Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Terčovec - chov

 

NápovědaFórum » Akvarijní ryby » Druhy ryb - chov 

Akvaristik.eu

Přejít na předchozí stránkuPřejít na další stránku   1  
Terčovec - chov
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.08.2008 14:54 Muž vojtak [312] - Cichlidy – skalary vs. tercovci - naroky na prostor
Tak me napadlo. Co potrebuje podle vas v plnem vzrustu vice mista a proc? Skalary nebo tercovci?
Muj osobni nazor je, ze skalary, protoze jsou vetsi (? na vysku urcite, na sirku o neco mensi ?) a cilejsi.
Dekuji za nazory.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.08.2008 22:39 EjPee – Re: belial
No ti moji pacholci po granulích taky ani nevzdechnou.Tak jsem jim to zpočátku míchal do srdce,což celkem šlo a poslední dobou nechávám granule chvilku namočit a zamíchám jim to do mražených artemií,což se mně zdá jim jede nejlíp..Takže hoši ráno dostanou artemie s granulema,odpoledne mražený koretry a večer lehkou porci Discus speciál.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.08.2008 19:09 Muž Dahak [425] - Cichlidy – Re: belial
Je to zle :).Prejdi radeji na mrazenou artemku.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.08.2008 19:05 Muž Belial (Jano) [3] - Cichlidy
Ja krmim terče patentkami a tie im chutia zo všetkého najviac. O granule mi ani nezakopnú a vločky ani nezpomínam. Chcem sa spýtať, čo je zlé na patentkách... Zatial s terčami začínam a nerád by som o ne prišiel.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.08.2008 18:55 Muž DonJuanKarlos [30] – Re: Bexim
Sou mořský i sladkovodní :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.08.2008 14:53 Bexim
šak sem vyděl prodávat gammarus pod názvem mořský ráček :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.08.2008 14:43 Muž Dahak [425] - Cichlidy – Re: DonJuanKarlos
To jsem si vsiml kdyz jsem je sparil :).Vypadaj jak garnatci.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.08.2008 14:37 Muž DonJuanKarlos [30] – Re: Dahak
Super palec Snad mi je všechny nevylovíš :-D Taky se tam někdy stavím. Udělej si zásoby na zimu, v zimě je jich hrozně málo, asi sou zalezlí. Zkusím je zas zkrmovat živí z jezírka na zahradě kam sem je vysadil Ale chutnaj i Koi kaprům a karasům. Jo a ještě jedna zajímavost, když umřou z oranžovějí :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.08.2008 14:31 Muž Dahak [425] - Cichlidy – Re: DonJuanKarlos
Tak jsem tam zajel a je jich tam pozehnane :).Pro skalary je to moc velky a tercaci na jednoho musej bejt dva ale zvladaj to :).Tohle by bylo idealni krmivo pro nejaky vetsi cichlidy jako akary nebo podobny.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.08.2008 12:49 Muž Dahak [425] - Cichlidy – Re: DonJuanKarlos
Ja myslim ze je to ok.Sice jsem krmil zatim jen masem z morskejch ryb(kdyz nepocitam hovezi srdce) ale pokud je to zamrazeny tak snad nebude problem.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.08.2008 12:42 Muž DonJuanKarlos [30] – Re: Dahak
Jo a ještě jeden dotaz: Chodím s kámošem na ryby na Vápenku (Přítkov), pro raky sem si nachytal několik cejnů a zmrazil, můžu jejich masem krmit ryby v akvariu? Zatím ve společenském krmím jen kupovaným. S rakama mám i paví oka, krmím je masem cejnů už asi 14 dní a všichni sou OK. Maso nechám rozmrazit a až potom nechám zkrmit.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.08.2008 12:31 Muž DonJuanKarlos [30] – Re: Dahak
Ne tam ne, žijí v Račím potoce (v Panském lese). Ono to chce trochu cvik :-D většinou sou pod kamenama, nadzvedneš menší kámen a cedníkem projedeš těsně nad dnem potoka. Radši maj hrubší štěrk, v písku nejsou. Za 30 minut lovení se dá nachytat 250-500 ml čistých blešivců, radši je ale přeliju vroucí vodou, abych si nepřines do akvárka nějaký nemoci.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.08.2008 12:02 Muž Dahak [425] - Cichlidy – Re: DonJuanKarlos
To je ten potok co tece kolem probostaku?.Jestli jo tak je to i ten ve kterym driv bejvaly ty nitenky jen niz pod rybnikem.Jak to lovis? prosejvas pisek sitkou?.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.08.2008 11:45 Muž DonJuanKarlos [30] – Re: Dahak
