Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Setkání akvaristů - Říčany u Prahy

 

NápovědaFórum » Ostatní » Setkání akvaristů. 

Setkání akvaristů - Říčany u Prahy
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.04.2014 22:07 Žena drvi [2894]
Skoda, ze nikdo nedorazil, pivo maji vyborne a neco na zub za rozumnou cenu se taky naslo ;-) . Tak snad priste... ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.04.2014 23:21 Žena drvi [2894]
No, nikdo se nehlasi, ale my tam v kazdym pripade s manzelem dorazime, zhruba tak na sestou. Kdyz tak dame jen pivko a event. nejakej gablik :-P a zas pujdem. Ale kdyz tam bude nekdo na pokec o rybickach, tak to bude fajn pivo

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.04.2014 03:06 Žena drvi [2894]
Tak co, 17.4. se blizi, plati tedy ta akce v hospode U kozlu? V kolik a kdo teda prijde? Ja nikoho z vas osobne neznam, tak abysme se tam vubec nasli coze

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.03.2014 00:37 Žena drvi [2894] Re: MartinH
Do Klanovic ti jede taky vlak, ale musel bys prestupovat v Praze - to je trochu nesikovny, to je fakt hmm . Tak bys mohl dat ve vlaku chrupku spim :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.03.2014 00:12 Muž MartinH [142] - L144 závojRe: deck
Zjistím jestli večer jede bus 303 a jestli jo, asi bych se také stavil. Pokud na to nezapomenu...
EDIT: Poslední přímej spoj domů mi jede v 16:52 takže to nevidím moc reálně :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.03.2014 14:32 Žena drvi [2894] Re: deck
Já jsem pro, vyhovuje mi místo i termín (aspoň taky poznám hospodu U kozla :) ). Vypadá to, že pár lidí by přišlo pivo , sláva!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.03.2014 20:34 Gregoslav Re: deck
tak bych taky přišel a hlasuji pro kozla pivo
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.03.2014 18:38 Muž deck [85] - Všeobecně akvariaRe: Kytka
Přemýšlim o tom kde setkání udělat a napadlo mě na vlakovém nádraží v restauraci U kozlů. Nic nechci uspěchat, tak bych to nechal na 17. dubna ve čtvrtek. Budu rád za názory a nápady X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.03.2014 18:06 Žena Kytka [2146] Re: deck
Burzy jsou dvakrát do roka - květen a prosinec. Najdeš je v kalendáři akcí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.03.2014 17:59 Muž deck [85] - Všeobecně akvariaRe: mlynář
Ahoj, díky za pozvání, ale momentálně musim jezdit busem a to do těch Ouval :-D je dost zruky. Do Říčan se dá dostat ze všech stran dobře, tak proto mě napadli. Do těch Ouval bych se taky rád podíval, slyšel jsem o tom. Jsou tam prý i burzy. Jak často ty burzy jsou? Díky pivo
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.03.2014 09:30 Muž mlynář [473] - CichlidyRe: deck
Ahojky říčaňáci. Pokud máte zájem o akvaristické sleziny, tak se jednoduše regněte sem:
ceskycichlidklub.eu/… a nebudete se stačit divit, co se děje pár kilometrů od vás. To není jen pro úzkou partičku, ale pro každého akvaristu, který má o takové sleziny zájem. Přidejte se nejen k "Ouvalákům", rádi vás přivítají. No a nebudete sami, kdo na tyhle pravidelné akcičky z Říčan jezdívá. ;-)
Pokud byste chtěli bližší info, stačí mi zde poslat vzkaz. Do druhého dne se ozvu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.03.2014 21:51 Muž deck [85] - Všeobecně akvariaRe: muk
No super :-) Jaký den by byl nejlepší? Podle mě né víkend, protože je všude plno. Mě by se líbil třeba čtvrtek, ale určitě se přizpusobim. No a taky aby to nebylo před výplatou pivo
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.03.2014 21:38 Muž Burik [727] - AquascapingRe: drvi
vždy jsem zaparkoval ;-)To je ten nejmenší problém
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.03.2014 21:37 muk Re: deck
Take se pridavam, rad poznam kolegy z okoli
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.03.2014 21:26 Žena drvi [2894] Re: deck
Ja se rada pridam, je to vybornrj napad ano , uz me taky napadlo, a docela jsem zavidela prazakum, ze se schazej -na Zizkove clovek nezaparkuje a jezdit nekde po vecerech vlakem, to by se mi moc nechtelo. Ale Ricany, to je jina :) . Takze, ja se hlasim palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.03.2014 21:11 Muž deck [85] - Všeobecně akvaria – Setkání akvaristů- Říčany
Ahoj, chtěl bych se setkávat s akvaristy z mého okolí. Jsem z Kozojed u Kostelce n.Č.L. a v Říčanech mi to příde dostupné pro mé okolí dobře. Je někdo, kdo by se připojil? Když by nás bylo aspoň 5 na začátek, tak už by to mohlo být dobré. Výměna rybiček, rostlinek, pokec... pivo

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Ostatní • Zobrazeno 357x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/19417-setkani-akvaristu-ricany-u-prahy