Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Ryby do akvária 51 - 150 l (střední akvárium)

 

NápovědaFórum » Akvarijní ryby » Výběr ryb / Hodí se tyto rybky k sobě? 

Akvaristik.eu

Přejít na předchozí stránkuPřejít na další stránku   1  
Ryby do akvária 51 - 150 l (střední akvárium)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.06.2012 20:13 R Muž romant [27981] Re: Kloklo998
Jestli to bude do těch 60 litrů, tak bych volil ty tetry jenom jeden druh, s ancíkama to moc nepřehánět(dovedou bejt pěkný bordeláři) a ty cichlidky v poměru 1 sameček a 2 samičky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.06.2012 20:06 Agnes998 – Další plán
Tak jsem přehodnotila plány a navštívila akvaristiku,takže mám trochu jiný plán: Cichlidka kakadu, tetra černá a tetra neonová a ancistrusy, šlo by to dohromady nebo by to udělalo z akvárka kůlničku na dříví?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   03.06.2012 17:18 Muž Ad@m [1051] Re: Cosmogagy
Ale je. Len po 30 rokoch. smich Dobre, musím priznať, že má Libor pravdu. A teraz sa vyjadrím k podstate, či sa ramirézky znesú s pancierničkami. Áno, znesú.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   03.06.2012 16:55 Muž Cosmogagy [592] - AmerikaRe: Sera
no ona ani ta ramirezka není zase až takový Michael Phelps ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.06.2012 16:51 Muž Ad@m [1051]
www.akvarko.cz/… Okej. Nič neplatí všeobecne. Aj keď môj osobný pocit je, že pre ramirézky je vhodná väčšia nádrž musím uznať, že máte pravdu. Ale ja by som ramirézky v 60 l nedržal. Pre istotu. Do takej nádrže sú podľa mňa vhodný skôr horší plavci, napr betty. ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.06.2012 16:40 Muž LiborSprysl [9015] Re: Sera
Sera napsal: Nie som si istý, či je na mieste porovnávať ramirézky s neónkami, ale snáď hej. Neónky sa vytierajú v malilinkých nádržiach do 5 l, ale chovať sa majú aspoň v 50 l akváriách. Neplatí to náhodou aj pre ramirézky?
????Nerozumím...
Nic neplatí všeobecně!!! Záleží, jak je ta nádrž zařízená...Je mi líto, že nemohu poskytnout fotografii r a m i r é z í h o "paneláku" postaveného jako domeček z karet.

Jestli se domníváte, že snesou srovnání při rozmnožování ramirézy a neonky, tak to určitě ne. Ramirézy se o výtěr starají...A ty neonky jsem třel v litrech třech... ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.06.2012 16:35 Muž Ad@m [1051] Re: LiborSprysl
Nie som si istý, či je na mieste porovnávať ramirézky s neónkami, ale snáď hej. Neónky sa vytierajú v malilinkých nádržiach do 5 l, ale chovať sa majú aspoň v 50 l akváriách. Neplatí to náhodou aj pre ramirézky?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.06.2012 16:27 Muž LiborSprysl [9015] Re: Sera
Sera napsal: Viem, že všeobecne platí, že páriku ramiréziek stačí 50 l, ale podľa mňa by pre ne bolo ideálne aspoň akva rozmeru 60x40x30 cm, aby bol čistý objem niečo cez 50 l ;-)
Nic neplatí všeobecně!!! Záleží, jak je ta nádrž zařízená...Je mi líto, že nemohu poskytnout fotografii ramirézího "paneláku" postaveného jako domeček z karet. Teda v tomto případě z dlaždiček...V každém patře několik párů se třelo jako o život a ta nádrž měla asi 600 litrů a těch párů tam bylo třicet...Podle vašich měřítek by měla mít 1500 litrů....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.06.2012 16:24 Muž Ad@m [1051] Re: LiborSprysl
Viem, že všeobecne platí, že páriku ramiréziek stačí 50 l, ale podľa mňa by pre ne bolo ideálne aspoň akva rozmeru 60x40x30 cm, aby bol čistý objem niečo cez 50 l ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 8   03.06.2012 16:06 Muž LiborSprysl [9015] – Re: Sera
Sera napsal: Ramirézky do tak malej nádrže nepatria . Miesto nich by boli vhodné napr. kolizy medové. ;-)


