Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Burza Pardubice

 

NápovědaFórum » Obchody » Burzy 

Přejít na předchozí stránkuPřejít na další stránku   1  
Burza Pardubice
Zoo Panda Pardubice

AKVATERAFLORA.cz

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   24.10.2013 07:11 Muž dimmur [283] Re: atzservis
super zprava, posledne jsem ale zive koretky nikde nezahlidl, nyni budu pozornejsi....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.10.2013 06:48 R Muž romant [27981] Re: atzservis
Tak vona ta úroveň nakonec bude stoupat. ;-) palec ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 9   23.10.2013 22:16 atzservis Re: dimmur
Na posledních trzích v Pardubicích měli živé krmení minimálně tři prodejci. Nítěnky, patentky,koretry, malé sáčky blechy, artemie, roupice, prach atd. V listopadu by měl dokonce každý návštěvnik trhů dostat jako bonus tento malý sáček s živým krmením. (bez záruky) potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.10.2013 19:59 Muž dimmur [283] – zive krmeni
bude na dalsi burze nejake zive krmeni? napriklad zive koretky?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.10.2013 17:14 radim Re: pitris65
rostliny nevim no...ty nějak nesleduju, protože mi je panaci vždy sežerou :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.10.2013 17:10 Muž pitris65 [9] Re: radim
U Intersparu jsem byl někdy začátkem září nebo koncem srpna,ale pěkný kytky žádný.Ani nádrž na ně nebyla čistá.Rostlinky tam jen živořily.Nevím jak je to teď.Naproti tomu v Globusu měli docela dobrý výěr i stav.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 10   14.10.2013 18:09 atzservis – AKVA TERA FLORA - TRHY ... PARDUBICE
Fotka k příspěvku Dobrý den, chtěl bych poděkovat zhruba třiceti prodejcům a vice než čtyřem stovkám návštěvníků za účast na nové akvarijní a terarijní prodejní akci v Pardubicích.
Především mě však dovolte poděkovat šedesáti dětským návštěvníkům za namalování
obrázku našeho "klauna". Příště tuto dětskou soutěž ještě rozšíříme a po skončení celé akce vylosujeme jednoho dětského návštěvníka - lépe řečeno vylosujeme jeho namalovaný
obrázek a vítěz obdrží opravdu hodnotnou chovatelskou cenu (dárek). Ještě mě dovolte Vás pozvat na prosincovou akci (21. prosince), kde se uskuteční přednáška Ing. Miloše Kroupy -Chováme želvu ... s možností zakoupit želvičku opravdu těsně před vánočními svátky.
Hezký den Zdeněk Friml
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   14.10.2013 13:58 Muž dimmur [283] Re: romant
nedostal jsem potvrzeni, mate pravdu, take jsem mel vetsi ocekavani a ta se nenaplnila...timto bych to cele uzavrel...pred vanoci se pojedu podivat zase ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.10.2013 13:55 R Muž romant [27981] Re: dimmur
Jenom jedna technická. Když jsi se před burzou dotazoval na otíky a nikdo s neozval, tak ta pravděpodobnost, že tam s nima nikdo nebude je vcelku velká, ono se tyhle stránky hojně čtou i mezi prodejci a hlásí se. Taková je moje zkušenost. Burzám nejen kolem komína zdar. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.10.2013 13:27 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: dimmur
Doufám, že tady na fóru člověk může napsat i odlišný názor, i když je pozitivní, aby se jím někdo necítil dotčen a uražen smich Zasměj se trochu, chlape. Venku je tak nádherně, život je krásný, trošku si ho užij.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.10.2013 13:10 Muž dimmur [283]
doufam, ze clovek muze na forum napsat vlastni nazor, byt neni uplne pozitivni, aby ho vsichni nesjeli? nebo se zde musi psat jen a jen pozitivne? hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   14.10.2013 12:37 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: KarlosS
Jsme. Kvalitní burzy v Bratislavě, Brně, Jihlavě, Kroměříži, Pardubicích, Olomouci, Ostravě.... všechno okolo komína. Jsme zmlsaní a spousta z nás si neuvědomuje, co tu máme...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.10.2013 12:01 radim Re: dimmur
