Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Jak odstranit 3D pozadí

 

NápovědaFórum » Dekorace a dno » Pozadí 

Jak odstranit 3D pozadí
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.10.2015 10:24 sachlj Re: NASREDDIN
předpokládám, že ne epoxy..to by mě švihlo..zatím to není reálné..jen se ptám, mám v pácu jedno akva...jestli se podaří...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.10.2015 10:21 Muž NASREDDIN [1383] Re: sachlj
Záleží na tom, čím je přilepená.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.10.2015 10:18 sachlj
čím odstranit nalepenou břidlici? Jednak je to váha a jednak to ubírá místo pro ryby. Nebo je to na výměnu celé stěny ? Dá se to sundat s akváriem vcelku?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.10.2012 14:24 R Muž romant [27987] Re: Bin
Teď ty místa kde to bylo přilepený pořádně odmastit, bude to mít snahu nechávat mapy po tom silikonu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.10.2012 10:24 Muž Bin [144] - AmerikaRe: Žabka
je to na skle ;) a uz som to dal dole už dávam dole aj sklo, len rozmýšľam že ako jednoducho odstrániť silikón zo skla lebo to drzí jak fras
žiletka nebola ale lámací nožík to zvládol veľmi dobre
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.10.2012 07:20 Žena Žabka [387] Re: Bin
Ak je to na bioakvacite, nechápem, čo tu riešime...Proste to otrhaj, nie? :-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.10.2012 14:21 Muž Bin [144] - AmerikaRe: romant
Fotka k příspěvku no ono to 3dčko je spravené takže od zadnej steny tak 5-6cm na bioakvacit takže zadná stena je v poho len toto, pripájam obrázok (dúfam že bude dosť veľký)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   11.10.2012 13:54 R Muž romant [27987] Re: Bin
Mě ta rada výměny celý stěny skla mě příjde jako velmi praktická. Jednou jsem se takhle s 3D pozadím pracně mořil při dolování z akvária a zjištění bylo takové, že i když jsem to odtranil dočista, tak na skel stejně zůstaly mapy po tom, jak bylo to pozadí na housenky přilepený, takže stěny znehodnocená a stejně jsem to musel vypárat a přelepit, toť moje zkušenost s touto činností.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.10.2012 09:49 Muž Bin [144] - AmerikaRe: Johan
to neviem lebo ja som to pozadie nerobil, ja som sa len dostal k tomu akvárku
tak som ho bol pozrieť a je to pur-pena a na nej nalepene kamene a piesok
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   10.10.2012 23:17 Muž Johan [4945] - RostlinyRe: Bin
problém je že nieje na polystyréne ale na pevno na skle a tak chcem radu že čím poliať alebo čo spraviť aby som dal dole bez toho že by som pokazil sklo. To ale musíte napsat, z čeho to pozadí je a čím je přilepené. ;-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.10.2012 22:46 Muž Bin [144] - Amerika – Ako zničiť 3D pozadie
Ahojte, všetci tu dávate nápady ako ho spraviť čo je dobré a čo nie. Ja som sa dostal ale k tomu že by som potreboval jedno 3D pozadie zničiť lebo sa mi nepáči a problém je že nieje na polystyréne ale na pevno na skle a tak chcem radu že čím poliať alebo čo spraviť aby som dal dole bez toho že by som pokazil sklo. Predpokladám ale že nič také nieje, ale človek nikdy nevie.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.02.2009 19:41 Muž jajaapaja [174] Re: arnošt
Já bych ho zamaskoval vrbovou větvý nebo kořenem (tenkým)Ale to je na vás.Jinak jak radí ostatní ,žiletka to jistí.Umýt to ničím nejde.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.02.2009 14:56 Muž Killer88 [39] - CichlidyRe: Ivca
Já použil na odstranění lámací nůž. Vyndal jsem si z něj poue ten lámací břit a tím to postupně odnípal. Dá se taky použít struna, jestli se ovšem dokážeš pod pozadí dostat...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.02.2009 12:30 Muž romi [7] Re: Ivca
potiahnite tym spojom lajnu javskeho machu, nebude to tak bit do oci.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.02.2009 12:18 Muž arnošt [37] - RostlinyRe: Ivca
tak to chápu - a nepřemýšlela jste o tom, že by se to nechalo možná pomatlat nějakým lepidlema zamaskovat nalepením nějakých kamínků nebo tak něčeho? - ale já do toho nemám co mluvit - jen si tak přemýšlím.. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.02.2009 12:08 Ivca Re: arnošt
Protože je lepené ze 3 částí. A jeden spoj je skoro v prostředku, kde chci mít nižší rostliny, a tudíž jde vidět... A to se mi nelíbí....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.02.2009 11:34 Muž arnošt [37] - RostlinyRe: Ivca
proč ho chcete dávat pryč? jinak souhlas - žiletka to řeší a pozor na lepení akva...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.02.2009 11:31 Muž Mickey [6] Re: Ivca
Záleží jak je pozádí přílepený?Pokud jen bodama tak to pujde lehce..

Skusit opatrně odtrhnout a zbylej silikon odřezat žiletkou,bacha na spoje!!!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.02.2009 10:34 Ivca – odstranění pozadí
Dobrý den. Mám doma akvárium s 3D pozadím je přilepené (nejspíše silikonem) k zadímu sklu. Chtěla bych se zeptat, jak ho mám opatrně odstranit, aniž bych poškodila akvárium?

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Dekorace a dno • Zobrazeno 483x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/18201-jak-odstranit-3d-pozadi