Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Setkání akvaristů - České Budějovice

 

NápovědaFórum » Ostatní » Setkání akvaristů. 

Přejít na předchozí stránkuPřejít na další stránku   1  
Setkání akvaristů - České Budějovice
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.05.2010 08:41 Žena gaume [26] - Živorodky – Re: RadekCX
jeje, tak to nemam paru :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.05.2010 08:26 Muž RadekCX [219] – Re: gaume
jo klidne, hlavne kdyz tam budou mit nejaky kvalitni caj, aby si porad nekdo nestezoval smich smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.05.2010 08:24 Žena gaume [26] - Živorodky
tak co, vyhovuje vam U Berana? Je to na PVT, tudiz blizko od nadrazi i od centra.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.05.2010 08:24 Žena gaume [26] - Živorodky – Re: equium
myslis 10ks krevet?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.05.2010 20:45 Muž equium [0] – Re: Haimdol
Tak to je konec vážení přátelé smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.05.2010 20:42 R Muž Silent [5949] – Re: equium
Tak to řekni! :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.05.2010 20:41 Muž equium [0] – Re: radovanovo
TOTOTOTOTOTOTO mám přeci říct já smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.05.2010 20:24 Muž radovanovo [9] – setkání
Ahojte! Takže pro zopakování : platí neděle 6.6. mezi 17-18 hodinou! Jen se usneste na místě!
Do akvárka už nic nenacpu, ale možná nějakou krevetku bych zvládnul do menšího akva...Střevličky východní jsem jako kluk občas chytával na rybníku...pár bych si jich vzal do zahradního rybníčku - je tam pár koi kaprů a jesenů - opravdu pár, nebo´t většinu vychytaly kočky...Tak já už se dost těším!!! R hop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.05.2010 20:06 Muž equium [0] – Re: gaume
Já se hlásím. Mohl bych požádat o deset ks stydim ?????
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.05.2010 15:39 Muž RadekCX [219]
gaume napsala: tak ja jsem druhy extrem, pred par lety jsem stravila vikend u nejakyho rybnika a ty rybky tam hazela zpatky (byly pod hrazi a vysychala tam voda), jak mi jich bylo lito, aby nepochcipaly :-) z vyletu se psem se stala neplacena brigada pro tri lidi, dokonce jsme si domu dosli pro kyble :-)

ona strevlicka je ale pekna potvora - ona neskodi jen tim, ze uzira chovnym rybam, ale ona jak jsem se docetl ozdibava kaprum kryci sliz a kapri dostavaji mykozy - takze proto jsem si to rozmyslel je tam vratit
udajne tu strevlicku nezerou ani dravci - moc jim pry nesmakuje - ani rybari ji nepouzivaji jako nastrazni rybku

bejt to nejake strevle nebo neco podobneho tak je tam do rybnika nasypu okamzite a nic neresim
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.05.2010 12:41 Žena gaume [26] - Živorodky
ja vam prinesu molly a pavcata a opet krevety, tak si na ne udelejte nekdo misto :-) jen pisnete, kdo co chcete, at to rozsackuju, ted mam sacku na par let :-P
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.05.2010 12:39 Žena gaume [26] - Živorodky – Re: RadekCX
tak ja jsem druhy extrem, pred par lety jsem stravila vikend u nejakyho rybnika a ty rybky tam hazela zpatky (byly pod hrazi a vysychala tam voda), jak mi jich bylo lito, aby nepochcipaly :-) z vyletu se psem se stala neplacena brigada pro tri lidi, dokonce jsme si domu dosli pro kyble :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.05.2010 23:56 Muž RadekCX [219] – Re: ustavprochore
tam jeste rezervace ani zdaleka neni
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.05.2010 23:27 Žena ustavprochore [567] – Re: RadekCX
Já myslím, že se ti zájemci jen pohrnou, odnášet živočichy z přírodní rezervace. hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.05.2010 22:16 Muž equium [0]
Beran je fajn a neděle také. Přinesu ty xify zatracený. To jsem měl v plánu už minule, jenže jsem musel na tu nehodu a všechno padlo. Na Vaší počest sem si dal tři řízky a jahodový jujce :) . Tak už se těším na neděli i když sice mám ještě pohotovost, tak statisticky nic nebude a šmitec, hotovo, finýto, žádný sejčkování.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.05.2010 21:57 Muž RadekCX [219] – Re: ustavprochore
budejcaci, nechcete nekdo zkusit neco jineho nez to co maji vsichni v akvariu?