To je píchni jako řízni... hop Když do té nádrže dá jeden pár ramiréz, proč by tam nemohl být? coze Když tam dá ty čichavce, tak to bude na velikost skoro stejné, jen nebudou lítat po dně... ahoj
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.06.2012 15:17 jamajcan Re: Kloklo998
Pro nehovořící slovensky čichavec medový :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.06.2012 14:40 Muž Ad@m [1051] Re: Kloklo998
Ramirézky do tak malej nádrže nepatria no . Miesto nich by boli vhodné napr. kolizy medové. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.06.2012 12:47 Agnes998 – 60 l
Ahoj, potřebovala bych poradit, jestli se hodí k sobě pancéřníčci a ramizérky, chtěla bych je dát do 60l nádrže společně ještě s neonkami.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   29.05.2012 09:06 Žena Žabka [387] Re: Melan666
Každému podľa gusta, ale u umelých rastlín nie je žiadna dynamika, všetko je stále rovnaké, možno to niekomu vyhovuje, ale ja mám akvárium kvôli prírode, nie aby som sa pozerala na plast...Neviem ako si používal svoje rastliny, keď ti z nich ostali iba stonky, možno si mal nejaké rybky, ktoré si dajú radi rastlinku, ale aj to sa dá riešiť aspoň čiastočne tuholistejšími kvetinkami..A manipulácia a poškodenie, to neviem, ja mám napr. heterantheru, ktorá je myslím si celkom citlivá na poškodenie, ale keď sa k nej správam normálne, je ok..A okrem toho, rastliny v akváriu majú svoje výsosné postavenie, čo sa týka udržovania kvality vody...To umelá nemá..Hoci som už počula aj také názory, že niekto používa umelú rastlinu, lebo sa z nej dajú oprať riasy...Ja fakt nejdem touto cestou...To je ako keby som šla do ZOO a tam mali samé vycpané zvieratká, lebo by ich mohli zabudnúť nakŕmiť a treba im čistiť výbehy...Ale každému dle jeho gusta..Tvoj názor ti neberiem, ale ak chce niekto akvárium preto, aby mal aspoň kúsok prírody, tak dať tam umelé rastliny trošku nedáva zmysel...Inak by som rada videla prezentáciu tvojej nádrže, ako dobre vyzerajú tie tvoje umelé rastliny ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   29.05.2012 08:58 R Muž romant [27981] Re: Melan666
Nic proti umělejm rostlinám, ono ten Tvůj názor je, řekl bych trošku ovlivněn rybí osádkou kterou v akváriu máš. ;-) Nicméně jako prvoplánové doporučení umělejch rostlin bych nečinil. Prostě když nám to ryby tzv. dovolí, tak bych se živých rostlin rozhodně nestranil a jejich pomoc při udržování dobrého prostředí v akváriu využil. To je zase můj názor. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.05.2012 08:43 Melan666 Re: Žabka
Žabka napsala: ..."alebo apson umelych rastlin tvoriace zarastene zakutia"... no to snaď nemyslíš vážne? :/

