Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Aquatera Olomouc

 

NápovědaFórum » Obchody » Burzy 

Přejít na předchozí stránku 13 Přejít na další stránku   1  
Aquatera Olomouc
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.02.2013 16:05 Žena petastastna [0]
no viíte,tady mají všichni pozitivní komentáře,stejně jako já a n terárkách si akorát stěžují :-/
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 8   02.02.2013 16:02 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: malyLibor
Přesně tohle znám z ostravské burzy. Člověk tam jde akorát na čumendu a pak přijde domů se spoustou naprosto nepostradatelných věcí a má průvan v peněžence. tone tone tone
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.02.2013 16:00 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: doklwnik
No, já se tam dnes dostal opravdu pozdě... takže jsem koupil například poslední mraženou artemii.... nicméně přesně tolik, kolik jsem jí chtěl. Spokojenost přenáramná... mražené koretry i buchanky, všechno mám... potlesk
A co fotečky? Budou?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   02.02.2013 15:55 Žena doklwnik [347] - HalančíciRe: malyLibor
Mi zas přijde, že tam bývá lidí víc a víc. Anebo rostou do výšky. :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   02.02.2013 15:21 Muž malyLibor [5371] - Asie
No, a jelikož se k tomu nikdo nemá, tak bych chtěl vynadat pořadatelům Aquatery v Olomouci. Zase jsem jel nakoupit jen mražené artemie a kromě nich jsem si opět dovezl spoustu dalších věcí. Prodejců tam znovu byla spousta, jak v akva tak v tera části, krásných rybek, zajímavých rostlinek a techniky, co hrdlo ráčí, krmení všelijakého spousty - dokonce jsem viděl nějaké speciální mražené krmení pro diskusi, a to hnedle asi 10 druhů, opravdu zajímavé. Takže lidi, jestli to takto půjde dál, tak já na ty vaše burzy přestanu jezdit, protože jsem tam zas utratil poslední peníze a teď nemám ani na chleba... :-D
A teď vážně. Bylo to vážně super a asi se to stává tradicí. Lidí se mi zdálo méně, což se vzhledem k počasí, datu a hodině, ve které jsem dorazil, dalo očekávat. Kromě skvělého sortimentu mne mile překvapilo rozšíření burzy o občerstvení s příjemnou obsluhou, takže jsem ani žízní tentokrát netrpěl. Takže vřelé díky pořadatelům i všem prodejcům a můj speciální dík Harpunářovi za ty malajské krokodýlí ryby. Něco tak zajímavého (a malého) jsem dlouho neviděl a už přemýšlím o novém miníčku speciálně pro ně a krevetky - s těmi by se mohly kamarádit. palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.02.2013 20:14 karas – reJiri_99
moc děkuji
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.02.2013 17:15 harpunar – Na zítřejší akci dovezu-
Oryzias woworae,Rasbora galaxy,Rasbora hengeli,Boraras uropthalmoides,Sawbwa resplendens,Corydoras habrosus,Farlovela gracilis,Indostomus crocodilus (jedna z nejmenších raritních akva rybiček-vhodná do nano akva ke krevetkám),Heterandria formosa,Limia caymanensis,Xiphophorus helleri,Poecilia ret.green Costa-Rica,Ancistrus spec.,Clea Helena,Sesarma mederi, Atyopsis molucensis,Atyopsis gabonensis.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.02.2013 17:01 Muž Jiri_99 [425] Re: karas
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.02.2013 15:40 karas – omlouvám
Omlouvám se,že to řeším už teď, ale chci se prosím zeptat,na kdy plánujete další?moc mě to mrzí,že se tam zítra nedostanu,tak bych chtěl příště děkuji za odpověď
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.01.2013 22:55 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: Puma86
Určitě bude. Bývají tam vždycky.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.01.2013 20:35 Puma86 – Krunýřovec jednopruhý
Dobrý večer, neviete mi povedať, či na burze bude niekto ponúkať krunýřovca jednopruhého (otocinclus affinis)? Ďakujem.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.01.2013 19:50 Muž Bartolomiu [17] Re: l-sumci
Dobrý den, máte na prodej ancistrus sp. gold long fin? 2 bych si na burze vzal.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.01.2013 19:10 l-sumci – burza
nabídka na burzu do olomouce
Objednejte si ryby dopředu at mate jistotu ze budou
Corydoras similis,panda,venezuelas black,sterbae,arculatus,panda závoj,barbatus,metae,duplicareus,adolfoi,meliny,semiaquilus,pygmaeus,habrosus
ancistrus gold,sp.,L144,ancistrus sp a gold v závoji
kuhli kuhli
plata sun set
pangasius sutchi
neonka axelrodi a innesi
krevetky orange a žluté,black a red crystal,sakura,black tiger a jiné
na objednávku dovezu black tigery a black crystal a red crystal grade S a SS
slimaci clae helena,nerita zebra
mečovka kohaku,tricolora,shiro ushuri
microrazbora galaxy
sumeček sklovitý
závojnatky
synodothys,costatus
skalár red devil, koi long fin,manacapuru,gold
pelvicachromis pulcher,pulcher gold a teaniatus nigeria red,subocelatus matadi
parmicka žraločí
barbus green
L-sumci ancistrus L213 a L147
belonesox belazimus - živorodka štiková
garra ruffa - léčba lupénky
a jiné ryby
mechove koule
Apistogramma agassizi
Apistogramma agassizi d.red
Apistogramma agassizi fire red
Apistogramma algodon
Apistogramma boreli
Apistogramma cacat. Gold red
Apistogramma cacat. Double red
Apistogramma cacat. Orange
Apistogramma cruzi
Apistogramma hoignei
Apistogramma hongsloi
Apistogramma macmasteri
Apistogramma nijseni
Apistogramma pandurini
Apistogramma papagalo
Apistogramma red point
AAkvaApistogramma sp.Inca
Apistogramma tucurui
Apistogramma viejita
mail mailto:L-sumci@seznam.cz,tel 00420 737525485

