Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Rak - chov

NápovědaFórum » Další živočichové » Raci a Krabi 

+ přidat příspěvek
Přejít na předchozí stránku 13 Přejít na další stránku  
Rak - chov
 reagovat Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.11.2010 12:42 Muž sustik [0]
zdrvim další otázečka,kamarádovi přinesli jeho děti domu malinkýho ráčka z rybníka a řikal že neví co s nim,tak sem mu řekl at mi ho donese,ale tet sem si uvědomil že do akva ho hned dát nemůžu tak potřebuju vědět jestli vydrží v 5l slkenici bez filtrace a čim se vůbec živí. :-|

Starší reakce

reagovat Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.09.2010 16:14 Muž lama [47] - Živorodky – Re: jasanek29
Pravděpodobně se porvali,klepeto mu doroste.
 reagovat Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.09.2010 14:19 jasanek29 - Živorodky – Rak modrý-australan
Ahoj lidi,mám dva raky modrý-australan,dnes ráno,po zapnutí zářivky jsem postřehl na dně klepeto jednoho z nich,nevíte, co to znamená?? Nebo,zda se jen porvali??? Díky za reakce. :-( :-( :-(

Starší reakce

reagovat Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.09.2010 17:10 Muž maalamut [3] - Raci, krabi, krevetky – Re: Deathbull
to ne ještě hejbala nožičkama. ja myslel že ji někomu vyndavaj jenže stačil pohyb a už se nehejbala :-(
 reagovat Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.09.2010 17:04 Muž Deathbull [1849] - Cichlidy – Re: maalamut
No pokud je 100%ně jisté že nebyla mrtvá tak mi hlava nebere pro takoví lidé pracují se zvířaty. Tohle vidět...no radši nic. no
 reagovat Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.09.2010 16:26 Muž maalamut [3] - Raci, krabi, krevetky – hornbach
V hornbachu jsou vubec experti na zvířátka. jeto tak pul roku co jsem tam vyděl jak vzali mladě želvy vodní a narvaly ho na sklo pod zařivku aby měly krunýřek pro kamarada. (předtim ji ale "humaně zabily otočením hlavičky")ani si nevšimly že je nikdo pozoruje, přitelkyni to nedalo nechala si zavolat vedoucího a řeklamu to ten se jich šel zeptat no a oni řekly že už byla mrtva no prostě hnus . jinak hronbach Hradec Králové rozzureny

Starší reakce

reagovat Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.06.2010 10:05 petulevrtule - Raci, krabi, krevetky – Re: BBerunka
omlouvám se za ty dva příspěvky za sebou, ale mám tu špatné připojení, modem od O2 poletí zachvíli do koše, už se na to těším, s velkou chutí to udělám tone Vzhledem k tomu, že mi Cambarelluska nosí další mladé, problém určitě nebude, teď už mám celkem dost mladých zamluvených, ale inzeruji na další vrh a i známý něco potřebuje udat :) Takže se klidně ozvi.
 reagovat Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.06.2010 10:01 Žena BBerunka [10] - Živorodky – Re: petulevrtule
ale víš co, na začátku srpna jedu tam k vám nahoru na dovču, tak bych mohla až se budu vracet nějakýho ráčka od tebe koupit pokud je budeš mít a dovezla bych si ho domů, co ty na to??
 reagovat Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.06.2010 10:00 Žena BBerunka [10] - Živorodky – Re: petulevrtule
neříkej .... smich
 reagovat Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.06.2010 09:58 petulevrtule - Živorodky – Re: BBerunka
EMS balík do druhého dne, vše přišlo zatím v pořádku ;-) Jen dobře zabalit palec I krevety se takhle posílají.
Reklama
 reagovat Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.06.2010 09:58 petulevrtule - Živorodky – Re: BBerunka
EMS balík do druhého dne, vše přišlo zatím v pořádku ;-) Jen dobře zabalit palec I krevety se takhle posílají.
 reagovat Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.06.2010 09:56 Žena BBerunka [10] - Živorodky – Re: petulevrtule
já se ptala zatím spíš po chovatelích, inzeráty na netu jsou až druhý level, a hledám někoho v okolí, jezdit si pro raka přes celou republiku je krapýt náročný a poslat ho poštou asi dost dobře nejde.
 reagovat Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.06.2010 09:51 petulevrtule - Živorodky – Re: BBerunka
taky chovám raky :) A mám tu na rybičkách i inzerát, jen asi špatně hledáš ;-)
 reagovat Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.06.2010 09:50 Žena BBerunka [10] - Živorodky – RE: Janina
JAni odkud ste?? Já marně scháním ráčky, nikde nejsou nikdo neví kdo by je moh chovat. Ráda si nějaké vezmu pokud se jich chcete zbavovat.
 reagovat Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.06.2010 09:45 petulevrtule - Živorodky – Re: Janina
Už se tu několikrát všude probíralo, že takovéhle živočichy do přírody nééé!!! Viz. želva vodní, která je v rybnících na Slovensku přemnožená apod.
Pokud raky nechceš, buď je budeš muset darovat někomu na zkrmení, zkus inzerci a nebo je budeš muset likvidovat ty sama. Ale vypouštět to někam, to určitě NE!!!
 reagovat Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.06.2010 09:43 Janina - Živorodky – co s rakama?
zdar, prosím poraďte mi jak se mám zbavit akvarijních raků. Jednoho jsem si asi před půl rokem koupila, jenže se nějak rozmnožil a už jich je asi 40 - 50. (Mám 200 l akvárko, sem tam uloví nějakého pancéřníčka a jinak samozřejmě dělají děsný bordel s rostlinama)Už jsem obdarovala známé a v prodejnách je moc nechcou ani zadara. Myslíte že by uhynuli kdybych je vypostila do zatopeného lomu? Asi jo, že. Co ale s nima? hmm

