Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Kam na živé krmení - Uherské Hradiště a okolí

 

NápovědaFórum » Krmení » Živé krmení 

Kam na živé krmení - Uherské Hradiště a okolí
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.05.2013 20:10 Muž Kryštof [314] - AmerikaRe: Lug89
Já chodívám jen na plankton do veselí ;) ale ten mají všude, taky by mě to zajímalo, uživatel Grizzli chodívá na slepé rameno na komáry ale musel by jste ho kontaktovat, dokonce je i online ;)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.05.2013 14:20 Lug89 – Kam na živé krmení (okolí Uherského Hradiště)
Zdravím, je tu nekdo kdo jezdí na nitěnky do potoků,tůněk atd... okolí UH ?? Jezdil jsem hodně dlouho na jedno místo, ale už tam nejsou, asi to bude tím že spustili čističku ;-) máte nekdo nejaké místo?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.10.2012 11:46 Žena Eva_R [365] - ObojživelníciRe: Paťa
Fotka k příspěvku Ahoj, teď už je asi pozdě, ale jestli máš zahradu nebo třeba balkón, můžeš od jara zkusit sám chovat krmení :) Mám na terase 90 l maltovník, z něj lovim černé komáří larvy, vodní blechy a teď mám nejvíc červených patentek. Jinak Zlín je daleko, tam neporadím.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.10.2012 10:23 Paťa – živí krmení Zlín
Ahojte, hľadám možnosť pravidelného odkupu živého krmenia v Zlíne (pre halančíkov). Neviete o niečom? Vďaka. Paťa

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Krmení • Zobrazeno 95x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/18794-kam-na-zive-krmeni-uherske-hradiste-a-okoli