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.01.2013 12:22 Muž Sinatrax [3] – Perleťovka sp. Pindare
Zdravim nevite jestli nebude nekdo na burze tuto sobotu nabizet Perleťovka sp. Pindare???
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   30.01.2013 11:30 Muž stafflik [119] - Rostliny
Můžem, ovšem pořadatel akce se ptal tady tak mu tady odpovídám..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.01.2013 10:56 Muž NIKO [527]
Nechcete tyhle věci řešit na pokecu?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.01.2013 09:40 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: malyLibor
Ono to majiteli zase až tak fuck být nemůže. Pokud se reklama míjí účinkem, inzerenti přestanou kupovat reklamu a majitel to může zavřít. Nevím jak u tohoto periodika, ale v Ostravě se zpětná vazba dost často zkoumá. A to nejen u reklamních letáků supermarketů, ale i u inzertních zadarmoperiodik. Kamarád šéfuje jedné větvi takové distribuční sítě a naběhá se jako pako, aby zkontroloval, zda je roznos prováděn podle rozpisu. Občas se totiž najde takový "šikula", že místo do schránek nacpe letáky do nejbližšího kontejneru.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.01.2013 08:11 Muž stafflik [119] - Rostliny
U nás je to v každym obchodě a rozebrany je to za chvilu. (Jestli na topeni nebo na čteni netušim) Ale četl jsem to tam, takže aspoň něco
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   30.01.2013 00:35 Muž Jiri_99 [425] – Re: GAGAL
Co je u nás zaběhlé a oblíbené ti bohužel nepovím, pač jsem Olomoucká "naplavenina" :) bydlím tady necelé tři roky.
Ale osobně si kupuju, i když nepravidelně 21. století, Epochu, Svět na dlani a čas od času Maxim. :-D
Do knížek se reklamy nedávají, takže o těch se rozepisovat nebudu. smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.01.2013 22:38 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: GAGAL
Ten Večerník má zvláštní distribuci. Právě proto, že je zadarmo a žije z reklam je pravděpodobně vydavateli celkem fuck, jestli se dostane ke čtenářům, nebo jej distributoři hází rovnou v pytlích do kontejnerů. Jinak ale zajímavě informuje o dění na Olomoucku... jen chyba, že je tak mizerně distribuován, no.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.01.2013 22:33 Muž GAGAL [452] - HalančíciRe: Jiri_99
Dík za info, právě proto se ptám ,protože nejsem místní a netuším co je u Vás zaběhlé a oblíbené :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.01.2013 22:26 Muž Jiri_99 [425] Re: GAGAL
Upřímně tenhle večerník "čtu" prvně. Někde, tuším v čekárně u doktora jsem ho zahlédl, ale v ruce jsem ho nikdy neměl.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.01.2013 21:41 Muž Bartolomiu [17] – Ancistrus
Budete mít nekdo na prodej Ancistrus sp. gold long fin Ideálně páreřek?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.01.2013 21:20 Muž GAGAL [452] - HalančíciRe: Zoidik
příště to dáme místo masny :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.01.2013 21:19 Muž Zoidik [2193] - Ničemu nerozumím, nic neumímRe: GAGAL
Proč ten dům s masnou jde k soudu? Ehm, aha pardon, tam jsou aquatrhy pod tím. Toho jsem si všiml až po té masně.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.01.2013 20:52 Muž GAGAL [452] - Halančíci
Fotka k příspěvku Čte někdo Večerník nebo je to zbytečná reklama :-) Všiml si toho někdo?
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.01.2013 23:50 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: darka
Mně psal, že se letos do Ostravy nedostane vůbec, protože mu vychází termíny na termíny jeho klubových burz u nich doma.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.01.2013 22:18 Muž GAGAL [452] - HalančíciRe: darka
Tak to uvidíme mi to říkal tak možná se něco změnilo nebo na unor zapoměl. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.01.2013 22:11 Žena darka [520] Re: GAGAL
Clarkii až na podzim? coze Říkal, že v únoru do Ostravy dorazí, něco se změnilo?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.01.2013 22:08 Muž GAGAL [452] - HalančíciRe: malyLibor
Clarkii je vytížen :-) Dělá i své burzy a teď mu to nevyjde ,ale pak snad ano. Do Ostravy se dostane tak na podzim. Máme stejné termíny jako rakušáci nebo kdo. Chtěl by jezdit jen se nedokáže rozpůlit :-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   28.01.2013 22:04 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: GAGAL
