Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Akvarijní burzy Ostrava

 

NápovědaFórum » Obchody » Burzy 

Přejít na předchozí stránkuPřejít na další stránku   1  
Akvarijní burzy Ostrava
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.03.2013 22:56 Muž lojzalojzovic [327] Re: baletka
kdybys narazila na ty flaminga, koupil bych taky jednu, dej mi vedet ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.03.2013 12:30 Muž GAGAL [452] - Halančíci
Pokud má někdo zájem mohu vzít na burzu tyto halančíky:

S.trilineatus,
S.punctulatus Goias,
Ep.anulatus,
A.marginatum,
A.primigenium,
A.schioetzi
popř. jikry

foto v mé galerii
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   13.03.2013 15:09 Muž Drahoš . [389] - RostlinyRe: Celiny
hledej Krakonoše tak vypadá :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.03.2013 11:08 Muž Celiny [293] - RostlinyRe: Pepan
dekuji, dekuji, snad se tam s nim nekde potkam:)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.03.2013 11:05 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: Celiny
Pan Skácel má jenom kytky, většina z prodejců kytek má i ryby. Číslo stánku nevím, ale fakt je jednoduché jej najít.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.03.2013 10:56 Muž Celiny [293] - RostlinyRe: Pepan
a nevis jestli jsou stanky nejak oznacene? jmenem, cislem? moc si ho pole popisu nevybavuju a na posledni burze jsem nebyl..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.03.2013 10:47 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: Celiny
Pana Skácela nemáte šanci minout. Je vlasatý, vousatý, má brýle a snad největší nabídku kytek na burze. Minule byl v sále napravo od pravých vstupních dveří, ale když se po burze projdete, určitě jej neminete.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.03.2013 10:44 Muž Celiny [293] - Rostliny
nevite ktere cislo stolu budou mit akvarijnirostliny.eu, jmenovite pan Skacel? objednal jsem si u neho rostlinky a jsme domluveni na predani na burze...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.03.2013 09:28 Muž acik [416] Re: georg
mám zájem ,můj mobil 777181182 :)

