Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Filtr AquaNova - vnější

 

NápovědaFórum » Technika » Filtry 

Akvaristik.eu

Přejít na předchozí stránkuPřejít na další stránku   1  
Filtr AquaNova - vnější
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.05.2014 15:24 rastrot Re: radim
dekuji a myslis ze tak to ma byt?nevadi ze tam jsou jenom tri nebo ten ctvrty mam necim nahradit
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.05.2014 15:20 radim Re: rastrot
taky jsem tam 4 neměl
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.05.2014 13:43 rastrot
ahoj zdravim prosim te mam taky vnesji filtr Aqua nova bezi v pohodode jen jak pises o tech gumičkách ja jich tam mel jenom tri a mam ctyri kose na funkcnosti to nejak prozatím nevadi nevis zda ji mam necim nahradit a nebo to mam nechat bezet jak to je dekuji
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.05.2014 00:36 Muž MonterMonty [2431] - AmerikaRe: radim
Taky mi to na JBL jde ztuha , je tam silná pružina , musí to těsnit tak asi proto
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.05.2014 00:31 radim Re: MonterMonty
mám špatné zkušenosti s tím, když něco dělám silou stydim
ale tak jo, jde to teda i bez pumpy...jsem ukázkový příklad :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.05.2014 00:23 Muž MonterMonty [2431] - AmerikaRe: radim
Hlavně že to šlape hop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.05.2014 00:11 radim Re: MonterMonty
coze no tvl... právě jsem to zkusil zmáčknout větší silou, než když byl nový (tenkrát mi to nešlo, tak jsem to neřešil) zakřupalo v tom...rána jako prase a už je to pohyblivé :-D díky moc pane potlesk a top jsem myslel, že ten filtr znám zpaměti...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   14.05.2014 00:00 Muž MonterMonty [2431] - AmerikaRe: radim
to velké oválné na hlavě filtru ,kde je logo výrobce ?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.05.2014 23:54 radim Re: dudak
už dřív se tu někdo zmiňoval o pumpování...kde je tam ta pumpa? asi jsem úplně blbý, nebo mám jinší tip :-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.05.2014 23:22 Muž dudak [1885] Re: Jar-oslaw
ahoj, nasávací koš můžeš asi v akvárku umístit jak ti to vyhovuje, já ho mám dole. Jinak to síto tam má bejt hrotama nahoru, při skládání si dej hlavně pozor aby ti seděli na sobě ty kruhový gumičky který spojujou tu vnitřní trubku, musí to tam bejt dobře zapadlý, chce to trochu cviku. Jinak zalejvám ho vždy jen po to sítko, pak nasadím vršek a doleju zbytek IN trubkou. Když naliješ rovnou moc do kýble tak ti pak přeteče. Zapojím kohouty, otevřu a jestli máš v hadicích vodu nemusíš ani pumpovat - rovnou zapínám, po chvíli běhu s ním párkrát zakejvám a vzduch uteče. Když je tam hodně vzduchu, tak pumpuju trochu knoflíkem, jde to hodně ztuha, poprvý jsem se bál, že to rozbiju. Jak napumpuju vodu tak zapínám elektriku. Nějakej vzduch vždy zůstane, takže za běhu zase mírně nakloním na různé strany. Po 10 měsících s ním jsem spokojenej, jen nevím ta hlučnost, trochu slyšet je, ale nemám srovnání, jinej jsem nikdy neměl, ale určitě je tišší než vzduchovací motůrek.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.05.2014 22:47 radim Re: Jar-oslaw
čau, jak obráceně? myslíš těmi hroty nahoru?
www.youtube.com/…
kdyžtak napiš minutu z videa co ti není jasné :-)
taky jsem s tím trochu nazačátku bojoval, ale chce to jen cvik...hlavně teda to zavodnění. Nejde mi to pokud je připojená hadice na "out" tu dávám až po zavodnění filtru
s tím sacím košem nerozumím...určitě musí být výš jak filtr. On je tam ten samospád dost podstatný, aby filtr pracoval na plný výkon
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.05.2014 22:33 Muž Jar-oslaw [674] – skladacka
ahoj,dneska mi prisel ncf 1500 a trosku maturuju.to sito pod hlavou mi jde nasadit jen obracene a jak hluboko ma byt nasavaci kos?v patek muzu pokracovat.ten manual je neprehledny.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.02.2014 20:01 Muž pavelbartek [288] - CichlidyRe: radim
Jj, dělám to stejně. Mám akva 2m dlouhé a více filtrů, tento jsem kupoval jako poslední, tak na něj vyšla poslední přihrádka zasahující do čela sedačky, tak také v leže :) Dík. Ať to plave ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.02.2014 19:38 radim Re: pavelbartek
jj taky mi to občas trvá dýl a někdy s ním poklepu i druhý den a něco vyletí. U mě je hlavně problém, že když filtr připojím, tak už se k němu dostanu jen v leže :-O prostě rohové akva-stojan..filtr stojí úplně v zadním rohu skříně kvůli délce hadic.
tak ať ti to pak šlape X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.02.2014 19:31 Muž pavelbartek [288] - CichlidyRe:
