Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Potravinářské barvivo na 3D pozadí

 

NápovědaFórum » Dekorace a dno » Pozadí 

Potravinářské barvivo na 3D pozadí
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.07.2016 22:43 Lukas34 – Zabarveni vody
Ahoj zabarvuje se mi stale voda od potravinarskeho barviva a v domeni,ze to necham odmocit,vypustit a napustit,ze to pomuze jsem to takto udelal asi uz 5× 100L a stale se zabarvuje do zluta.Vymyje se to barvivo nekdy?Ted to necham asi co to nejdele vydrzim se na to divat a zase bych to vypustil.Mate nekdo tuto zkusenost a radu?Diky

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.12.2010 17:48 Muž filipsi [1295] Re: Juck
Proc kazdy vymysli blbosti, jak neco nahradit necim jinym, kdyz existuje spousta pigmentu primo urcenych k probarvovani pryskyric, a proc se vsichni porad drzi E1200, kdyz existuje spousta vhodnejsich pryskyric k natirani, s kterymi se zatracene lepe pracuje a spotreba je mnohem nizsi (pravda, cena take, ale vysledny efekt pro me velike +). Achjo :-(
Napr. www.havel-composites.com
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.12.2010 17:23 Muž Kusma [411] - RostlinyRe: Juck
Já jsem potravinářské barvivo namýchal do dvou vrstev epoxy a třetí už nechal čistou a nebyl s tím žádný problém (nezabarvovalo to vodu, ani se barva nevytrácela)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.12.2010 14:31 Muž tomsk1 [10] - CichlidyRe: Juck
Davnejsie som chcel opieskovat jednu dekoraciu ale zohnal som len biely balakryl tak som ho prifarbil potravinarskou farbou. Pustalo to tu farbu takze neodporucam :-D Mozno ale epoxy nepusti ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.12.2010 13:59 Muž Kent [3] - Raci, krabi, krevetkyRe: Juck
a do čoho chces tu farbu davat ?? a mnozstvo? aku farbu mas ?
mnozstvo .. tak pol sačku :-D neviem .. misis ty vediet aky odtien .. a pokial to nebude farbit vodu :-DDD
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.12.2010 13:36 Muž Juck [1] - Cichlidy – Potravinářské barvivo na 3D pozadí?
Zdravím,nkde jsem nenašel toto téma.Objednávám Epoxy 1200 + tvrdidlo za 94,-.Budu to sypat světlím křemičitým pískem.Mohl by jsem do té směsi přisipat potravinářské barvivo? (www.drostra.cz/… natírat pozadí do 20l krevetária.A v jakém množství? Děkuji za reakce. :-|

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Dekorace a dno • Zobrazeno 730x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/16146-potravinarske-barvivo-na-3d-pozadi