Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Výstava akvarijních ryb Praha

 

NápovědaFórum » Ostatní » Výstavy a soutěže. 

Přejít na předchozí stránkuPřejít na další stránku   1  
Výstava akvarijních ryb Praha
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.09.2012 07:43 Žena petulinakk [2016]
Fotka k příspěvku Zkoušet jestli kouše nebo žužlá se mi vážně moc nechtělo :-)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.09.2012 07:41 Žena petulinakk [2016]
Fotka k příspěvku Pěkně vyfotit se dalo jezírko, kde toho taky dost plavalo.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.09.2012 02:56 Muž půlpy [2131]
doufám, že se některá fota povedly, tak se je pokusím dát k nahlédnutí, ale fota stojí za starou belu, leskne se sklo a odráží, co je před aqwa
ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   22.09.2012 01:31 tomchamik Re: snehulda007
anubias do mých nádrží,stejně jako ostatní květenu dodal Tonda Slaminka,po výstavě je vše naprodej ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.09.2012 22:35 Muž snehulda007 [850] Re: romant
O nich jsem se dozvěděl minulý týden a chystám se tam...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.09.2012 22:31 R Muž romant [27983] Re: snehulda007
Tak se zastav u Hořánků ve skleníku a uvidíš anubiasů a hnědovek, že Ti z toho půjde hlava kolem, ostatně nemáš to k nim daleko a setkání se svéráznou paní Hořánkovou, to v člověku zanechá stopu. ;-)
Edit: web.telecom.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.09.2012 22:29 Stistko Re: vlk9
Jojo, přesně tak...já je normálně nemusím, takže jsem jen vyjádřil svůj názor :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.09.2012 22:29 Muž snehulda007 [850]
Mě tam ze všeho nejvíc fascinoval obrovskej anubias v jedný z nádrží. Nádherná kytka.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   21.09.2012 22:28 Muž vlk9 [296] - HalančíciRe: Stistko
halani byli právě úžasní, kvůli nim jsem tam jel :-P (každý si našel to svoje, že?:-))
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.09.2012 22:25 Stistko Re: petulinakk
To opravdu nejsi sama :-) Já mám také všude odrazy, proto jsem pro jistotu fotil jen detail ryb :-D
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.09.2012 22:12 Žena petulinakk [2016]
Fotka k příspěvku Mně se akce taky líbila, bohužel moje pokusy o fotky nevyšly, ve skle se okolí odráželo tak, že byly skoro víc vidět detaily protějších budov, než akvárek... viz foto. :-D
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.09.2012 22:08 Stistko Re: Stistko
Fotka k příspěvku Tak jsem tam dneska byl. Rozhodně lepší než loni palec Moooc krásná černá voda se skalárami potlesk Jinak bych řekl, že výstavu jako celek zachraňovalo Vivárium a především velké množství skvěle zařízených nádrží ZOO Braník. Výstava halančíků mě příliš nenadchla. Jinak moc dobrý příklad toho, jak by nemělo vypadat akvárium - viz příspěvek níže :-D :-D
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.09.2012 22:06 R Muž romant [27983] Re: snehulda007
To neva, je tam lebka a sloupek, to řasám bude stačit. :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.09.2012 22:04 Muž snehulda007 [850] Re: romant
Ale potápěč a vrak jim tam chybí smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.09.2012 22:02 R Muž romant [27983] Re: snehulda007
Inu, proč nepostrašit širokou veřejnost, ale na druhou stranu, to bude lidí, kterým se to bude líbit. Cílová skupina náctiletí. :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.09.2012 21:59 Muž snehulda007 [850]
Fotka k příspěvku smich
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.09.2012 08:53 Stistko
Zítra tam odpoledne vyrazím...omrknout to! Loni jsem z toho nebyl tolik odvázanej, tak se těším na letošní potlesk potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.09.2012 01:51 Žena Danila [4489] - Sumci
Hlavně jsem v deset večer po příjezdu do botanky zjistila,že je tam teplota celejch osmnáct stupňů a dát tam ryby je téměř vyloučený...to už jsem ječela...a úspěšně,do půl hodiny jely všechny radiátory na plné pecky, byl zaseklej termostat...Ziky a Tomchamik makali až se z nich kouřilo a doobsadili zbytek nádrží,takže kolem jedné ráno bylo hotovo...tak doražte akvaristi,je to pěkný...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.09.2012 22:39 Muž PaDa [6073] - mřenky a sumciRe: Danila
Danila napsala: anténovci červenoocasí koušou, zlatíčka
Anténovec nekouše, anténovec žužlá...
Zkoušel jsem v neděli na vlastní ruku :-D :-P
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.09.2012 21:17 RAP Re: Danila
Danila napsala: ..........Doporučujeme pozorné prozkoumání jezírka v botance, bydlí tam naše ryby - arowany a anténovci červenoocasí a už jsou to celkem kusy... A koušou, zlatíčka smich
A kdy tam přestěhujete Cichly? :-D
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   19.09.2012 21:13 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetkyRe: Danila
jojo masakr jako kazdy rok, z jezirka nejak vymizely blackmoly