Kluci dík. Jistě koupím nový rotor. Gumička není pokažena rozebíráním, je to od novoty, asi šunt. Jinak pokud čistím filtr, beru za samozřejmost rozebrat i rotor a vyčistit jej od nánosů. K odvzdušnění- bohužel i přesto, že jej naplním naprosto doplna a před zapojením a uzavření hlavy ještě doleju a protřepu, napojím na hadice, které vzduch neobsahují, musím pak všemožně jako radim ještě všelijak vypouzet vzduch, i půl hodinky než přestane být zavzdušněný, už jsem podezříval, že někde nasává vzduch, ale ne.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.02.2014 19:04 radim Re: pavelbartek
Fotka k příspěvku tak tě asi zklamu...mám ten rotor se zalisovanou sičkou hmm ale jestli to máš vychozené, tak to bude nejspíš ono. Možná se ti ozve ještě george. Bude mít taky ten starší model, když už má filtr 3 roky X-)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.02.2014 19:00 Muž georg [112] - AfrikaRe: pavelbartek
...se přidám do debaty.Tím by to mohlo být. Já to rozebral jak to bylo úplně nové a po složení to drnčelo jak kompresor z ledničky :-) Po druhém pokusu to ustalo, a od té doby jsem už nebyl tak zvědavý a to uložení už radši nerozebíral. S odvzdušněním problém nemám, nemusím ani třepat a pumpu nepoužívám vůbec.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.02.2014 18:35 radim Re: rastrot
já mám ve spod ten molitan co tam už byl a zbytek košů je sortiment.hornbach.cz/… na posledním koši je další molitan z balení (taková tenká vložka)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.02.2014 18:32 Muž pavelbartek [288] - CichlidyRe: radim
www.akva-tera.cz/…
Tady jsou ty gumky(gumové kloboučky na osce, jeden mám jakoby vychozený, myslím, že to při těch otáčkách háže oskou....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.02.2014 18:30 Muž pavelbartek [288] - CichlidyRe: radim
Ony jsou v každém filtru, prostě je v nich zasazena oska vrtulky. Každopádně z odvzdušněním tohoto filtru máš pravdu, je to pakárna, také s tím všemožně třesu
Také je možné, že máš novější typ, kde již tyto gumky nejsou, je to napevno zalisováno
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.02.2014 18:23 radim Re: pavelbartek
Mrknu na to. Zachvíli se v něm chystám stejně vrtat a trochu pouparvit, tak ti dám vědět na co jsem přišel, nebo nepřišel. Abych pravdu řekl, tak gumky v rotoru jsem ještě nikdy nekoumal hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.02.2014 18:15 Muž pavelbartek [288] - CichlidyRe: radim
Na osce rotoru(vrtulky)jsou gumky, ve kterých je tato oska uložena(takové kloboučky)- lůžka pro osku rotoru. Zdá se mi, že jedna nemá otvor pro osku kruhový, ale mírně oválný. Jinak ano, vím jak je to u zavzdušněním, také s filtrem různě zatřesu ap. aby vyšly bubliny. To co mi dělá, je hukot jako z trafostanice, předpokládám, že je to tou gumičkou??? Bohužel nejde koupit tyto gumky samostatně, pouze s rotorem a oskou, cena je něco kolem 200Kč
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.02.2014 17:56 rastrot – j
a jaka jsou nejpsi filtracni media do toho filtru myslim AquaNOva cim zacit od spoda diky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.02.2014 16:42 radim Re: pavelbartek
čau, trochu teď nechápu kterou gumku v lůžku s šišatým otvorem myslíš. Jsou tam 2 gumičky na ventilech, jedna velká pod spodním košem, 3 malé mezi koši a jedna pod hlavou.
Filtr umí hrčet a trochu vybrovat pokud v něm zůstane vzduch. Různě ho nahybám dokud nevyjde všechen vzduch ven a pak jede pěkně potichu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.02.2014 15:26 Muž pavelbartek [288] - CichlidyRe: radim
Ahoj, mám ho také, ovšem opravdu mi hlučí jako stará mraznička :-( Jinak dělá co má, mám jej asi rok a půl. Nevím, snad pomůže výměna rotoru a těch gumiček??? je možné(zdá se mi při pohledu)že ta jedna gumička v tom lůžku má šišatý otvor, což může vést k vibracím????
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.02.2014 15:21 Muž pavelbartek [288] - CichlidyRe: ondrajz
Vatu, co ti nabízeli bych tam nedával, musel bys často do toho filtru zasahovat, jelikož se tato velice brzo zanese. Vnitřek filtru bych využil čistě jako biologickou filtraci (tedy bych podle toho volil média), jako předfiltraci bych nasadil na sací koš jemný polyuretan. Uhlí a polyuretan uvnitř bych jistě nahradil, použil bych další keramiku.... Takový siporax mini je mým favoritem ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.02.2014 15:12 ondrajz – aktivní uhlí
Vlastním filtr Aqua Nova ncf-600, který obsahuje aktivní uhlí. Chtěl bych ho nahradit nějakou jinou filtrační hmotou. V akvaristice mi nabízeli toto www.akvajedlicka.eshop-zdarma.cz/…. Chtěl jsem se tedy zeptat, zda by se to touto vatou dalo nahradit a pokud ano, tak jestli je potřeba ty filtrační hmoty nějak zpřeházet? Aktuálně je to ve filtru seřazeno následovně - hrubší molitan, aktivní uhlí, keramické kroužky a jemnější molitan.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.02.2014 21:02 Muž georg [112] - AfrikaRe: rastrot
Mám ho 3 roky a OK
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.02.2014 21:00 radim Re: rastrot
toto jsem sem psal nedávno a stále to platí ;-)

