Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Akvarijní burzy Ostrava

 

NápovědaFórum » Obchody » Burzy 

Přejít na předchozí stránkuPřejít na další stránku   1  
Akvarijní burzy Ostrava
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.03.2013 12:13 0 Re: muťa
Prosím Tě, co to byly za druh ty předražené kytky na té burze a kolik jsi za ně přesně dal?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   18.03.2013 19:35 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: Jjapan
To proto, že jsi nevěděl, že dělám taxikáře :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.03.2013 19:07 Muž Jjapan [207] - Raci, krabi, krevetkyRe: malyLibor
O tom žádná, fronta opravdu fičela neskutečně. Super akcička. Čest a sláva pořadatelům potlesk potlesk , moc pěkná akce. Pak jsem tě ještě hledal, ale nenapadlo mně že budeš v baru smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.03.2013 10:56 Muž lojzalojzovic [327] – aqua - tera
nevím jestli to psát tady ale aqua tera 23.3. v kulturaku asi nema vlakno - shanim čichavec zakrsly - blue neon, bude je tam někdo mít?? díky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.03.2013 08:41 Muž lojzalojzovic [327] Re: malyLibor
neni vsem dnum ani burzam konec, tesim se na pristi, uz nic neprosvihnu :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 9   18.03.2013 07:59 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: Jjapan
Před osmou hodinou fronta dlouhá předlouhá, ale během několika minut po otevření jsme byli uvnitř. 4 pokladny fungují opravdu skvěle, pořadatelé to perfektně zvládají. Já měl vše nakoupenu už v 8:15, pak už pro mne byla burza jen příjemným setkáváním s fajn lidmi z rybiček. Děkuji všem, kdo s námi chvilku pokecali nebo se zdrželi i na delší dobu u diskusní skupiny rybicky.cz dole u občerstvení :-) Škoda, že si cestu nenasel lojzalojzovic, kdybych věděl, že tam budeš taky, poslal bych osobní pozvánku :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   17.03.2013 21:30 Muž GAGAL [452] - Halančíci
Jsem rád ,že opravdu ve frontě nečekáte a že je "snesitelná" Jinak lojzalojzovic nám nafotil cca 200 fotek tak jsem sám zvědav jak vypadají. Doufám ,že kolega je co nejdříve zpracuje. Ještě jednou velký dík "lojzovi " Dost nám to pomohlo.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.03.2013 20:50 Muž lojzalojzovic [327] – GAGAL
povedly se nejake fotky??
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.03.2013 20:08 jamajcan Re: Ciffik
Též jsem se na ty Venezuelky díval palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.03.2013 20:00 Muž O.Tom [439] Re: jakubsamsa
Tak v 10:30 už fronta nebyla :) Ale to asi není úplně ten správný čas chodit na burzu... zajímavostí už tam moc nebylo.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.03.2013 17:43 jakubsamsa
fronta je každou burzu větší a větší ,už nestačí že se člověk nevyspí spim ale ještě musí bojovat rozzureny aby se dostal na řadu, nezbývá nic jiného než zajít na pivo pivo



- jinak burza OK , rybky nakoupeny (platy moskevské,mřenky nádherné)

- akorát mě 2x naboural nějaký kočárek no (teda naboural rybky v sáčku)

ale i tak se těším na další burzu
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   17.03.2013 16:25 Muž Jjapan [207] - Raci, krabi, krevetky
Tak to už je slabota smich měl jsi tam být 7:50. To byla ta fronta až za loutkové divadlo smich smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 8   17.03.2013 16:16 gringo
Fotka k příspěvku Fronta ráno 8:20 hodin. Fotku nedávám proto, abych někoho odradil, ale proto, aby se pohledem na ní nikdo neotočil na podpadku. Asi za pět minut jsme kupovali lístky u jedné za čtyř pokladen. Šlo to fakt rychle. Pro pořadatele palec
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.03.2013 14:51 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: grunda
Škoda, že jsi neměl chvíli na pokec. Bylo to fajn :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.03.2013 12:45 Muž grunda [1781] - Cichlidy
pěkná akce, sehnal jsem skoro vše, díky malému Liborovi za Ricii - ostatním, co jsem dneska potkal a neměl jsem čas pokecat se omlouvám, snad příště ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   17.03.2013 12:02 Muž muťa [554] - RostlinyRe: Ciffik
No a mě osobně prodal jeden z prodejců tak předražené dva 2ks rostlin, že jsem měl chuť mu dát facku. Ale zatnul jsem zuby, protože jsem je chtěl. Ale bylo to naposled, co ode mne viděl prašule. Nechť se mu řasa vyhýbá a přeji co nejmíň zákazníků.

