Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Akvárium na míru

 

NápovědaFórum » Technika » Akvária 

Akvaristik.eu

Přejít na předchozí stránkuPřejít na další stránku   1  
Akvárium na míru
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.03.2018 07:01 Muž Yirka [9123] Re: zafka1
V regionu bych zkusil pro porovnání konkurenční nabídku zde:
www.sklenarstvi-peskar.cz/…
Osobní zkušenosti mám velmi dobré.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.03.2018 22:50 zafka1
Fotka k příspěvku Ahoj sem tu novi a chcem si zalozit nove akvarium 2015 D - 80 š - 80 V -1 376 L a chcem sa opitat na tuto firmu Kontaktní informace:

Sklenářství Šulák s.r.o.
Lidická 114
Lanškroun
563 01

nemate snima nejake skusenosti lebo chcem to akvarium z lepeným sklem Connex je to bespecnostne sklo lebo nechcem 1 sklo o hrubke cca 15 mm a nevite ci nejsu moc drahy ja pocitam cenu tak kolem 1 300 eur ked ne vic : ( a este chcem sa optat aka velkost filtra by byla najlebsi na taketo rostline akvarium samozrejme venkovni : ) predem vdaka za kazdu radu
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.02.2018 17:51 Muž iggi [1] Re: markof
Na orave robi jeden perfektne. Palo Beca. Tusim dovezie po celej SR
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.02.2018 13:41 Muž Fantomik [38]
Nemáte někdo tip na dobrého výrobce akva v oblasti Jičín-Hořice-Turnov? ;-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.03.2017 13:57 Muž Surdo [35] Re: markof
kde na slovensku?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.03.2017 12:38 markof – Akvárium na míru
prosím nejaku firmu ohledom výroby akva na mieru kvalitne a rozumna cena na Slovensku?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.03.2017 21:30 Muž grunda [1781] - CichlidyRe: Těhňajs
ano dělá
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.03.2017 19:05 Muž Jirri [71] – Zkušenosti
Ahoj
Nemáte náhodou někdo zkušenost s tímto obchodem? www.aqua-design.cz
Já už po nich pokukoval při zařizování Relaxária, ale vpodstatě pokaždé když jsem se tam chtěl zajít podívat, tak jsem nikoho nezastihnul (pravda mohl jsem zavolat)
Budu za zhruba tři měsíce řešit akvárium do nového bytu a chtěl bych si ho nechat vyrobit.
Jde mi v první řadě o kvalitu. Jejich reference vypadají dobře palec
Popřípadě doporučíte někoho jiného z Plzně a okolí?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.03.2017 10:20 Muž Jarry [1437] Re: sachlj
Hledal jsem dlouho, poptával, ale nic moc. Nakonec mi vezl velký akvárium Farda, protože to i s dopravou bylo levnější, než od kohokoliv tady (poptával jsem Severočeský a Středočeský kraj).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.03.2017 10:10 Muž ludvik [1082] Re: sachlj
Pověst neznám, ale nevím co bych vytkl svému akváriu od Zidekhk Aquariums. Sice zapomněl na extra výztuhu dna, zato jsem dostal slevu ... Je z Hradce a přivezl mi ho osobně.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.03.2017 10:21 Muž liborass [174] Re: Těhňajs
určitě bude dělat, pak je tu ještě Pavlica z Uherského hradiště, ale ten to nevozí, tomu to vozí toptrans...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.03.2017 09:41 sachlj
Sklorex, Ferda to je Morava. V Česku a v Praze je kdo kdo má takovou pověst ?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.03.2017 03:07 Těhňajs Re: grunda
A sklorex děla atypicka akvárka?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.03.2017 20:19 Muž grunda [1781] - Cichlidy
Sklorex má i odvoz, dovezli mi to z Brna na severní moravu za cca. 1000Kč
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.03.2017 14:20 Muž liborass [174] Re: Těhňajs
jj právě u těch, to už je lepší to sklenářsvtí vedle te shelky, tam mi taky lepili malý akva a kvalita o hodně lepší i jednání se mi líbilo víc, ale pokud bych chtěl velký akva, tak bych šel opět k fardovi, trvalo to od poptávky do dodání 2 týdny, a doprava do kojetína mě stála 400 kč a dovezl mi to v pátek v šest večer a ještě mi to dal až na stolek, za mě spokojenost...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.03.2017 13:10 sachlj
5ti stovku neřeším, koupil jsem všechny moje akva z druhé ruky. To poslední má zadní sklo polepení břidlicí. Jel jsem si pro něho cca 100 km. Byt ve 3 tím patře bez výtahu, bafnout to teplejch a do auta jen na deku páč škodovka nemá po sklopení rovnou desku. A už je napuštěné rok a něco a nic se neděje. Jo, prodávat někdo za levno 250*80*70 akva a vědět do čeho to naložit tak se toho taky nebojím. Jenže takové akva je spíš na míru a proto to tak i řeším. a hlavně taky nemám dodávku, přívěs nebo něco do čeho by se to dalo naložit.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.03.2017 06:43 Muž Jarry [1437] Re: Těhňajs
Ja mám 540l akvárium od Fardy a 300l ze Sklorexu. Kvalita obou je srovnatelná a v obou případech na velmi vysoké úrovni. Se Sklorexem je to jednoznačně rychlejší, ale Farda akvárium doveze a pomůže s odnosem na místo (v mém případě Severní Čechy, takže to měl opravdu daleko). Komunikace e-mailem je v jeho případě trochu pomalejší, ale to často vyřeší 1 telefonát. Určitě bych větší akvárium nenechal dělat sklenáře, pokud bych si nebyl na 100% jistý, že to udělá ve srovnatelné kvalitě a s odpovídající zárukou. Navíc moc nevěřím tomu, že by to od nich bylo levnější, než od Fardy. Takže za mě standardní akvárium, které chci mít rychle a jsem schopen si zajistit odvoz bych bral ve Sklorexu, větší, nebo nestandardní akvárium od Fardy s tím, že je potřeba počítat s delší dodací lhůtou (čekal jsem cca měsíc od objednávky, ale byl jsem na to upozorněn dopředu).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.03.2017 03:26 Těhňajs Re: grunda
QAsi kazdy bude mit s nekym dobre, ale i spatne zkusenosti. Ale jak jsem prochazel ruzna fóra, tak p. Farda dela opravdu kvalitni práci. Dobrá, možná se s ním hůře komunikuje..


