Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Akvaristika v Brně

 

NápovědaFórum » Obchody » Kamenné 

Přejít na předchozí stránkuPřejít na další stránku   1  
Akvaristika v Brně
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.02.2011 15:59 motylu Re: katterinecka, NHKG
Díky za radu. Samozřejmě, že rybičky plánuju vpustit až tak za měsíc, až se patřičně zaběhne bilogická filtrace a kytky. Tak fajn, hned to objednám a alespoň budu mít nějakou tu karanténu na ty šnečky, protože je fakt, že v minulým akváriu jsem si je vždycky s nějakou kytkou donesl a pak je problém se jich zbavit. Takže díky všem za rady mno a jinak přeju mnoho úspěchů z akváriem.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.02.2011 15:55 Žena katterinecka [2146] - RostlinyRe: Yirka
myslím že berou jak od aqua daho tak i od rataje
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.02.2011 14:36 Muž Yirka [9118] Re: Sid
Už je to docela dlouho co jsem byl ve Sklorexu, ale pokud si dobře vzpomínám berou taky od A-D, ne?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.02.2011 14:32 Muž NHKG [3900] - HadohlavciRe: motylu
Jak radí ostatní, objednej kvítka hned z Aqua-Dahoo. Stejně nemůžeš koupit rybičky i rostliny najednou, protože dát rybičky do akvária hned po jeho založení je zbytečné riskování s jejich životem. Ceny rybiček ve Sklorexu mi přišly tak průměr, ale hodně záleží jaké druhy chceš koupit. Hlavně mají dobrý výběr ryb v dobré kondici, i když i tam jsem už koupil nemocnou rybu.
Pokud ale nechceš mít v akváriu malinké šneky, doporučuju i na nová kvítka karanténu aspoň týden, protože jejich vajíček si nevšimneš a chemicky zničit nejdou, protože přežijí víc než rostliny.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.02.2011 14:18 Žena katterinecka [2146] - RostlinyRe: motylu
do sklorexu to mám kousek, ale stejně když sháním víc rostlinek tak je objednám (většinou z aqua-daho). Výjde to výhodněji. Rybičky ale mají ve sklorexu pěkné a zdravé, za ně si ratši připlatím (i když jejich ceny ve Sklorexu mi ani nepříjdou moc velké, záleží na druhu)
Rostlinky v pohodě vydrží přez týden v kýblu s vodou, není potřeba ani svítit ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.02.2011 13:33 Muž Sid [6629] - RostlinyRe: motylu
Kytky ve Sklorexu k těm levnějším nepatří... :-O
Zkuste si spočítat, kolik by vás přišly od AQUA-DAHO. (A bonus v podobě kytky navíc počítat nemusíte. :))
www.aqua-daho.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.02.2011 13:23 motylu Sklorex
Díky moc za info, zítra tam hned zkusím zajít a porozhlídnu se. Myslíte, že by třeba bylo možný si kytky nechat objednat na pátek a v tom nejhorším případě, kdybych to akvárko ještě v pátek neměl a přišlo až v pondělí, že by to mohly kytky nějakým způsobem přečkat ten víkend bez akvárka? A popřípadě teda jestli jim stačí normální odstátá vodovodní voda, nebo je třeba nějak ji upravovat, kytky osvětlovat atd.? Možná je to blbá otázka, ale věřím, že s tím někdo zkušenosti má, možná i stejně blbý problémy ;-) :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.02.2011 23:10 Muž Leonardo [3] Re: motylu
Záleží, jaké máte na mysli zboží.. Techniku a písek kupuji přes internetové obchody. Akva-tera je od nás kousek v Řečkovicích a jsem se vším spokojen. Co se týče ryb již zmíněný Sklorex, trochu dražší PetPlanet(ale za to příjemná obsluha) a do rozmanitosti druhů i Aqualife v Židenicích. Jinak malých akvaristik je po Brně hodně. Jen ne pžedražené Hypermarkety...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.02.2011 22:58 Muž karelpavel [18] Re: motylu
Jedině Sklorex ! všechno je nesrovnatelné s jinými prodejnami. Ale hlavně ta ochota prodávajících je neocenitelná. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.02.2011 22:20 Muž sand0kan [2] - LabyrintkyRe: motylu
Celkově je na tom Sklorex s cenami velmi slušně - řekl bych že jsou o něco nižší než je průměr. Než do Rataje, vyzkoušel bych Aqua-daho. Rybiček je veliký výběr, navíc se mi nestalo, že by některá byla nakažená, poraněná apod. Není problém sehnat např. SAE nebo plže Clea Helena. Co se týče rostlinek, tak výběr je, ale asi záleží zrovna na dni. Myslím že Echinodory příliš nemají, Saggitarie ano. Asi by to chtělo předtím zavolat a zeptat se. 8ks kvalitních rostlinek za dobrou cenu určitě mít budou. ;-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.02.2011 22:11 motylu – Sklorex
Zdravím,
když už se tu pěkně skloňuje Sklorex ve všech pádech, chtěl bych se zeptat, jak moc "hrozivě" jsou na tom s cenami rybiček a rostlinek oproti "normálním" akvaristikám, rostlinky třeba ve srovnání s eshopem Rataje, apod.? A také jaký mají sortiment, hlavně pak rostlinek?
Znovu si totiž zakládám akvárium a nejsem z Brna. Mám vybraných 8 nikterak neobyčejných rostlinek jako několik Echinodorů, Sagittarie,... a prostě bych potřeboval to nakoupit všechno najednou, nejlíp v jednom obchodě a v jeden den, abych mohl, až budu mít akvárium připravené k založení, zasázet všechny rostlinky najednou.
Díky moc za odpověď.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.01.2011 20:07 Muž Semtex [1197] - LabyrintkyRe: Radek25
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.01.2011 18:41 Muž petr85 [25] - Raci, krabi, krevetkyRe: Lucianetta
Pro akvateam palec nahoru, ze 2 nákupů po deseti a jedné výhry v tombole jsem nezaznamenal jediný úhyn a krevetky jsou hodně aktivní (tedy živé, přesně jak je napsáno výše...). Byly to vše White Pearl.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.01.2011 14:24 Radek25 Re: Lucianetta
Ahoj, nemněla bys posím odkaz?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.01.2011 11:22 Žena Lucianetta [43] Re: Kajka99
Tak to moc ráda slyším :-) Dneska odpoledne si tam jedu pro red cherry, tak snad budou v pohodě palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.01.2011 10:29 Žena Kajka99 [229] Re: Lucianetta
Koupila jsem u nich na podzimní akvaburze v Brně 10 krevetek palmata green a jsem spokojená. Jsou živé (tím myslím čilé :-D), hezky se množí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.01.2011 09:27 Žena Lucianetta [43] – Akva-team Brno
Zdravíčko, chci se zeptat, jestli máte zkušenosti s akvaristikou Akva-team v Brně-Líšni. Mají i webové stránky, ze kterých vyplývá, že se soustředí zejména na prodej krevetek, tak uvažuji, že bych tady nějaké koupila. Zjistila jsem, že se akva-team účastnili minulé akva burzy v Brně. Proto se ptám, pokud jste od této firmy nakupovali, jak jste spokojení?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.01.2011 21:52 Muž seic [238] - Raci, krabi, krevetkyRe: katterinecka
chce to jit primo do prodejny, na netu nemaji komplet nabidku ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.01.2011 21:50 Muž Stenly [44] Re: Radek25
Možná Sklorex, ale mají inventuru a otevřeno až 4.1.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.01.2011 21:48 Žena katterinecka [2146] - RostlinyRe: Radek25
nejspíš ve sklorexu, tam toho mají hodně. Tady mají nabídku www.sklorex-akvarium.cz/… nebo se tam přímo stav podívat
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.01.2011 21:44 Radek25 – Pestřenci
Zdravím, chtěl bych se zeptat jestli někdo neví kde by se dali sehnat v brně nějaké druhy pestřenců které by teď měli, v týdnu si chci nějaké koupit? Děkuji