Starší reakce

reagovat Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.06.2010 21:55 Muž vlacek [388] – Re: vladislav
Pekne, pekne a tech krevet. Tak at tam do tri tydnu behaji mrnavi racci :-)
 reagovat Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.06.2010 16:37 Muž vladislav [94] - Cichlidy
Tak už má pod ocasem vajíčka.... www.youtube.com/…

Starší reakce

reagovat Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.05.2010 19:22 Muž vladislav [94] - Cichlidy
Dneska se mi pářili raci...Tak jsem je při tom přistihnul... :) www.youtube.com/…

Starší reakce

reagovat Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.05.2010 10:36 lamrr - Cichlidy – rak
prodal by mi nekdo raka mramorového sem s ostravy :-)
Reklama

Starší reakce

reagovat Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.03.2010 09:33 jose - Cichlidy – Re: swatty
 reagovat Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.03.2010 20:05 Žena swatty [0] - Cichlidy – Rak orange
Potřebovala bych popsat rozdíl, mezi samcem a samicí hmm
 reagovat Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.03.2010 17:47 jose - Cichlidy – Re: jan
ak je aj u vás chránený ako na Slovensku tak nie
 reagovat Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.03.2010 17:39 maio777 - Cichlidy – Re: pmm
podla toho aky.... :)
 reagovat Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.03.2010 17:37 jan - Cichlidy
prosim vás muže se rak říční nebo bahenní chovat v zahradním rybníčku
 reagovat Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.03.2010 17:35 lukas - Cichlidy
rosím vás utíká rak s akvária

Starší reakce

reagovat Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.02.2010 08:07 R Muž NASREDDIN [1335] – Re: doubleJ
Pokud máte fungující filtraci, tak vzduchování není potřeba.
 reagovat Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.02.2010 08:04 R Muž rak [483] - Raci, krabi, krevetky – Re: doubleJ
Rak má žábry jako ryba,tak vzduchování je potřebuje.
 reagovat Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.02.2010 05:35 doubleJ - Raci, krabi, krevetky – spěchá
ahoj, chci se jenom zeptat, zda-li rak mramorový potřebuje vzduchování, díky všem
 reagovat Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2010 13:25 Muž Wrata [18] – Re: mona
Zahrabe se do sterku bebo pisku,kdyz ma kam a vyleze jen v noci,jak se neco sustne,zase zmizi..Takze sance ze ho uvidis, je miziva..
Reklama
 reagovat Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2010 13:09 R Muž rak [483] - Raci, krabi, krevetky – Re: mona
Záleží na druhu raka. Raci rodu Procambarus jsou schopny přezimovat ale přivyknou si že nepřezimují.
Já dokonce přezimuji i druhy rodu Cambarellus.
 reagovat Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2010 12:06 mona - Raci, krabi, krevetky – zimovanie
ahoj všetci chcem sa opýtať či zimuju aj akvarijný raci,mojho nevidiet od decembra.dakujem za infošku

Starší reakce

reagovat Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.02.2010 20:30 R Muž rak [483] - Raci, krabi, krevetky – Re: Willard
Já měl na mysli i ryby.
 reagovat Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.02.2010 22:14 Willard - Raci, krabi, krevetky – Re: rak
teda, jo je tam sám. jiný rak tam s ním není
 reagovat Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.02.2010 22:13 Willard - Raci, krabi, krevetky – Re: rak
jo má. 54litrové akvárium.
 reagovat Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.02.2010 19:05 R Muž rak [483] - Raci, krabi, krevetky – Re: Willard
Nepíšeš, jestli ho máš samotného .
 reagovat Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.02.2010 16:53 Willard - Raci, krabi, krevetky – rak přišel o klepeto
Ahoj všichni. Potřebuju poradit. Dneska jsem se šel podívat do akvária, a chtěl jsem mu trošku vyčistit vodu. Odhodil jsem mu tedy kořen, za kterým se skrýval. a najednou koukám, že rakovi chybí jedno klepeto. Co to má být? Může to být tím, že se třeba vsléká? Nebo je to úplně něčím jiným. Docela jsem se lekl. Doufám, že mi někdo poradíte.