Na 100 procent jsem byl rozhodnutý, že akvarium nechám slepit u sklopv.cz. Je prostě pravda, že oni nemají takovou zkušenost s lepenim akvarii.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.03.2017 23:54 Muž grunda [1781] - Cichlidy
s Fardou mám špatnou zkušenost, kvalita asi dobrá (nemůžu posoudit, akva nakonec dělal Skolrex), komunikace tragická - akva jsem poptával 31.7.2012 a ještě 17.10.2012 jsme nebyli schopni se domluvit - dal jsem poptávku na akva 170x60x75 z 19mm skla (otevřené) a chodily mi nabídky na všechno možné, jen ne to co jsem chtěl, v intervalech cca. 14 - 21 dní, nakonec jsem to odpískal a koupil ve Sklorexu
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.03.2017 22:16 Těhňajs Re: liborass
A u koho sis v Prostějově nechal lepit? U tech www.sklopv.cz ?
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.03.2017 22:00 Muž liborass [174] Re: Těhňajs
mě dělali v prostějově jen malý akva a bylo to dost nepovedený a když jsem chtěl od nich ceník, tak farda i s dopravou byl levnější, já už k nim nechodím a tak velký akva bych si od nich lepit nenechal...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.03.2017 21:17 Muž Wanderer [2102] - Skaláry - nejkrásnější ryby.
Jednoznačně doporučuji pana Fardu. Dělal jsem si porovnání několika firem, včetně místních sklenářů, Sklorexu apod. a pan Farda mi vyšel nejlaciněji a to i s dopravou přes celou Moravu. Navíc má zkušenosti, dělá prakticky jen akvária (narozdíl od sklenářů), doporučil mi pár drobných úprav, u kterých jsem rád, že dneska mám. Komunikace solidní, termín dodržel, cenu taky. Třešnička nakonec, pomohl mi to nastěhovat i do patra a předal certifikát na pojištění škod na pár miliónů v případě selhání akvária (vlivem výrobních vad).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.02.2017 19:45 Těhňajs Re: muťa
Zadni stena bude vysoka 75cm. Proc tak do el? Protože bude akvarium z 90% v technicke mistnosti a z 10 % bude stat na zdi. Z technicke mistnosti vsechno zazemi a technika a z obyvaku jen celni sklo
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.02.2017 19:34 Muž muťa [554] - RostlinyRe: Těhňajs
Jen ze zvědavosti....proč jsi zvolil takový tvar do "L"? A kolik je ta vyska zadní stěny, nemůžu to přečíst.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.02.2017 19:30 Těhňajs Re: NHKG
Uz jsem byl rozhodnutý. Ted si mi ale nasadil brouka do hlavy. Zas ale kdyz si otevres odkaz na ty prostejovske sklare, tak oni zas zadne omackove nejsou. Jen proste nelepi moc akvarii .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.02.2017 19:26 Muž NHKG [3900] - HadohlavciRe: Těhňajs
Kvalita spojů/lepení. Třeba u mých akvárií je vidět horní výztuha. A jak je někde trochu víc silikonu, udělá to pak vlnku a vypadá to divně. Samozřejmě takové drobnosti vidím jen já, návštěvy si toho nevšimnou. A u větších akvárií bych k nikomu neosvědčenému neměl důvěru. Švagrovi kdysi u nového akvária povolil spoj, výrobce asi špatně odmastil...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.02.2017 19:08 Těhňajs Re: NHKG
To je co jaka bude kvalita? Jako kvalita skla? Nebo kvalita spoju? Nebo ceho kvalita?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.02.2017 19:06 Muž NHKG [3900] - HadohlavciRe: Těhňajs
A jaká bude kvalita? Mám 3 akvária, jedno od Fardy a další 2 od Ostravských řemeslníků a kvalita u Fardy je jednoznačně vyšší. Pokud nepočítám dopravu, vychází líp i cenově. Akorát někdy nestíhá a výroba trochu trvá.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.02.2017 18:59 Těhňajs Re: TomTom
Fotka k příspěvku Ja si necham udelat docela atypické akvarium u www.sklopv.cz . Jsem take od Prostějova. Resil jsem taKe fardu. Ras. Atd. Proc nedat sanci mistnimu sklari? Masim rict ze RAS za to chtel nehorazne penize a to s 12 skla. Ve sklopv mi to udelaji za ty same penize z 15 skla. Akvarium ktere budu zadavat sklarum viz foto
