Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Akvarijní burzy Ostrava

 

NápovědaFórum » Obchody » Burzy 

Přejít na předchozí stránkuPřejít na další stránku   1  
Akvarijní burzy Ostrava
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.01.2013 12:43 Muž muťa [554] - RostlinyRe: malyLibor
S Ivahou jsem si už psal - nejprve jsem zkusil právě zdejší uživatele. Nějaké typy už mám. Děkuji.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.01.2013 12:21 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: muťa
Sličenky má ivaha, jdou jí pěkně. Ale je z konce světa, takže v Ostravě bohužel nebude... ale určitě by se s ní dalo domluvit a nechat si je poslat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.01.2013 12:20 Žena darka [520] Re: Drahoš .
A nepleteš si to s předminulou burzou? Pokud vím,elegansky mívá jen Yuky a Jirka Hřivňák a momentálně na prodej nemají, snad až se zase začnou na jaře množit.
Re muťa: koukni do vlakna o burze v Olomouci, psala jsem tam, které živorodky Yuky má, kdybys chtěl Heterandria formosa, těch má teď na prodej hodně.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.01.2013 10:10 Muž Drahoš . [389] - RostlinyRe: Celiny
ty tam minule prodávaly
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.01.2013 10:00 Muž muťa [554] - Rostliny – živorodka sličná
Nevíte zdali někdo na burze prodává, nebo neznáte chovatele živorodky sličné(Neoheterandria elegans)? rybicky.net/atlasryb/novoheterandrie_slicna

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.12.2012 18:26 Muž Celiny [293] - Rostliny
Dobry den, schanim Skalára amazonská Platinum silver - Pterophyllum scalare www.akvarko.cz/… nevite jestli budou na burze? pripadne nejaky kontakt na chovatele? diky

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.12.2012 23:30 Muž O.Tom [439]
Věděl by někdo který prodejce měl tyhle paví očka ? (nejlépe i kontakt)

aquaburza.galerie.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.12.2012 11:58 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: harpunar
Určitě. Aspoň si teda pamatuju že jsem někam jel a byly tam ryby. potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.12.2012 11:30 harpunar – Pepan a byl jsi tam vůbec?!?!
Já ne,ale něco jsem utržil... :-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   20.12.2012 17:53 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: GAGAL
Tak se potom divte že vopruzuju s fotkami aby byly co nejdříve. Já už mám svoje roky, Němec úřaduje a když se fotky objeví za týden, tak už si nepamatuju co jsem tam vlastně viděl. Horší bude stav, kdy si už nebudu pamatovat jestli jsem na té burze vůbec byl. :-D
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.12.2012 16:18 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: Drahoš .
Hezké fotky. Je fakt, že až na těch fotkách si člověk uvědomí, co vše se na té burze dá koupit. Když tam jsem, tak jdu za svým cílem, nakoupit jen to, co chci, a ani nemám čas kochat se krásou ostatních rybek, které se mi třeba do akva nehodí, ale přesto jeou nádherné a hodné obdivu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   20.12.2012 15:54 Muž Drahoš . [389] - Rostliny – foto z burzy jsem si dovolil
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.12.2012 13:26 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: GAGAL
Jo, taky možnost. A pak budete stát s prodejci v prázdném sále a budete si říkat, že to je zajímavé že nechodí lidi. Předpokládám, že sál zůstane původní, takže pokud přece jenom někdo přijde, bude mu u vstupu propůjčena GPS aby v sále ty prodejce našel, protože hledání prodejců bude podobné houbařině. Vám přeji taky hezké svátky. palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.12.2012 11:54 Muž GAGAL [452] - HalančíciRe: Pepan
Je to tak burzu budeme muset zmenšit !! Tak na max. 4-5 prodejců ať nemusíme tolik fotit a nebudeme přehlížet zajímavé věci :-)
Nejen všem akvaristům a fanouškům naší burzy přeji krásné svátky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.12.2012 06:56 Muž Pepan [5043] - Rostliny
Taky mohl někdo upozornit že jsou fotky z burzy. Já jsem přisleplý, nevšiml jsem si a až dneska ráno jsem to objevil. A zase jsem při prohlížení zjistil, kolik hezkých rybek jsem přehlídl. tone

