Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Aquatera Olomouc

 

NápovědaFórum » Obchody » Burzy 

Přejít na předchozí stránkuPřejít na další stránku   1  
Aquatera Olomouc
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.03.2013 23:30 Muž 0 [1718] - Obecné.Re: xenotoca
Dal bych Ti za ně ty dva druhy, ale dubnový termín mi nevyhovuje. Pouvažuj, jak dlouho jsi ochoten počkat. 0
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.03.2013 18:28 Muž xenotoca [34] - Živorodky
Mohu na burzu dovést živorodky gudeje jiskřivé (Characodon lateralis) na výměnu za Skiffie bileneaty nebo Xiphophorus pygmaeus, mám navíc 10 ks mláďat
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   22.03.2013 14:29 Muž grunda [1781] - CichlidyRe: GAGAL
díky, Vlachovi jsem volal, ten nemá. Terčovci v Brně - to je překupník, takže nula. Na blind nepojedu, tak snad příště.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.03.2013 13:49 Muž GAGAL [452] - HalančíciRe: grunda
Poslal jsem kontakty v sz.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.03.2013 13:49 Beda81 Re: grunda
mam pocit, ze posledni 2 burzy tam byli kluci od www.discus-olomouc.cz
zkus jim pisnout.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.03.2013 13:21 Muž grunda [1781] - Cichlidy
nepřijede na burzu někdo s terčovci - pigeon checkerboard a leopard snake skin?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.03.2013 19:10 Muž Bartolomiu [17] Re: romel
jj dík moc, už jsem je našel :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.03.2013 19:08 romel Re: Bartolomiu
www.akvarijniryby.com je tam i tel.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.03.2013 19:04 Muž Bartolomiu [17] Re: romel
Jo to byl asi ten mladej pár co mě obsluhoval. Na pana Rybku Michala jsem kontakt nikde nenašel.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   21.03.2013 19:02 romel Re: malyLibor
já znám jen pana RYBKU JAROSLAVA,ten má pěstírnu v petřvaldě,a nebyl vedle přírodních akvarii ale na proti nim,pomáhal mu tam syn z nějakou mladou holkou,asi dcerou
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   21.03.2013 08:43 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: Louka
Kardinálky vietnamské mívá pan Gebauer, neonky modré Clarkii. Ale nevím, jestli budou oba v Olmiku. Porovnání z mého pohledu: kardinálky jsou o něco menší, nejsou tak atraktivně zbarvené, mají zajímavější chování, jsou větší plavci, tvé akvárko je pro ně na hranici, jsou to rybky z Asie. Neonky modré jsou malinko větší (rozdíl v milimetrech, ale u takhle malé rybky je to o 20% větší), méně plavou, méně zajímavé chování, atraktivnější zbarvení, jsou z JA, víc se hodí do tvého akvárka.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.03.2013 04:57 Muž Louka [49]
Zdravím vím že je ještě brzy,ale už se těším a doufám že se mi podaří na burze sehnat Neonky modré nebo Kardinálky vietnamské (chtěl bych je porovnat na vlastní bulvy a jedny s nich koupit)a pak ještě doplnit Krunýřovce jednopruhého.Náhodou ještě nikde nejsou zprávy o tom co za tvorečky bude na prodej?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.02.2013 15:46 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: Bartolomiu
Je to pan Rybka z Ostravy, myslím že Michal Rybka, ale strejda googl ti ho najde, jezdí i do Brna a do Ostravy.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.02.2013 15:42 Muž Bartolomiu [17]
Tak nikdo nemá kontakt?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.02.2013 09:08 Muž Bartolomiu [17] Re: malyLibor
jj taky. To budou oni :-)
potlesk Měl bys kontakt?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.02.2013 22:24 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: Bartolomiu
Vlevo vzadu v rohu? A prodávali také mražené krmivo a živé v pytlíkách?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.02.2013 19:17 Muž Bartolomiu [17] – Prodejce
Nemáte prosím někdo kontakt na prodejce, kteří stáli v levo vzadu v rohu. Takovej mladej pár. Koupil jsem si u nich mečovky KOI a někde jsem ztratil kontakt. Na fotkách nejsou, ale mám za to, že stáli vedle toho pána s tím plakátem prirodni-akvaria.cz
Předem děkuji za pomoc. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   16.02.2013 22:06 Muž malyLibor [5371] - Asie
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.02.2013 21:03 Muž Louka [49]