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.02.2017 18:07 R Muž romant [27987] Re: TomTom
Ani s jednou firmou chybu neuděláš.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.02.2017 18:05 Muž TomTom [2]
Zdravim chci se zeptat na vasi zkusenost....rozmyslim nad koupi noveho a vetsiho akvaria predstava okolo 650l pri delce 180cm.vicemene jsem byl rozhodnuty pro Sklorex,ale ted ctu jeste o fa. Akvariafarda,ktera tu ma kladne ohlasy.vzdalenostne to vyjde priblizne nastejno do Prostejova.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.02.2017 17:37 Muž MirekSazava [71] Re: Aforte
Ja mam o malinko vetsi za 750.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.02.2017 16:03 R Muž romant [27987] Re: sachlj
To se bude lepit na místě, řekl bych. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.02.2017 15:56 sachlj Re: romant
Jasan, jde mi hlavně o to "jak to sakra dostaneme dovnitř". U tak dlouhých stěn akva to buď musí jít oknem (jsem ve zvýšeném přízemí) a nebo nevím. 250 na délku je moje představa ale než se to nařeže potřebuji aby se někdo přišel podívat a řekl : "jo to půjde" a nebo "tudy se to neprotáhne"
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.02.2017 15:51 R Muž romant [27987] Re: sachlj
Zavolal bych do ZOO Braník, buď se toho ujmou a nebo budou vědět a nasměrují.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.02.2017 15:48 sachlj
Doporučíte sklenářství které by mi slepilo akvárium na místo v Praze ? Řekněme rozměr 250*80*70. Případně i se stojanem. Realizace možná do konce tohoto roku (až se holka odstěhuje). Zvažuji i vrtání dna pro filtraci. Sladkovodní akva, klasický tvar. Možno i krycí skla. Zajímá mě cena a kvalita. Našel jsem sklenářství co si přál za lepené akva cenu 3* vyšší než třeba Zekia.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.09.2016 22:30 Muž NHKG [3900] - HadohlavciRe: Aforte
640Kč u profi výrobce, v akvaristice to bude víc, u některých sklenářů asi i méně.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.09.2016 22:25 Muž Aforte [533] - Rostliny
Zdravím, neví někdo, kolik odhadem stojí akvárium 40x40x40(64l) z 6mm skla? Děkuji :-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.09.2016 12:45 Petr – Akvaria na míru
Akvária na míru vyrábí truhlarstviPDH najdete je na fb. Dost lidi si je chválí dělají krásná akvaria, momentálně vytváří katalog akvarijnich setů.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2016 20:28 Muž fiskaren [11] Re: NHKG
Díky, tak nějak jsem to taky počítal, tak uvidím až se ozve..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2016 20:22 Muž NHKG [3900] - HadohlavciRe: fiskaren
Cenu ti klidně řeknu za něj. Z 12mm skla chce 11,5Kč za litr. Takže to vychází na 6210Kč + doprava za tvých 540 litrů.
A ano, na 60cm výšky je standard 12mm sklo, ale s dobrými výztuhami to 10mm sklo udrží. Já mám 2 nádrže 50cm výšky. Tu starší jsem kupoval jako student bez peněz - 8mm sklo a dělal to živnostník. Tu novou mám 10mm sklo a od Fardy.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2016 20:15 Muž fiskaren [11]
Děkuji za vaše reakce :-) akvárium nebude žádný atyp, jedná se o rozměr 150x60x60 akorát bych ho chtěl z 12mm skla. Víceméně každý konfigurátor na počítání tloušťky skla včetně tabulek atd. to tak doporučuje. Bohužel v sérii to každý vyrábí z 10mm skla, u kterého si už nejsem tak jistý právě. Z 10mm skla bych měl možnost vzít akva ze zekia.cz kam to mám 10km od baráku a nemusel bych řešit ani žádnou dopravu. Pořád váhám no, čekám právě na cenu od p. Fardy a sem nakloněný spíš k té variantě z 12mm skla od Fardy i když to vyjde o něco dráž + něco za dopravu pravděpodobně, i když těch 90km bych si pro to asi i přijel..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   24.02.2016 13:10 R Muž Mrakoplash [1776] Re: fiskaren
Akvarista má být trpělivý :-)