v pondeli jsem byl na Vrbenskych rybnicich a v kaluzi ve vypusti (vysychajici) se placalo snad 1000 malych rybicek (spousta uz mrtvych) - nemel jsem nic sebou krome 15kg fotovybavy a tak jsem sel fotit (jinak v hospode jsme se bavili o foceni tak kdyby se chtel nekdo podivat www.cncnet.info/… )

nicmene vecer jsem prisel domu a vzal sklenici a cca 20ks jsem jich vylovil a odnesl domu

dneska jsem sel znova fotit a po vcerejsi prsce se naplnila vypust a ty co prezily to splachlo do spodniho rybnika (pochcipalo jich ale dost)

ted proc to resim a nepustim je do rybnika...po znacnem vahani se mi podarilo tuhle rybku urcit a jedna se o vyslovene skodnou rybku na chovnych rybnicich a tou je střevlička východní (zavlecena sem s amurem a tolstolobikem) - proto ji nechci vracet do rybnika

vzhledem k tomu, ze ta rybka je vyslovene nezmar (staci ji malo kysliku, toleruje vodu az 30st) tak by nemel problem ji mit v akvariu. co jsem je prinesl tak se okamzite krmi vsim co jim hodim a vypadaji vyslovene cile a perlicka - kdyz zerou tak cvakaji - je to slyset pres celej pokoj smich

klidne jich cast odlovim a nekomu prenecham - ja na ne asi nekde budu muset schrastit akvarium protoze je nechci davat k beznym rybkam
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.05.2010 19:04 Žena ustavprochore [567] – Re: gaume
Ve velkým ti je budou likvidovat parmičky, tak jako mně. sad
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.05.2010 12:37 Žena gaume [26] - Živorodky
co jit k Beranovi? Mne se tam libi, myslim, ze Plzen maji.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.05.2010 12:36 Žena gaume [26] - Živorodky – Re: ustavprochore
staci mi snecci, ja potrebuju spis nejaky vyssi rostlinky, ve predu toho mam docela dost. ale i za sneky dekuju, v malym akva se jim dari, ve velkym radsi nejsou.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.05.2010 12:36 Žena gaume [26] - Živorodky – Re: RadekCX
dekujuuuu :-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.05.2010 11:26 Žena ustavprochore [567] – Re: gaume
Neděle 6.6., místo není definitivně určené. Jinak z kytek ti (případně jiným) můžu donést tak akorát Pistie a mladé windelovky + obyčejné hnědovky. :-) Jo, ještě můžu vzít nějaké okružáčky - klasické celé hnědé + ty s červeným tělíčkem, ale ne na krmení!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.05.2010 10:39 Muž RadekCX [219] – Re: gaume
ja ti take nejake kytky prinesu
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.05.2010 08:27 Žena gaume [26] - Živorodky
pripomente mi, ktery je to nakonec den? hospudku vymyslime. tusim, ze to byla pristi nedele, ze jo?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.05.2010 22:00 R Muž Silent [5949]
Mám takový pocit, že místo není určeno. Vzhledem k tomu, že byť budějčák, hospody v Budějcích neznám si nedovolím ani nic navrhovat stydim .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.05.2010 21:53 Silvan
Já taky místo neznám, ale doufám už jenom kvůly BAKovy, že budou mít dobrej čaj :-D :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.05.2010 20:50 Žena gaume [26] - Živorodky – Re: BAKrv
klidne ji vezmi, ted mam spousty mista :-)
ja ani nevim, kde se mame potkat, doufam, ze to nekdo vi :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.05.2010 20:49 Žena gaume [26] - Živorodky – Re: radovanovo
nemam paru, co to bylo za drevo, vytahl ho pes z reky a pak jsme ho jeste na par mesicu do ty reky vratili, stejne to nepomohlo. uvidis, zkus to, jeste, ze je venku, mohl udelat peknou paseku.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.05.2010 20:27 Muž BAKrv [2] – Re: gaume
jediné co ti můžu nabídnout je ta rostlina co jsem psal.

Taky se těším na setkání, kam vlastně jdem????
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.05.2010 19:43 Muž radovanovo [9] – Re: gaume
Ahoj! a co to bylo za kořen? Z čeho? Já si teď přinesl super kořeny z rašeliniště...tak mám trochu strach, abych neměl stejný problém...Doufám, že se všichni sejdem...už za týden a pár dní, což? R.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.05.2010 18:45 Žena gaume [26] - Živorodky
tak mi tlel muj uchvatny koren v akva, takze je zdarne venku a kapku se mi to tam vyprazdnilo :-) kdybyste mel nekdo kyticky navic, tak urcite nepohrdnu, dekuju!
Vyzkoušejte

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.05.2010 20:40 Muž RadekCX [219] – Re: BAKrv
obavam se ze to je gigantea - mozna ale torta

tezko rict - v mem nizkem akvarku to delalo takovou zmet ze se to dalo tezko urcit - nektere listy byly krabate nektere ne

jak rikam zkrmit ji muzu vzdycky ;-)

P.S. to nechvata ja zitra odjizdim ve 13h na Sumavu fotit takze budu stejne az v nedeli vecer na prijmu tak to nehrot
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.05.2010 17:06 Muž BAKrv [2] – Re: RadekCX
taky bych si jich pár vzal :-)