od října mám ten NCF-1500 a za ty peníze jsem velmi spokojený
to že jsou tyto filtry hlučné mi příjde jako nějaká negativní reklama od konkurence...
je to jednoduchý, tichý, výkonný stroj
jen jsem trochu nepochopil to zavodnění, chce to cvik...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.02.2014 20:58 rastrot – prosím o radu
objednal jsem si filtr Aqua Nova 1500 ale nemam o nem moc informaci máte nekdo nejakou zkusenost?děkuji moc za jakekoliv informace jeste stale muzu nákup zrusit
Vyzkoušejte

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.01.2014 14:41 jamajcan Re: Folvi
Uhlí půjde okamžitě pryč.Není důvod ho tam nechávat.Mám doma nějaké zásoby filtr.substrátů,takže samozřejmě hned tuning náplní a místo nasávacího koše,kostka biomolitanu :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.01.2014 14:37 Muž georg [112] - AfrikaRe: radim
Mám ho cca 3 roky a jede celou dobu. Nemůžu si na něj stěžovat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.01.2014 14:36 Muž Folvi [-22] Re: jamajcan
není zač :) jen bych si k němu přiobjednal nějakou fil. náplň navíc... je k němu totiž to uhlí, a to moc dlouhodobě využitelné není. já si koupil ty kuličky a jsou super :)
jinak pokud vám jde jen o cenu, tak na aukru se dají sehnat i levnější vnější filtry ("neznačkové"), ale tam už nemůžete počítat s náhradními díly :(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.01.2014 14:34 jamajcan Re: Folvi,radim
Díky moc za užitčné info :-) Za ty peníze do něj půjdu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.01.2014 14:30 Muž Folvi [-22] Re: radim
přesně tak, taky jsem se bál té všude zmiňované hlučnosti :-D ale ta se nedostavila... a nahluchlý nejsem... to je asi jen nějaká negativní reklama :-/
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.01.2014 14:26 radim Re: jamajcan
od října mám ten NCF-1500 a za ty peníze jsem velmi spokojený potlesk
to že jsou tyto filtry hlučné mi příjde jako nějaká negativní reklama od konkurence...
je to jednoduchý, tichý, výkonný stroj ano
jen jsem trochu nepochopil to zavodnění, chce to cvik...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.01.2014 14:18 Muž Folvi [-22] Re: jamajcan
mám ho asi od listopadu, takže ne dlouho, ale fakt si ho jen chválím... měl jsem strach, že to budou peníze vyhozené oknem, ale eheim mi přišel hrozně drahý... a jsem rád za to, jak jsem zvolil :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.01.2014 14:07 jamajcan Re: Folvi
Ahoj.Můžu se zeptat,jak dlouho ho máš v provozu?Uvažuju o jeho koupi,ale raději ještě sháním nějaké informace.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.01.2014 14:01 Muž Folvi [-22]
mám tento filtr, konkrétně aquanova ncf - 1200 a jsem s ním maximálně spokojený!!! super chod, naprosto tichý a náhradní díly jsou na něj snadno k sehnání a ještě jsou levné, takže kdo nechce vrážet peníze do předraženého eheimu tak tento určitě doporučuju! ;-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.05.2013 14:46 hart2369 Re: Maja
čistím 1x za 1,5 měsíce, propláchnu filtrační hmoty, propláchnu hadice, popřípadě vyměním filtrační vatu. 1x za rok obměním Zeolit, hadice a těsnění pod hlavou.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.05.2013 14:42 Beda81 Re: Maja
strejda googli mi napovedel
www.novaeuro.com/…