a pro milovniky halanciku tam bude opravdu helika prehlidka nadrzek, letos byli nuceni se usidlit v apside....
kdyz jsem odpoledne odchazel tak akorat prijela skupinka z Vivarka (a konkretne jedna specialni nadrz snad nikoho nenecha chladnym) a zacali se sjizdet i prodejci.... jsem opravdu zvedav co rano objevim az otevru dvere do skleniku....

www.akvarium.cz/…

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.09.2012 20:57 Žena Danila [4489] - Sumci
Masakr jako každý rok, právě dokončujeme expozici ZOO Braník v Botanické zahradě - resp. tam právě vyrážíme...
Jako vždy na poslední chvíli, protože Zikouzš stejně jako loni a předloni nechtěl věřit, že výstava opravdu začíná ve čtvrtek a ne v pátek, tudíž to celý týden ladil a teď to dohání... smich
Na druhou stranu nutno podotknout, že naše akvária tentokrát vytvořil tým ve složení Tomaš Horyna - Pavel Zíka, a moc se jim to (podle mě) povedlo.Moje osoba se tam letos ometla asi na půl hodiny...

Výstava je trochu jiná, než loni a stojí za to se zajít podívat ano

Doporučujeme pozorné prozkoumání jezírka v botance, bydlí tam naše ryby - arowany a anténovci červenoocasí a už jsou to celkem kusy... A koušou, zlatíčka smich

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.09.2012 18:37 R Muž vaclav [14570] - Echinodory + stonkové rostlinyRe: jitkaS
je to výstava ne burza takže nečekejte zázraky.
www.aquapage.cz/…
:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.09.2012 18:30 jitkaS
Děkuji za odkazy. Bohužel jsem nikde nenašla kontakt na prodejce, nebo konkrétní sortiment. Neví někdo něco bližšího, nebo co tam bylo minule.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.09.2012 21:58 Žena Kytka [2146] Re: RAP
O puntík vedle :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   07.09.2012 21:49 RAP Re: Kytka
A co takhle www.akvarium.cz/… ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.09.2012 19:57 Žena Kytka [2146] Re: jitkaS
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.09.2012 19:56 jitkaS – akvarium 2012
Dobrý den, máte někdo bližší informace o výstavě. Jako co tam všechno bude k vidění, a jaký sortiment tam bude ke koupi. Popřípadě dá se s někým domluvit, aby tam přivezl rybičky ke koupi a pod. Děkuji

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.04.2012 18:59 Muž vlk9 [296] - HalančíciRe: Danila
budu tam palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   28.04.2012 12:28 Žena Danila [4489] - Sumci
20. - 23. září 2012

Akvárium 2012 (AKV),

Mistrovství Evropy Xipho-Molly 2012 (ČMSXM)

Mezinárodní výstava halančíků (ČHS),

Výstava zařízených akvárií.

Botanická zahrada Univerzity Karlovy, Na Slupi 16, 120 00 Praha 2


Letos opět plánujeme vystavovat zařízená akvária v Botanické zahradě....Už si tu pomalu nechávám přirůstat mechy na kořeny,kytky do lávy a další špeky, aby se to v září jen přesunulo.
Pokud by měl někdo zájem, je možné si rezervovat nádrž a vytvořit tam vlastní prezentaci.
Vyzkoušejte

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   30.09.2011 01:05 Žena darka [520] Re: Danila
I nádobí jsme po sobě umyly :-)), teda spíš moje kolegyně :-))
Na výstavě v botanické jste měli opravdu krásná akvárka potlesk , škoda, že jsem jela do Prahy vlakem, být autem, asi bych neodolala smich a domů si nějaké dovezla! Škoda toho velkého prasklého, ale to se stane, kdo nic nedělá, nic se mu nepo..kazí!
Dáši díky za všechno! Jsi úžasný člověk!
Jak jinak nazvat někoho, kdo vám při prvním setkání na výstavě v Rychnově o týden dřív nabídne bydlení v Praze jen abych mohla na výstavu přijet? coze A Danila k smrti unavená po celodenní práci v obchodě a následné kontrole svých svěřenců v botance ( a maratonu příprav před výstavou) na nás čeká a věnuje se nám celý večer potlesk Ještě jednou díky za překrásný víkend!
Jediné, čeho opravdu lituji, že je ZOO Braník tak daleko smich Byla bych u Vás pořád :-)), skvělý obchod a ještě skvělejší lidé v něm!!
Ať se Vám daří co nejlépe a na nějaké pomlouvačné slečny nehleďte!
Děláte to skvěle! palec potlesk
Jen tak dál!