taky mám od něj akvárium a jsem spokojen. Dodání bylo delší, ale to jsme se domlouvali předem. Dovezl mi akvárium až když měl cestu do našich končin. (kousek od Hradce Králové)

D.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2016 10:08 Muž georg [112] - AfrikaRe: fiskaren
Z Fardou není problém. Pokud se jedná o klasický rozměr stačí mejl. Potvrdí objednávku i event. termínem zhotovení. Jinak nějaké spec. požadavky, jako vlepený filtr, lišty pro krycí slkla apod. je lepší zkonzultovat po telefonu. Dodací lhůta záleží kolik toho má aktuálně na práci. Mám od něj dvě, 600 a 240L a spokojenost, i s cenou.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2016 07:45 Muž fiskaren [11] Re: NHKG
Díky, já jsem právě poslal maila někdy v neděli a zatím je to bez odpovědi. Pokud to ani dnes dejme tomu v průběhu dopoledne nepřijde zkusím to pro jistotu zkontrolovat po telefonu. Je možné že mají třeba hodně práce a chce to hold jen čekat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   23.02.2016 23:19 Muž NHKG [3900] - HadohlavciRe: fiskaren
Bral jsem 2x, vždy maximální spokojenost, výborná kvalita a rozumná cena.
Poprvé jsem se domlouval telefonicky a pak jim poslal nákres emailem, podruhé už jen emailem. Trvalo to celkem kolem 14 dnů, na maily reagují do druhého dne. Ale vyzvedával jsem si to osobně.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.02.2016 17:55 Muž fiskaren [11] – Farda
Zdravím, máte někdo zkušenosti s firmou Farda? Vím že vás tu bude asi spoustu, proto mám dotaz ohledně objednávek u něj. Jak jste je řešili? Telefon, nebo mail? A za jak dlouho jste se dočkali nějaké zpětné vazby až po finální realizaci, kdy akvárium dorazilo domů?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   01.02.2016 07:27 Muž NHKG [3900] - HadohlavciRe: laki3
Čím delší tím lepší. Každé akvárium ti časem bude malé. smich
Pokud není možnost větší šířky, tak udělej aspoň hloubku 60cm. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.02.2016 06:13 laki3 Re: NHKG
S tou dylkou to myslis vazne? Me prijde 150 az az.. A hlavne mi to mistnost nedovoli, zed kde bude stat je 180 a na kazde strane musi byt 15cm (pruduch z podlahy, klika dveri) i tak to pro me bude zmena z 200 na 450 ;) jo bude to vyska 60cm, 50cm je hloubka
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.01.2016 08:25 Muž NHKG [3900] - HadohlavciRe: laki3
Běžná cena je 11 až 12Kč za litr pro akvária z 12mm skla. Takže super cena. palec Ale pokud je výška 50cm, stačilo by 10mm sklo. A nechceš ho udělat trochu delší, ať mají ryby pořádný prostor na plavání. :-)

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... 7 8

Zpět na obsah sekce Technika • Zobrazeno 12161x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/10498-akvarium-na-miru?od=123