konktretni dokumenty
www.novaeuro.com/…
www.novaeuro.com/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.05.2013 14:17 Maja – Jak vyčistit filtr?
Dobrý den,
prosím o radu ohledně vyčištění filtru. Je to filtr Aqua Nova NCF-1500 nebo NCF-2000. Byl kupovaný se zajetým akváriem 720l. Nemohu nikde najít jak filtr vyčistit, kdy v něm co měnit a jak do něj vůbec vlíst. Prosím také o informaci jak často se filtr musí čistit?

Děkuji.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.03.2013 11:39 Muž LiborSprysl [9015] Re: Jakub
Vzpomínám na podobné filtry s láskou z dob mládí...jak se proměnily dnes, to nevím...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.03.2013 11:27 Jakub – filtr
Zdravím, chci se zeptat máte někdo zkušenost z Filtrem Aqua Nova NF - 300?
Mám akvarko z rozměry 50,25,30cm. Díky

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.12.2012 19:36 Muž atiw [-4] - krevetky red crystal, taiwany blue bolt, blue panda, black tiger – AQUA NOVA
Tak jsem objednal u Poláka na aukru AQUA NOVA 1200, zapojím ho a sdělím své zkušenosti. S tím Polákem mám velmi dobré zkušenosti, kupoval jsem od něho již řadu věcí, v balíčku byly vždy nějaké dárky navíc, třeba navíc krmivo od Tetraminu, Tetra Natura Algae Block apod. Je velice ochotný, komunikativní. Mám Eheim Profi 3 a Tetretec 700, oba filtry OK, Měl jsem Fluval, rád jsem se ho zbavil, byl hlučný a často se ucpával, takže jsem ho musel každou chvíli čistit. Ty dva zmíněté Eheim a Tetratec 700 čistím tak 1 za rok. jsou takřka neslyšné, jsou prostě OK.Po pozitivní zkušenosti s Tetratec 700 jsem si koupil Tetratec 1200, byl hlučný, protíkal kde se dalo, až mi přetekly nervy a mrsknul jsem ho celý i s nápněma do kontejneru. Tak chci ze zvědvosti zkusit ten AQUA NOVA. Když s ním nebudu spokojen, půjde cestou Tetratec 1200 a koupím Eheim. Od toho Poláka na Aukru jsem kupoval řadu výrobků JBL, mám to za polovinu než u nás, spokojenost, třeba pernamentní test CO2 JBL za 250,-Kč, objednal jsem si hned dva, koupil jsem hned i náhradní náplně, u nás nejlevnější int. obchod má ten test za 400 a v Hornbachu jsem za něj dával něco kolem 500. Má tam testy od JBL kufříkové sady, cena bezkonkurenční, to se týká i krmiv JBL žádné prošliny, expirace do r 2015, u našich int. obchodů se mi stalo, že mi poslali krmiva těsně před projitím expirace,má tam CO2 difuzéry JBL,ten jsem si koupil také od něho, maká perfektně,mohu doporučit a tak dále. Když příjde k věci koupím zase u něj. Mám to za polovinu než u nás. Pak si můžeme klást otázku proč? Že by nenažranot našich podnikatelů? Poštovné 60 Kč, posílá to z Náchoda jen českou poštou, asi aby měl menší poštovné, protože z Polska by to byla pálka a hodně kupujících by ta cena poštovného i odradila. Všimnul jsem si, že na Aukru oproti jiným prodejcům dost prodává. Tímto mu nedělám reklamu, aby si to někdo špatně nevyložil. Na závěr - přeji všem akvaristům vše nejlepší do nového roku, vynechám obvyklé oficiální fráze a popřeji jen hodně akvaristických úspěchů, akva bez nemoci, zákalů a jiných neduhů, se kterými se potýkáme.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.12.2012 19:04 Muž pavelbartek [288] - CichlidyRe: Silent