PS: zítra se kouknu na ty zářivky a dám vědět jaký mám průměr. Nejak nestíhám
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.05.2010 16:55 Žena gaume [26] - Živorodky – Re: BAKrv
ja jich par mam, taky nejaky moly. tak donesu :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.05.2010 16:55 Žena gaume [26] - Živorodky – Re: RadekCX
ja ji chci, pokud to neni gigantea :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.05.2010 21:52 Muž RadekCX [219] – Re: BAKrv
budejcaci a okoloprisedici nechcete nekdo valisnerii? dnes jsem se rozhodl, ze definitivne prerostla me nizke sirokouhle akvarium a sla komplet ven

mam ji zhruba 3/4 kyblu - podotykam ze to jsou kytky do vetsiho akvaria lupeny misty siroke 2.5cm

jinak ji zkrmim zelve - ta se po ni muze utlouct
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.05.2010 09:29 Muž BAKrv [2]
mam dotaz kdo tu nabizel ty pavi ocka. Rad bych si je dal do prace. Teda pokud jsou k mani.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.05.2010 17:50 Muž equium [0] – Re: BAKrv
Tak jindy :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.05.2010 15:22 Muž BAKrv [2] – Re: equium
tak na rande půjdem jindy love :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.05.2010 15:20 Muž equium [0] – Re: BAKrv
Zrovna jsem si říkal, že bychom se mohli domluvit a vyrazit spolu. A ono prd :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.05.2010 15:13 Muž BAKrv [2]
Právě jsem se dočetl že se zítra 15.5 ruší akvaburza. Prej z organizačních důvodů. sad
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.05.2010 17:29 Muž Sid [6629] - Rostliny – Re: RadekCX
...rostliny vetsinou kvetou tesne pred tim nez se odeberou do vecnych lovist...
U některých terestrických to platí 100%. :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.05.2010 15:46 Muž RadekCX [219] – Re: gaume
budejcaci neshanite nekdo nahradu za klasicke tlumivky k zarivkam?

objednal jsem omylem jiny typ nez jsem chtel - misto QTP5 pro zarivky T5 jsem se uklepl na QTP8 pro bezne zarivky T8

jedna se o Osram QuickTronic Professional 1x18W - jsou to spickove predradniky s udavanou zivotnosti 100.000 hodin - mam je v terariich a jsou opravdu skvele - jsou to nejmene hrejici se predradniky co jsem kdy mel - instalace je trivialni - jen se tam zastrkaji do klipsen draty - nakres je primo na pouzdre

pokud ano tak mam dva kusy (jeden si necham) - cena za kus je 440Kc
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.05.2010 22:52 Žena gaume [26] - Živorodky – Re: BAKrv
no fakt je to tak, tak ja nevim :-) proste si musel o penize zazadat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.05.2010 20:31 Muž BAKrv [2] – Re: gaume
u té reklamace je nějaký problém. to co píšeš je nesmysl. nějakou dobu jsem v tom podnikal a tole je hodně divné. doufám že jste na to nepřistoupili.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.05.2010 20:30 Muž BAKrv [2] – Re: RadekCX
nestraš nemám to rád :-D rostou jak o život.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.05.2010 20:09 Muž RadekCX [219]
BAKrv napsal: mě kvete jeden 2x amatére

Vyber si kdy ti je předám, Buď ve čtvrek v 19:25 hod a nebo v pátek takřka po celý den. A kolik jí chceš????



Nebojte mám jí dost tak se klidně ještě ozvěte :)




smich rostliny vetsinou kvetou tesne pred tim nez se odeberou do vecnych lovist smich je to posledni pokus jak prezit alespon jako semena smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.05.2010 16:41 Žena gaume [26] - Živorodky – Re: Silvan
tak ju :-) a Ty u me blize neurceny pocet pavcat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.05.2010 14:45 Silvan
Ok máš u mě dvě samičky.... ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.05.2010 14:44 Žena gaume [26] - Živorodky – Re: Silvan
jeje, chudery maly :-) no tak mi dej dve samicky, ja mam vic samcu, tak at se to vyrovna :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.05.2010 14:42 Silvan
gaume napsala: jen dve a kdyztak jiny nez cerveny nemas? ocka jsou hodne do hnedooranzova, ale moooc hezky :-) a dobre, dam Ti jich asi min, presne nevim, kolik jich tam mam.
Bohužel jiný než červený nemám... oni jsou tohle taky jen omyly:-D Živorodky nedělám a čichavci je teď nejak nemají rádi... v období tření se chudinky mečatý musejí schovávat :-(

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... 79

Zpět na obsah sekce Ostatní • Zobrazeno 78479x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/14054-setkani-akvaristu-ceske-budejovice?od=3555