Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Karasové umírají

 

NápovědaFórum » Jezírka a venkovní nádrže  

Přejít na předchozí stránkuPřejít na další stránku   1  
Karasové umírají
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.03.2009 15:10 Muž XMartin [20] Re: jajaapaja
No, už sou od nich pryč ale sou uplně takový vlááčnííí... plavou u hladiny ne že by lapali po dechu ... ale sotva plavouu ,tak uvidim no u hladiny plavou 4menší karásci...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.03.2009 15:08 Muž jajaapaja [174] Re: XMartin
To vypadá na otravu.Ze zahnívájících rostlin.Příště tam rostliny nedávej a radši kup vzduchovací mot=orek.Já to tak dělal léta.Teď přezimujou venku.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.03.2009 14:56 Muž XMartin [20] – Karasci umíraj
Ahoj mám takový problém , celkem velkýý .. jelikož mám jezírko málo hluboký dávám ryby na zimu do sklepa do vany , kde sou i rostliny, jenže co se stalo rostliny začaly hnít, a ryby začali chcípat, z 19 velkejch karasků sem jich zachránil jen 7 , a za 50 malých jich mám asi 30, musel sem je dát ven do takové kádě kde sem dal čistou vodu z jezírka jenže karasci asi po 3 dnech začínaj chcípat, spíše jen ti malí , ne že by plavali chíplí na hladině ale sedí dole na dně a sou chcíplý a vypadaj jakoby odpočivali , dneska sem vyndal dva mrtvý, všiml sem si že maj na břiše takový krevní podlitiny, prosím pomozte mi :-( , a někteří zase sotva plavou u hladiny ... nwm co mam dělat :( díky moc, :-O je jim zima??

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 2

Zpět na obsah sekce Jezírka a venkovní nádrže • Zobrazeno 4603x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/10374-karasove-umiraji?od=69