Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Nákup a cena rybiček

 

NápovědaFórum » Akvarijní ryby » Nákup ryb 

Akvaristik.eu

Přejít na předchozí stránkuPřejít na další stránku   1  
Nákup a cena rybiček
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.03.2008 19:36 Kamekh – Nevim...
Budu trochu mimo téma, ale já bych se za co nejlevnějšíma rybkama hehnal. Takový tlak zákazníků nutí prodejce reagovat a vede jen k další degradaci rybek na spotřební zboží. Naopak raději dám za neonku pade místo 15kč a budu spokojen, když o ně bude už od narození lépe pečováno. Včera jsem viděl neonky za 10 kč ! To je až absurdně nízká cena....porovnejte se psy (6 a 12 tisíc BEZ papírů).

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.03.2007 10:55 Vítek
Osobně mám dobrou zkušenost s živých věcí v Hornbachu v Praze na Černém mostě a Hornbach na Zličíně. Když mají rybky delší dobu po dovezení v pohodě, tak se na to dá spolehnout. I rostlinky od nich jsou OK. Super prodejna rybiček je v Mělníce. Dokonce tam mají 2 pobočky - Vivarium. Fakt super.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.03.2007 22:48 Aneta JiHri
V Ostrave?Prave jsem se tam chystala,az bude trocha casu.No,a maji to tam aspon pekne? Krom toho ze jsou nemocne rybicky... sad
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.03.2007 17:19 JiHři
Hornbach nebrat, v Ostravě jsou všechny ryby taky nemocné,hrůza.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   13.02.2007 15:52 Muž Sprachys [48] Re: PeS
v super zoo sem byl ted o vikendu a nebyl sem teda nadsenej... ty zensky si nas vubec nevsimali.... jinak rybky pekny a kytky takovy zmateny ale nakonec sem se v tom pak vyznal :-) ale ten pristup prodavajicich... sem se jedny prodavacky na neco zeptal ona mi odpovedela a nez sem se zeptal na druhou vec tak sla pryc... nemela tam zadny zakazniky jen tam zametala... :-|
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.02.2007 15:43 PeS Re: Sprachys
Koukám, že je nás tu dost hradečáků. Kromě Hornbachu, Gayerek a Siriusu (Interspar, S.K.Neumanna) je možná dobé podívat se v Super ZOO u Hyper Tesca.
Jinak, když jsem sháněl čtverzubce, tak jsem byl na ČM, a bylo rozporuplné. A prý teď HK vypadá, jako když odešel někdo kdo se o to fakt zajímal a je to hrůza. Uvidím, snad se tam brzo dostanu sám podívat, jak pokračují...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.02.2007 06:37 Hajná Re: Paul Ramon
Jestli chceš nakoupit dobré ryby , jeď se podívat v neděli na burzu do Kobylis, Čumpelíkova ul. Mají tam plno ryb, v perfektním stavu. Z Čelákovic to máš kousek, skoro stejně jako do Hornbachu. Já jsem z Káraného. Jinak k Horbachu - mám odtamtud akvárko a původně všechny ryby. Měla jsem krupičku, ale tu jsem si tam zavlekla z akvaristiky Pet Centrum na Černém mostě. Z Hornbachu byly všechny ryby zdravé. Jediné co mi tam vadilo byla neochota prodavačů, měla jsem pocit, že je obtěžuji tím, že chci něco koupit a to jsem tam nechala 8.000,-Kč.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.02.2007 06:24 Muž Paul Ramon [17] Re: viki
Jak jsem psal, nakupoval jsem na Černým mostě a všechny ryby se drží! Ale je pravda, že jsem tam byl, když měli skoro všechno vyprodáno, čili někdy než přivezli nový ryby. Chtěl jsem i neonky, ale když jsem viděl, kolik jich plavalo břichem nahoru, tak jsem se vyděsil hmm Těžko srovnávat, každej se na ten obchod tváří jinak! Já už tam pro ryby nepůjdu (i když mám všechny v pořádku), podruhé už by to tak dopadnout nemuselo.... no Chci vyzkoušet Vinohradské rybičky.....prý je to bezva akce - jen kdyby nebyla v neděli od 8:00 smich Vstávat v neděli takhle krutě brzy je vražda přátelé.... :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.02.2007 00:03 Muž j_j [18] Re: Sprachys
Ale HK neni Čerńák ;-) tam je to špatný...měj se ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.02.2007 23:03 Muž Sprachys [48] Re: viki
jak sem psal vys z hornbachu nemam ani 1 uhyn (HK) nechapu to.... asi to holt umim no smich
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.02.2007 21:07 Viky
Ja bych do hornabachu uz nevkrocila, koupila jsem si tam asi 10 skalar a do mesice bylo po nich, prezila mi pouze 1 vytrvalkyne..a nemyslim ze bych se o ne spatne starala..