Starší reakce

reagovat Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.01.2010 10:34 zatr - Raci, krabi, krevetky
Ahoj vsichni,nevite jaky druh raka ma cervene ovalne skvrny na klepetech jak se pozna pohlavi ? a potrebuje pristup k hladine? dekuji.
 reagovat Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.01.2010 23:58 Muž zaciatocnik [2]
dakujem :-)
 reagovat Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.01.2010 17:55 petulevrtule
Zkus napsat na ICQ 300835519, jmenuje se Ladislav Papp a je ze Slovenska, má kontakt na chovatele těchto raků. Předávám si s ním zkušenosti s chovem.On sám zatím stejně jako já ještě neodchoval.
 reagovat Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.01.2010 15:02 Muž zaciatocnik [2]
uuu ja som zo Slovenska uplne mesto na vychode-Michalovce :)
 reagovat Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.01.2010 14:20 Žena Lola [27] – Re: zaciatocnik
U nás v čechách jsou už běžně k sehnání např. na akvaristických buzách a také od chovatelů a sem tam i v některých akvaristikách.
Záleží odkud jste, pak by Vám mohl konkrétně poradit někdo "místní".
 reagovat Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.01.2010 14:15 Muž zaciatocnik [2]
nevedeli by ste skade zohnať takeho raka?Cambarellus patzcuarensis rak mexicky orange :)

Starší reakce

reagovat Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.10.2009 11:15 Muž kortezhugo [910] – Re: hf
... :-) "tomu" nerozkazes co maju a co nemaju robit...napr. ja som mal akaru hnedu - cca 8 rokov...-bola kludna cca 7.5 roka - akva v pohode rastliny tiez a nic si ani nevsimla - posledny polrok zacala vsetko "premiestnovat" strk,z rastlin spravila salat,roztrhala vsetky na marne kusi a naucila sa na slimaky zozrala vsetky - potom som ju prelovil do druheho aqua...-co spravila za jednu noc?-skoro som plakal slimak sice ani jeden ale vsetko premiestnene rastliny roztrhane na cca 1x1 cm -takto som cumel coze
...nakoniec som ju musel darovat kamosovi mal akva bez rastlin...
...ale preco toto zacala robit??? -po 7-mich rokoch ani Pan Boh nevie...
 reagovat Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.10.2009 00:08 Muž hf [49] – Re: Semtex
Mě krásné zátiší Cabomb zlikvidovaly Japonicy. Ty hajzlíci dycky vlezli doprostřed až ke stonku a kroutili vrškem sem a tam až ho ukroutili a pak ze stonku orvali i vlastní "větvičky", takže ve výsledku mi zůstaly cca 1/3 dlouhé oholené stonky.

Zajímavý je, že na to vlezly až po cca dvou měsících z ničeho nic. Jestli se na té Camombě udělala nějaká řasa do které se pustily?
 reagovat Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.10.2009 22:59 Muž kortezhugo [910]
....ja len tak - totalna devastacia rastlin je v "pohode" - na to sa treba pripravit...
 reagovat Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.10.2009 20:05 Muž Honz [7] - Tetry
Hele kámoš ho měl a níči mu celé aq :-(
 reagovat Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.10.2009 16:00 Muž PaDa [3833] - mřenky a sumci – Re: kikuška
Rak je taky dobrej aranžér, ráno bys to akvárko nepoznala ;-)
 reagovat Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.10.2009 14:47 Žena kikuška [24] - Raci, krabi, krevetky
Děkuji tak to asi ne když jsem si dala práci s aranžováním květinek smich :-D :-P
 reagovat Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.10.2009 14:35 Muž Dixon [12] - Sumci – Re: kikuška
presne ako pise Jose,tiez som ho mal a tiez mi zozral rastliny dokonca mi zral aj echinodory a proste vsetko,takze si vyber medzi rastlinami a rakom,teraz ma rod cambarellus ako pise Jose rastliny si vobec nevsimaju ano
Jose:rastlino-demolition comando :-D :-D
Přejít na předchozí
Přejít na další

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25

Zpět na obsah sekce Další živočichové Přidat příspěvek • Zobrazeno 25485x

© RYBICKY.NET - http://rybicky.net/forum/243?od=601