Ty nítěnky si lovil někde v okolí Teplic? :) Já si ted lovím v potoku (v Proboštově) blešivce sladkovodního (gammarus). Je ho tám hodně palec skaláry je baští i spařený, mohl bys to zkusit dát i terčíkům.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.08.2008 21:51 Muž Dahak [425] - Cichlidy – Re: tercovec5
U nas maj i koretry a priznali se ze jsou z Ruska.Ja jsem se shodou okolnosti byl asi pred 10 dny podivat na mista kam jsme na ne chodili a uz tam nic neni.Prevalila se tam vlna rekultivace a koryto je zpevnene a proud rychlej.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.08.2008 21:39 tercovec5
Dahak-tak to neřeš:-) Ještě k těm kupovaným nitěnkám.Nyní budu střílet od boku,myslím,že většina prodávaných bude asi z Polska nebo Ukrajiny,ale v době,kdy jsem si je chytal sám,je na stejnou lokalitu jezdilo bagrovat více lidí,krom asi tří diskuzářů v malém množství i tři týpci,kteří je měli na prodej,ti odvezli dvakrát třikrát týdně kolem 50l nitěněk.Jak je to dnes už nevím,nějak jsem to vypustil:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.08.2008 21:33 Muž Dahak [425] - Cichlidy – Re: tercovec5
To bude spis na me.Nelibi se mu muj nazor na jeho prerybnene akva s divnou skladbou ryb.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.08.2008 21:22 tercovec5
Dahak-přesně tak,většinou se nítěnky objevují na místech,jako např pod čističkou,která nepracuje tak,jak by měla.Např u výtoku z jatek jich většinou jde najít dost.Nejrizikovější je údajně lov nitěněk pod papírnami.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.08.2008 20:55 Muž Dahak [425] - Cichlidy – Re: tercovec5
Ja verim ze je to co se tyce vyzivy kvalitni krmivo mozna az moc tucny.Konecne v Asii tim krmi tercovce v odchovnach bezne ale takovejm tem kupovanejm bych moc neveril buh vi kde je to nachytany.Kdyz jsem byl jeste prcek tak jsem na ne s tatou chodil do potoka co tekl vedle zahradek.Nejvic jich bylo vzdycky jednotlivejch vytoku ze zahrad v nejvetsim hnusu a smradu co se dal najit.Byly to doslova cerveny koberce ale muselo se to pak doma dlouho nechat vykapavat.S tim jak se dneska hnoji zahrady a pole bych ale vazne neriskoval.To uz je lepsi si doma pestovat grindal.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.08.2008 20:45 tercovec5
Pro Dahak-ono to není tak přímočaré.Když se nítěnka koupí polomrtvá,už se s tím moc nenadělá.Ale byla doba,kdy jsem si je lovil sám,důkladně jsem nítěnky pročistil,a v ten rok jsem měl asi nejlépe rostlé terčovce za svoji éru.Např 4cm terčovci ve stáří šesti týdnů,no neber to.A když se veme v úvahu,že z akvária do sebe nítěnky teoreticky nic špatného nenatáhnou,možná to žádný risk pro ryby nebude.Ale záleží na okolnostech.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.08.2008 18:58 Muž Dahak [425] - Cichlidy – Re: LangMaster
V tom pripade zrus akvarka a dej se na balet nebo neco podobnyho. smich Ty tercovci tam stejne moc dlouho nebudou takze neni co resit.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.08.2008 18:39 Muž LangMaster [24]
A co když mám ve dně spostu živích nítěnek ktere se mě tam objevili po krmení mraženýma a terčovci je žerou mam jim to zakázat? :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.08.2008 18:24 Muž Dahak [425] - Cichlidy – Re: Snofrev
Ja nevidim duvod proc riskovat.Nekolikrat jsem si tim prosel a uz o to nestojim.Ono zalezi taky jaky ryby se tim krmi.Zezacatku jsem chodil na zive krmeni(koretry) a mel jsem s tercema neustale problemy kdezto skalary ktery jsem krmil stejnym krmivem byly naprosto v poradku.U tercovcu bych tyhle krmiva vynechal a kdyz uz tak krmit mrazenou zabronozkou.Ty moje se ji dokazou naprat ze jsou jak koule.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.08.2008 18:10 Muž Snofrev [54] – Re: Dahak
no, s těma patentkama bych to spíš viděl podle toho jak často se rozmrazí a znovu zmrazí
pokud se tak stane jednou, tak po rozmražení před skrmením, jsou ty patentky krásně červené a vypadají jak živé, pokud se několikrát kompletně rozmrazí a znovu zmrazení, tak pak je z nich nevzhledná a zapáchající hmota, to máte pravdu