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.11.2010 17:16 Muž janmacu [18] Re: Maza
Horbach bych vynechal,občas tam zavítam,když zháním něco ze stavebnictví,ale stále je to stejné,přiběhnou jen ,pokud se ochomejtáte okolo drahých setu,když koukáte jen po rybkách,tak na vás kašlou,vždy tam potkám ty samé ,chlap s děvčicou,radši se spolu baví a dělaj ,že vás nevidí,musíte do nich pomale kopnout , abyste upoutali pozornost,rybky nic moc,kytek tam mývaj hodně a pěkné ,ale za šílený peníze,tak zas nic.... já osobně rád navštívým každou burzu v Brně Líšni ,tam seženu skoro vše,co sháním a k tomu jěště hromadu všeho možnýho jinýho i to ,co jsem nechtěl,tak že odcházím spokojený a s prázdnou pěněženkou :) a jinak SKLOREX,SKLOREX A zase SKLOREX,lepší obchod neznám,super nabýdka,super ceny a ti lidé ,co tam začnou kolem vás lítat,prostě super,takovou obsluhu jinde jen tak nepotkáte palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.11.2010 15:35 Muž roper [10] - CichlidyRe: Kajka99
Je to ale škoda, protože je to zajimavě prostorově řešený a mají tam i pěkný výběr ryb.
Jen ta obsluha je někde od kasy v BILLE. Znám tam toho jejich ošetřovatele a krmiče rybek. Ten i docela poradí ikdyž mi posledně vysvětloval, že mají nějaké kapky, které zvládnou změkčit vodu ne :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.11.2010 15:33 Žena Kajka99 [229] Re: Maza
aha, no vidíš. no já se dívala hlavně na ceny obyčejných květin jako je egerie atd. no a fuj teda :-D a nevím jestli se dobře pamatuju ale malokvětku kubu tam měli snad za 90kč :-O ale už je to dýl, byla jsem tam v září. Tak až budu chtít něco zajímavýho, zkusím to taky tam dík za tip ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.11.2010 15:31 Žena Kajka99 [229] Re: roper
tyjo o táborské mi ani nemluv...viz můj příspěvek výše ... hmm koukám že nejsem sama. divím se že mají zákazníky, vzhledem k tomu přístupu tone
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.11.2010 12:31 Muž Maza [89] - Raci, krabi, krevetkyRe: Kajka99
Ale mají tam i od Dennerle. Sice taky předražené, zato ale kolikrát špeky, které nikde neseženeš - hlavně mechy. No co, dám 200,- a ono se to přece rozroste :-)
V Horbachu jsem taky asi před čvrt rokem bral Tetry červenoústé, byly a jsou OK. Pravda v některých nádržích to bylo horší, ale všeobecně si myslím, že Brněnský Hornbach patří k těm lepším.
Ovšem Sklorex vede, tady není co řešit.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.11.2010 09:16 Muž roper [10] - CichlidyRe: sand0kan
jojo, na moraváku to taky není špatné. Na táborské ul. sem jednou čekal 10min u pultu, než se baba po telefonu vykecala s vnučkou hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.11.2010 14:12 Žena Kajka99 [229] Re: sand0kan
v Hornbachu jsem se byla dívat na kytky, mají tam od aqua daho a otřesně předražené.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.11.2010 12:57 Muž sand0kan [2] - Labyrintky
Toto téma by mohlo mít jedinou odpověď - SKLOREX. :) Ještě bych ale přidal akvaristiku na Moravském nám. (mají tam živé nitěnky a celkem výběr ryb) a také Hornbach (pěkný výběr dekorací - kameny, dřevo + slušný výběr rostlinek, ryby tam ale nebrat !!!!).