georg napsal: To jsou 2 ještě v aq., a jeden je tady
www.aquapage.cz/…
Teď už je nemám v nádrži.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.03.2013 22:02 Muž O.Tom [439] Re: georg
Ty kořeny jsou na prodej ? Když tak napiš do vzkazu.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.03.2013 21:59 georg Re: Drahoš .
Tak to nemohu pomoct, takový nemám :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.03.2013 21:53 Muž Drahoš . [389] - RostlinyRe: georg
Fotka k příspěvku já sháním něco takového
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   12.03.2013 21:49 georg Re: Drahoš .
Fotka k příspěvku To jsou 2 ještě v aq., a jeden je tady
www.aquapage.cz/…
Teď už je nemám v nádrži.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.03.2013 21:28 Muž Drahoš . [389] - RostlinyRe: georg
hod foto kořenu
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.03.2013 21:19 georg Re: acik
Nějaké větší mám doma, měl jsem je ve 240, kořen driftwood, pokud bys měl zájem....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.03.2013 21:12 Muž acik [416] Re: Drahoš .
jo jo chci velky :) :) ale nevim na 100% jestli dorazim do Ostravy...
Drahoš . napsal: hlavně velké byly na tera burze tam jsem vyděl pořádné kusy a ne výkup mi je taky jdu kupovat kořeny hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.03.2013 20:38 Muž Drahoš . [389] - RostlinyRe: acik
hlavně velké byly na tera burze tam jsem vyděl pořádné kusy a ne výkup mi je taky jdu kupovat kořeny hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   12.03.2013 20:30 Muž GAGAL [452] - HalančíciRe: acik
U takto velkých kořenů je lepší se domluvit. Myslím ,že se to nikomu nechce vozit :-) Jinak kořenů tam bývá hodně.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   12.03.2013 20:25 romel Re: acik
určitě tam budou,vždy tam jsou prodejci s kořeny :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.03.2013 20:22 Muž acik [416]
dají se tam sehnat nejaký fakt nadherny koreny do 150cm akvária? takze nejake velke.... :)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.03.2013 11:00 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: harpunar
Pokud se ti povede je dovézt, vzal bych si jich 6 (těch gabonensek). Ale když to nebude na tuto burzu, nic se neděje. Vezmu si je v Brně nebo v Kroměříži či Olomouci, kde budeš a budeš je mít, to není problém.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.03.2013 10:03 harpunar – jamajcan-molucké mám,ale gabonky
teď ne.Možná to stihnu je dovézt,ale nemohu slíbit.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   11.03.2013 00:52 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: jamajcan
Asi si je taky pořídím. Myslím, že 112ka bude krevetkárium pro tyto krevetky... a k nim něco malého, neagresivního.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.03.2013 23:23 Muž GAGAL [452] - HalančíciRe: Drahoš .
My to vždy fotíme s bleskem ,ale stáhnem ho na minimum jen takové "přiblikávání" :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.03.2013 22:28 jamajcan Re: malyLibor
Jsou vidět hlavně zrána,ale i přes den.Ovšem v té mojí junglee je to někdy těžké.Rozhodně ale nemůžu říct,že jsou aktivní jen v noci :-) Jsou parádní!!!!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.03.2013 19:32 Muž Jjapan [207] - Raci, krabi, krevetkyRe: harpunar
A nemohl bych si u tebe nějaké zamluvit?, ale i tak tam asi tentokrát budu brzo pivo
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.03.2013 19:31 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: jamajcan
Nad těma gabonenskama taky vážně uvažuju, když jsem je u tebe viděl fungovat, moc se mi líbily... jsou vidět i ve dne?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.03.2013 19:12 jamajcan Re: harpunar
4ks Gab. a 4ks Mol.bych si ještě určitě vzal.Budu tam před otvíračkou,tak snad pochodím :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.03.2013 18:57 harpunar – Jjapan-já tam pár Atyopsisů molucensis mít budu,jako téměř vždy.
Za vchodem doleva a podél zdi asi čtvrtý stůl.Tedy pokud budeš brzy,obvykle je prodám docela rychle. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.03.2013 18:30 Muž funtcz [22] Re: Jjapan
Mysliš že po techto parmičkach tak pujdou? :-) budu tam před osmou stat v kilometrove frontě smich
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.03.2013 18:27 Muž Jjapan [207] - Raci, krabi, krevetky
Tak mi ty parmičky nevykup všechny :-D taky si tam pro nějakou chci zajet. Bude tam nějaký kreveťák prodávat Molucky? ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.03.2013 18:01 Muž funtcz [22]
A ja tam chci koupit jednoho terčovce diamon,15 neonek červenych,4 černopruhe parmičky,jednoho samce betty a ancitrusy dva asi.. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.03.2013 16:50 Muž Drahoš . [389] - RostlinyRe: jamajcan
takže to máš blahopřeji to se uvidíme tak zatím na burze ráno jsem tam 8,,00
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.03.2013 16:45 jamajcan Re: Drahoš .
Neboj Dragoszyu :-D Fotit budu jako čert! ano Už se těším!!!A blesk neberu :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.03.2013 16:40 Muž Drahoš . [389] - RostlinyRe: GAGAL
je to složité není tam moc světla a blesk nemůžeš použít já to zkoušel a fotky nic moc www.youtube.com/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.03.2013 12:04 Muž lojzalojzovic [327] – lorikárie
nebude někdo na aquaburze prodávat Rineloricaria lanceolata, nebo Rineloricaria sp. (L010A)??
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.03.2013 11:58 jamajcan – Gavúnek Boesemanův
Zdravím všechny!Nevíte prosím,jestli bude někdo 17.3. prodávat Melanotaenia boesemani? Sháním dvě odrostlejší samičky.Děkuji.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   25.02.2013 12:34 Muž GAGAL [452] - Halančíci
Bohužel fotografie z únorové burzy (aquaburzy) nemáme.Fotit aquaburzu začíná být pro nás problém.Prodejci jsou většinou připraveni těsně před otevírací dobou a v tuto dobu my již čas nemáme. Fotit v průběhu burzy je téměř nemožné a po burze to již nemám smysl. Proto jsme se rozhodli ,že budeme hledat fotografa burzy :-) zde mezi Vámi. Podmínkou je aby uměl fotografie zpracovat a jeho fotografie byly pěkné !!! Pochopitelně musí burzu navštěvovat pravidelně. Za tuto službu má vstup na burzu zdarma před otevírací dobou !
Pokud je tedy někdo kdo by měl zájem ať mi napíše do vzkazu kontakt na sebe .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2013 11:05 Muž muťa [554] - RostlinyRe: gati
Na focení nezbyl čas ( leden ), máš to níže, stačí číst. O únoru nevím, ani na stránkách burzy nic ještě není.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2013 11:01 Muž gati [13]
Zdravím,nevíte někdo proč nejsou žádné fotky z aquaburzy...leden-únor? :-(