co se týče přenosu nemoci, tak já ty svoje patentky před krmením proplachuji v horké vodě a zatím žádná nemoc nepřišla (musím zaklepat: "klep, klep")


to NovakJ: nesmí se jim podávat nic zmraženýho, vše důkladně rozmrazit a neměl by být problém, klidně i nítěnky, ale chce to nějaký spolehlivý zdroj bez nemocí
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.08.2008 15:25 Muž Dahak [425] - Cichlidy – Re: NovakJ
Nitenky a patentky ziji ve dne a hlavne nitenky si libuji v ruznejch splaskach a podobnejch svinstvech.Je u nich velika pravdepodobnost prenosu nakazy na ryby.Existuje spousta kvalitnejsiho a bezpecnyho krmiva.Mrazenim se z nitenek stane takova nechutne vypadajici a zavanejici hmota ktera neni vhodna snad ani na hnojeni kytek :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.08.2008 14:56 NovakJ – Terčovci a jejich chov se Sklarami
Dobrý den, takže jestli jsem správně pochopil z jednoho příspěvku této diskuse, terčovci se nesmí krmit nitěnkami, ani mraženými? Můžu vědět z jakého důvodu? předem děkuji

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.06.2008 19:50 miro03 – Re: delis
Pišta myslíš si že mám nos nahoru?Dlhší to áno ale vieš ako sa u nás na Slovensku hovorí?Podla nosa poznáš kosa.@-Cena samozrejme ide hore záleží na druhu ale kvalitné chovy su samozrejme drahšie.Poniektorý chovatelia su však až prenáramne drahý.Mal som ponuku od nemenovaného chovatela ktorý s Thajskými pigeronami leopard vyhral a tam bola ponuka 5cm telo terčovca 1000kč.To ako keby som ja teraz s Malajského pigeona tigra pýtal za odchov v 5cm 1000kč no to sa u mna diat nikdy nebude už teraz s určitostov viem že ak ich rozmnožím tak za 5cm budem chciet od výkupní 300kč a od zahraničných odberatelov 400kč.Poriadok musí bit. :-D S no3 som problémy nemal ale čím kvalitnejšia je voda-bez odpadových látok,tak o to lepšie terčovce rastu.Je to síce viac driny okolo rýb ale stojí to za to.Nakolko idem celu rybárnu stahovat a rozširovat tak teraz k rpedaju nemám nič.Nechcem prevážet velké množstvá terčovcov a stesovat.Odchovy dávam ked sa podaria kamarátovi,je to škoda ale lepšie ako dotiahnut terčovce do určitej velikosti a potom ich seknut zmenov vody a stresom.Je pravdov že niečo tu mám určené k prodeji ale ešte je to málé.Preto teraz ani neinzerujem. ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.06.2008 18:51 delis – Re: @
Môžu byť drakšie ale aj nemusia záleží ako ten dotyčný chovateľ ma zdvihnutý nos od hrdosti :) smich :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.06.2008 16:57 @ – Re: miro03
Ahoj....Ten filtr u prcku zabehlej neni,protoze to bylo na rychlo...sice sem si vzal ten filtr co tam meli ,ale dal jsem ho do nadrze k tem velkejm ,protoze tam sem cekal vetsi zatizeni...Maly mi umreli tri hned po prevozu a uz tri dny zadnej...Krmim zabronozkou,protoze ta snad tolik nekazi vodu jak granule a vymenim kazdej den tretinu vody...Ty menis tu vodu kvuli No3??Stale si rikam,ze vymenovat kazdy den tolik vody je narez...Proc si vlastne na takovy rezim najel??driv se nedarilo???
Diky za odpovedi a snad moc nevyzvidam..:))
PS: uz sem se te na to ptal,ale neodpovedel jsi mi...Snad nahodou....Mel bys nejaky Tercovce na prodej???Ty jsi z Prahy??ja taky...Kolik vlastne stojej potomci ryb ktery vyhrali nejaky souteze:::?? jsou o hodne drazsi??
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.06.2008 12:59 miro03 – Re: @
Odstát ju nechávam ale už ako odstavujem poter od chovného páru tak poter je navyknutý na vodu s vodovodu,Pražsku vodu.S no2 som nikdy nemal problémy.Vodu máš píšeš podobnu tej ako si priviezol.Myslím si že nemáš u tých prckov zabehnutý filter,v čom bi mohol bit problém.Denná výmena odstátej vody mi rybám nikdy neublížila. ahoj
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.06.2008 01:38 @ – Re: miro03
Ahoj Miro...jak to myslis kazdy den celou nadrz??jak to delas?? nechas odstat vodu,smichas s destilkou a podavas??promichat netrepat??:)) rybkam to nevadi???Ja hodil tech 25 centimetrovejch rybek do padesatky a uz zacina zlobit No2 a docela se bojim vymenit vsechnu vodu...Ja si privezl 30 litru zajety vody od toho cloveka co mi ty ryby prodal a smichal se svoji novou,ale kdyz ted vymenim vsechnu vodu,tak tam muzu dat jenom tu svou a ne tu v ktery byli celej ten mesic...co radis???Doufam ze sem se vyjadril srozumitelne...:)) Jinak dik za tvou ochotu....
PS: ta moje ma podobny parametry jako PH,jenom je mekci....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.06.2008 18:22 miro03 – Re: @
Pokial máš akvárium prerýbnené malýmy kusmi do 2cm tak menit vodu každý den.No 1cm veliký poter mám v 50litrových nádržiach od 100 do 150kusov ale ako som už písal každý den mením celý obsah vody v nádrži.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.06.2008 02:13 @ – Re: Miro03
Ahoj...Chtel sem se te zeptat kolik mas priblizne ryb(treba v cm) na 100 litru vody,ze vymenujes kazdy tri dny tretinu vody???Chapu ze rybarna je trosku prerybnena,ale jenom me to zajima....ja se doted domnival,ze staci vymenit tretina vody tydne ,kdyz pocitam 1 litr vody na centimetr ryby...Diky ...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.06.2008 01:55 @ – Re: Štěpán
Ja to taky nechapal,ale ted mam dva doma a hejnicko malejch mesic starejch a zcela sem podlehl kouzlu...:)) jsou to skutecne inteligentni ryby a navic roztomily "loudilove"....nejsou prestresovany a k sobe navzajen se chovaji opravdu hezky..a jak dokazi behem okamziku menit barvy???tmavnout a zase modrat do blankytove modre....je fakt nadhera je mit doma ...:)) to je to kouzlo z ktere prameni ta posedlost..:))