Ahoj chtěl sem se zeptak kdy bude v Olmu zase AQ burza a kde jse to tam pořádá?Dík a pokuť to půjde tak tam stopro budu.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.02.2013 20:13 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: doklwnik
Jinými slovy - kdybych jel, viděl bych všechno. Moje smůla že jsem se neukecal. :-(
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.02.2013 20:05 Muž GAGAL [452] - HalančíciRe: doklwnik
super , počítáme s tebou (fatky taky super :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.02.2013 20:04 Žena doklwnik [347] - HalančíciRe: GAGAL
Je to asi tím, že jsem na foťák od minulé burzy sáhla jen, když jsem fotila svoje rybky :-)
Mám za to, že maturity nám začínají v květnu, takže by neměl být problém dorazit.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.02.2013 19:59 Muž GAGAL [452] - HalančíciRe: doklwnik
No teď se tak na ně koukám, že by některé potřebovaly dopilovat :-)a možná ,že jen potřebuješ větší praxi :-) Nechceš se o to pokusit 6.4. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.02.2013 19:54 Žena doklwnik [347] - HalančíciRe: GAGAL
Děkuju, ale já s nima moc spokojená nejsem :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   03.02.2013 19:54 Žena doklwnik [347] - HalančíciRe: Pepan
Tam bylo mnohem víc zajímavých tvorů, než je na fotkách.... :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.02.2013 19:51 Žena doklwnik [347] - HalančíciRe: Jiri_99
No :-D Mám takovej dojem, že přímo naproti vstupu ... Ale už si to moc nepamatuju :-) Byli vedle akvárka s L sumcema, jak je jeden na předchozí fotce.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.02.2013 19:04 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: doklwnik
Tak jsem si poslintal. Hezké fotky i nabídka. potlesk Škoda že jsem se neukecal abych jel. :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.02.2013 18:57 Muž GAGAL [452] - HalančíciRe: doklwnik
Fotky super, ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.02.2013 18:35 Muž Jiri_99 [425] Re: doklwnik
Náhodou krásné fotky. Čekal jsem, že budou o moc horší dle příspěvků a jsou fakt pěkné. palec palec
Kde tam prosím tě byli ti čtverzubci? Já po nich koukal, ale nikde jsem je neviděl.. Přišel jsem teda až skoro na konec burzy, ale nenarazil jsem na ně.. :(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   03.02.2013 18:20 Žena doklwnik [347] - Halančíci
Tak tedy uveřejňuji fotky
oldkiwinka.rajce.idnes.cz/…
A zároveň se omlouvám za jejich nízkou kvalitu...
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.02.2013 13:19 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: Raviolka
Ajaj... děkuji za informace, ale asi tedy k mým krevetkám taky nepůjdou...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   03.02.2013 11:05 Žena Raviolka [2148] Re: Indostomus
malyLibor napsal: No, pokud chováš nějaké náročnější a dražší krevetky, kde si ceníš každého mláděte, a přitom bys měl rád něco i v prostoru, nejen na dně, pak je tohle skvělá volba. Jsou malí, nesežerou ani čerstvě vylíhlou krevetku, pohybují se pomalu, takže nebudou plašit krevetky...V prostoru?! :-D Už jsem je chovala (díky panu Kučerovi z Vivaria). Najít je v akváriu je dřina, nehýbou se prakticky vůbec a drží se u dna, příp. u kořene apod. Krevetky teda určitě plašit nebudou, ale co se týká žraní těch čerstvě vylíhlých, pak bych si na ně nevsadila. Naopak bych byla ráda, pokud by se na krevetkách přiživovaly. Berou jen živé, artémie je u nich základ, ale spestření stravy v podobě krevetích miminek by bylo určitě vítané a věřím, že je zobou. Považuju ty rybky za velice náročné (při prvním pokusu si je pořídit jsem je od Papíka ani nedovezla živé domů, a to jsem jich brala 8).
A ještě jedna poznámka k jejich "viditelnosti" - naposledy jsem tohoto krokodýlka viděla u sebe tuším předloni v létě, kdy jsem našla mrtvolku. To mě hodně překvapilo, protože jsem už nejméně rok nevěděla, že tam ještě nějaký přežívá... strávil u mě doufám příjemné téměř 2 roky života.
Jinak jsou to samozřejmě fantastické ryby, už několik let na 1. příčce mého seznamu "musím mít" a jsem strašně ráda, že jsou zase v Evropě k mání ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   03.02.2013 10:47 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: GAGAL
Pořád lepší, když to dítě utratí peníze za rybičky, než aby je prochlastalo. Prosím OT.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   03.02.2013 10:35 Muž GAGAL [452] - Halančíci
Hele :-) Skvělá je fotka pátá fotka. Řekl bych takto to začíná :-)
www.vecernikol.cz/…

