Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Akvarijní burzy Ostrava

 

NápovědaFórum » Obchody » Burzy 

Přejít na předchozí stránkuPřejít na další stránku   1  
Akvarijní burzy Ostrava
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.05.2012 19:36 Žena darka [520] Re: GAGAL
My pravidelní účastníci víme, že je to akce " několika šílenců " zapálených pro věc a moc Vám za tuto akci děkujeme palec potlesk
Jen návrh, další z mnoha stydim, není to z mé hlavy.
Nešlo by vyjednat nějakou fixní taxu pro parkování účastníků Aquaburzy? Buď jen pro prodejce nebo v lepším případě i pro návštěvníky? A aby byly otevřené i podzemní garáže, které kromě poslední akce jsou vždy zavřené a parkovat je třeba daleko a draho?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.05.2012 19:33 Muž muťa [554] - RostlinyRe: GAGAL
Hm, to je škoda - možná by něco málilinko pustili.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   14.05.2012 19:25 Muž GAGAL [452] - HalančíciRe: muťa
muťa napsal:

S tím mne napadá otázka, jestli tu burzu nějak podporuje město, čí městský obvod?

Je to akce několika šílenců :-) Vše jde z naší kapsy. (od reklamy po halu)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.05.2012 19:23 Muž GAGAL [452] - HalančíciRe: harpunar
Je to pokus, nic neslibuji. Aby tu zase někdo za rok nepsal ,že jsem to tady sliboval:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.05.2012 18:29 Muž vlk9 [296] - Halančíci
chlapci a děvčata budte rádi, že tam u vás máte takovou akci takové pověsti a jestli to bude o pár metrů dál či v sobotu nebo v neděli je zcela vedlejší ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.05.2012 18:21 Muž muťa [554] - RostlinyRe: GAGAL
Docela rozumím tomu, že se někomu ta neděle vůbec nehodí, ale je to opravdu věc názoru a hlavně zvyku! Ta pravidelnost jistě taky.
Jsem taky chalupář, ale když vím že je burza, nebo přesněji, když na tu burzu chci jít, tak na apaluchu prostě nejedu. Jednou za čas se to tam beze mne na těch horách obejde.

Buďme rádi, že burza vůbec jede dál a já osobně děkuji pořadatelům, že to pro nás dělají.

S tím mne napadá otázka, jestli tu burzu nějak podporuje město, čí městský obvod?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.05.2012 18:05 harpunar – GAGAL-díky za vysvětlení!
Jasně že si nemůžete diktovat,nicméně pokud to bude v příštím roce v sobotu,jako dosud,tak já a myslím mnoho dalších bude spokojenějších.Hezký večer. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.05.2012 15:14 Muž GAGAL [452] - HalančíciRe: harpunar
Požadavek na sobotu máme pro rok 2013. Ale jak říkám, Černá louka je něco za něco. Získáváme lepší prostory, přístup. Ztrácíme pravidelnost a sobotu. Některé akce jsou na louce plánovány i 2 roky dopředu. Samozřejně větší akce má přednost. Tak uvidíme co bude dál.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   14.05.2012 14:16 harpunar – A co budeme dělat před burzou v pátek a v sobotu?
Šťourat se v nose a čekat na neděli a tím promrháme celý weekend? To není rýpání,ovšem doteďka určitě sobota všem vyhovovala více,jak prodejcům,tak návštěvníkům.Já se po burze zbalil,vylil co jsem neprodal do vody a ve tři už byl na chatě.Ovšem teď,jestli to má být v neděli,tak si myslím že je to špatně a ubyde jak prodejců,tak návštěvníků.Je to můj subjektivní názor,ovšem tak nějak to vidím a byla by to škoda!!!Gagale nedá se s tím něco udělat? ;-) A neber to osobně je to můj názor.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   14.05.2012 13:54 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: GAGAL
Nikdy se člověk nezavděčí všem lidem a remcali se najdou vždycky. Když bylo hodně lidí, našli se remcali, kterým to vadilo, když by bylo minimum lidí, remcali by prodejci že nevydělali. Jak jsem tady už jednou citoval Járu Cimrmanna - můžeme se proti tomu bránit, můžeme s tím nesouhlasit, ale to je tak všechno co můžeme. Berme jako fakt, že asi budou větší prostory a člověk bude moci zkouknout nejenom rybičky, ale i terarijní zvířata, ptáky a bůhvícoještě.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.05.2012 13:38 R Muž romant [27987] Re: GAGAL
To máš jako s každou změnou, kdo chce chodit dál i třeba jinam bude a kdo remcal doteď bude i na novým místě, to je klasika, s tím se nic nenadělá. Držím Vám ostaravákům palce, ať má burza i nadále dobrou pověst. palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.05.2012 13:33 Muž GAGAL [452] - HalančíciRe: Drahoš .
Je to tak. ti co to mají blíž jsou rádi. Ti z Opavy a okolí včetně porubáků trochu remcají :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.05.2012 13:30 Muž Drahoš . [389] - Rostliny
Ostrava musí mít aqua burzu potlesk palec potlesk držím palce zas to budou mít blíž lide z Karviné Havířova atd.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.05.2012 13:24 Muž GAGAL [452] - Halančíci
Tak to jsem rád ,že to berete takto palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   13.05.2012 13:03 Muž muťa [554] - Rostliny – změna místa
Já osobně změnu vítám - hlavně proto, že by se tam mělo dát jistě lépe pohybvat a taky proto, že to mám co by kamenem dohodil.
V okolí jsou velká parkoviště, takže s tím je to taky v pořádku.