v globusu a u intersparu ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.10.2013 12:00 Muž dimmur [283] Re: radim
a kde v Pcich maji siamky a otiky?
jinak to byl muj osobni dojem z te akce, nekdo to vidi uplne jinak ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   14.10.2013 11:52 radim Re: dimmur
Pokud se ti nikdo neozval že tam budou, tak nechápu tvé zklamání..kdyby to bylo naopak a nepřivezli ti je, pak by to bylo pochopitelné. Jinak teda ty siamky a otíci se prodávají běžně. Přímo v Pardubicích jsou dva obchody kde je mají bez malých pauz pořád.
Na první burze zas mně trochu vadilo, že nebyli k dostání kořeny, které na burzách bývají znatelně levnější než např v Hornbachu... no vykompenzoval jsem si své "zklamání" nákupem levnějšího krmení. Vnímat to nějak černobíle nemá smysl. Chtělo by to spíš co nejvíc tuhle akci šířit do okolí, prorože jak píše Libor čím víc lidí bude chodit, tím to bude pro podejce atraktivnější :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.10.2013 11:12 Muž dimmur [283] Re: radim
nezapominam, ze se to zkousi, ale kdyz neco shanis a ono to tam neni, tak bys jen jezdil, abys burzu podporoval, promin, ale ja ne....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   14.10.2013 10:14 Muž KarlosS [1219] - labyrintky, halančíci, krevetky, rostliny
U nás v Karlových Varech máme burzu o max. cca 10 prodejcích (a to veškerého zvířectva), lidi se začínají učit chodit a jak jsme za to rádi potlesk Hlavně že si pokecáme:-)
Jiná nejbližší je až v Plzni. Jestli vy tam na východě nejste moc rozmazlení :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 12   14.10.2013 09:57 radim Re: dimmur
S takovým přístupem to opravdu nebude fungovat... nezapomeň, že to je nové a zkouší se to. 50,- není moc
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.10.2013 09:48 Muž dimmur [283] Re: malyLibor
to mas sice pravdu, ale ja musim mit duvod tam jet, nyni jsem jel hlavne ze zvedavosti a neco malo jsem shanel a nesehnal. Me je jasne, ze prodejce pojede tam, kde proda a proto nema prilis cenu delat burzu v Pardubicich, pokud to bude tak, jako ted....vstupne 50 Kc mi prislo za to malo dost penez.....uvidime jestli se to pohne, ale podle me to zkonci....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 12   14.10.2013 09:33 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: dimmur
No, ono je to asi takto - v naší východní polovině republiky je už přeburzováno. A prodejci jsou taky jen lidi. Taky si vybírají, kam pojedou. Vezmi si to ze svého pohledu - kam by jsi jel ty, kdybys tomu měl věnovat volnou sobotu nebo neděli - tam, kde je pár lidí, kteří nadávají na malý sortiment, nebo tam, kde je 3.000 lidí nažhavených na přednášky, na to, že se potkají se svými známými a že nakoupí pro své miláčky?
Pokud na tu vaši burzu nebudou chodit kupující, nebudou tam jezdit ani prodejci. Pro každého prodejce jsou to nemalé finanční náklady a spousta času, který tím stráví, aniž by měl jistotu, že se mu to vrátí. Pořadatel akce nijak nemůže ovlivnit, kolik na burzu přijede prodejců. Jediní, kdo to může ovlivnit, jste vy, kdo bydlíte v okolí, a to tím, že přijdete na burzu něco si koupit.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.10.2013 08:33 Muž dimmur [283] Re: Kuca
co se tyka akvaristiky, tak uprimne nic moc....cekal jsem vetsi vyber....priste si to necham uteci take a uvidim jestli se podivam jeste pred vanoci....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.10.2013 08:28 Muž Kuca [43] - Cichlidy
Já zase slyšel ,že to bylo o dost lepší než poprvé.
Bohužel jsem burzu nestihl ,ale příští měsíc si ji nechám utéct :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.10.2013 07:33 Muž dimmur [283] – hodnoceni
Tak jsem byl docela zklaman, clovek se tesil a ono nic moc.....shanel jsem otiky a Crossocheilus siamensis a nebylo....navic na muj vkus maly vyber uplne vseho, skoda...