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.09.2011 20:52 Žena Danila [4489] - Sumci
ZOO Braník si výstavu taky užilo, padáme na ústa....ale stálo to za to, děkujeme za možnost účasti, special thanks to MOUCHA za veškerou prokázanou pomoc love, moc děkujeme za všechno.

Výstava v pražské botanické zahradě podle nás nabrala správný směr a počítám, že to bude nadále lepší a lepší, chce to ty notičky ještě trochu poladit:-)
Už plánujeme, že příští rok zařídíme víc akvárií a snad konečně dojde i na něco většího - pokud to ovšem nerupne - uražený roh je zkrátka prekérka :-(

Taky doufáme, že se nás při tom zařizování sejde víc, možnost předvést svůj akvaristicko- esteticko-konstrukčně- layoutový možnosti má na příští rok stejně jako letos, každý.

Jinak děkuju akvaristické návštěvě z Havířova za láhev ferneta, hektolitr vína a ustlané postele, příští rok u mně máte nocleh jistý stejně, jako letos smich

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.09.2011 08:26 akvaristacz
0 napsal: Zapoměl jste dodat, že jsem ty názorné ukázky umístil na Akvarista.cz, kde mě "znalí odborníci" bez rozmyslu pranýřovali a předháněli se v mínusovém bodování za opovážlivost, jíž jsem se svým příspěvkem tady i tam dopustil.

Můžete to rozvést kdo vás pranýřoval? Co je aktuálně za bodování, máte tam jen -3 body, což se ještě může změnit a žádné předhánění a pranýřování tam kromě vás asi těžko někdo najde . Sám silně kritizujete a lehké oponování, že ne vše bylo tak hrozné, nesnesete? smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   18.09.2011 19:17 Stistko
Tak jsem se tam byl v sobotu podívat...asi jsem měl taky moc velké očekávání...moc pěkně zařízené byly dvě mořské akva, potom nanocuby, akvária od ZOO Braník a Vivária...jinak mi to přišlo jako bída :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.09.2011 16:44 0 Re: LiborSprysl
Fotka k příspěvku Stačí tam nahlédnout a jejich názory si přečíst. 0.


Přídavkem jiná kvalitou lepší fotka z výstavy.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.09.2011 16:24 0 Re: LiborSprysl
Fotka k příspěvku Zapoměl jste dodat, že jsem ty názorné ukázky umístil na Akvarista.cz, kde mě "znalí odborníci" bez rozmyslu pranýřovali a předháněli se v mínusovém bodování za opovážlivost, jíž jsem se svým příspěvkem tady i tam dopustil.


Aby to nevypadalo, že jsem fotil jen zabryndaná akvária, tak sem přidám i něco veselejšího. 0.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.09.2011 16:09 Muž LiborSprysl [9015] Re: LiborSprysl
Teda při správném osvitu je na těch vašich fotografiích fakt vidět, že jsou ta skla hodně zapráskaná...to tedy rychnovští průběžně z hadrem nádrže obchází a snaží se je udržet průhledná, protože potěr po nich tlapká....To dodávám k předchozímu příspěvku
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.09.2011 12:11 Muž LiborSprysl [9015] Re: 0
Nevím jestli pamatujete monotématické výstavy v botanické z minulosti...oko,oko,oko,oko,oko, mečovka, mečovka, mečovka, mečovka, mečovka, BM,pár velifer a pro zpestření pár rybek z kolekce divokých živorodek Romana Slabocha, které nikoho stejně nezajímaly, "páč stejně nejsou barevné". Rozvoj, když se přidali diskové a halani byl sice dobrý, ale pořád to byla širší "speciálka". Letos, alespoň co jsem viděl z fotek, si už své najde každý, kdo "chce jít na výstavu akvarijních ryb". Určitě více uspokojí laickou veřejnost, majitele jednoho, dvou akvárií, než velkochovatele. Ale tohle je cesta k vylepšování "ksichtu" výstavy a myslím, že další roky to ukáží.
S tím zaplácaným sklem...no to bych neviděl jako drama, pokud ryby byly vidět. Fotografové si zpravidla poradit umí...Na poměry Prahy si na rozdíl od vás myslím, že se ta výstava proti minulosti zvedla.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.09.2011 23:09 0
Fotka k příspěvku Byl jsem, viděl a ...., na poměry Prahy jsem očekával víc, ale mám pochopení, že není dostatečný počet pracovitých nadšenců s přebytkem času na takovou náročnou akci. Toho prasklého velkého akvária bylo škoda . Co mi kapku vadilo, tak v obou výstavních prostorách několik nádrží bez popisek a hlavně ty zapatlané skla u akvárií s halančíky, takže se to na fotkách projevilo. A naštvalo mě, že ty prodávané mladé delta mečovky černočervené tuxedo od Václava Štafla byly, již vyprodané, i když jsem tam z nemalé vzdálenosti přijel a obětoval dva dny dovolené, už v pátek dopoledne. Dospělé ryby se v jedné nádržce vystaveny nacházely.

