Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Výstava Akvárium a Mezinárodní výstava halančíků

 

NápovědaFórum » Ostatní » Výstavy a soutěže. 

Přejít na předchozí stránkuPřejít na další stránku   1  
Výstava Akvárium a Mezinárodní výstava halančíků
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.06.2015 11:04 RAP
www.novinky.cz/…
Nebudu se to motat s přípravou na výstavu?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.06.2015 23:26 Muž PaDa [6073] - mřenky a sumciRe: Danila
Ve středu a čtvrtek mám denní, ale pátek přes den by šlo, a asi i něco o víkendu, budete-li.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.06.2015 20:18 Žena Danila [4489] - SumciRe: Danila
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku Loňské teamy:-) Děkujem, tak snad letos... love
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.06.2015 20:13 Žena Danila [4489] - SumciRe: Mrakoplash
Aló haló, pomocnejch rukou bude třeba určitě ;-) Stavět by se mělo začít v úterý 16. června, ale po loňských zkušenostech, kdy byl první den příprav plnej skleník kaktusů, kaktusářů, železných konstrukcí a neskutečnýho nepořádku, si netroufám ten první den odhadnout.
Takže pomocné ruce spíše v dalších dnech a jakákoli pomoc vítána - budou se mýt nádrže, proplachovat písek a tisíc dalších otročin. ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.06.2015 06:00 R Muž Mrakoplash [1776] Re: Danila
Že prej kdyby se hodila pomocná ruka, máte se ozvat :-) ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.06.2015 21:21 Žena Danila [4489] - Sumci
Fotka k příspěvku Už se to blíží a mně začíná být špatně od žaludku smich Nervy tečou ano
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   02.06.2015 11:20 Žena Danila [4489] - Sumci
Termín: od středy 24. června od 09 : 00 do neděle 28.června 2015 do 16:00, Místo: Botanická zahrada Univerzity Karlovy, Na Slupi 16, 120 00 Praha 2
26. 6. Noční prohlídka (21-23 hod.)
Jako tradičně halani, jinak to nejlepší, co umí čeští akvaristé včetně ZOO Braník a spol. hop

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   09.04.2015 19:32 R Muž vaclav [14609] - Echinodory + stonkové rostliny
Výstava se koná 24.06.2015 (středa) - 28.06.2015 (neděle) rybicky.net/akce/1679

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.03.2015 23:28 ondrejD Re: robo111
zrejme sem mel vice zduraznit, ze jde o oficialni datum.. - samozrejme by mne nenapadlo psat sem neco, co neni oficialni.. - no ale to uz je jedno, verme, ze se akce i letos podari :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.03.2015 22:00 robo111 Re: Danila
Ďakujem za informáciu - určite potešila viacerých hop
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.03.2015 14:20 Žena Danila [4489] - Sumci
Odkaz na článek s výběrem "špeků" od RNDr. Jaroslava Hofmanna www.aquatab.net/…

Odkaz na Půlpyho galerii: pulpy.rajce.idnes.cz/…

pulpy.rajce.idnes.cz/…

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   29.03.2015 14:11 Žena Danila [4489] - SumciRe: robo111
Výstava bude:-) Jako vždy v Botanické zahradě Přírodovědecké fakulty, Na Slupi 16, Praha 2 - Albertov, pod Karlovým náměstím.
Termín 24.června až 28.června.
Letos jako tradičně Mezinárodní výstava halančíků a v obecné části bude také na co hledět...Účast stejně jako loni slíbily akvaristické spolky napříč republikou,chovatelé a nadšenci. Podrobnější info bude už brzy spuštěno na stránkách výstavy www.akvapraha.cz.
Na přípravě výstavy se pracuje už od února, tak doufám, že všechno dopadne jak má a výstava bude minimálně tak povedená, jako loni. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.03.2015 11:54 Muž GAGAL [452] - HalančíciRe: robo111
Vyčkejte chlapi reklamu tak nějak neřeší ?:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.03.2015 10:55 robo111 Re: ondrejD
ten termin som nasiel aj ja - len nikde v oficialnych zdrojoch - t.j. od organizatora
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.03.2015 23:45 ondrejD Re: robo111
Zdravím - já mám v diáři poznačeno 24 - 28/6.)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.03.2015 14:41 robo111 Re: GAGAL
Ja som zas našiel odkaz v súvislosti s touto výstavou myslím na AKVA PRAHA 2015 - ta je tuším koncom júna.