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.06.2008 16:13 Žena Danila [4489] - Sumci – Re: kadernik
Česnek jako odčervení u psa a kočky nefunguje taky smich X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.06.2008 15:42 Muž many [9]
no,já se přidám s otázečkou.Kolik taková rybka zkonzumuje.Např.osm terčů 6-8cm/tělo.k lepšímu porovnání uvažujme klasické vaničky s mraženou potravou např.srdce.Diskus - special apd.Ryby jsou přichuti, nechci je ošidit,ale zároveňje je nechci překrmovat.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.05.2008 22:31 James
tak koukam ze jsi se me rady nebrabral nejak v potaz, jsem sic zacatecnik, ale klidne to priznam nestydim se za to. O rozmnozovani se nezajimam, spise bych se chtel naucit terciky pozorovat, porozumnet a poskytnout jim podminky, ktere budou vice nez vyhovujici. Zeptej se mira jak jsem ho "buzeroval" jeste do nedavna kvuly kazde kravine a rekl mi krasnou a velice cenou vetu a to: mas internet, chces chovat terciky a tvrdis o sobe ze nejsi linej tak se snaz" a mel pravdu jsem rad za kazdou radu co mi rekne, ale cenejsi jsou zkusenosti ktere ziskas sam, nez ty ktere ti nekdo rekne, protoze se jimi budes mozna chvily ridit, ale vyresis problem a tim to hasne, kdyz si das tu praci ze si neco najdes a vyzkousis popripade s nekym skonzultujes tak si to zapamatujes a priste budes moci poradit ty. Tim te nechci nejak schazovat ba naopak sam jsem si tim prosel a vim o cem mluvim, mam terce velice rad, na penize kaslu jsou pro me dulezitejsi rybky, ale nekdy je lepsi neco /omlouvam se za vyraz/ neco skurvit a ponaucit se z toho nez neco tupe okopirovat a lehce na to zapomenout. Kazdopadne jedna rada za kterou si stojim at si rika kazdy co chce zajimaj se o nemoce i o ty co jeste tve sverenci nemeli at mas naskok a nauc se pozorovat ryby a ten zbytek prijde potom, minimalne spise maximalne ti prijde odmena v podobe te ze budes mit krasne zdrave ryby, ktere se budou mit jak prasata v zite. To je muj cil a doufam ze to je cil i vetsiny akvaristu nejen na techto strankach a hlavne si myslim ze by to takto melo fungovat. Kdyby jsi chtel nejake odkazy neni problem klidne ti nejake poslu, ale lepsi bude kdyz si je najdes, jsou to velice dobre informace ktere si zapamatujes, samozrejmne ze ti vetsina akvaristu rada pomuze, ale lide lepe berou konzultaci nez "vicucavani" informaci. Preji hodne stesti a malo strasti v chovu, neber to osobne jen t radi mlady vul ktery si malem rozhazel lidi ktere si ceni.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.05.2008 20:55 Muž Romy [1822] - Cichlidy – Re: Ado19951
Myslím,že bys měl něco nastudovat a to nejen o chovu,ale o nemocech,jejich příznacích,aplikaci léčby,jakou,atd.atd.Pak by ses nemohl ptát na léčbu žabrohlístů Mycopurem,nebo o výměně vody.Pokud podáváš kvalitní léčiva,drž se návodu.
Jak psal Snofrev,vykašli se na jikry,identifikuj nemoc a snaž se ji vyléčit.Pokud to jsou žabrohlísti,musíš přeléčit celou nádrž a to nejméně 2x,aby nedošlo k reinvazi.
Drž se návodu,léčiva nemíchej a vzdělávej se.Informací na internetu je dost.
Pokud budou rybky v pohodě,bude i jejich barva intenzivnější i bez dobarvování.Je to jen na tobě.
Hodně štěstí-Roman Špeta.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.05.2008 20:40 Ado19951
A mám tam aj vymeniť vodu?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.05.2008 20:11 Muž Snofrev [54] – Re: Ado19951
nejdříve bych se zbavil nemoci a až pak se zajímal o jikry
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.05.2008 19:56 Muž Dahak [425] - Cichlidy – Re: Ado19951
Me zabral na zabraky az Tremazol.A mel by jsi prelecit cele akva ne jen toho jednoho v karantene.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.05.2008 19:37 dado
To bude asi v pohode,oni sa momentalne nebiju uz hodinu a biju sa len ked ich idem nakrmit
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.05.2008 19:14 dado
a niekedy su normalne vedla seba nic si nerobia a zrazu sa zacnu bit,su este mlade maju cca7-8cm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.05.2008 18:37 Ado19951
A mohol by som tam dať aj ten sera mycopur lebo to potrebujem aj proti zaplesneniu ikier ale aj sa to dá použiť na ten žiabrohlist ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.05.2008 18:25 Muž Snofrev [54] – Re: Ado19951
celkem dost
je tam těch léčiv víc a Tremazol mezi nima
určitě se dají najít další e-shopy