preco mylsis ze je to zly napad???? s umelkymi rastlinami sa da manipulovat bez hrozby poskodenia a dokazu naozaj vytvorit zarastene zakutia v akvariu...ja som pizival dlhodobo zive rastliny ale jedine co z nich ostalo boli bud len stonky alebo nic. prestupil som na umele plastikove rastliny ktore ked sa dobre pokombinuju dokazu naozaj zazraky. nevravim ze je to take krasne ako su zive ale aj umele rastliny posluzia ako dobry ukryt. alebo este da sa to aj kombinovat..je to len moj nazor... :-|
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   29.05.2012 07:00 Žena Žabka [387] Re: Jupí
Jupí, všetko sa dá naštudovať. Tunajší atlas rastlín je bezkonkurečný, okrem toho, ak si nebudeš istá, je tu plno ľudí, ktorí ti ochotne pomôžu :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   29.05.2012 06:06 Žena Jupí [125] - AsieRe: Melan666
No dekorace jsem myslela nejakej mensi kořen a hlavne ukryty pro ty čichavce nad ostatnim sem zatim nepremyslela a v rostlinkach se jeste taky moc nevyznam ,ale co neni může být :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   29.05.2012 05:58 Žena Žabka [387] Re: Melan666
..."alebo apson umelych rastlin tvoriace zarastene zakutia"... no to snaď nemyslíš vážne? :/
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek -3   29.05.2012 00:03 Melan666 Re: Jupí
ahoj tak na zacitok je to dobre rozhodnutie nezabudaj vsak ze zivorodyk ako su MOLLY porebuju aj trosku soli a tplejsiu vodu inak sa u nich prejavue tzv trasenie. ppatrie medzi vacsie zivorodky takze akvarium je dobre zvolene ale zivirdky si moc na priestore nepotrpia. panciernicky su super molba pretoze su to ryby c co zozeru vsetko a cim viac tym pelsie zarucene nebudes mat ziaden bordel po dne.ako ches ale zariadit akvarium co sa dekoracie tyka? Zivorodky su sice nerocne ale aby boli spokojne a mala si naozaj pekne kusky potrebuju vela zelene alebo apson umelych rastlin tvoriace zarastene zakutia kavaria anejake to malicke drevko kde sa tvoria riasy ktore maju tieto rybky ako vedlajsiu zlozku potravy.zivrodky su ale pre zaciatocnika naozaj SUPER VOLBA :-D ano vela zdaru verim ze tu sa dockas dobrych odpovedi kedze je tu vela kavaristou s dlhodobymi skusenostami
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.05.2012 23:54 Melan666 – amerika drave cichlidy
otazocka mam momentalne 300l akva uz sa venujem akvaristike nejaky ten rok ale za poslednu dobu som si strasne oblubil velke drave cichlidy. mam skusenosti s astronotus ocelatus(cichlida pavia/ teraz mam akvarium zariadaene na botom brown water amazonske mrtve rameno.
mam tam druhy ako je c.managuensiis,octofasicatus,blood parrot,akara modra a colubijska . vsetko ryby ktore dorastaju do znacnej velkosti 25+cm...
ako by som mohol urobyt dobry vyber aby sa druhy znasali a vyhovovlao by im akvarium tejto velkosti 300l. nejake fotky mam v profile. ktore ryby by ste mi odporucili ponechat a ktore odstranit momentalne tam ma dokopy
7octofasicatusov, 6managuejskych,4ocelatusov 4akary modre a 2kolubijske. ztial velkosti asi5-7cm okrem ocelatusa 10cm.
dakujem za radu. ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   28.05.2012 20:33 Žena Jupí [125] - Asie – Jupí
Ahoj chtěla buch se zeptat : chtela bych si koupit akvarko do tech 150l a moc bych si prála v něm mít čichvce zakrslý\medový , black\silver\gold molly , a na dno hejnečko pancářníčků . Myslíte , že by to mohlo fungovat ? Zatím je to fáze návrhů v hlavě takže to jeste asi zmenim , ale takhle by se mi to líbilo. Děkuji moc pokud budete reagovat na můj dotaz Jupí :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.05.2012 20:24 Muž radecek [4] Re: Filip980
Děkuji za radu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.05.2012 19:21 Muž Filip980 [398] - RostlinyRe: radecek
Tlamovci rozhodně ne, na ty by muselo být větší akvárium a navíc by sežrali živorodky. Zkusil bych spíš cichlidky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.05.2012 17:29 Muž radecek [4] – Dotaz
Ahoj,chtěl bych se zeptat,jestli by šli dát k živorodkám,nějací Tlamovci,popřípadně něco jiného co by se k nim hodilo? (Trošku většího :-))
Ps:děkuji za odpověď,akvárko mám 128L
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.05.2012 17:37 Muž petr68 [27] - RostlinyRe: LiborSprysl
Určitě vyzkouším, díky :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   27.05.2012 15:51 Muž LiborSprysl [9015] Re: petr68
Poradím něco ;-) jestli je možnost, kupte si klidně dánia, vyndejte do jiné nádrže ty krvavky a vraťte je za dva dny...Dost to pomáhá... ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.05.2012 13:39 Melan666
to je v pohode 112L kavrium je vhodne na jeden parik americhych cichlid vo velkosti 15cm ale samozrejme treba dbat aj na dekoraciu ale ako kolega povedal parmicky alebo neviem ako sa to nazyva su tiez skvele ryby. ale zase musis uznat sam co naozaj ches ja som zacinal mojim 1.akvarkom o objemme25l a mal som tam karasa gupkny mecuna a fosilis a prisavnika poviem ti zabavne ale smutne zistenie po par rokoch ze to bola najsialenejsia kombinacia aku som mal :-D ale zase nevadi. male amricke cichlidky maju maximalne 8 az10cm a pravidelne sa vytieraju su to hufove rybky a su aj krasne zafarbene. sa ramirezkami je vsak dost probvlem z dovodu castej genetickej a rodinnej upravy takze maju slabu zivotnost...mne zili maximalne1rok...ale treba skusit u vas som videl ceny okolo40KC akze si iste vyberies..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   27.05.2012 13:22 R Muž romant [27981] Re: petr68
Parmičky čtyřpruhý dovedou bejt podobní neposlušníci jako ty tetry krvavý a je dobrý je mít taktéž v hejnu, to potom se o ostatní osádku tolik nezajímají. Já osobně bych je nekombinoval. Podíval bych se na ty cichlidky, jak zde zaznělo, určitě se z nich bude dát vybrat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.05.2012 13:17 Melan666