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.03.2015 14:25 Muž GAGAL [452] - HalančíciRe: robo111
Halančíci by měli být v půli června pokud vím.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.03.2015 13:20 robo111 Re: vlk9
Tu by pomohol dáky konkrétny dátum, a tiež či sa to vôbec bude konať. Navyše myslím že sa to už dnes musí vedieť - treba mať zabezpečených vystavovateľov, riešiť priestory...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.03.2015 09:17 Muž vlk9 [296] - HalančíciRe: robo111
Snad by mela byt v druhe polovine cervna, co jsem zaslechl, ale snad se ozvou odpovednejsi
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.03.2015 09:04 robo111
Tento rok sa bude konať výstava tohto druhu? Dako som nič nevygoolal.
Vyzkoušejte

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 11   03.07.2014 19:45 Muž půlpy [2131] Re: půlpy
Tak konečně slíbené fotky z 11.Mezinárodní výstavy halančíků
pulpy.rajce.idnes.cz/… pivo ahoj

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.06.2014 19:49 BeryKamerunec Re: půlpy
No snad ještě chvíli vydržíme. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.06.2014 17:38 amrtin Re: půlpy
Já osobně moc děkuji za fotečky,když už jsem se nemohl zůčastnit potlesk palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.06.2014 17:37 R Muž rak [963] - Raci, krabi, krevetkyRe: půlpy
Ano, opravdu super fotky.Díky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.06.2014 17:29 Muž MonterMonty [2431] - AmerikaRe: půlpy
Parádní fotky Půlpy , však ses u toho pěkně zapotil :) potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   25.06.2014 17:17 R Muž rak [963] - Raci, krabi, krevetkyRe: Danila
Největší díky tobě Dášo a Zikoušovi ,vy jste ty hnací osoby co vše tak zorganizovaly .Ještě jednou dík.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 24   25.06.2014 16:00 Muž půlpy [2131]
Fotky jsem pro velký počet rozdělil na dvě skupiny: Výstava AKVA PRAHA a Mezinárodní výstava halančíků a tady je první várka:
pulpy.rajce.idnes.cz/…#
milovníci Halančíků musí ještě trošku počkat
pivo
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.06.2014 22:40 Vája Re: Danila
Tak to gratuluji a přeji hodně štěstí dále. Líbilo se mi to.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 27   24.06.2014 21:22 Žena Danila [4489] - SumciRe: Vája
Vája napsal: . Je tady krásně vidět, jak každý kope za svůj tým. .... A tak mě napadá, jak krásné by to byly výstavy, kdyby se všichni dali dohromady.... "

A to je přesně to, co se na letošní výstavě stalo a těší mě to víc, než cokoli jiného.Protože na téhle výstavě spojili své síly:

Česká halančíkářská společnost - fundus velkých nádrží, propagace,organizace,mezinárodka halanů a dřina a dřina.
Karel Bruckler - dělal úplně všechno až do bezvědomí
AkvaTera Rychnov nad Kněžnou - parta pomocníků včetně velitelů,zapůjčení osvětlení
AKVATERA České Budějovice - ryby,velké díky předsedkyni Aleně Mocové za dřinu, pomoc a za ty rohlíky:-)
UACR Žďár nad Sázavou - Zdeněk Dočekal - díky za ryby a za všechno
Akvárium zal. 1899 - zapůjčení fundusu - stojanů a nádrží
Český cichlid klub - zastoupený RAPem - dřina
Vivárium Mělník - zařízení nádrží + morální podpora a cenné rady
Rybicky.net - propagace,dřina a dřina - Vaaclav,PADA,RAP, Moucha, Ivoš, Tereza, Rex
Aquapage.cz - Linda - dřina a dřina
Akvarista.cz - propagace
Český klub chovatelů raků - raci
Krokodýlí ZOO Protivín - zapůjčení krokouška:-)
Václav Hořánek - akvarijní rostliny
Venca Koblasa a Jirka Sýkora - práce všeho druhu + ostraha
Pan Kalina - zapůjčení želvy Krasomily
Parta s africkými cichlidami - Jiří Pečínka, Marian Ferencz a spol. - nádrže s afrikou
JUDr. Filip Svoboda - zapůjčení velkých cichlid - díky za důvěru v nás vloženou
Jazyková škola Skřivánek - díky za piraně a důvěru
RNDr. Jaroslav Hofmann - fotky, podpora a rady.

Pokud jsem na někoho zapomněla, omlouvám se.

