Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

ZOO Braník

 

NápovědaFórum » Obchody » Kamenné 

Přejít na předchozí stránkuPřejít na další stránku   1  
ZOO Braník
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.03.2010 23:23 Muž vena [52]
Tu stěnu sem už někde viděl ... že by Zlatá rybka ? Držím palce ať se daří.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.03.2010 21:51 Pepan – Každý, kdo dneska začíná s podnikáním,
má můj nejhlubší obdiv. Mám kamaráda, který má v Ostravě malý zverimex a ten říká, že dneska by tím určitě nezačal, kvůli obstrukcím nejrůznějších institucí. Takže Vám Danilo držím pěsti, aby se Váš záměr podařil a pokud budu mít cestu do Prahy, určitě se pokusím zastavit. Hodně štěstí. palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.03.2010 21:10 Žena bluedream [245] – Re: Danila
Díky stydim :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   24.03.2010 21:09 Žena Danila [4489] - Sumci
Fotka k příspěvku přidávám fotečku koupené stěny - samozřejmě ji upravíme, aby ladila se zařízením:-) a nebude jen jednaaa:-)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   24.03.2010 21:08 Žena Danila [4489] - Sumci – Re: bluedream
Deformace??? Ale nádherná, krásnej nápad potlesk palec ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 10   24.03.2010 20:25 Žena bluedream [245]
Fotka k příspěvku Deformace dětskými motivy :-D
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.03.2010 19:33 Žena Danila [4489] - Sumci – Re: Yirka
ZOO Braník už se tvoří logo, tak kdybyste měli nejakej návrh, sem s ním a nebo do vzkazů:-)
A o víkendu se přivezeme stojany, regály a nádrže, což je mazec, protože musíme kvůli veterinární správě předělat komplet celou podlahu tone tone a tudíž je nemáme kam dát...Ale mám za to, že to je jen jeden z problémů u kterýho řešíme nemožné...a jde to...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.03.2010 08:21 Muž Yirka [9118] – Re: Danila
Nebylo by třeba lepší AkvaZOO Braník? Má to výhody i z marketingového hlediska, to A je přece jen dříve v abecedě ......
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.03.2010 22:03 Muž Bob66 [2103] - Cichlidy – Re: Danila
A nebylo by lepší ZOO Danilárium Braník :) Gratuluji ke zkouškám palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.03.2010 21:59 Žena Danila [4489] - Sumci
Pozor změna!!!
Ukázalo se, že nejfrekventovanější otázka na nový obchod je:
A kde to jééééé????
coze
Tudíž Mouchovi výhra zůstává, jen název obchodu se mění na to, co nás napadlo jako první a to je
ZOO Braník...
Počítám, že pokud se tam občas sejdou uživatelé zdejšího webu, bude to název víc, než přiléhavej smich
Otevření předpokládáme koncem dubna, jak už bylo řečeno a ty zkoušky na prodej vyhrazenejch veterinárních léčivých přípravků jsem zdolala za plnej počet bodů...
Vyzkoušejte

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   07.03.2010 18:09 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetky – Re: Danila
Fotka k příspěvku no hned od Danily jsem zamiril do prace a nainstalovat akva na stul.... vsak koukejte jak tam zapadlo
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   07.03.2010 11:52 Žena Danila [4489] - Sumci – Výherce
Fotka k příspěvku Moucha si u nás vybral vzhledem k rozměrům svého pracovního stolu desetilitrovou elementku,černý písek od flexiobkladů, a krmení pro galaxky - mraženou moinu a sušenou artémii pro nejmenší droboť ano Kytky a kořeny nechtěl, že je prej soběstačnej.
Gratulujeme potlesk
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   06.03.2010 23:13 Žena Danila [4489] - Sumci – Re: Ninco
Pana Macenauera, resp. obchodní oddělení už jsem kontaktovala:-), v každém případě díky:-)
Moucha si zíjtra přijede vybrat výhru, tak sem dám fotky.
Dneska jsem podepsala smlouvu na prostory, takže už bydlíme:
DANILÁRIUM
U DANILY
Jiskrova 7, Praha 4 Bráník, 7 minut busem a minutu pěšky od metra Smíchovské nádraží....
A když vše půjde dobře, tak koncem dubna otevíráme!!!!
Ukrutně se těším..... ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   05.03.2010 19:01 Žena Danila [4489] - Sumci
Moucha dostává vzhledem k rozměrům jeho akvária právo na výběr čehokoli z našich nádrží, od ryb, kořenů a kytek, co se mu bude líbit, je jeho.
Fotky předání ceny samozřejmě zveřejníme.
Děkuju všem, kdo se zúčastnili, děkuju všem fanouškům, o průběhu celé akce výstavby DANILÁRIA vás budu průběžně informovat.
Pusu Danila z Danilária
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   04.03.2010 23:41 Žena Danila [4489] - Sumci
Danilárium zatím suverénně vede, další z možností je U Danily, v každém případě to budou chovatelské potřeby, akvaristika + vybraný název:-)