Až je rozmnožím, tak je budu rozdávat zadarmo, před jeho stolem.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   17.03.2013 11:59 Muž lojzalojzovic [327] Re: Drahoš .
kurnik, to kdybych věděl tak se zastavim, ten bufet je dobre misto ale člověk co tam na někoho čeká je zas mimo dění na burze, furt si říkám že nějaký stolík v rohu kde by mohli lidi průběžně měnit, předávat přebytky by nemusel být marný ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   17.03.2013 11:53 Žena lucie.aqua [511] Re: Drahoš .
Kurňa, jak jsem to mohla minout? ne
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.03.2013 11:53 Muž Ciffik [761] - Rostliny – Burza
Dneska jsem měl opravdu radost, byl jsem svědkem nákupu rostlinek několika velmi mladých akvaristů. Klobouk dolů Páni Rostlinkáři. Buď dostali 2x tolik rostlin, nebo nemalou slevu. Velmi mě potěšilo, že i v dnešní době se najdou lidé, co dělají akvaristiku a tento drobný ,,byznys,, alespoň trochu srdíčkem.

Dokonce jsem pak přestal vnímat i menší ,,lži,, některých prodejců. Hlavně, co se velikosti dospělých rybek týče, dle ,,požadavků,, zákazníka hmm

Domů jsem si dovezl něco žívého/mraženého krmení, pár plžů a úsměv na rtech.
A zamiloval jsem se... Pancéřníček Venezuela -black. Kéž by je bylo kam dát

sad sad

Děkuji za akci palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   17.03.2013 10:38 Muž Drahoš . [389] - RostlinyRe: lojzalojzovic
v přízemí je nálevna dnes jsme se tam sešly
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.03.2013 10:30 Muž lojzalojzovic [327] – poznávací znamení
měl bych takový jeden drobný podnět - tady na foru se řeší poznávací znamení, předávání a výměna různých věcí, lidí je na burze čím dál víc a je problém se setkat s člověkem který mi něco veze nebo mu vezu něco já (pokud to není prodejce s vlastním stolem) - co takhle udělat nějaké místo kde by se tyhle výměny a drobné prodeje realizovaly? nějaký change point?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.03.2013 20:25 Muž Jjapan [207] - Raci, krabi, krevetkyRe: harpunar
O díky, budu tam hned po otevření. potlesk Budu mít růžovou kabelečku (přepravní box) Dík moc. ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.03.2013 20:19 harpunar – Jjapan-pro tebe mám Molucké
posledních 7 kousků.Jinak až příště,teď nedošly,jen Gabonensky ano.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.03.2013 17:53 Muž gati [13]
Pokud někdo chcete olšové šišky,tak dejte vědět. Nejsem prodejce, tak je dobré se domluvit na předání. Počkám do 20:00,potom už bohužel nebudu na netu....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.03.2013 16:53 Muž smidakkuba [111] - Cichlidy
Kdyby někdo jel přes F-M a měl volný místo dejte vědět.Přidám na PHM.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.03.2013 16:30 Muž grunda [1781] - CichlidyRe: malyLibor
doufám že jo :-D já se přihlásím
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.03.2013 16:28 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: grunda
Moje poznávací znamení bude velký medvěd ve velkém červeném tričku, takovém proužkovaném a na prsou budu mít takovou nálepku vánočního stromku... takovou malou... snad se mi neodlepí... jo, a to tričko bude tak nějak jemně pruhované, vodorovně... To pro tebe mám připravenou tu Ricii, viď?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.03.2013 16:21 Muž grunda [1781] - CichlidyRe: malyLibor
takže tvoje poznávací znamení bude - celý zmáčený od vody, v ruce sáček a v obličeji blažený výraz :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.03.2013 16:16 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: harpunar
No nazdar... tak uvidíme, jak se zadaří... ale už teď jsem na ně zvědavej.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.03.2013 16:06 Muž Jjapan [207] - Raci, krabi, krevetkyRe: harpunar
A ty Molucki nebudou sad sad sad
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   16.03.2013 13:58 harpunar – Milý,malýLibore,já si netroufám pohlaví určit,
takže to nechám na tobě-co si chytíš,to budeš mít.Alespoň mi nedáš příště do ryngle................... :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.03.2013 13:45 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: harpunar
Strýčku, kolik máš těch čokoládek? Beru jich tak 7. Můžeš mi tam rovnou nasáčkovat 3 samečky a 4-5 samiček. Vezmu si je hned ráno.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.03.2013 13:42 harpunar – Takže přátelé na burzu dovezu pár zajímavých ryb
a krevet-
Sphaerichtys osphromenoides (Gurama čokoládová),posledních pár kousků Datnoides microlepsis (okounovec malošupinatý),Danio kyathit (Danio dlouhovousé),Farlowella gracilis,Boraras brigitae (Microsasbora bornejská-vhodná do nano akva),Rasbora hengeli,a s krevet filtrující Atyopsis gabonensis.Dále vezmu jako vždy nějaké divoké i šlechtěné živorodky a Clea helena a Brotie. Takže zítra naviděnou a šrajtofle ať máte nadité...... ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.03.2013 10:31 Žena baletka [624] Re: Celiny
Jsou ještě další zájemci, takže klidně šišky vem od Gati (pokud jsou darem) a ty od Toma dostane někdo jiný :-) Stačí dát vědět, jak jste se domluvili a můžeme se podělit všichni :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.03.2013 09:59 Muž Celiny [293] - RostlinyRe: gati
Mockrat dekuji, ale uz mam prislibeno od baletky:)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.03.2013 09:30 Muž Ciffik [761] - RostlinyRe: iICE2
ano ano sehnání jsou jak klasické: driftwood, mopany, fingerwood, tak kořeny ADA atd...vybrat se dá