Dovolím si tady dát odkaz na ty fotky, aby to případní zájemci nemuseli hledat jinde. Věřím, že autorovi to vadit nebude:

aquaburza.galerie.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   13.05.2012 02:51 Muž exit [116] - Rostliny
Chodil jsem do menzy,teď budu chodit třeba na černou louku.Pro mě se tím nic nemění.Kdo chce ten si cestu najde. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.05.2012 20:59 Muž GAGAL [452] - HalančíciRe: Kusma
Víme, my jsme fungovali 3 roky každou druhou sobotu v měsíci a věděli to všichni. Nyní se musíme řídit Černou loukou tak uvidíme jak to bude vycházet. (perioda 1x měsíčně by měla zůstat)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.05.2012 20:57 Muž GAGAL [452] - HalančíciRe: hawok
Sloučení to je i není, pokud se nám to podaří tak budeme mít další pavilón jen na aquaburzu. Rozmístění stolů plánujeme tak jak jste zvyklí z menzy.Bohužel to ukončení je příliš "narychlo" Menza chtěla (chce) pronajmout prostory jiné firmě a plánuje rekonstrukci. Prý tam má být nějaká výroba baget ??? Jsou tam i nějaké personální změny atd atd. Zkrátka nám řekli ,že smlouvu nám již neprodlouží.(nechtěli povolit ani tu květnovou) Je smutné, že mají 20 let nevyužitý prostor a pak po třech letech začnou vymýšlet. No takový je život.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.05.2012 20:56 Muž Kusma [411] - RostlinyRe: GAGAL
Všiml jsem si, že poslední 3 burzy se časově křížili s burzou v Brně. Co se vzájemně dohodnout s organizátory v Brně a udělat je v rozmezí třeba 2 týdnů. Myslím, že by to oboustranně zvýšilo počet prodejců i návštěvníků...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   12.05.2012 20:53 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: GAGAL
Trochu jsem to čekal už v době, kdy se rozjížděly Fauna trhy. Můžeme se proti tomu bránit, můžeme s tím nesouhlasit, ale to je tak všechno co můžeme. Prostě je to vývoj a organizovat dvě tak velké akce na dvou různých místech je asi dost vysilující. A berme to i z pozitivní stránky. Pokud je někdo akvarista a třeba ještě jiný koníčkář, tak měsíčně ušetří jedno vstupné, protože vše bude mít pod jednou střechou. On sice tím pádem utratí minimálně několik set za jiné věci, ale to se nepočítá. Rozhodující je ta úspora na vstupném. hop
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.05.2012 20:47 Muž hawok [64] - ČtverzubciRe: GAGAL
mel jsem strach, ze doslo ke slouceni s fauna trhy. Jaky je problem s menzou?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   12.05.2012 20:41 Muž GAGAL [452] - HalančíciRe: Drahoš .
No někteří se těší jiní ne :-) Bohužel s tím nic nenaděláme. Ale burza MUSÍ fungovat dál !!!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.05.2012 20:38 Muž Drahoš . [389] - Rostliny
děkujme za opravu už to jede doufá že zaparkuji těším se mám to bliž potlesk palec ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   12.05.2012 20:34 Muž GAGAL [452] - Halančíci
Pro všechny akvaristy kteří navštěvují naši burzu. Byli jsme nuceni přesunout Aquaburzu na Výstaviště černá louka. Termín příští burzy je 24.6.2012.
(Naše stránky, cena vstupného, atd zůstávají stejné !!) Teoreticky nás čekají větší prostory a doufám ,že i větší pohodlí při nákupu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.05.2012 20:29 Muž GAGAL [452] - Halančíci
Už je to opravené :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.05.2012 20:25 Muž Drahoš . [389] - Rostliny
Pepo mě to dělá to samé sad sad sad
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.05.2012 20:21 Muž Pepan [5043] - Rostliny – Mám dotaz
Když se chci podívat na fotky z dnešní burzy, hlásí mi to, že nemám povolený přístup, přitom na fotky z předcházejících burz se v pohodě dostanu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.05.2012 14:30 Muž Drahoš . [389] - Rostliny
nezapomeňte zítra od 8,00 do 12,00 12,05 2012, hop hop hop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   09.05.2012 10:34 Muž Drahoš . [389] - Rostliny – fotky z ostravskě aquaburza omluvte kvalitu