A nevíš, jestli bude Clarkii? Kamarád by chtěl čichavce medové a Clarkii teď má krásné ty žluté... čokoládky pro mne ale ještě pořád nedorazily, tak jsem se ho ani neptal, zda dorazí do Olmiku.
Jo, a stále víc si myslím, že by to chtělo udělat výpis prodejců aspoň takový, jak je na Ostravské burze... ať si člověk může dopředu zavolat a domluvit, co potřebuje. Prodejci nemohou vozit celý svůj sortiment a tak se může snadno stát, že zrovna tu rybku nebo rostlinku, kterou sháním, má některý prodejce doma. Já vím, že je to těžké, ale bylo by to opravdu přínosné.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.01.2013 21:54 Muž GAGAL [452] - HalančíciRe: darka
No a co Yuky chce stolík :-) Divoké žiorodky by se hodily :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.01.2013 21:30 Žena darka [520] Re: malyLibor
Na burzu v Olmíku nevím, to jsme neprobírali, ale jestli spácháme to setkání akvaristů a akvaristek z Ostravy a okolí, tak myslím, že nebudeš chybět palec potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.01.2013 21:15 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: darka
Hele, a cos vytušila s rozhovoru se mnou? Přijedu, či nepřijedu? smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   28.01.2013 18:24 Žena darka [520] Re: GAGAL
Ok, tak nějak jsem to z rozhovoru s ním vyrozuměla ;-) , ale za zeptání nic nedáš :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.01.2013 18:16 Muž GAGAL [452] - HalančíciRe: darka
P.Tokušev na burzu nepřijede.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   28.01.2013 17:42 Žena darka [520] Re: Kusma
Rostliny Tropica má Richard Tokušev, který byl teď na burze v Ostravě a o tom, že by jel do Olomouce nic neříkal, jelikož v neděli je burza v Žilině a má to přece jen docela daleko, ale zkus mu napsat ;-)
Jinak v Čechách je prodává Voťa, třeba ten přijede do Olomouce, opět doporučuji se dotyčného zeptat ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.01.2013 17:30 Muž Kusma [411] - RostlinyRe: malyLibor
Chtěl jsem se zeptat na to samé, jen s dodatkem jestli budou mít rostliny od Tropica 1-2-Grow, na první burze tam byly Slováci, kteří je nabízeli, ti tam asi ale nebudou, co?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.01.2013 17:06 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: GAGAL
Děkuji, napíšu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.01.2013 15:33 Muž GAGAL [452] - HalančíciRe: malyLibor
Bude p.Skácel a možná p. Rataj (zatím nepotvrdil) když tak napiš oběma. :-)
Jinak samozřejmě p.Luciga, Darda ...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.01.2013 14:04 Muž malyLibor [5371] - AsieGAGAL
Gagale, prosím tě, nevíš, jak to bude s prodejci rostlin v sobotu v Olomouci? Bude někdo z Aqua daho nebo nějaký jiný větší prodejce? Sháním Hygrophila corymbosa ´Minima´, H.costata (taky někde guianensis) a H.pinnatifida.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.01.2013 09:34 l-sumci – ryby
nabídka ryb na burzu v Olomouci 2.2.2012
Objednejte si ryby dopředu at mate jistotu ze budou
Corydoras similis,panda,venezuelas black,sterbae,arculatus,panda závoj,barbatus,metae,duplicareus,adolfoi,meliny,semiaquilus,pygmaeus,habrosus
ancistrus gold,sp.,L144,ancistrus sp a gold v závoji
kuhli kuhli
plata sun set
pangasius sutchi
neonka axelrodi a innesi
krevetky orange a žluté,black a red crystal,sakura,black tiger a jiné
na objednávku dovezu black tigery a black crystal a red crystal grade S a SS
slimaci clae helena,nerita zebra
mečovka kohaku,tricolora,shiro ushuri
microrazbora galaxy
sumeček sklovitý
závojnatky
synodothys,costatus
skalár red devil, koi long fin,manacapuru,gold
pelvicachromis pulcher,pulcher gold a teaniatus nigeria red,subocelatus matadi
parmicka žraločí
barbus green
L-sumci ancistrus L213 a L147
belonesox belazimus - živorodka štiková
garra ruffa - léčba lupénky
a jiné ryby
mechove koule
Apistogramma agassizi
Apistogramma agassizi d.red
Apistogramma agassizi fire red
Apistogramma algodon
Apistogramma boreli
Apistogramma cacat. Gold red
Apistogramma cacat. Double red
Apistogramma cacat. Orange
Apistogramma cruzi
Apistogramma hoignei
Apistogramma hongsloi
Apistogramma macmasteri
Apistogramma nijseni
Apistogramma pandurini
Apistogramma papagalo
Apistogramma red point
AAkvaApistogramma sp.Inca
Apistogramma tucurui
Apistogramma viejita
mail mailto:L-sumci@seznam.cz,tel 00420 737525485