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.02.2007 11:20 Honza – re: cena rybiček
Ahoj, všem akvaristům vřele doporučuju prodejnu akvaristiky v Praze Strašnicích, zst. tram Na Hroudě. Mají tam všeho hodně, rybi krásný, zdraví, levný... kytky taky pěkný. a ze všeho je výběr. Bylo mi taky doporučeno a teď jezdíme jedině tam!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.02.2007 20:14 Muž j_j [18] Re: Lucik
V Hornbachu nejsou ryby nic moc,ale raky maj znamenitý :-D (můžu doporučit) ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.02.2007 19:54 Lucík Re: Sprachys
To teda nevim ja mela z hornbachu 4 pandiky a uz mam jen jednoho no a ted jsem dostala 2 skalary a zatim se drzej z gajerek mam skoro vsechny ostatni ryby a jsou nejzdravejsi a spar je prumer (jsem taky z HK)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.02.2007 16:33 Žena Voloďka [59] - TetryRe: Bizon
U nás v Náchodě je za 39Kč. ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.02.2007 14:19 MILAN Re: Bizon
U nás v Č. Budějovících stojí panda 55 Kč.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.02.2007 01:11 Muž ivan [15] Re: sharon
Chovatel má ryby zaručeně zdraví,protože mu jde o úspěšný-zdravý chov.V obchodě je jim to jedno,jestli mají ryby obalené od krupice,prostě kšeft je kšeft a když si zákazník koupí další den i léčivo,tak je to super.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   07.02.2007 20:28 Žena sharon [126] Re: Nemeo
Nikdy není 100% jistota, že ryba je zdravá, ani od chovatele, v Hornbachu opravdu stačí dva tři dny po dodávce počkat, až uhynou ryby v důsledku stresu z převozu. Krupici každý vyléčí. samozřejmě u nějakých drahých ryb typu rejnoka nebo vzácnějších sumců bych to neriskovala, ale běžné rybky přežívají v pohodě. Nejhorší onemocnění jsem si přinesla z oblíbené malé akvaristiky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.02.2007 19:15 memeo Re: cichliďák
Ryby je nejlepší kupovat přímo od chovatelů,když je ta možnost,nebo v akvarikách,kde mají i vlastní pěstírna.Tam víte,že ryby jsou zdravé........ ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.02.2007 19:12 Muž Sprachys [48]
nevim co ma kazdej proti hornbachu...vsechny rybicky odtamtud sou v pohode (jsem z HK) ani jedna zatim neumrela a mam je aspon pul roku... zato z gajerek uz mi vychcipaly pavi oka (4) cichavci sou ok a ancitrusy taky, z intersparu uz nic nechci... neochotny, neporadej, umrely mi uz 4 dania z 6 a krunyrovec jednopruhy, ancitrus albin je nejakej divnej... porad zalezlej...., z namesti mam neonky a zatim jsou po smrti jen 2 z 15 jednu sem utratil pac byla vybledla a nezrala a byla divna a druha umrela sama nevim na co... jediny z hornbachu co sem si prines s mrenkama nadhernejma krupicku ale za 5 dnu v karantene sem je vylecil... dokonce tam i nektery prodavaci dokazou poradit.... 2 chlapy tam sou nemozny a neochotny ale je tam takova silnejsi slecna a ta je uplne supr... z hornbachu mam 5 pancernicku zelenejch, 4 tetry cerny, 2 parmicky cernopruhy, prisavku thajskou, cely akva, pisek koreny, casovaci hodiny, vetsinu kytek koreny a vubec vsechnu techniku a vse je ok a doufam ze tak to i zustane... to je moje zkusenost.... :-P
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.02.2007 18:52 cichliďák Re: Martina
V Hornbachu stačí jen 3dny po dovozu ryb počkat a pak nakupovat ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.02.2007 17:39 Ála Re: Bizon
Nákupní centrum Hostivař....59Kč
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.02.2007 15:23 Jirka Re: Paul Ramon
tak to musím přidat osobní zkušenost.. Hornbachu nic nebrat!! Koupil jsem tam několik rybiček, vypadali celkem dobře ale nevydrželi dlouho a navíc jsem si něco dotáhnul do akvária všechno se projevilo až po necelém měsíci a teď sháním nějaké nové rybičky. Pár jsem jich zachránil, ale teď je kravko poloprázdné
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.02.2007 13:34 Martina Re: Paul Ramon
V Hornbachu bych si raději žádné rybičky nekoupila, jsou prý z transportu z Německa. Vozí je tam
v kádích, jsou stresované a polovička z nich většinou doma zahyne. no
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   07.02.2007 13:10 Baset Re: Bizon
Na burze koupíš pandu za 25,-Kč. V Hornbachu mají ryby docela drahé a někdy v bídném stavu. Já bych si tam žádné nekoupil, je to riziko. Nedávno jsem byl na Černém Mostě v Praze, chvíli jsem sledoval šrumec a chvílema jsem nevěděl jestli se mám smát nebo brečet. Lidi kupujou ryby podle toho jak jsou barevný a jinak nevědí nic o akvaristice. Někteří prodavači mají i trpělivost. Některé ceny techniky mě docela překvapily, např. Fluval 205 za 2.900,-Kč jinde seženete za 2.000,-Kč, tedy na internetovém obchodě. Všem začátečníkům, kteří uvažují o pořízení akva doporučuji, aby si nejprve zjistili základy o provozu akvaria a životních potřebách vybraných rybek.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.02.2007 08:28 Muž Paul Ramon [17] Re: Bizon
V Hornbachu v Praze na Černém mostě jsem ho kupoval za asi 27 korun...Koupil jsem jich pět a zatím se hoši držej ano Což je vzhledem k tomu dotyčnýmu obchodu celkem zajímavý fakt. Ale asi jsem měl štěstí...všechny ryby v mé nádrži odtamtud jsou v pohodě!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.02.2007 08:16 Bizon – cena rybiček
ahoj,chtěl jsem se zeptat kolik u vás stojí pancéřníček panda u nás 45,- ale viděl sem ho i za 60, :-(

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... 4 5

Zpět na obsah sekce Akvarijní ryby • Zobrazeno 10081x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/2039-nakup-a-cena-rybicek?od=179