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.10.2013 13:33 Muž Kuca [43] - Cichlidy
Budou k mání Crossocheilus siamensis ?
Děkuji za info.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.10.2013 08:17 atzservis – AKVA TERA FLORA - TRHY ... PARDUBICE
Fotka k příspěvku ZVEME VŠECHNY PRODEJCE – NÁVŠTĚVNÍKY NA NOVÉ AKVA TERA FLORA – TRHY
akvarijní ryby, terarijní zvířata, bezobratlí, živý a preparovaný hmyz,
drobní savci, tropické rostliny, živé a neživé krmivo, přírodniny,
chovatelské potřeby, entomologické pomůcky, odborná literatura
KDE: PARDUBICE – ABC KLUB, ŠTOLBOVA 2665
TERMÍNY: 12. ŘÍJNA, 2. LISTOPADU, 21. PROSINCE 2013
ČAS: PRODEJCI OD 7.00 HODIN ... NAKUPUJÍCÍ 9.00 - 12.00 HODIN
VOLEJTE J. CHMELAŘ, tel.: 602 353 785
Z. FRIML, tel.: 603 308 207 mailto:akvarium-terarium@email.cz
www.akvateraflora.cz
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.10.2013 07:09 Muž dimmur [283] Re: atzservis
a co ty otiky, priveze nekdo?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.10.2013 20:38 atzservis Re: blegon
Loricarky možná přiveze pan Ešpandr, pancéřnířky jsem tam minule nějaké viděl.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.10.2013 18:25 Muž blegon [152] - Jihoamerické cichlidy hlavně Perleťovky.
Nemá náhodou někdo možnost přivést nějaké Loricarie nebo nějaké krunýřovce rodu Sturisoma.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.10.2013 14:16 Muž pitris65 [9] – Poptávka
Přiveze prosím někdo šnečky Clithony? A Otíky (Otocinclus affinis ,vittatus,macrospilus)?Díky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.10.2013 09:54 Muž dimmur [283] – pancerniky
Budou k dostani na burze v sobotu pancernicci? diky
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.10.2013 21:18 atzservis – AKVA TERA FLORA - TRHY ... PARDUBICE
Fotka k příspěvku ZVEME VŠECHNY PRODEJCE – NÁVŠTĚVNÍKY NA NOVÉ AKVA TERA FLORA – TRHY
akvarijní ryby, terarijní zvířata, bezobratlí, živý a preparovaný hmyz,
drobní savci, tropické rostliny, živé a neživé krmivo, přírodniny,
chovatelské potřeby, entomologické pomůcky, odborná literatura
KDE: PARDUBICE – ABC KLUB, ŠTOLBOVA 2665
TERMÍNY: 12. ŘÍJNA, 2. LISTOPADU, 21. PROSINCE 2013
ČAS: PRODEJCI OD 7.00 HODIN ... NAKUPUJÍCÍ 9.00 - 12.00 HODIN
VOLEJTE J. CHMELAŘ, tel.: 602 353 785
Z. FRIML, tel.: 603 308 207 mailto:akvarium-terarium@email.cz
www.akvateraflora.cz
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.09.2013 14:02 Muž pitris65 [9] – Burza
Já tam byl okolo 9.45.Kytek ještě dost,ale přebrané-přesto bylo z čeho vybrat a vybral jsem Anubiasy pro které jsem jel.Rybiček spousta druhů-jen ne Otíci co jsem sháněl.Burza se líbila i dětem(6+12).Byli nadšené z myší,brouků.velkých šneků,krabů...Největší ohlas ale měly ještěrky a pavouci.Objevili se tam i ježci z Afriky.Už se těší na další. potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   19.09.2013 18:39 Žena glumča [424] - Labyrintky
Já jsem na burze byla někdy po 9h,rostlin,ryb a hlavně živýho krmení (pro který jsem jela) dostatek.Zvládla jsem to i s dvěma špuntama,zase takovej nával tam nebyl."Pochovala" jsem si taky agamu vousatou,málem jsme si odvezly hejno neonek hmm a hrozně se nám líbili obří šneci prchající z misek.Staršímu prckovi se tam moc líbilo a o ničem jiným půl dne nemluvila.Jsem ráda,že i v Pardubkách se burza objevila.
Díky potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   19.09.2013 12:15 Žena Kytka [2146] Re: dzejkob
Chodit v deset na burzu, která je od osmi nebo od devíti?
U nás začínají burzy v půl deváté, jsou jen do jedenácti a ze zkušenosti můžu říct, že už v devět jsou nejzajímavější kytky pryč, v deset je jich tak půlka.