nazdra tak ku hupkam a zivorodkam? odporucal by som ti rybky ktore ich nepozeru cize ak premylsas na karasmi tak za ziadnych okolnosti:-D skor GURAMY alebo skalare porpipade je zaujimave ze 35CM americke cichlidy su vo velkom akvariu so zivorodkami bezne viditelne a znasaju sa.ale tak ked uz vacsiu rybku a peknu na pohlad tak skus tetrku kralovsku alebo nejake dania malaberske.su to hufove rybyb a je zabava ich sledovat ked uz cosi co naozaj oslni akvarium zozen si naprikladcichlidy BLOOD PARROT.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.05.2012 13:16 Muž petr68 [27] - RostlinyRe: Melan666
Díky za radu ale já mám jen 112l akva, takže tyto ryby bych tam dát nemohl
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.05.2012 13:10 Melan666 – cichlidky
ak by si chekl mat jeco extra a co sa casto mnozi a nebavia ta uz klasicke rybky ako su guplkny tak skus parik cichilidek thomasovich alebo ramireziek neviem ako sa volaju po cesky . popripade taktiez kancika cervenohrdleho parik alebo akary. z lepsie a krajsie vyfarbenych druhov by som ti odporucil ostriezika cerveneho ale na zaciatok min6kusov nech si vytvoria pary a dominantny par nechaj a ostatne odlov a daj prec zarucenen budes mat krasnu podivanu vela zdaru
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.05.2012 13:10 Muž petr68 [27] - RostlinyRe: romant
Jo ty tetry dokoupím mám je na zkoušku, protože kdybych jich hned koupil 20 a nedařilo by se jim tak by mi všech 20 zemřelo nežto když jich koupím 5 tak mi umře jenom 5, teď už to mám odzkoušené a daří se jim jen čekám na akva burzu a dokoupím je jěště, uvažuji že bych k nim mohl dát parmičky čtyřpruhé - taky jsou dravější. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.05.2012 12:55 R Muž romant [27981] Re: petr68
Na to aby ty tetry trochu vynikly by jich to v první řadě chtělo mít daleko větší hejno než těch 5(údaj z prezentace). Dánia jsou taktéž hejnový rybky a já bych v akváriu Tvojí litráže měl jenom jedno hejno. Jinak s tím co napsal Libor naprostej souhlas. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.05.2012 12:51 Muž petr68 [27] - RostlinyRe: LiborSprysl
Aha, ale to mám potom problém. Nechci mít v akvarku jenom tetry krvavé, nevíte někdo jaké ryby bych k nim mohl dát? :-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.05.2012 12:02 Muž LiborSprysl [9015] Re: petr68
Někdy to dělá neplechu, tetry krvavé pokud jim něco přidáte do nádrže, nezáří nadšením a většinou to začnou okusovat...Když přidáte tetry krvavé k něčemu do nádrže, tak se to naopak většinou neděje.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.05.2012 10:23 Muž petr68 [27] - Rostliny
Dobrý den, mám tetry krvavé můžu k nim dát dánio pruhované? Děkuji za odpovědi. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.05.2012 09:39 Muž radecek [4] – Jaké rybky :-)
Ahoj Zdravím všechny,
Chtěl bych vás poprosit,jestli by šli později dát do mého akvária i větší rybky,které se snesou s živoradkami,Gupkami,atd.Mohli by jste mi prosím poradit jaké druhy ?
Mé akvarko má 128 litru.Předem děkuji za radu :-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.05.2012 20:22 Žena glumča [424] - LabyrintkyRe: tatianaZ
já už bych teda nedokupovala:-),co člověk,to jiný názor.Z vlastních zkušeností můžu říct,že určitý druh rybek se víc projeví,když má méně spoluobyvatelů jiného druhu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.05.2012 12:51 Žena TatianaP [77] - ŽivorodkyRe: Zoidik
,,dakujem.viac ani dokupovat nechcem,vyhovuje mi tato skladba ryb..su kontrastne a hlavne okupuju vsetky casti akvaria...:)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.05.2012 12:35 Muž Zoidik [2193] - Ničemu nerozumím, nic neumímRe: tatianaZ
Ve 110 litrech bych se osobně snažil nepřekročil max 35 ryb. Jestli dobře počítám, teď tam máš 24 rybek. Fantomů aspoň 8 by to chtělo a třeba ty samičky kakadu. Jinak bych už toho moc nedokupoval.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.05.2012 12:28 Žena TatianaP [77] - Živorodky – ,,mozem este dokupit??
,,zalozila som si new 110L akva..mam v nom rasborky hengelove 8ks,fantomy cierne 5ks,pancierniky panda 4ks,panciernik skvrnity 2ks,samcek cichlidky kakadu,par halancikov pestrych a este par halancikov dvoupasych..chela by som este dokupit samicky cichlidky kakadu,rasborky a fantomy....nebude to potom moc??nerada by som akva moc zarybnila...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.05.2012 19:43 Muž Ad@m [1051] Re: Kate127
Kapacita akva je už zaplnená ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.05.2012 19:13 Žena Kate127 [74] Re: LiborSprysl
Aha. No tak to asi nic...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.05.2012 18:52 Muž LiborSprysl [9015] Re: Kate127
Ono to téma je sice o středním akváriu, ale 51 litrů je akvárium spíš malé než střední a 60 litrů jen o chloupek větší smich Pokud něco načtete o malých cichlidkách, zjistíte, že jsou to většinou harémové ryby, ramirézy dost přísně párové. Takže už je na světě problém, který se členitostí dá řešit spíš jen v nádrži velké. Měl jsem třicet ramiréz v šestistovce a docela bez problémů se třely a odchovávaly tři i čtyři páry naráz. Ovšem v té šedesátce to bude o teritoriálním boji a neustálém stresu ryb.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.05.2012 15:59 Žena Kate127 [74] Re: Luciie
no to možná ano, ale právě proto se ptám. Píšou, že je to kvůli tomu, že by se pobily. A při tom ve zmíněném akva jich žije tolik spolu. Tak mě to zaráží, zda ta info třeba nebyla nějak špatně, nebo zda nezáleží jen na členitosti? A zda by se k těmto rybám, které už mám nedalo ještě něco přidat? Připadá mi to takové prázdné. Mraky rostlinek a občas rybička ...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.05.2012 15:53 Luciie Re: Kate127
Dost mě to překvapilo po všech těch radách a tom, že ramirezky mají být 1 pár na 50l.