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.05.2012 08:19 Muž Dawe_CZ [34]
Zdravím, blíží se den další Aqua burzy v Ostravě. Na minulou jsem bohužel nemohl dorazit ale příští sobotu tam určitě budu. Chtěl jsem se zeptat jestli budou k mání tyto krevetky:

Neocaridina Sakura RED
Neocaridina zhangjiajiensis var. Blue
Caridina babaulti var. stripes
Caridini Crystal Red Grade A

Jestli to čte nějaký prodejce krevetek který tam bude, ať se mi prosím ozve. Děkuji mockrát
Vyzkoušejte

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.04.2012 21:33 Muž Jurdas [37] Re: GAGAL
Díky za tu rychlost.Pěkné.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   16.04.2012 21:04 Muž GAGAL [452] - Halančíci
Zde je Vaše oblíbená "fotoburza" (Takovou rychlost jste nečekali :-)
aquaburza.galerie.cz/…#
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.04.2012 15:13 Muž GAGAL [452] - HalančíciRe: Drahoš .
Můžete se spolehnout já budu mlčet jak hrob :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.04.2012 07:45 Muž Drahoš . [389] - Rostliny
taky jsem tam byl. tlačenice šílená nechal jsem tam 2500 tone ale neříkejte to moji ženě smich ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.04.2012 21:06 Muž GAGAL [452] - Halančíci
ještě jsem zapoměl napsat stala se na burze jednomu prodejci nepříjemná věc a chtěl by ji napravit, možná je zákazník právě zde ???
.......Prosím zákazníka, který si koupil Ottelia ulvifolia a omylem mu nebyla přibalena, aby se ozval, ať nepříjemnou situaci vyřešíme mailto:info@AkvarijniRostliny.eu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.04.2012 20:59 harpunar – Mack-CPO tam téměř vždy má p.Hřivňák
Prodává je za vchodem vlevo u druhého stolu.Jen nevím,jestli nepojede příště na burzu do Brna,je ve stejném termínu,jako ostravská.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.04.2012 20:57 Muž GAGAL [452] - HalančíciRe: Mack
Měl je nahlášené clarkii, někdy je mívá p.Hřívňák a pak ještě někdo ,ale nevzpomenu si kdo :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.04.2012 20:52 Muž Mack [0] – Mini ráček
Přiveze někdo, prosím, na příští akvaburzu mini ráčka CPO? Dlouho už sháním a nedaří se mi sehnat. Díky za info.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.04.2012 16:26 Muž FranzFritz [207] - Tetry – Hlava na hlavě
To zas bylo lidí. Opravdu hlava na hlavě. Je úplně jedno, zda přijedete v osm nebo v deset. Na jednu stranu je to dobře, přibyli i noví prodejci, více se prodává, pořadatelé mají díky výdělku větší chuť pořádat další akvaburzu. To asi jen mne štve, že po deseti minutách mačkanice před prodejci burzy plné zuby :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   13.04.2012 10:09 clarkii