Holt když něco chceš, nezbývá ti, než vstát zavčas ;-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 8   16.09.2013 09:40 R Muž romant [27981] Re: Kuca
Aby nevznikal nějaký mylný dojem. Nejsem organizátorem této burzy, nicméně její organizátory znám a i do zákulisí obdobných akcí jsem měl tu čest nahlédnout, tak proto se k tomu snad dokáži vyjádřit a vysvětlit tazateli jeho výtky. Kdo chce vědět, dozví se, kdo chce chápat snad pochopí. X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   16.09.2013 09:35 Muž Kuca [43] - CichlidyRe: romant
Některým lidem to prostě nemá cenu vysvětlovat.
Byla to moje první taková akce v Pardubicích a velice mě překvapila.
Jen tak dále.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   16.09.2013 09:24 R Muž romant [27981] Re: dzejkob
Prázdný stoly? No bodejť, byla to první akce v Pardubicích po dlouhý době, však ono se prodejci naučí. V 10 hodin vyprodaný kytky? Inu to bude chtít příště přijít dříve, ostatně jako na většinu akcí obdobného druhu, to se prostě stává, opět výzva pro prodejce, když byl zájem, aby se příště polepšili. Však oni se tyhle diskuse čtou. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.09.2013 09:16 dzejkob
S pritelkyni to uz mame za 100kc to bych musel menit rybi stado aby se to vyplatilo a to nepocitam pulku volnych stolu... hele nechci nikoho pomlouvat chapu ze vsechno stoji cas a kacky a hlavne starosti, ale mam na to jiny nazor sorry. Chtel jsem hlavne kvetinky nevim jestli 10:00 bylo uz vyprodano ale nebylo tam nic...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.09.2013 21:51 radim Re: Jaffi
ty jsem tam neviděl...
bylo tam barco :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   15.09.2013 21:50 R Muž romant [27981] Re: dzejkob
A co se Ti na tom nezdá? Na jednom nákupu ryb to máš zpátky to je fér, řekl bych. Pořádal jsi někdy takovou akci?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.09.2013 21:50 radim Re: dzejkob
tvoje otázka je jako vtip?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.09.2013 21:48 dzejkob
to vstupne 50 kc to je jako vtip?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.09.2013 14:24 R Muž romant [27981] Re: marťas2
Modrej rámeček hned nahoře. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.09.2013 13:32 marťas2
Dobrý den, chtěl bych se zeptat kdy budou další trhy ? (říjen)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.09.2013 13:31 Žena Jaffi [91] Re: radim
Co všechno se dalo pořídit? A hlavně z ryb? Sličenky někdo měl?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.09.2013 13:03 radim
no my jsme málem domů vezli ježka :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.09.2013 10:19 Muž Kuca [43] - CichlidyRe: radim
Přesně takovou smich
Sestra ji hned musela pochovat :-D
Jejich koupi plánuji už 2 roky a teď je na to ta pravá chvíle :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.09.2013 09:12 radim Re: Kuca
Fotka k příspěvku třeba pro takovou? :-)
taky jsem byl spokojený a o pár stovek chudší :-D ale abych to byl já brblající, tak mi tam chyběli kořeny ke koupi hmm
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.09.2013 07:38 Muž Kuca [43] - CichlidyRe: Mrakoplash
Já ano.
Splnilo to moje očekávání.
Peněženka zase pár kilo zhubla :-D
V listopadu jedu znovu ,ale tentokrát pro trio agam vousatých.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.09.2013 07:25 R Muž Mrakoplash [1776]
Tak jak burza, byl jste se někdo podívat ?


+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... 3 4

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 5129x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/18853-burza-pardubice?od=98