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.02.2013 16:46 Muž predator3313 [831] - Hlavně bezobratlíRe: Pepan
Nvm zda má vubec ještě smysl na to reagovat... Ale rád bych upozornil že jsem porovnával krevetky od jednoho prodejce, s krevetkami tohotéž prodejce... čili zbarvení ve stejných podmínkách, a navíc jsem se snažil jen dát do všeobecné známosti mé zkušenosti s burz.
A ještě bych dodal že je opravdu vtipné jak si každý negativne reaguje na mou kritiku, ale to jak jsem tohotéž prodejce chválil za pěkné kusy na minulých burzách, tak to každý přejde :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 8   18.02.2013 16:01 Muž Yirka [9126] Re: Pepan
Příteli, klídek. Každý píšeme o něčem trošku jiném. Ty píšeš o konkrétním případu (u kterého jsem nikdo nebyl), já píšu obecně. A vůbec bych nereagoval, kdyby to harpunar nespojil s tím obtížným životem burzovníka a růžovým hajinkáním kupujícího. Na laciný argument, laciná odpověď... ;-)
To, že se nesmělo nic kritizovat už tu bylo. To, že prodavač byl víc než zákazník také... A o to mě šlo. Takže tvůj příspěvek a názor beru, každý má právo se vyjádřit, ale slova o cintání, držení huby a pivech si nech od cesty. ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   18.02.2013 15:43 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: Yirka
Nevím jak Vy, ale já si pod pojmem "konstruktivní kritika" představuji něco úplně jiného. Když se vyznám v racích, projdu burzu, vidím, že jsou popsáni špatně, tak těm prodejcům nabídnu, že jim řeknu správný druh raka, který mají v nabídce. Případně pánovi, který tam má uvedeno pouze "rak" nabídnu, že mu ten název klidně na cedulku napíšu. Držet na burze hubu a pak tady cintat na stránkách je asi na takové úrovni jako když si dva v hospodě po desátém pivu vykládají, jak by řídili republiku. A stejně tak s krevetami. Kritizovat jejich vybarvení na burze, kdy jsou vystresované, asi nebude zrovna nejlepší způsob hodnocení.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 12   18.02.2013 15:20 Muž Yirka [9126] Nevím, ale....
Je zvláštní, že jakmile se objeví, byť zřídkavá či konstruktivní, kritika na podobnou akci, vždy se obrátí proti kritizujícímu. Ptám se proč?
Vždyť chytrý organizátor či účastník akce si z ní přece vezme ponaučení, ne? K tomu slouží. Místo toho se zde strhne hon na čarodějnice a prodejci na takové velkoakci se tváří, že to snad dělají jen pro slávu boží a zadarmo. Tak to přece vůbec není, takových nadšenců je na akcích takového rozsahu jen pár.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.02.2013 14:08 harpunar – Když budu mluvit za sebe a s prominutím za
Ludvíka Šabršulu(který měl ty vybledlé krevety :-D :-D :-D )a třeba Jirku Hřivňáka,tak všichni u svých ryb-či krevet popisky máme.Já konkrétně latinsky a když se někdo zajímá,tak mu řeknu český název a o daném živočichovi rád pokecám,mi to problém nedělá.Já mám s toho že má někdo zájem o debatu radost a rád se podělím s kýmkoliv.Víte vážení,aniž bych si stěžoval,ono to není jednoduché v pátek do večera chystat,vstávat ve čtyři v sobotu ráno a mazat na burzu v Brně,kolem čtyř přijet domů a chystat na neděli v Ostravě.A ráno o půl šesté mazat na Černou louku.Jak říkám nestěžuji si,ale když se pak dočtete že je špatně to a zase tohle,tak vás to štve a máte chuť se na všechno vyprdnout.Pěkně se vyhajinkat dorůžova do sedmi a pak jet kritizovat na burzu je asi cesta ano A tím v téhle debatě končím,bye,bye.....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 8   18.02.2013 12:59 Muž exit [116] - Rostliny