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.12.2012 15:23 Žena baletka [624]
Daruji hejno asi 11 danií pruhovaných, stáří od 1,5 do 2 let. 2 z nich jsou závojová. Můžu donést zítra na burzu. Kdo se jich ujme? Měním osádku akvárií na teplomilnější, ráda bych jim tedy poskytla příjemnější domov. Zítra můžu donést na burzu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.12.2012 15:02 Muž Drahoš . [389] - RostlinyRe: GAGAL
už se těším. no i Rataj přijede paráda
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.12.2012 14:46 Muž GAGAL [452] - Halančíci
Zítra se koná poslední Aquaburza v tomto roce :-) Opět velmi bohatá nabídka.(+60 prodejců + 100 stolů) Burzy se účastní i www.rataj-spk.cz Který má velmi zajímavou nabídku akvárií, štěrků, rostlin. Viděl jsem v Olomouci a sám jsem neodolal :-)
Zítra tedy naviděnou.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 8   28.11.2012 21:30 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: malyLibor
A i kdyby nebylo všechno tiptop, tak nevadí. Kdo nic nedělá, nic nepokazí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   28.11.2012 21:26 Muž malyLibor [5371] - Asie
Vzhledem k tomu, že jem na pár burzách, které Gagal pořádal, byl, a byl jsem vždy spokojen, vždy bylo plno prodejců jak akvaristiky, tak na posledních i teraristiky, tak já strach nemám. Buhužel, není mnoho lidí, kteří něco dokáží udělat, zato je mnoho těch, kteří mají strach, aby to jiní neudělali špatně.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   28.11.2012 20:11 Muž GAGAL [452] - HalančíciRe: vs001
Nebojte, ohlídáme to :-) 99% budou chovatelé a akvaristi.Osobně taky nemám rád když jdu na nějakou akci je tam něco co tom nepatří.Např. vánoční trhy kde je ("čím víc pruhů tím víc adidas)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   28.11.2012 20:02 Muž vs001 [21] - RostlinyRe: muťa
Musím souhlasit s muťou, taky bych z toho měl trochu strach. Abychom nedopadli tak, jak to tu vidíme co druhý obchod... Přece jenom jsem za českou burzu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.11.2012 19:47 Muž muťa [554] - Rostliny
...i já vyslovím svůj názor a mnozí mu tleskat nebudete.