Děkujeme.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   24.06.2014 16:38 Vája
Hm, nic nového pod sluncem. Je tady krásně vidět, jak každý kope za svůj tým. Asi to tam v Praze nemáte jednoduché, ale ono to jinde, bohužel, není o moc lepší. A tak mě napadá, jak krásné by to byly výstavy, kdyby se všichni dali dohromady....
Aneb, jak praví klasik: "Každá práce je nám platná, pracuješ-li poctivě.."
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 12   24.06.2014 12:08 Muž AG [99]
Chtěl bych tu připomenout situaci z loňského roku, kdy jsme se dva týdny před předpokládaným termínem výstavy dozvěděli že žádná nebude a vypadalo to že v botance nikdo žádnou další nezorganizuje. V té souvisloti oceňuji odvahu ZOO Bráník a halančíkářů se do organizace něčeho takového vůbec pustit.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.06.2014 10:46 Žena Raviolka [2154] Re: LiborSprysl
LiborSprysl napsal: Markéto, ale Jarda bezpochyby nikoho z minulosti "nesundával"...Spíš je rovnou sundal, jak jinak si vyložit to, co napsal. "Poprvé po dlouhé době", "poprvé od konce 90. let". Opakuju, zřejmě se míjíme ve vnímání toho, co jsou to ty opravdu zajímavé ryby. A nebo nakolik je důležité, že jsou některé druhy vystavené vůbec poprvé... tak jde o to, aby se to líbilo laikům a rodinám, nebo o fajnšmekry? Pokud jde o ty speciálky, tak si pamatuju z výstav ryby, které nebyly ani živorodky, ani halani, ani terčovci... např. velké cichlidy a sumci, pro lidi dost viditelná záležitost. Ta kolekce od ČLA byla dost povedená a bezobratlé už jsem vychválila (a udělám to ráda pokaždé, když přijde řeč na pražské výstavy).
A jak už jsem zmínila, prakticky stejný koncept výstavy už tu také byl - hodnotím z pohledu návštěvníka, že se to třeba organizovalo jinak nevím a neřeším, protože to viditelné není. I tenkrát bylo k vidění dost "opravdu zajímavých ryb" a navíc i akvárií. Kde je ten průlom? Čím zrovna tato výstava vynikla?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.06.2014 07:54 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetkyRe: LiborSprysl
no vzhledem k tomu, ze bezne vstupné do skleníku činí 55kc, tak to navyšení je dost malé
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   24.06.2014 05:19 Muž LiborSprysl [9015] Re: Raviolka
Markéto, ale Jarda bezpochyby nikoho z minulosti "nesundával"...ale jak jsi správně poznamenala, "botanické" byly víceméně speciálkami na živorodky a halany, terče a skaláry...+ doplňky, které táhly už jen fakt fajnšmekry. To není o práci, tu měli oba pořadatelé zhruba stejnou, ale o spektru. Ono osm pětek na hlavu není zrovna málo, a když už takový akvarista vytáhne rodinu, která s ním útrpně sdílí jeho koníček, protože má z nádrže bytovou dekoraci, pak chce vidět něco jiného než jen "kachny,kachny,kachny" ...oko,oko,oko,halan,halan,halan (a to pominu často krčící se v koutku, protože ho právě někdo před chvíli vylil do nádrže)....terčovec červený,žlutý,modrý...pořád terčovec, jej změna skalár,skalár,skalár....nebo ty ne moc barevné rybky, jako jsou divoké živorodky. A Praha je citlivé pole...Já je znám ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.06.2014 19:20 Muž MartinH [142] - L144 závojRe: romant
Já osobně jsem jen něco proběhnul, někde se zastavil a pozoroval, dobře jsem si popovídal a odešel po pár honinách spokojen. Musím se ale přiznat, že jsem byl překvapený absencí krevet a sumců. Čekal jsem že shlédnu větší množství L-sumců, třeba budu mít štěstí příště. Ale i tak se mi tam líbilo.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   23.06.2014 18:58 R Muž romant [27987]
Myslím si, že co člověk to názor a to je dobře. ;-) Je to zde rozděleno tak nějak na ty kteří tu možnost se na té či oné výstavě spolupodílet mají(měli) a vědí, že to jaký je výsledek, jenž je skouknut a podroben kritice, je mnohdy až neskutečně závislý na odhodlání a zabejčelosti těch, co se do toho pustí a na ty kteří příjdou, vomrknou, kolikrát proběhnou tempem dobovým a řeknou "hmm, mohlo toho bejt víc". Ovšem existuje i další skupina těch, kteří mají zájem, před nádržema sertvají delší čas, všechno prozkumají a uznale pokývou hlavou a berou daný podnik, jenž navštíví se vším dobrým i špatným a to co se za tím skrývá práce jenom tuší. palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   23.06.2014 18:55 R Muž vaclav [14609] - Echinodory + stonkové rostliny
Za necelé tři dny žádný velký zázrak postavit moc nejde. Mě se ale zatím líbila každá výstava. Dvě už jsem pomáhal stavět a když jsem v pondělí v 9.30. přišel do skleníku a ten byl ještě plný kaktusů, moc jsem nevěřil že to takhle dobře dopadne. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.06.2014 18:46 Muž svfilip [42] - Velké cihlidy Jižní Ameriky
Všechno by mohlo být lepší, otázkou je, co konkrétního každý z nás pro zlepšení udělal.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 16   23.06.2014 18:39 Muž PaDa [6073] - mřenky a sumciRe: Raviolka
nevidím osobně důvod veřejně výstavy kritizovat a srovnávat, pokud je člověk jakkoliv osobně zaujatý
To s tebou plně souhlasím. A asi to platí, i když osobně zaujatý není...
Každá taková výstava je originál vyrostlý z různě daných podmínek v místě a v čase. Buďme rádi za každou, která se (zatím ještě) uskuteční ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.06.2014 18:32 R Muž vaclav [14609] - Echinodory + stonkové rostliny
Fotky z předcházejících velkých výstav (2010 - 2014)najdete u mě v profilu. (Až dole) rybicky.net/profil/23687
Když jsem chodil do horního skleníku na živorodky, neměl jsem ještě fotoaparát. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 8   23.06.2014 17:17 Žena Raviolka [2154] Re: rudolf
rudolf napsal: Pokud někdo váhá, zda navštívit pražskou výstavu, může si pro inspiraci prohlédnout některé z vystavených ryb zde:
www.aquatab.net/…
Jaroslav Hofmann