A z internetových obchodů s možností vyzvednutí v Brně, vzhledem k ceně a výběru www.akva-tera.cz ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.11.2010 22:28 kakaoo
Taky se přidávám ke sklorexu, prodavači jsou ochotní, milý a dobře poradí,na táborské jsem byla taky a mají tam malý prostor.Akorát akvárko mám z hornbachu bylo tam levnější. :-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.11.2010 21:37 Miondir
v Brne jednoznacne Sklorex, obcas jsem tam chodil jen pokoukat, protoze je tam na co, na spatneho prodavace jsem tam take zatim nenarazil..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.11.2010 21:01 Muž roper [10] - Cichlidy
Ahoj Az.
Jednoznačně sklorex!!! Beru z tama asi dva roky a jezdím si tam z jeseníků. Občas i dobře poradí. Majitel tam nezaměstnává žádná paka , která tam dělají jen pro výplatu. Ale není na škodu si vše hlídat :)
V tom mořském sem byl taky, ale nijak tomu prodavačky nedávají.
Mimochodem ti to fakt sluší stydim :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.11.2010 20:48 Glad
100% Sklorex

ochota, kvalita, přístup, sortiment. Není víc co dodat.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.09.2010 15:54 Muž Darsilius [9] - Raci, krabi, krevetkyRe: metkyks
Já tam koupil finger wood za velmi slušné peníze a o tom, že by hnili se nedalo ani mluvit... naprosto vyshlé jinak ve sklorexu jsem ted bral nove akvárium a vše do něj a 100% spokojenost, obsluha velmi vstřícná, pohotová, dokonce protože jsem tak trošku puntičkář a chtěl jsem vědět, jake kameny kupuji a jak vypadají pod vodou, tak mi je nahazely do jednoho z akvárií :-D:-D prostě paráda...:) a ceny jsou také velmi slušné !
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.09.2010 15:37 mlynář Re: metkyks
Být vlastníkem akvaristiky není jen byznis, ale svým způsobem i poslání a osvěta, která si vyžaduje erudovanost a zodpovědnost. Ta odpovědnost musí vyplývat na obě strany. Jak vůči živému "zboží", tak vůči zákaznické klientele. Když se k tomu chová majitel jinak - jen jako k byznisu, může se připravit na to, že mu ti nejdůležitejší zákazníci brzy utečou ke zdárnější konkurenci a nebo, jak se to stalo v případě akvaristiky již mnohokrát, od takového hobby vůbec. A že jde navzdory mnoha oponentům dělat akvaristická prodejna seriozně, je vidět třeba zrovna na Sklorexu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.09.2010 14:57 Muž metkyks [2] - Raci, krabi, krevetkyRe: Darsilius
No kořeny bych tam nebral na to mám mnohem lepší a levnější zdroj. Navíc je mají několik týdnů v krabicích a některé hnijou potom jen utřou a je to de to na prodej
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.09.2010 14:55 Muž metkyks [2] - Raci, krabi, krevetky – kam jít po II
Dle mého názoru je bezkonkurecnšní SKLOREX a to nejen v Brně ale i v ČR.
Navštívil jsem spousty akvaristik a zverimexů a je to tak.
Samozřejmě že někdy se vyskytne to že v akváriu propukne nějaká nemoc ,ale jen ve Sklorexu se mi stalo že jsem došel do obchodu a schválně jsem viděl nemocné ryby. Šel jsem za prodejcem (Sklorexákem) a požádal jej jen z čisté zvědavosti o nemocné rybky. Bez problému došel k nádrži a kouknul do ní zarazil se a povídá: Bohužel ale nomohu vám tyto rybka prodat jelikož jsou nemocné. Takové jednání mě velice potěšilo.
TO se vám nikde jinde nestane!!!
Další celkem solidní akvaristika je Aqualife a nebo mořská speciálka na Merhautové popřípadě Pet-Planet v Řečkovicích.
Nikdy bych už ale nekoupil rybku v Hornbachu a nebo v OBI to nemá nic společného s akvaristikou ale je to jen prodej něčeho čemu ti lidi kolem moc nehoví a nemají o to strost.