Dobrá zpráva je ta, že už MÁME PROSTORY hopkam se mimo stěn s menšími akvárky vejde i 2500 litrů velká nádrž, kterou budeme stěhovat z Tábora...http://rybicky.net/nadrze/1195 , mimo jiné to obnáší nechat vybourat nový dveře.... a takový drobnosti, jako je vyzdění části obchodu, abychom nespláchli obyvatele Braníku do Vltavy...
Vzhledem k neskutečnýmu množství úředních povolení a stavebních úprav počítáme s otevřením do konce dubna...

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   23.02.2010 08:38 Mrakoplash
D-animal případně jen Animal :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   22.02.2010 19:02 Muž Yirka [9118] – Re: Skorica
Takža jednoduše a univerzálně ZOO obchod "U Danily". Alespoň když nepůjde tak se tam vymění jen obchod za hospodu a jede se dál. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   22.02.2010 18:44 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetky – Re: Moucha
Danilarium
Dašenčina nora
Danilčin pelíšek
Danila Pet Shop Girl

a pokud by to huz nekdo mel chraneny tak se to da jeste doopravit grafikou, aby se zvisila rozlisitelnost a novost... proste aby to slo zapsat jako OZ
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   22.02.2010 18:25 Muž DavidDizzer [26] – Re: Danila
"Svět zvířat"
"Zoo shop" nebo "Zoo shop zvířat"
"Zvířecí sen" smich
Nic jiného mě nenapadlo :-D smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   22.02.2010 17:18 R Muž Silent [5949]
:) Danila-pet :)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 12   22.02.2010 17:02 Muž Horác [3942] – Re: Danila
MASO, RYBY, UZENINY - čerstvé (ještě živé!)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   22.02.2010 16:45 Žena doklwnik [347] - Halančíci – Re: Danila
Záleží, koho tam chceš, aby ti tam chodil. Pokud dospělejší a dospělý rozumný lidi, tak nějaký slušný název, pokud ,děti', tak něco zdrobnělého, ujetého... Zároveň to chce něco originálního, co by si lidé dobře pamatovali. Moje návrhy jsou něco jako: Zvířecí radost/i, Chlupáči i ploutvičky, nebo klasický: Chovatelské potřeby...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   22.02.2010 16:43 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetky – Re: Danila
no musim si to nechat projit hlavou, kam fsecky rybky plavou.....
ale na prvni brainstorm mi napada

Happy PETs
u Dalcinych zviratek
Spokojena zviratka s.r.o.
Vse pro tlamicky
Mazlicci s.r.o.
Danilcino zvireci Shangri-la

"Od Danilky pro poteseni Vasich mazlicku jen to nejlepsi"

a jako bonus ti zdarma nabizim sve graficke sluzby (jsem sice amater ale umim obslehnout skoro cokoliv)
a mohu i dohodit poradce v oboru ochrannych znamek!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   22.02.2010 15:21 Muž pibor [9] - Parmičky – náeev
Štasné zvířectvo. X-) X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   22.02.2010 15:18 Bart Simpson – Re: Danila
třeba akvarium danila :-D ne třebááááá:ZVÍŘÁTKO,nebo moje zvířátko ,pro naše mazlíčky či naši miláčkové atd...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   22.02.2010 15:03 R Muž romant [27982] – Re: Danila
"Zvěřinec" X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.02.2010 15:01 Žena Danila [4489] - Sumci
Počítám zhruba od dubna, než opustím po deseti letech veterinu musím zaučit nástupce:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.02.2010 14:59 Muž Dahak [425] - Cichlidy – Re: Danila
V jakém časovém úseku se můžeme na tvé dílo těšit ?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   22.02.2010 14:56 Žena Danila [4489] - Sumci – Soutěž
Vyhlašuju soutěž o nejlepší a nejhezčí název obchodu se zvířaty(psi, kočky, ryby, hlodavci, ptáci) a potřebami pro ně.
Podmínky: slušné, výstižné, vtipné, originální, použitelné.
Vítěz vybraný mezinárodní odbornou nezávislou porotou ve složení: Danila smich získá kořen do akvária dle vlastního výběru z mých nádrží.
Tak do toho... ;-)

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... 81 82

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 236183x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/13617-zrizovani-noveho-obchodu-zoo-branik?od=4031