Na burzu do Ostravy privezu zítra tyto ryby,(doufám ze neco nezapomenu).Lovím to vzdy v noci a musím vyjízdet o púl tretí.Tak se mi to stává dost casto,ze neco zapomenu.
Betta splendens Female
Boraras brigittae
Botia lohachata
Botia histriorika
Carrasius auratus Ryukin Calico
Celestichthys margaritatus(Galaxy)
Cheirodon axelrodi
Chela dadiburjori
Colisa labiosa
Farlowela acus
Garra rufa
Inpaichthys keeri super blue
Hemirhamphodon tengah
Labeo bicolor
Labeo frenatus
Oryzias woworae
Poecilia reticulata Male
Poecilia retigulata Female
Sphaerichthys osphromenoides

CPO
Caridina sp.Hong Kong Blau
Caridina dennerli
Geosesarma sp.White Arm
Geosesarma notophorum
Neocaridina heteropoda Sakura
Corbicula javanicus
Clea helena
Parathelphusa pantherina
Cynops orientalis
Cheax hoa creek
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   12.04.2012 22:00 Muž GAGAL [452] - HalančíciRe: muťa
Nebudu předbíhat, ale možná k tomu dojde :-) a né tak ani z naší iniciativy.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.04.2012 21:13 Muž Drahoš . [389] - Rostliny
taky jsem tam byl. já jsem byl tak nervozní tam se nedalo hnout, ale zase pudu ale naposledy potřebuji ještě něco koupit
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   12.04.2012 20:51 Muž muťa [554] - RostlinyRe: GAGAL
Tak to bude zase tlačenice. Neuvažovalo vedení (pořadatelé) o změně místa konání? Vím, že je to zaběhnuté, pronájem prostor bude asi taky výhodný, ale přeci jen.

edit:
...nebo by mne zajímalo, jestli se chystají nějaké změny. děkuji
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.04.2012 20:47 Muž GAGAL [452] - Halančíci
Nezapomeňte tuto sobotu na burzu. Pokud u nás ještě někdo nebyl tak ať neváhá a přijede. Tato burza bude opravdu vyjímečná co se týká sortimentu a prodávajících (jsou nahlášení snad všichni co se kdy burzy zúčastnili)
Máte se opravdu na co těšit.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   10.04.2012 19:07 Muž GAGAL [452] - Halančíci
V sobotu na burzu (14.4) přijede výrobce a majitel firmy AKVAR. Máte tedy možnost zeptat se přímo jeho na výrobu a přídavky k PMDD, boj s řasami , nemoci ryb atd atd. Samozřejmě si můžete objednat do pátku v jeho e-shopu a vyzvednout přímo na burze (rostiny,přípravky, atd atd)
www.akvar.eshop-zdarma.cz/…

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   05.04.2012 19:25 Muž leontin [46] - CichlidyRe: TomasOxx
Modre molitany prodává pl. prodejce a o různých velikostech.Z těch si něco vybyrete a dořežete na míru.Hlavně jsou za super cenu.30*20*10 asi 150.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.04.2012 14:53 Muž Drahoš . [389] - RostlinyRe: TomasOxx
vyděl jsem je tam. i tam si dejte na prodejce pozor kupoval jsem rostlinky třikrát jsem se ho ptal je to do aq rostlinka a on jo a nebyla hajzl ale já si ho pamatuji dám mu co proto. a pozor v hornbachu třeba mají špatně pojmenované některé ryby třeba mají napsané parmičky černopruhé a nejsou to rozzureny stydim ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.04.2012 14:42 Muž O.Tom [439]
Ahoj, netusi nekdo,zda nektery z prodejcu na burze prodava biomolitany na miru ?
Pripadne kde v Ostrave by se daly sehnat ? dik

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.03.2012 20:50 Muž MichalK [16] Re: Kate127
No já si vybral sám a když se podíváte do zdejšího atlasu, tak holku a kluka od sebe určitě rozeznáte (prodávají se už v dostatečné velikosti). A tentorkát tam pan Brokl měl i (údajně) roční párek, ale ten asi nebyl na prodej, prý jen na ukázku, jak budou rybky vypadat, až budou dospělé :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.03.2012 20:32 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: Kate127
Pokud se bude dát pohlaví rozeznat, určitě Vám pár vyberou. Sám jsem se teď spolehnul na chovatele při výběru párů (jednalo se o akarky zelené) a mám doma dva nádherné páry.

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... 69

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 84304x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/2863-akvarijni-burzy-ostrava?od=2454