhodně vybírat a prohlížet dá a prodejce určitě rád poradí...mě aspoň poradil:-) Nepříjemné je prodírat se davem lidí, ale když už je člověk u stolu, kde chce nakupovat, tak mi to připadá v pohodě...:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.09.2011 18:45 Muž snehulda007 [850]
ahoj,chystám se zakládat nové aq o rostlinky jsem chtěl nakoupit na burze,ale jak to tady pročízám tak se jedná o poměrně adrenalinovou akci,co do počtu návštěvníků a já bych si potřeboval rostlinky vklidu vybrat popř se poradit a to v tlačenici asi moc nepůjde...A VIPka nemá cenu,protože to bude jednorázová akce. Takže nevíte někdo kde jinde(praha ,střední čechy) se daj koupit rostliny popř ryby ,za rozumnou cenu, než na pankráci? Nebo to tam neni tak hrozný? :-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.09.2011 16:12 Muž Chem [837] Re: bobik
Jsou s velkou pravdepodobnosti z importu. Nicmene zrovna u techto krevetek je alespon dle meho nazoru je z hlediska zivotaschopnosti jedincu dost jedno, zda jsou ci nejsou importovane, neb i u importovanych jedincu tohoto druhu je "ujimavost v akvariich" i fertilita velika.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.09.2011 11:06 Muž bobik [15] – krevetka japonika import?
ahoj,nevíte někdo jestli občas prodávané krevetky japonici na pražské burze jsou z importu nebo z českého odchovu.?vím,že se složitě množí,proto se ptám.dík

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.06.2011 12:16 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetkyRe: Bára
a nekteri to maj jen v pytlikach....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.06.2011 12:00 jurek Re: Bára
Jak jinak?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.06.2011 14:46 Žena Bára [2]
Jak to děláte když vezete ryby na burzu? To si přivezete akvárko, vodu v kanystrech a rybičky v pytlíkách?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.04.2011 20:23 Muž PaDa [6073] - mřenky a sumciRe: Dimi
To se obrať spíš na pořadatele rybyarybicky.cz než tady ;-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.04.2011 18:02 Muž Svoboda777 [4] - Rostliny – Burza v Praze 17.4.2011
Ahoj, prosím nevíte jestli v nedělí na burze v Praze (17.4) budou k dostání tyto rostlinky rostlinky HC Cuba, Leocharis Parvulus, Sagittaria subulata, Echinodorus Tenellus a javský mech?

Děkuji moc,
Dimi

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.03.2011 21:42 Muž chicko [124] Re: rybyarybicky
Já chápu, že pokud to maji ve stanovách, tak víc neuděláte, ale třeba by šlo ještě jednou toto zdůraznit před příští burzou (navíc nezúčastněně působila "jen" polovina prodejců, takže to rozhodně nechci poušalizovat na všechny :-)). Jinak systém VIP karet není vůbec špatný, nic vracet určitě nebudu :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.03.2011 21:13 Muž rybyarybicky [20] Re: Moucha
Dobrý večer,

těší mne Váš zájem o naši akvaristickou burzu. Co se týče rozvržení stolů, bude upraveno od září 2011. Více mne mrzí nespokojenost s VIP kartou. Pokud nejste s touto službou spokojeni, můžete mi ji na příští burze odevzdat a já Vám za ni vrátím plnou pořizovací cenu. Prodejci mají ve svém prodejním řádu jasně stanoveno, že majitelé VIP karet mohou do prodejních prostor již v 8:45. Před tímto termínem jsou i vždy informováni o "otevření".
Více nejsme bohužel schopni ovlivnit. Snažíme se tuto burzu dělat dle "požadavků návštěvníků" a pro všechny náměty máme prostor na našich stránkách. www.rybyarybicky.cz.
Tímto všechny naše návštěvníky prosím, aby své případné negativní reakce uváděli tam. Dostaneme se k nim podstatně dříve, než je najdeme na různých fórech zaměřených na akvaristiku. Moc děkuji.
Karel Zeman
Ryby a rybičky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.03.2011 20:50 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetkyRe: Chalybda
na poradatele mam huz delsi dobu pifku kvuli debilnimu rozmisteni stolu.... bejt kapsar tak si tam pekne nahrabu....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.03.2011 20:47 Žena Chalybda [55] Re: Moucha
Vzhledem k tomu, že pořadatel si nechá VIP kartu celkem slušně zaplatit, si myslím, že by měl tyto zvýhodněné podmínky prostě zajistit a narážku pana HEURÉKY na rodiče jsem opravdu nepochopila.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.03.2011 18:34 Daveedek
Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, už dlouho jsem na Pankráci nebyl ale láká mě to. Měli tam dnes nějaké neobvyklejší krevetky popř galaxky nebo čtverzubce trpasličí? Abych tam příště nešel jen na čumendu...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   20.03.2011 15:30 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetkyRe: chicko
evidentne chyba poradatelu
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   20.03.2011 14:27 Muž chicko [124]
Tak dneska to byla bída, nejvíc mě překvapuje to, že asi prodejci nejsou informováni o tom, že se pro držitele VIP karet prodává již od 8:45, koukali na mě jak na blázna, že si chci za deset devět už jako něco kupovat a dojídali snídani - v tom horším případě u stolků nikdo nebyl...