Já byl taky na burze pro rostliny.Objednal jsem si je přes net s tím že si je tam už jen vyzvednu.No a kdybych prodejci nezavolal tak bych ani nevěděl u koho si je mám vyzvednout.Prodejců několik- a každého se ptát jestli u něj nemám rostliny je dost trapas.Já bych byl aspoň pro aby měli u stolu jmenovky. Na webovkách nebyl ani uveden a to už tam prodává nějaký ten pátek. Zkrátka si myslím,že by to pomohlo oběma stranám.Udělat jmenovku zabere max.pět minut.S popisem zboží taky tak.No třeba to někdo udělá ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.02.2013 10:18 Muž Drahoš . [389] - RostlinyRe: Pepan
kdyby ta nechodily lidi tak burza asi není, potřebují vydělat. jak manželka nadává na reklamy mezi filmem. a já ji říkám nebýt reklam tak není televize jenom V.Právní a já si vzpomínám na ty doby že tam vždy bylo h...o a teď máš výběr prima zoom spektrum atd. ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   18.02.2013 08:20 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: Drahoš .
Nojo, jenomže někteří tam nechodí pravidelně a někdo třeba včera přišel poprvé. I na můj vkus je tam hodně návštěvníků. Ani já nejsem frontový bojovník, ale beru to jako nutné zlo. Množství návštěvníků je přímo úměrné kvalitě a šíři nabídky. Tak to jednou za měsíc překousnu. Nedá se nic dělat, protože co se týče nabídky, tak takovou nenajdete v žádném obchodě tady na Ostravsku.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.02.2013 01:03 Muž Drahoš . [389] - Rostliny
ale většinou prodejci mají stála místa takže jdu vždy na jistotu hmm ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   17.02.2013 23:51 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: malyLibor
Hele, já se nechci hádat. Obchodem se živím už nějaký ten pátek a psychologii prodeje studuji permanentně, protože co platilo před deseti roky, nemusí být dneska pravda. Když si otevřeš odkaz s prodejci, figuruje tam celá řada lidí, kteří stoprocentně na dnešní burze neprodávali. Kdysi se ten seznam před každou burzou aktualizoval, pak to nějak ustrnulo a současný seznam je už hodně burz neměnný. Přitom počet prodávajících narůstá. Bylo mi kdysi řečeno, že někteří prodejci nemají zájem se tam reprezentovat a já to dál neřeším. Určitě by pro obě strany bylo přínosnější, kdyby nabídka byla na internetu jako to je třeba v Brně. Možná, kdyby se na tom trvalo už od začátku, tak by to prošlo, ale burza už nějaký ten rok běží a měnit po takové době pravidla je asi dost obtížné. A proto je i rozdílná úroveň prezentace sortimentu. Od rukou psaných cenovek až po cedulky s obrázkem konkrétní rybky, latinským názvem a cenou. Každý to svoje zboží prezentuje podle svých možností a chtít třeba po pánovi, který je hluboko v důchodovém věku, aby si stáhnul fotky ryb z internetu a dal těm cenovkám šmrnc, je asi trochu mimo mísu. Beru to tak, že skutečně je vždycky co zlepšovat, ale někdy ta snaha o zlepšení je nad hranice možností. Přeji všem dobrou noc.

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... 69

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 84304x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/2863-akvarijni-burzy-ostrava?od=2137