www.pet.cz/…
www.profi-akvarium.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.05.2008 17:53 Muž Romy [1822] - Cichlidy – Re: Ado19951
Na žabrohlísty je dobrý Tremazol od Sery.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.05.2008 17:48 Ado19951
Aha už som si to prečítal.A mám dať radšej všetky ryby čo sú v akváriu preč a nechať tam iba Terčovce?Asi to tak urobím lebo práve včera mi dostal jeden Terčovec chorobu.On mi dycha hore a niečo mu trčí zo žiabri(žiabrohlist) tak som ho odlovil a dal som ho do druhého akvária a tam som zvíšil teplotu na 34 stupňov a dal som tam silné okisličovanie.Mám tam ešte dať niaky liek? sad
Tie ryby idem zajtra všetky predať ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.05.2008 17:29 dado – Terčaci sa biju
Ahoj,mam dva Pigeony a dva red tyrkysi a oni sa medzi sebou nieked& biju,niekedy su spolu pigeoni a biju tyrkysov a niekedy sa medzi sebou biju aj tyrkysi aj pigeoni,nevie niekto preco sa stale biju?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.05.2008 17:07 Muž Romy [1822] - Cichlidy – Re: Ado19951
Hovězí maso???To nestráví,mezní je to srdce.Se zbytkem bych souhlasil,ještě bych přidal trochu česneku.Přečti si můj článek,tam je i návod.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.05.2008 17:05 Ado19951
Práve včera som si urobil take žrádlo pre Terčovcov že som si tam dal:Hov. mäso,Hov.srdce,špenát,červenú kápiu,mrkvu.Malo by im to pomôcť. ;-) hmm

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... 152 153

Zpět na obsah sekce Akvarijní ryby • Zobrazeno 146348x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/10902-tercovec-chov?od=7092