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.02.2013 10:28 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: GAGAL
Kam? To je jednoduché. Je třeba zajít na příští Fauna trhy a koupit si tam akvárko. :-D Prosím OT.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   03.02.2013 10:24 Muž GAGAL [452] - HalančíciRe: Pepan
Já myslím ,že by brali i artemku. Krmím tak svou skupinu Ep. anulatus a prosperují nádherně. Taky odmítám sekat díry do ledu :-) Ruská artemka je prý větší tak by byla ideální a zcela upřímě kolik jí může skupinka těchto pidirybek sníst.Jednou měsíčně koupit pytlík živého žrádla na burze pro zpestření. No vymyšlené už to mám teď jen kam je dám :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   03.02.2013 10:14 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: Kusma
To záleží na úhlu pohledu. Někdo vyznává velké věci, nekdo zase malé. Trošku z jiného oboru. Pěstuji doma nějaké orchideje a mám samé větší věci. Můj kamarád má kolekci trpasličích orchidejí. Jednak se jich na stejnou plochu vejde mnohem více a když nafotí květy a fotku zvětší, má z toho stejný požitek jako když já slintám nad kvetoucím střevíčníkem. Mi osobně se ti jehlounci taky líbí, ale nevím jestli by papali i mražené, protože permanentní dodávka živého je pro mě nedosažitelná.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   03.02.2013 09:21 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: Kusma
No, pokud chováš nějaké náročnější a dražší krevetky, kde si ceníš každého mláděte, a přitom bys měl rád něco i v prostoru, nejen na dně, pak je tohle skvělá volba. Jsou malí, nesežerou ani čerstvě vylíhlou krevetku, pohybují se pomalu, takže nebudou plašit krevetky, jsou velmi zajímaví vzhledově i chováním, potřebují stejnou kvalitu vody jako krevetky (nakonec taky pochází ze stejných potoků)... Myslím, že tyto důvody jasně mluví ve prospěch tohoto krokodýlka :-) Jak já se divil, že lidi chovají trpasličí krevety... před týdnem to bylo 2 roky, co jsem dostal prvních pár kousků jako bonus k rostlinám, a kvůli těmto prckům jsem zcela změnil plány a místo dvou velkých akvárií s americkými cichlidami mám dnes spoustu 8 malých akvárií s krevetkama a malýma asijskýma rybkama... Největší rybou je u mne čichavec medový.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.02.2013 06:47 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: malyLibor
Tady na Rybičkách je v atlasu druh jehlounek barmský - Indostomus paradoxus. A v češtině.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.02.2013 23:44 Žena doklwnik [347] - HalančíciRe: malyLibor
Tak i tak, většina fotek stojí za starou belu :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.02.2013 23:41 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: doklwnik
Počkej, ale ti harpunářovi mrňouskové se moc nehýbali... a už teď lituju, že jsem si je nekoupil... Jsem si uvolnil jedno akca... No, ale to nic. Uvolnil, ale zítra ho trošku překopu, trošku uklidím, trošku si pohraju s vodou... a zkusím podle rad na Seriously Fish umístit skupinku B.albimarginata.
Jo, a pro ty, kdo neviděl u Harpunáře ty krásné mrňousky, tak tady je o nich článek: www.seriouslyfish.com/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.02.2013 21:21 Žena doklwnik [347] - HalančíciRe: GAGAL
V pořádku, já viděla, jak jsi tam poletoval. Taky jsem mizela narychlo, bohužel.
To je super, že tam byly nejmenší rybky co snad jsou. Ale foťte si je sami smich
Vrcholem všeho pro makro byli pancíci trpasličí, živorodky trpasličí už ostré nebyly, jak se hýbaly
Jinak, jestli ale chcete orientační fotky těch pidižvíků, můžu je uveřejnit, ale jsou opravdu mázlé.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.02.2013 20:47 Muž GAGAL [452] - HalančíciRe: harpunar
Díky. Burza byla super, dnes si pochvalovali jak akvaristé tak i teraristé což je super. Lidí přišlo více, ale chodili průběžně.Doufám ,že jsme si smůlu vybrali už dopředu :-) protože to bylo již k smíchu. Hlavní jistič budovy již taky víme kde je:-) My zase děkujem prodejcům ,že rovněž problémy ustáli :-)
Jo a nebýt Kiwi tak fotky nemáme :-) Ani jsem ti nestihl poděkovat...DÍKY.
Na fotky se těším, kdy je dáme na stránky netuším.
6.4 v Olmiku naviděnou, nebo nakoupenou či naprodanou ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.02.2013 20:42 Žena petastastna [0]
přesně tak, při příchodu sme stáli frontu hodně daleko ale postupovala rychle :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.02.2013 20:12 harpunar – Pro malýLibor-Máš pravdu,ti Indostomusi jsou
opravdu raritní rybky,které jsem i já sehnal poprvé,ovšem jsou tak miniaturní,že je téměř nikdo nezaregistroval a tudíž nekoupil,i když cena byla velmi,velmi přátelská!!!!Ale děkuji ti za poklonu a doufám že se uvidíme příště třeba zase s nějakým špekem,který se mi dostane pod ruku.A také chci poděkovat pořadatelům,kteří zvládli i energetickou kalamitu a vše vyřešili ke spokojenosti jak prodejců,tak návštěvníků! ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.02.2013 18:41 Muž tillecek [133] - SumciRe: doklwnik
doklwnik napsala: Jeden prodejce tam měl nádherné variety pavích oček, žel, byla tak akční, že se vůbec nedala vyfotit.
Potěšila mě pochvala jednoho kroměřížského akvaristy, kterému jsem, myslím, ještě na první burze vyfotila nějakou gupku, jejíž fotku si následně umístil na své stránky. A dnes tam měl nádherného péřovce, kterému hledal domov. :-)