...papuče, nože, trička, placky,....vietnamci. To může být finále.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.11.2012 19:24 Muž GAGAL [452] - HalančíciRe: harpunar
:-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.11.2012 19:18 harpunar – Zcela určitě je cena dopravy mnohdy vyšší,než
obsah.Bych mohl povídat! Ovšem mávnutím kouzelného proutku se i s obsahu nevalné kvality stává luxusní zboží!!!! Ale to byla samozřejmě nadsázka!!! Já myslím že bych o takovém producentovi rekl. předmětů také věděl a věřím že by se i do lidových cen vešel.Já to zkusil s tou Čínou se zjištných důvodů-bych si tam přiškrábnul krevetky-)))))))) :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.11.2012 18:57 Muž GAGAL [452] - HalančíciRe: harpunar
:-) To je sice fakt, s Čínou by problém nebyl dokonce bych věděl koho oslovit ale zase ta cena dopravy :-) nevím na kolik by vyšly 3-4 kontejnery "placek" :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.11.2012 18:46 harpunar – GAGAL-malyLibor-já se obětuji a zafičím do
Čínské lidové republiky a tam vám za pár švestek udělají reklamních předmětů kontejner!!! Jen aby jste to do důchodu vše prodali-))))))))
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.11.2012 16:12 Muž GAGAL [452] - HalančíciRe: malyLibor
My máme známého,ale klidně pošli.Právě mám strach, že pak budu mít doma 1000 placek nebo triček a nikdo to nebude chtít :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.11.2012 16:09 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: GAGAL
Mám zkušenost, že na tyto věci je vždy lepší najímat si menší firmu z menšího města. Co mi v Olomouci řekli, že je možno dělat jen v tisících kusech mi v Uničově udělali v desítkách kusů za stejnou cenu... někdy i nižší. Kdybys chtěl kontak, pošlu přes SZ.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.11.2012 15:30 Muž GAGAL [452] - HalančíciRe: Pepan
Určitě jich bude vždy méně a prodejci zvířat mají přednost to jsme jim říkali. Co
se týká nějakých těch reklamních předmětů tam něco vymyslíme ,ale je to drahé jak čert :-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   28.11.2012 10:44 Muž Pepan [5043] - Rostliny – Jestli se můžu vmísit do diskuse.
Já bych ty prodejce papučí, triček a jiného zboží úplně nevylučoval. Pokud bude volná plocha, tak je důvod tam dát třeba nějakého prodejce občerstvení, papučí a dalšího. Důležité je, aby přednost měli prodejci přírodnin a aby to neskončilo tak že mezi spoustou stánků s prkotinami bude sem tam nějaký prodejce rybiček. A co se týče suvenýrů s motivem burzy, možná by to skutečně bylo pro lidi zajímavé. Třeba by lidé místo placek s Jacksonem nosili placky s motivem burzy.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   28.11.2012 10:08 Muž Lukino [56] - AmerikaRe: GAGAL
určitě, takový suvenýr s motivem aquaburzy, na kterém bude nějaká ta rybička uvítám a věřím, že i odvezu :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.11.2012 09:55 Muž predator3313 [831] - Hlavně bezobratlíRe: GAGAL
:) Ty jo, do toho bych šel, minimalně placku určitě X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.11.2012 09:35 Muž GAGAL [452] - HalančíciRe: Lukino
Taky záleží co nahlásí a co donesou, aby se tam Bart neukázal. S těmi suvenýry je to pravda. Když jsme u těch suvenýru jak byste uvítali "Fanklub" Aquaburzy Ostrava. Trička, hrníčky ,placky, kalendáře a já nevím co všechno. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   28.11.2012 09:31 Muž predator3313 [831] - Hlavně bezobratlíRe: Lukino
:-D No ja v zoo většinou utratím nejvíc za jídlo...a ještě si nějaky marcipán vezu domu smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   28.11.2012 09:21 Muž Lukino [56] - Amerika
Jasně, ať trička příjdou, když je to se zvířátky(žlutého Barta bych tam nepustil). Jestli budou mít kšeft nebo ne, to už je jedno, musí počítat s tím, že je to aquaburza a lidi jdou hlavně kvůli akvaristice. Jinak ono to i k tomu patří, do zoo jde taky člověk kvůli tomu, že chce vidět zvířátka a přitom suvenýry s motivy zvířat jsou na každém rohu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   28.11.2012 08:59 Muž GAGAL [452] - Halančíci
Tak je tedy vezmem a je to jak píšeš nikdy se nezavděčíš všem. Na straně druhé lidem se to asi líbí protože prodejci chtějí přijít i příště. Kdyby nechtěli tak asi neudělali "kšeft" Ty hrníčky to je vlastně to samé :-) Každopádně regulovat je budeme :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   28.11.2012 08:48 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: GAGAL
