Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Jaká je to cichlida

 

NápovědaFórum » Akvarijní ryby » Copak je to za rybičku? 

Akvaristik.eu

Přejít na předchozí stránkuPřejít na další stránku   1  
Jaká je to cichlida
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.04.2010 21:50 Muž pepik [6] Re: karelpavel
Rekl bych ze je to Heros severum,mam taky dva,ale likvidujou mi kytky s..ě
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.04.2010 21:43 Muž liborass [174] Re: karelpavel
řekl bych, že to bude Heros severum, nebo notatus
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.04.2010 21:35 Muž karelpavel [18] – Kančík - identifikace
Fotka k příspěvku Mohl by mi tu někdo poradit co pak je to za kančíka ? na hřbetní ploutvi, má úplně na konci tmavou tečku - při koupi mi bylo řečeno, že až bude ryba starší - tak s červená hmm ahoj
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.02.2010 09:46 Žena Merkur [99] - LabyrintkyRe: miskaa
Také bych se přikláněla ke Kančíku příčnopruhému jiné formě. My jsme je chovaly a dle tvaru těla se mu podobá nejvíce. Ale na 100% to samozřejmě není. Zeptám se ale jinak. Když jste jej dostala, to byl poslední kousek? Nebo mají ještě jiné? Jaké další druhy s ním byly v akváriu? Jak se chovaly? Ptám se proto, že i dle chování se dá usoudit, zda je to on či ne. My jsme s Kančíky příčnopruhý neměly žádné problémy, byly v pohodě, protože jsme jim daly dobré podmínky pro to, aby se nechovaly tak, jak se o nich píše a straší se.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.02.2010 21:14 RAP Re: miskaa
Kančík příčnopruhý - xantorická forma, možná forma "Nemo". Opravdu nicmoc fotka.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.01.2010 18:37 miskaa Re: Merkur
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvku Joo je o něco světlejší než ten pyskatý.
Večer sem dám ještě tu fotku, ale myslím,že to je on.
Děkuji všem. :-)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.01.2010 14:20 Muž NASREDDIN [1383] Re: miskaa
Co třeba nějaké další znaky, třeba podélné nebo příčné pruhy ?
Barva sama o sobě moc nepomůže, existuje mnoho barevných forem.
Zkuste vyhledat fotky nejběžnějších kančíků(třeba příčnopruhý, zelenooký, citrónový).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   31.01.2010 14:10 Žena Merkur [99] - LabyrintkyRe: miskaa
Fotka by pomohla určitě, našla jsem však, že Kančík pyskatý má mimojiné i růžové, bílé formy.. rybicky.net/atlasryb/kancik_pyskaty
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.01.2010 13:58 Muž Yirka [9118] Re: miskaa
Bez fotky ti těžko někdo odpoví, to by musel být jasnovidec.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.01.2010 13:56 miskaa – kančík
Ahoj, chtěla jsem se zeptat... Dostala jsem nového kančíka. Nevím ale co je to za druh, nikde ho na netu nemůžu najít abych se o něm něco dozvěděla. Je bílej až narůžovělej a velikost ta je asi tak 5cm.
nevíte co prosím někdo co je to za druh?
Předem díky. :-(
Vyzkoušejte

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.07.2009 22:10 Muž bolek [5] Re: CBD
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.07.2009 22:08 pepajs Re: CDB
ahoj, tahle ryba na obrazku je na sto procent kancik zelenooky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.07.2009 22:05 Muž CDB [4] – Akara hnědá???
Fotka k příspěvku muzete mi nekdo rict co je to za rybku? koupil jsem ji jako akaru hnedou ale nejak se mi nezda ze by to byla ona.
 

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... 5

Zpět na obsah sekce Akvarijní ryby • Zobrazeno 11034x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/13187-jaka-je-to-cichlida?od=237