;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.09.2010 14:53 Muž Darsilius [9] - Raci, krabi, krevetkyRe: sand0kan
jednoznačně sklorex ! ale pro kořeny do hornbachu :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.09.2010 14:04 Muž sand0kan [2] - LabyrintkyRe: brambma
V Brně doporučuji kupovat akva pouze ve Sklorexu. Vždy jsem byl naprosto spokojen, včetně dopravy. Ceny uvedené na jejich internetových stránkách platí a navíc jsou akvária levnější než jinde. Další výhodou je, že akvária vyrábějí sami. Sklorex je prostě nejlepší a to i cenově. palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.09.2010 13:35 brabma Re: Libor123
Nebál bych se mimo jiné zajít ani doakva-exo na Úvoze - akva-exo.cz, jinak hornbach celkem ujde a po brně je spousta menších zverimexů a akvaristických obchodů, stačí se podívat do seznamu obchodů tady na stránkách rybiček... a co se Sklorexu týče, tak je opravdu hodně dobrej, ale má i svoje mouchy, není dobrý se spolíhat jen na Sklorex. X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.09.2010 12:28 Libor123
Ahojky. Jednoznačně Sklorex a Táborská. Podle mě a nejen podle mě Sklorex je snad i nejlepší v republice co akva se týče. Tak jsem to slyšel od jednoho maníka co jezdí po republice do akvaristik. Podle mě tam i poradí dobře a pokud si nevíš z něčím rady jsou ochotní, poradí a ke každému zákazníkovi se chovají velice slušně. Však aby ne když jim nesem peníze. Tak přeju hezké nákupy ve Sklorexu a nejen tam. Prostě jsou tam profíci každým coulem. Dávám absolutní jedničku. palec palec palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.09.2010 11:14 Muž Tallis [11] - Raci, krabi, krevetkyRe: Kajka99
Ztoho si nic nedělej, ja si tam obědnal akva, stít že za 14 dní bude a že mi zavolají aš jim dorazí. Tři tejdny se neozvali, tak tam volám, nejdřív to zvedl majitel, ten o ničem nevědel, tak me předal šefovou, která cosi mekotala, stim že za týden akva bude a že se ozvou, no po 14ti dnech sem si jel koupit akva jinam. Takže za mě jednoznačně Akva-Life hnus. rozzureny
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.09.2010 09:52 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: Kajka99
Na ujišťování pana majitele, bych se vy.... Pokud mají ceník, tak bych si vybral přesně podle něj, pokud ne (a to by mělo být prvním varováním), do písemné objednávky bych nechal napsat i konečnou cenu. A pak by mohla milostivá v obchodě vykládat cokoliv, závazná objednávka je skutečně závazná. Aspoň máte poučení pro příště.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.09.2010 08:59 Žena Kajka99 [229]
Moje první zkušenost je s Aqua-life na Táborské, tam jsem si nechala vyrobit akvárium. Obchod má výběr ryb, rostlin i terarijních živočichů, ale nádrže s rostlinami byly pěkně zařasené. Těšila jsem se, jak tam vyrazím nakupovat rybky, protože předtím jsem byla nakouknout ve SkloREXu a tam měli na můj vkus mírně předraženo. No, když jsem zadávala objednávku, tak mně pan majitel ujišťoval, že nad 750Kč to nepůjde. V den vyzvednutí akvária po mně chtěla "pani šéfová" 882Kč. Tak po naložení akva do auta jsem to zkonzultovala se svým odvozem a do akvaristiky se vrátila, a ptala jsem se, proč po mně chtějí 882Kč, když to je cena, kterou požadují za 100 l akvárium. důkaz zde: www.aqualife.cz/… no a "pani šéfová" se potměšile ušklíbla na svoji kolegyni, začala blekotat nějaké nesmysly, vzala do ruky papír s ceníkem a dělala že hladá cenu. Nakonec střelila 825Kč do ruky mi dala nějaké peníze a pořád se ušklíbala. Doteď lituji toho, že jsem se do těch papírů nepodívala sama, myslím, že cena by byla úplně jiná. Navíc za 96l akva chtějí 845Kč. kdybych si připlatila dvacku, mohla jsem mít o 12l víc.