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.12.2012 15:55 Muž stafflik [119] - Rostliny
Řekl bych že se to tady zvrhává v silný off topic. Řešil bych to rači v setkání akvaristů Olomuc... palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.12.2012 23:40 Žena doklwnik [347] - HalančíciRe: malyLibor
To nech na mně :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.12.2012 23:35 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: GAGAL
Inu, je fakt, že dříve jsem si myslel, že akvaristika je koníček mužů. Dnes mne stále znovu překvapuje, kolik se mu věnuje žen. Je to vidět nejen tady, ale i na burzách. Jsem tomu moc rád. V tomto fandím rovnosti pohlaví :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.12.2012 23:33 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: doklwnik
Rozhodně tě rádi uvítáme. Ale bez foťáku :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.12.2012 23:09 Žena doklwnik [347] - HalančíciRe: malyLibor
Hm, hm, žeby?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.12.2012 21:45 Muž GAGAL [452] - HalančíciRe: ivo1339
ivo1339 napsal: Tomuto nezbývá, než fandit a držet palec. Organizované chovatelství šlo dávno do kytek, přesto lidé se společnými zájmy stále chodí po tomto světě.

To je pravda,jenže spolu komunikují a informace vyhledávají přes net. (kdysi to byly kroužky,knihy, schůze )Nemyslím si, že by chovatelů a zájemců ubylo. Nedávno jsem náhodou našel jak maminy na nějakém fóru o miminech klábosily co si koupily na faunatrzích :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   15.12.2012 21:33 Muž ivo1339 [161] - AmerikaRe: malyLibor
Tomuto nezbývá, než fandit a držet palec. Organizované chovatelství šlo dávno do kytek, přesto lidé se společnými zájmy stále chodí po tomto světě.
Když jsem před 10-ti lety organizoval akci "jdeme na pivo" pro mořské akvaristy ve Valašském Meziříčí, nepočítal jsem s tím, že to svrhne lavinu. Dnes máme za sebou 11 velkých "regionálních" setkání s účastí víc jak 40-ti chovatelů z ČR a SK. A to se v pořádání "regionálních" setkání (ValMez, Kutná Hora, Badín SK, Brno, Ostrava, Bratislava, České Budějovice) poctivě střídáme potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   15.12.2012 20:48 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: GAGAL
Souhlasím. Když jsem viděl ty davy na Akvateře, tak jsem si říkal, že přece není možné, aby na Olomoucku žili jen 4 akvaristi palec

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [13] ...... 17 18

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 19251x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/17985-aquatera-olomouc?od=601