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   06.03.2011 18:38 pstruhduhovy – AKVARISTICKÉ TRHY 2011
O Burze, která se dříve konala v ČUMPELÍKOVĚ a která se teď koná v ul. Střelničná se dozvíte v článku níže.

Akvaristické trhy se konají každou 2. a 4. SOBOTU v měsíci v ul. Střelničná 1680/8 od 9:00 do 11:00, naleznete u nás veškerý sortiment (ryby, krmivo, pomůcky, rostliny). Najdete nás cca 40m od zastávky tramvaje Střelničná (10, 17) v pravo směr Ďáblice a 150m od stanice metra Kobylisy. Zaparkovat můžete v ulici Náhorní a U Školské zahrady.

Střelničná 1680/8
Praha - 8, 182 00

akvatrhy.kvalitne.cz
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.03.2011 00:12 Muž Kacoo [10] - Cichlidy
Fotka k příspěvku Nebude tam nekdo cisou nahodou nabizet tyto rybicky ? Klidne piste na mail mailto:couf.miros@seznam.cz a dekuju za kazdou odpoved :)
- Heros severum "Red Spotted"
- Heros sp. Rotkeil (redhead)
- Geophagus proximus
- Geophagus tapajos sp. red head ( nebo orange head )
- Geophagus spec. "Rio Negro"
- Geophagus Altifrons
- Geophagus sp. Pindare

 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.03.2011 21:01 Muž Oggy [17] – cuba
Zdar lidi nevíte někdo jestli se prodává na burze Hemianthus callitrichoides Cuba?? díky :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.03.2011 11:20 Muž miro03 [27] - Cichlidy – Re: tom
Skús pozriet na nižšie uvedený odkaz.Je to zoznam predajcov,ktorý tam pravidelne predávajú.

www.rybyarybicky.cz/…

Prípadne skús kontaktovat Pavla Mžourka a dohodni sa s ním.Neviem či tam bude zítra?

www.akvarista.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.03.2011 10:46 tom – dno
zdravím neví někdo bude možnost sehnat zítra na burze nějaký kvalitnější píšek na dno šedý nebo tak neco bílí ne

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.02.2011 16:10 Dejv
pekny .. jenom se mi ta pisnicka po tretim poslechu zprotivila :-D a v case 6:02 - treti zleva - to je muj novy Boris :))
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek -1   26.02.2011 17:39 Muž rybyarybicky [20] – Video
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2011 13:26 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetky – Re: rybyarybicky
ale stejně to neřeší ten problem, kdy se přeplní ulička mezi místy 14-24 a před místy u pódia... neřknu-li když se prodávaj kytky na místech 27-29 a vytvoří se velká fronta
možná by pomohlo, kdyby se centrální prostor uzavřel do obdelníku a vznikl by jakýsi okruh jak to bejvalo v Čumpelikově ul., obdobně to bejvá i v Úvalech
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2011 22:36 Muž PaDa [6073] - mřenky a sumci – Re: rybyarybicky
No tak to je dobrá zpráva ano palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   24.02.2011 22:15 Muž rybyarybicky [20]
Dobrý večer,

mohu všem našim fanouškům, kteří měli výhrady k omezenému prostoru,oznámit že je tato situace již vyřešena.
Rozšířili jsme výrazně prodejní prostor, kam jsme přesunuli prodejní místa z hlavní části. Tím dojde k rozmělnění front a bude i více místa kolem jednotlivých prodejců. Plánek nového rozestavění stolů můžete najít na www.rybyarybicky.cz, v sekci prodejci. Tímto zásahem jsme schopni nabídnout i nové prodejní místa.

Karel Zeman
Ryby a rybičky

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   21.02.2011 08:27 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetky – Re: Dashenka
v Praglu se konaji minimalne dve ciste akvaristicke burzi.... ale podle VIPpasu bych typoval na Ryby a Rybicky na Pankraci... o tom ze ty stoly jsou tam dost blbe sestaveny jsem psal jiz vic jak pred rokem a od te doby pribilo jeste vic navstevniku, takze tam opravdu neni k hnuti..... a to ta burza je kazdou nedeli.... priste si radsi zajedu do Kobylis, co to presoupli (z Čumpelikovy ulice jinam) jsem tam jeste nebyl
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.02.2011 08:11 x
martin napsal: s kamaradem jsme dorazili za 10 minut 11 hod , to znamena 10 minut do konece burzy i presto jsme museli zaplatit 60 korun za to abychom videli jak prodejci uklizeji sve stoli , tak at me nikdo nerika ze to nedela pro penize -))) když provozovatel by asi nejradči vybiral penize i po burze :-D :-D

... všichni to dělají pro peníze, není to charita. Co se týká prodejců, co se balili - a to tam měli na vás čekat s prázdným stolkem? Nějak si neuvědomujete, že když už tam nikdo z kupujících není a nemá co prodávat, co by tam dělal!? Máte chodit včas, chcete-li dobře a výhodně nakoupit a ne si jen stěžovat, na to, že 10 minut před zavíračkou už není co .... hmm
http://www.rybyarybicky.cz/
pozn.: burza na Rajské byla v roce 2014 zrušena

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... 13 14

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 10552x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/3132-akvarijni-burzy-praha?od=416