Myslím, že tímto sis odpověděla sama ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.05.2012 15:51 Žena Kate127 [74] – můžu ještě pár ramirezek?
Mám v akva 5 pancéřníčků, 2 otíky, 10 neonek a páreček ramirezek. Můžu ještě jeden pár třeba ramirezek neon blue nebo nějakých jiných rybek? Akva má cca 60l. Viděla jsem teď prezentaci akva 63l a bylo tam 7 ramirezek a 2 cichlidky vysokoploutvé plus ty ostatní, které mám taky. Dost mě to překvapilo po všech těch radách a tom, že ramirezky mají být 1 pár na 50l. Díky za názory :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   07.05.2012 08:33 Žena katterinecka [2146] - Rostliny
měla jsem i neonky obecný a ty podle mě hejno tolik nedržely.
Abych se vyjádřila k rozpoutané debatě - v akvárku žádný predátory nemám, největšími rybami jsou dva samci tetry císařské. Akvárko sice nemám moc objemné, ale docela dlouhé a neonky se neustále drží v jedné části, kde jsou ostatní, nejsou rozprchlé po celé nádrži. Mám je v tomhle akvárku víc jak půl roku a takové chování pozoruju celou dobu, jestli někdo chce rybky co jsou pořád vidět, tak je dohle dobrá volba (i v nádrži kde mají hodně rostlin a mají se kde schovat).
Když je tu řeč o modrých neonkách a jejich chování, tak by se tu měli vyjadřovat ti co s nimi mají zkušenost a nemíchat sem neonky obecné
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.05.2012 19:29 Muž Sid [6629] - RostlinyRe: katterinecka
...ty moje modrý neonky se drží pořád u sebe, i když ne v pevným hejnu, ale neustále jsou uprostřed nádrže ve volným prostoru...
Mám stejnou zkušenost. :-)
rybicky.net/fotogalerie.php…

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... 183 184

Zpět na obsah sekce Akvarijní ryby • Zobrazeno 198517x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/120-ryby-do-stredniho-akvaria-51-150-l-?od=5785