Ty oka jsem taky zaregistroval, opravdu velice luxusní:) palec Jenže, mám přerybněno... X-)
A bufet taky fajn:)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   02.02.2013 16:49 Žena doklwnik [347] - Halančíci
Jinak za sebe chválím ten koutek s občerstvením a posezením, to tam na předchozích burzách chybělo.
Bylo hezké vidět, jak někdo jí a vedle sebe má krabičky s všelijakýma obojživelníkama :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   02.02.2013 16:44 Žena doklwnik [347] - HalančíciRe: malyLibor
Jeden prodejce tam měl nádherné variety pavích oček, žel, byla tak akční, že se vůbec nedala vyfotit.
Potěšila mě pochvala jednoho kroměřížského akvaristy, kterému jsem, myslím, ještě na první burze vyfotila nějakou gupku, jejíž fotku si následně umístil na své stránky. A dnes tam měl nádherného péřovce, kterému hledal domov. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.02.2013 16:15 Žena petastastna [0]
jojo,taky sme poctivě chodili....jen se přes ten dav občas dostat byla síla :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.02.2013 16:14 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: doklwnik
Už se těším.... Já si dnes poctivě prošel všechny prodejce a všechna akvárka, ale vsadím se, že na tvých fotkách zas uvidím něco, čeho jsem si nevšiml.

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... 17 18

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 19247x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/17985-aquatera-olomouc?od=549