rudolf napsal:
Praha se poprvé od konce 90. let minulého století dočkala výstavy, jakou si nejen pražští akvaristé zaslouží.
...
K výjimečné barevné i tvarové kráse a rozmanitosti halančíků, kteří však i přes to zůstávají poněkud vyhraněnou skupinou ryb, již laičtí návštěvníci příliš neocení, se poprvé po dlouhé době přidala přehlídka opravdu zajímavých ryb z jiných systematických skupin doplněná ukázkami některých vodních bezobratlých, ale dokonce i krokodýlem, kajmankou nebo axolotly.

Budu upřímná - žasnu, nevěřím a nesouhlasím. Za posledních 10 let si pamatuju skleník zaplněný laiky, kteří obdivovali barevné a/nebo velké ryby – od šlechtěných živorodek po terčovce. Pro fajnšmekry pak vysoce zajímavé tématické kolekce divokých živorodek, labyrintek, bezobratlých (jejich rozsáhlou kolekci i s popisky považuju za opravdu unikátní záležitost). Vybavuju si ty natěšené tváře, když jsme mohli osobně potkat Heiko Blehera... to byla událost. Pamatuju si i jak jsme si pochvalovali, že nový koncept (kdy akvária založili mj. ZOO Braník, Vivárium, ale tenkrát i nepřehlédnutelný Adam Votava) přinesl změnu a pestrost.

Připouštím nicméně, že paměť bývá ošidná, a nevidím osobně důvod veřejně výstavy kritizovat a srovnávat, pokud je člověk jakkoliv osobně zaujatý. Což jsme i my všichni, kteří jsme k pořádání výstav nějak "přičuchli" a pár kapek potu u toho ztratili. Takže jen takto:

Výše citované věty mi připadají nefér vůči všem lidem, kteří se podíleli na předchozích pražských výstavách "od konce 90. let minulého století" a teď se dozvídají, že to za tu námahu nestálo, protože včera ukončená výstava jejich výsledky strčila do kapsy, ba dokonce snad i zostudila. Ono je ale vysoce subjektivní, které jsou to ty "opravdu zajímavé ryby"... jinak si takové hodnocení neumím vysvětlit.

Jiný názor samozřejmě plně respektuju, jen jsem chtěla nesměle pípnout, že v mých očích tedy takový kvalitativní skok nenastal. Možná jsem jediná, možná se tu strhne divoká diskuse - netuším a rozhodně nechci vyvolávat hádky.