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.03.2013 09:06 iICE2 – re:
daji se obvykle sehnat na burze i dekorativni vetve/drevo do akva? diky za odpoved:)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.03.2013 08:21 Muž gati [13] Re: Celiny
Zdravím,zítra také jedu na burzu,tak bych Vám mohl šišky dovézt. Pokud máte zájem,tak bychom jsme se měli domluvit na předání. Domluvit nějaké znamení. Třeba rybu do ruky...Já tam jedu na osmou před otevřením.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   15.03.2013 20:25 Žena baletka [624]
O.Tom mi předal sáček šištiček, budou tedy k mání u mě na burze. Kdo se o ně první přihlásí, má je.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.03.2013 16:15 lapi
Nevite nahodou jestli tam bude p.Nowicky(Pl.). Diky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.03.2013 15:53 Muž O.Tom [439] Re: Celiny
Olšové šišky mám, asi +- 3 roky staré, trhané v Beskydech.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.03.2013 15:25 Muž Celiny [293] - RostlinyRe: predator3313
uvidim co nakonec sezenu, myslite si, ze stejne poslouzi raselinovy vyluh napr. chelatin od rataje?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.03.2013 15:17 Muž predator3313 [831] - Hlavně bezobratlíRe: Celiny
Na burze koupíš ledatak mandlovník :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.03.2013 15:13 Muž Drahoš . [389] - RostlinyRe: Celiny
Fotka k příspěvku já používám tohle. krásná jantarová barva zaliji to horku vodou jak čaj vyluhuji přecedím a naliji do aq jak to vychladne
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.03.2013 14:39 Muž Celiny [293] - Rostliny – Olsove sisky
Zdravim, nevite jestli se da na burze koupit olsove sisky? Nebo nemate nekdo doma nejake skladem? Absolutne netusim, kde bych je mel v takovem pocasi venku hledat...PS: mam LED osvetleni (studena bila) a voda je tak nezdrave bila (jakoby mlecna) tak jsem chtel zkusit trochu tu vodu obarvit... Nebo nejaky jiny napad jak ji trochu ,,zčajovatět,,?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.03.2013 11:13 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: baletka
V Hornbachu je mohou objednat i jako dospělé kytky (vozí se z Holandska), ale nedělají to, protože jsou to drahé kytky a málokdo dá 350-400 za malý košík kytek... ale taky si málokdo uvědomí, že tam je 10-12 rostlinek, takže jedna tě vyjde na max.40,-Kč, kdežto v současné době se nabízí za Flaminga běžně 100,-Kč za kus, a to i 2 cm velký... a i tak nejsou. Já jich pár mám, ale neprodal bych ani za 500,-Kč, protože je potřebuju ještě rozmnožit do dalších akvárek a ony jsou to prostě kryptošky. I tak sám sebe chválím, že jsem jich za rok udělal ze 4 asi 15 :-) Ale zpět k Hornbachu - pokud je přesvědčíš, že si je koupíš, objednají ti je.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.03.2013 11:08 Muž GAGAL [452] - HalančíciRe: Mispulin
Do Olmiku je vzít mohu to není problém :-) Dořešíme přes SZ.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 13   15.03.2013 09:14 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: lojzalojzovic
Najdi si množení meristémovými kulturami. Ale v podstatě se jedná o to, že zárodky kytek se umístí na agar, který obsahuje stopové prvky, aby mohly kytky růst. Po nějaké době se z toho agaru vytáhnou, opláchnou se a sázejí se do klasického substrátu. Při tom převodu na klasický substrát jsou dost velké ztráty. A připrav se na to, že ty Flamenga na agaru jsou dost malé. Ten kelímek je asi tak velký jako nejmenší kelímek na hořčici. Jinak tímhle způsobem se množí celá řada akvarijních kytek.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.03.2013 09:02 Muž lojzalojzovic [327] Re: Pepan
na agaru? muzes postnout forum kde se o tom muzu neco dozvedet? dik
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.03.2013 08:59 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: lojzalojzovic
Flamenga občas mívají v Hornbachu, ale na agaru, takže je třeba to převést na klasické pěstování.

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... 69

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 84304x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/2863-akvarijni-burzy-ostrava?od=2085