Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Mohou být spolu dva druhy raků?

 

NápovědaFórum » Další živočichové » Raci a Krabi 

Mohou být spolu dva druhy raků?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.04.2016 10:32 Muž Amatértom [514] - CichlidyRe: rak
škoda mám v nádrži 3 krásné mexičany, původně jsem chtěl pancéřníčky, ale brzy jsem zjistil, že tento ráček má podobný styl života, proto jsem chtěl místo pancéřníčků pořídit ještě párek modrých diminutusů, ale jestliže se spolu kříži, časem by zřejm ztratili svojí vyšlechtěnou barvu a navrátili by se do všeního zbarvení.. Děkuji
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.04.2016 10:23 R Muž rak [963] - Raci, krabi, krevetkyRe: Amatértom
Křížení je možné.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.04.2016 09:24 Muž Amatértom [514] - Cichlidy – ráčkové
Ahoj, chtěl jsem se zeptat, zda-li mohou být spolu Cambarellus patzcuarensis s Cambarellus diminutus, jestli se spolu nekříží apod. děkuji

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.06.2014 15:40 R Muž rak [963] - Raci, krabi, krevetkyRe: MildaDitr
Nebral bych to jako vyjímku. Protože je to jeden rod a tudíž jejich chov je za určitých podmínek možný.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.06.2014 15:22 MildaDitr – rak červeny a rak mramorovany( mřižkovany)
ahoj ja mam asi vyjimky raci jsou spolu smich k sobě přelejzaji z 1 akvarka do 2 akvarka a nic si nedělaji a žerou vše co se jim dam s pozdravem miloš stydim

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.01.2013 21:31 - Re: Postak
Tipujem to na Procambarus clarkii var.white
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.01.2013 19:32 Postak Re: prasan
Fotka k příspěvku Posílám foto,omlouvám se,dřív jsem to nestihl :-)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.01.2013 20:45 - Re: Postak
P.clarkii sa už predávajú pomerne lacno.(jednoduchý odchov)
Foto by nebolo?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.01.2013 19:03 Postak Re: prasan
Tak to ti děkuju :-) Chtěl za ně stejně jako za ty mexický 80Kč,myslel jsem,že ty větší raci jsou dražší..No tak uvidím,až vyrostou..Jinak díky moc za odpověd
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.01.2013 18:42 - Re: Postak
Ťa fajne natiahol ano
Počkaj až dorastú.Sú aj iné mini ráčíky,ale neviem ani o jednom čo by bol white forma.
Na dotaz land2-nie je to až tak drastické ako opisuješ.V pohode ich chovám s trinidadom už niekoľko rokov. ano
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.01.2013 18:31 Postak Re: land2
Prodejce mi říkal že budou stejně velcí jako mexičtí nemuže to bít nejaká jina forma?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.01.2013 18:16 Muž land2 [0] - CichlidyRe: Postak
Ono je docela jedno co k nim das jsou schopni zlikvidovat i sumce 5x vetsi jak oni ... nazenou jej do kouta a tam ustipou o kytkach nemluve. Zradla pro ne muzes mit kolik chces plus jsou teritorialni takze bojuji i mezi sebou
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.01.2013 17:23 - Re: Postak
Mexický dorastá do 5cm.Ten white je najskôr Procambarus clarkii var.White-dorastá i do 20cm.Mexického ti skôr či neskôr zožerú. ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.01.2013 16:18 Postak – rak mexicky zakrsly a rak white?
Dobrý den,dnes jsem si na burze v Jihlavě koupil jednoho raka mexického a dva raky white,nevíte někdo,prosím,kolik se tito raci dorůstají a můžu je mít v jednom akvárku?A mohli by se křížit?Mám tam i krevetku,raci jsou asi tak velcí jako kreveta.Jednoho raka mexického už jsem mám velkého a ten ted toho nového mexického nevím jestli napadl nebo se chtěl pářit,pohlaví ani u jednoho nevím,velikostně je ten nový o půlku menší.Děkuji za odpověd

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.11.2010 22:12 Muž roper [10] - CichlidyRe: PaDa
Já bych to ani nehledal, protože to dopadne vždy stejně, pro raka mramoraka. Myslím, že se asi nic podobného ani nedá najít. Promiň kamaráde (invalido) coze :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.11.2010 21:35 Muž PaDa [6073] - mřenky a sumciRe: Honzik
Pokud se odhodláš k tomu čtení, doporučuji zde:
raci.kvalitne.cz
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.11.2010 21:33 Muž roper [10] - CichlidyRe: Honzik
Rak mramorak zabije vše, co se mu dostane pod klepeto a je jedno, jak je to velké palec
Vlastní praxe ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.11.2010 21:18 Muž grizly [145] Re: Honzik
Já bych řek, že to ten mexičan nepřežije. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.11.2010 21:15 S Muž invalida [3881] Re: Honzik
A co si něco přečíst? ano
Cpo sou docela plachý a mramoráč je lump...proč je třeba tak levnej...použití hlavy dovoleno smich honzík je chytrej a třeba zjistí že jsou i jiný stránky...nebo je tu psáno o nevhodnosti společného chovu..a to sem na komp blbej...ale že bych dával odkaz........hledej :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.11.2010 20:54 Honzik – snášenlivost 2 druhů raků
zdravim X-) chtěl bych se zeptat, nemáte někdo zkušennosti s chovem dvou druhů raků v jedné nádrži? Vlastnim raka mexickýho zakrslýho a rád bych si k němu pořídil raka mramorovýho, nesežerou se? Díky za odpověď palec
Vyzkoušejte

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Další živočichové • Zobrazeno 682x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/15872-mohou-byt-spolu-dva-druhy-raku