Doteď nemůžu přijít na to, proč mně chtěli obrat. Možná proto, že jsem 20letá holka a vycítili, že jsem nováček, protože jsem si uchváceně prohlížela rybky, já nevím. Ale naprosto mně zdeptali ještě před založením akvária, takže mně jako zákazníka ztratili, já už do toho obchodu nepáchnu. Zbývající 4000Kč jsem utratila ve SkloREXu a vůbec toho nelituji. Teď jenom čekám až jim dorazí carinotetraodoni. Chodím tam každý týden se ptát jestli je už mají nebo jak to s nimi vypadá, a oni nic neslibují, prostě říkají pravdu. Několikrát mi řekli:Tuhle kytku si nekupujte, na tu máte moc nízkou wattáž apod. podle mého profesionálové. I kdybych na toho carinotetraodona měla čekat půl roku než jim dojde, a v aqualife jim čtverzubci přepadávali z nádrží a dávali je zadarmo, tak do toho hrozného obchodu ze zásady nevkročím.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.08.2010 14:30 Žena Danila [4489] - SumciRe: vlacek
To není jedním dodavatelem, ale tím, že to i k těm dodavatelům chodí jako mix a dost často špatně označené.hmm Pak se to v obchodě(někde) dodatečně určuje. V tom aby se prase vyznalo smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.08.2010 18:26 Muž vlacek [402] Re: Pepan
Evidentne cela republika nakupuje u jednoho dodavatele - v Praze alespon tri akvaristiky prodavaji/prodavaly urophthalmoides jako brigittae :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.08.2010 17:35 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: AlQuds
Ty borarasky v Ostravě už jsou přejmenované.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.08.2010 17:31 Muž AlQuds [161] Re:
Tak bych chtel podekovat za opravdu dobry tip. Neodolal jsem a zajel do Sklorexu, fakt paradne udelana prodejna. Obzvlaste ocenuji prehledne trideni rybek podle regionu, bohatou nabidku jak ryb, tak rostlin a super stav akvarii. Bylo opravdu na co se koukat. Pobavilo me, ze tam meli tytez borarasky, co jsem pred 2 tydny koupil v ostravskem Hornbachu, i ve Sklorexu je maji za uzasnou cenu (9,- za kus, v Ostrave je to jeste lepsi kup za 5,-) a stejne jako v Ostrave je nabizeji pod jinym nazvem (jako brigittae namisto urophthalmoides). :) Asi je maji od stejneho dodavatele. ;-) Sice jsem nic extra nakoupit nechtel, ale nakonec jsem si poridil aspon pinzetu a par dalsich drobnosti, abych takovemu super obchodu udelal nejakou trzbu. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.08.2010 18:27 Muž Darsilius [9] - Raci, krabi, krevetky – Re: sand0kan
naprostý souhlas... jednoznačně nejluxusnější akvashop ve kterem sem kdy byl !
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.08.2010 16:42 Muž sand0kan [2] - LabyrintkyRe: AmorFati
......jednoznačně Sklorex ;-)

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... 4

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 7225x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/1596-akvaristika-v-brne?od=94