Každopádně organizátorům výstavy a všem lidem, kteří se jakkoliv zapojili, vyjadřuju velké díky a obdiv.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   23.06.2014 00:23 Žena drvi [2894]
Vystavu jsme navstivili v sobotu, moc se nam libila. Diky moc poradatelum palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 18   22.06.2014 22:36 R Muž vaclav [14609] - Echinodory + stonkové rostliny
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   22.06.2014 22:23 Vája
Ahoj - já to znám ze své práce. Když uděláme něco blbě, každý nám to hned omlátí o hlavu. Když je něco dobře, pochvaly se člověk nedočká. Tak ani já nebudu líný a poděkuji všem za moc vydařenou akci.
Byl jsem mile překvapen - před některými akva Bráníku a Vivária jsem strávil dlouhé chvíle, byla opravdu moc pěkně udělaná. A ryby? Možná v menším množství než na jiných výstavách, ale ve výborné kondici a kvalitě, navíc i druhově velmi zajímavé. Díky za hezký zážitek
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   22.06.2014 21:31 Muž ivo1339 [161] - AmerikaRe: rudolf
Pan J. H. ve svém článku napsal a vydal:
Následující výběr fotografií vystavených ryb je možno brát i jako pozvánku na příští výstavu AKVA PRAHA 2015

Vydáno během probíhající akce, trošku brzo, nemyslíte?

A zcela vážně, poprvé jsem vystavoval na Okresní výstavě ČSCH v Havířově v roce 1980 (spolu s manž. Čupovými, Pergnerem, Polcerem, Balhárem...), pak v Karviné, Orlovou už jsem automaticky bral jako člen výstavního výboru... Spousta práce (papírové a i té fyzické a do noci a ve finále do rána. Výstava byla 5 dní a pak se balilo a uklízelo nonstop).
Taky se našli škarohlídi, když jsme dostali v bufetu kafe "zdarma".
Cením si práce všech těchto upocených obětavců a nadupané vševědoucí primitivy hledající chyby na práci druhých nesekýruji, přehlížím je. Na to nemám ani čas, ani energii.
Úžasný prostor pro výstavu pojatou už pravidelně tak nějak jinak a úžasně využitá možnost denního světla; žádné zkreslující trichromatické zářivky s RA<80 nebo LEDky, které vám z terče Wattleye udělají monstrum s červenou neonovou kresbou...
Blahopřeji! potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   22.06.2014 18:09 Muž Aforte [533] - RostlinyRe: vaaclav
Super foto. palec Hezké nádrže. Některá ta výstavní akvária by mohl závidět leckterý akvarista. Škoda, že jsem tam nemohl být. Vypadá to opravdu pěkně. Ve většině akvárií plno rostlin. Prostě pravý příklad. To že se do nějakého akvária z takového množství nádrží dostane nemoc, je normální. Nemoci jsou nevyhnutelné. I při výborných podmínkách může přijít nějaká nemoc. Zrovna krupička není až tak závazná a dá se né moc těžce léčit. Ve své podstatě může být i velmi dekorativní. stydim :-D

Všem lidem, kteří se kolem toho točili a řešily co, jak, kde, kdy patří i mé velké díky. Bez toho bych se nemohl podívat na tak super fotky ještě parádnější akce.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.06.2014 16:02 RAP Re: rudolf
Fotka k příspěvku Barva ryb hodně záleží na prostředí, teda těch na výstavě. V mém akva většinou vypadaly viz obrázek.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   22.06.2014 15:17 Muž LiborSprysl [9015] Re: Gladilaf
Zběsilé reakce kritiků se objevují po každé velké akci...Rychnov,Hradec,Úvaly...konečně Pražák, který si je vědom toho, že nebýt branických, tak z mapy zmizela další výstava potlesk ...Pamatujete si loňský rok vy vyšťarovači? ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   22.06.2014 14:59 Gladilaf – poděkování
Mockrát děkujeme všem, kdo se podíleli na výstavě, byli jsme na noční prohlídce a moc se nám líbila - mně, manželce i našemu prckovi. potlesk palec ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 18   22.06.2014 12:58 R Muž vaclav [14609] - Echinodory + stonkové rostliny

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... 6

Zpět na obsah sekce Ostatní • Zobrazeno 11280x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/19409-vystava-akvapraha-a-mezinarodni-vystava-halanciku-2015?od=171