Vidíš, a to je přesně to, o čem jsem psal. Každý jsme jiný. To, co je pro jednoho nepřijatelné, to druhý uvítá s nadšením. A na tobě je ta nejtěžší role - rozhodnout, co ještě ano a co už ne. Nikdy se nezavděčíš všem. Já za sebe musím říct, e mně se vaše ostravská burza líbí moc, stejně jako se mi líbila olomoucká burza, a stejně jako se mi líbí burza v Brně a v Kroměříži. Přesto že jsou tam prodejci třeba stejní či velmi podobní, každá ta burza má svou atmosféru a každá je jiná. Mám celkem dost času, tak jezdím na všechny a jsem opravdu spokojen. Jsem moc rád, že existují lidé, kteří takové akce pro jiné pořádají.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   28.11.2012 07:40 Muž predator3313 [831] - Hlavně bezobratlíRe: GAGAL
palec Dík za odpověd, to mě přesně zajímalo.
:-D jinak trička bych tam klidně dal X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   28.11.2012 07:09 Žena simule [58] - Miniakvária
Mě to také nevadilo. Třeba teď tam stál i pán s hrníčky a na počkání vám tam dal vybrané foto..no pro mě super dárek k vánocům ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   28.11.2012 00:06 Muž GAGAL [452] - HalančíciRe: malyLibor
Takové nabídky právě chodí není to přímo chovatelství ,ALE je tam zvíře a někomu se to líbí. Osobně taky vždy váháme jestli jo nebo ne.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   28.11.2012 00:01 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: GAGAL
To je strašně složité... Např. v Brně minule byly děvčata a prodávaly kameny - polodrahokamy, křišťály a tak. Je to akvaristika, není? Podle mne to bylo super, byl jsem nadšený a utratil jsem tam všechny peníze, co my ještě v peněžence zbyly (no, moc jich nebylo). Mně se třeba trička s potiskem nelíbí, moje sestra chovatelka psů je miluje... Každý na to má jiný názor. Ale to, jak jsi říkal pán holunář a prodává k tomu pauče nebo nože, to je myslím v pohodě.... takové dobré papuče pro akvaristu, to je pošušňáníčko hop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   27.11.2012 23:15 Muž GAGAL [452] - HalančíciRe: predator3313
Tyto prodejce odmítáme. Rovněž ty s občerstvením (těch už je odmítlých tak 10) nesnažíme se tam mít prodejců co nejvíc. Jinak ti s papučema ten pán je holubář a má tam i holuby to samé i brousky. Jsou to chovatelé něčeho + mají k prodeji tyto věci. Tak jsme jim prodej povolili. Už jsme, ale nepovolili 6m plochy na prodej štěňat + nějakých cukroví :-) Zrovna teď máme dotaz na trička s motivy zvířat tak klidně rozhodněte máme nebo nemáme je vzít ??? :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.11.2012 22:06 Žena baletka [624] Re: malyLibor
Clarkii v Olmiku bude, psal mi to.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.11.2012 15:43 Muž predator3313 [831] - Hlavně bezobratlíRe: Pepan
No já si všiml poprvé právě prodejců co fakt neměli s tematikou nic společného, tak mě jen zajímalo :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.11.2012 15:11 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: predator3313
Pokud to nebude v masovém měřítku, tak bych to vůbec neprobíral. Loni byla v Porubě taky jedna paní, která prodávala knihy a ty neměly vůbec nic společného s akvaristikou. Horší by to bylo, kdyby byla avizovaná akvaristická burza, na které by byla převaha prodejců s papučemi, noži a nejrůznějšími cetkami a sem tam by byl stánek s akvaristikou. To by se tu probírat mělo.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.11.2012 14:32 Muž predator3313 [831] - Hlavně bezobratlíRe: GAGAL
Ještě bych se chtěl zeptat, v 1. patře sem viděl chlapíka co tam prodaval nože, nebo brousky na nože nebo tak něco... :-D Tam mužou lidi prodávat i něco upe mimo mísu? taky mám pocit tam byla nějáká slečna a prodávala papuče... X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   27.11.2012 12:20 Muž GAGAL [452] - Halančíci
Děkuji všem za pochvalu jsme rádi ,že se burza líbí a že jste spokojení zákazníci. Prodejci byli taky velmi spokojení a chválili. Takže SUPER!!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.11.2012 12:02 Muž GAGAL [452] - HalančíciRe: malyLibor
Clarkii by měl být (pokud se nestane nic nepředvídatelného) Chce jezdit i Ostravu ale termínově to nevychází.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   27.11.2012 11:41 Žena simule [58] - Miniakvária
Tak koukám, že se to tady pěkně rozjelo hop Také děkuji pořadatelům, přece jenom v obchodě na takové kousky nemusíme nikdy natrefit ;-)

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... 69

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 84304x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/2863-akvarijni-burzy-ostrava?od=2283