netušil jsem, že se domlouváme, jen píši svou zkušenost. Konec konců se všichni shodneme, že raději připlatit pár set korunek, možná ani to ne a mít klid. Klid jak od chrastící vrtulky, tak od rozpadlého těsnění pod hlavou. Tady u těch ikol a aqua nov tvoří cenu nevhodný materiál(plast, guma...) ten, co to vyrobil, jistě kopčí něco, co již není chráněno ochrannou značkou a cenu stlačil méně kvalitním(tedy levnějším) materiálem... Já bych si už Aqunovu nikdy nekoupil, sice mi slouží, ale u Atmanů jsem ještě nic neměnil a mám je o mnoho let dýl....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.12.2012 18:32 R Muž Silent [5949] Re: parak
To co popisuješ jsou všechno de facto šedivky které k nám nikdo oficiálně nedováží a to bych si já osobně taky nikdy nepořídil. Jak správně píšeš těch ušetřených pár stovek za to nestojí. Jinak rámcově s Tebou souhlasím :) . Mimochodem o akvatechnice a systému jak se to "přelepování" nálepek firem dělá něco vím. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   30.12.2012 18:26 parak Re: Silent
...dobře vím, kde je vyrobenej Atman, a nemíním tu ztrácet čas diskuzema, kdo si kde nechá co vyrobit a hlavně jak! Škoda času..
Mám hodně přátel akvaristů a teraristů (sám dělám oboje), vlastně všichni filtrujou ext. filtrama, někdo TetraTecama, někdo Atmanama (starý i nový typy), někdo Ehaimama - všechno v pohodě. Dva kolegové si koupili Ikolu (jeden z Aukra, druhej na burze někde v Ostravě?), ten první byl hlučnej od začátku, ten druhej áž po měsíci a zároveň začal "močit" pod víkem - málem mu vypustil 300l nádrž!
Nic mi nevyprávěj o "zjisti si" kdo přelepuje jakou nálepku - víš taky prd jak to opravdu je s polepkama, já vím jedno - Ikolu nebrat!
Na polský produkce (a je mi jedno, kde si to nechaj vyrobit a polepit) mám averzy od doby, kdy jsem málem přizabil svého tehdy šestiměsíčního syna v polským kočarku, který se mi rozlámal na rovný silnici, od dob kdy jsem upekl celou snůšku vzácných korálovek v inkubátoru, kde jsem naletěl opět a zakoupil jsem do něj polskej termostat...nebudu tu otravovat s výčtem zkušeností s polskýma produktama..
ápropó, moje zkušenost a názor nebyl určenej pro tebe, ale myslím pro "atiw", který potřebuje "rozhoupat" k nákupu ext. filtru a těch ušetřených 300,- ZA TO FAKT NESTOJÍ! no ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   30.12.2012 17:47 Muž pavelbartek [288] - CichlidyRe: Silent
Ty bláho, na ty jsem úplně zapomenul. Pořád byly lepší, než ten Aqua nova, ale ano, cena těchto filtrů (aquanova, ikola) odpovídá kvalitě a službu udělají. Ta Ikola je úplný dvojník atmanu
img19.allegroimg.pl/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.12.2012 17:29 R Muž Silent [5949] Re: pavelbartek
Ne. Měl jsem na mysli opravdu starou sérii vnějších Atmanů a to konkrétně typy Atman AT 3335-8 viz akvarijni-filtry.heureka.cz/… které už nejsou ani v prodeji. Já vím , že čerpadla mají teď označení Atman AT 200-203. Filtry třídy CF jsou už novější a modernizované.

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... 6 7

Zpět na obsah sekce Technika • Zobrazeno 10017x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/13725-filtr-aquanova-vnejsi?od=190