Mít možnost být účasten závěrečného výprodeje a obnos peněženky by mi na to stačil, tak beru z oddělení halančíků po užším výběru ryby od druhů Chromaphyosemion a Simpsonichthys, jenže do něděle jsem se zdržet nemohl. Výstava mi moc kladného nenabídla, no i tak díky všem co se na jejím pořádání podíleli. 0.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   17.09.2011 18:25 Muž PaDa [6073] - mřenky a sumci
Taky jsem se dneska zastavil a můžu jen doporučit. palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.09.2011 16:11 Muž dair [29] - Asie
Velice povedena vystava. Krasne morske koraly. akorad sem neztihnul zadnou prednasku. nevadi..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.09.2011 08:01 R Muž Mrakoplash [1776] Re: Moucha
Myslím si že Rychnov vyjde na 8.9.2012
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   16.09.2011 23:55 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetkyRe: sakura
u tech halanciku je problem, ze rybky jsou i od zahranicnich chovatelu, takze byva problem s dopravcema (ČD, ČSA apod.)

co se tyce pozadi, kdyz se kouknes na ADA akvaria tak ty taky nemivaji pozadi, proste je to takovy styl (viz. www.youtube.com/… )

tato vystava je jedina v Praze a nedela si narok se vyrovnat Rychnovu
podle meho nazoru je lepe mit aspon mensi vystavu, nez zadnou
taky bych se rad podival do Rychnova, ale misto toho jsem pomahal realizovat vystavu v botanicky (neco ve stylu posli to dal), snad pristi rok budou lepe zvoleny terminy, aby byly trosku od sebe.....

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.09.2011 21:45 Gladilaf
Mně se nejvíc líbilo akvárko s tetrama červenýma a modrejma ramirezkama.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.09.2011 20:29 sakura
Dobrý den musím reágovat na samou chválu ale z meho hlediska nic moc ve čtvrtek kdy začala výstava z halančíků tam nebylo k vidění skoro nic prostě tam nebyly,některé nádrže jsou zařízeny pěkně ale žadné pozadí je to rušivé a zrovna se nemusíme koukat skrz akvário na ulici.Mimochodem když to porovnám z výstavou v rychnově která právě skončila tak Rychnov nemá konkurenci prostě tam bylo na co koukat a všem doporučuji se jet do Rychnova někdy podívat třaba na 36 výstavu to nluví za vše.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   16.09.2011 19:58 akvaristacz – prodej
Fotka k příspěvku Ano, i miniakvária od AKVARISTA.cz jsou po výstavě (v neděli večer) prodejná! palec
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   16.09.2011 18:06 vlk9 Re: Danila
úplná škoda to rozebírat, byl jsem tam dnes ráno a ty vaše (a nejen vaše) vystavený kousky braly dech, škoda, že jsem si ze strakonic moh odskočit jen na chvilku, dvě hodky utekly jako voda, a mám pocit, že jsem zdaleka neviděl vše, nějak sem se zasek u halančíků potlesk a doma docháze prázdný akviška sad
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.09.2011 17:05 Žena Danila [4489] - Sumci
V neděli od 15:00 hodin ZOO Braník prodává veškeré zařízení vystavených nádrží - ryby, rostliny, písky, kameny, kořeny a další....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.09.2011 14:42 RAP Re: Bonoman
Fotka k příspěvku Bifasciáti jsou na fotce ve druhém příspěvku, Uarky v prvním příspěvku. Tak tady jsou z větší blízkosti. ;-)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.09.2011 14:01 Bonoman Re: RAP
Rape zminuješ se o rybách UARU ,ale na fotkách jsou paratheraps bifasciatum ,alespon myslím.

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... 8

Zpět na obsah sekce Ostatní • Zobrazeno 12576x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/15383-vystava-akvarijnich-ryb-v-praze?od=254